Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Kiero Marcin

Powiem tyle ,ta firma dała mi odskocznię .Nabrał człowiek ogłady ,nawiązał znajomości ,odbiłem się finansowo .Teraz szczęścia wszystkim życzę i nie oglądam się za siebie .Róbcie to co ja .????

Fabian
@Kiero Marcin

Ale to jesteś zadowolony z pracy tutaj? Dasz znać na jakim dziale pracowałeś? Ja rozglądam się za pracą i w sumie kreatywny ze mnie pracownik, dlatego myślę, że na każdym bym sobie mógł poradzić. Jak finansowo się odbyłeś to, ile tu płacą? Chyba dobrze skoro tak piszesz. Daj znaka.

Kiero Marcin
@Fabian

Jak jesteś techniczne ogarnięty to aplikuj. Znacznie Powyżej dychy plus premie :) także luz

@Kiero Marcin

@Fabian zapomnij o tym co napisał @kiero Marcin bo jeśli będziesz na normalnym stanowisku, a nie jakimś kierowniczym zobaczysz maksymalnie 3500 brutto. Premia? Jaka premiera? Robią wszystko, aby obcinać ewentualną premie tak bardzo jak się tylko da.

Alek

Ania to była jedyna uczciwie pracująca osoba z dobrym podejściem do ludzi .Szkoda .

Patryk

Jedyne co jest pewne że brygadzisci zostaną do końca są to osoby na poziomie tak im się bynajmniej wydaje tylko szkoda że z brakiem wykształcenia moim zdaniem szkoła zawodowa lub ochotniczy Hufiec Pracy nie są min zdaniem odpowiednim wykształceniem na takie stanowisko a czemu zostaną do końca dlatego że nawet starając się o inną pracę mają problem niestety podjęte proby okazały się farsa pozdrawiam

Student

Z tego co czytam to oprócz nie wykształconych brygadzistek to cała reszta to sami profesorowie i magistry, tylko się zastanawiam co wy robicie w tej firmie tacy wykształceni.

Robek
@Student

Od pracowników produkcji nie jest wymagane jakieś konkretne wykształcenie .Natomiast od brygadzistek można już czegoś oczekiwać nieprawdaż ???

Buli

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?bycie brygadzistą,kierownikiem nie jest usłane różami a pracodawca czegoś wymaga.Jesli kadra kierownicza nie jest stanowcza i wymagająca to pracownicy do pracy przychodziliby po to żeby postać i pogadać i każdy rozumny to wie.Zatrudniajac tyle osób nie wolno sobie pozwolić na swobodę bo każdy jest za coś odpowiedzialny i nie wolno tu zwalać winy na kadrę kierownicza.Czlowiek zatrudniając się wie że musi pracować a nie tylko przesiedzieć kilka godzin i czekać do fajrantu.Jesli przerobisz kiedyś kilka dni na takim stanowisku to może zrozumiesz choć po tym co piszesz to wątpię żeby tak było.Najlepiej robić najmniejszym nakładem sił i tylko komentować i upodlać innych.Jesli już tak to zacznij od najwyższej kadry kierowniczej bo to oni stoją za zwalnianiem i pozyskiwaniem klientów

Buli
@Robek

A co w szkole uczą jak obchodzić się z ludźmi którzy nie chcą pracować i tylko szukają wymówek?Jak masz wykształcenie to możesz robić co ci się podoba i ci manna z nieba leci?Albo masz charakter do zarządzania albo nie i tu ci wykształcenie w niczym nie potrzebne. Niech każdy sam spojrzy na siebie i ile może z siebie dać a później ocenia innych

@Robek

Brygadzistki raczej powinny mieć minimum chociaż wykształcenia, wkońcu kierują i mają pod sobą tych pracowników.Jak to kiedyś powiedziała już była Pani kierownik produkcji na pakowalni można z pod sklepu byle kogo postawić,nawet małpa ogarnie .

Masza
@Buli

Oczywiście że w szkole takich rzeczy się nie nauczysz. Jest to sprawa mocno indywidualna i jest składową posiadanych przez daną osobę cech. Nie należy jednak zapominać, że zdobywanie określonego wykształcenia formuje w człowieku pewne obycie, które niestety ale widać chociażby po sposobie wypowiadania i używanego słownictwa. Przyjmowanie narracji iż osoby posiadające pewne wykształcenie dostają pieniądze za nic jest mocnym nadużyciem. Nie mniej jednak trzeba pamiętać, że od ludzi przede wszystkim należy wymagać nie wyższego wykształcenia a podstawowego wychowania.

Masza
@Masza

Czy wykształcony czy nie tu się z tobą zgodzę,ale większość ludzi wykształconych myśli że może sobie pozwolić na więcej i dlatego to oni zawsze pozwalają sobie na takie odzywki

Blokada

A co to wszystkie komentarze są blokowane? Gdzie wolności słowa?

?????

Jak widać nawet pytanie o usuwanie postów kasują haha

Malma

O opiniach które im pasują,szczerość nie jest porządnym tworem tego zakładu.

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Blokada

Op. To po twoim toku rozumowania to teraz już masz fachowców do kierowania Pana Andzeja i nowego Drektora z 3 tygodniowym starzem. Zobaczymy gdzie ta firma będzie za rok i w jakim stanie. Pozdrawiam

Op.
@Blokada

Za rok firma będzie mniejsza ale sprawniejsza .Ci którzy zostali wezmą się za robotę ( naprawdę nie widzisz tej (usunięte przez administratora) ) .W zasadzie została jedna brygadzistka która powinna wylecieć dawno temu i jeden kierownik .Nigdy nie byłeś na stołówce na drugiej zmianie ? Tam się zbierają wszystkie psiapsi i robią godzinne posiedzenia .Trzeba potrząsnąć tym towarzystwem .Może będzie normalniej .Każdy chciałby spokojnie pracować .

@Op.

Mistrzynie ,nie brygadzistki ale to nie wazne ,zwał je jak zwał.Już dawno powinno sie zredukować co poniektóre stanowiska,branie pieniedzy za nic.Przechodzenie 8 godzin i udawanie że się coś robi.Mówisz na drugiej zmianie a na nockach to dopiero życie mają.Kawka ciasto katalogi z kosmetykami,tak można pracować.Oby było normalniej ,tak jak mówisz.Spokój najważniejszy,a czas pokaże czy będzie lepiej .

Op.

Biorąc pod uwagę co się dzieje w firmie .Chodzi o te zwroty akcji .Można powiedzieć że "Nosił wilk razy kilka ...ponieśli Marcinka ". Cała firma została zbudowana na zatrutych fundamentach ,na ludziach którzy nigdy nie powinni zarządzać zespołem pracowników .Najpierw odeszła pani z rudymi włosami ,teraz pani co szybko mówi i pan ...lizusek .Z całej załogi która przyszła z Imakonu za Waldemarem została tylko jedna brygadzistka (ta grubsza ) .Pytanie do zarządu dlaczego tak późno ????Czy naprawdę nie ma na rynku fachowców do kierowania zakładem ???Czy nie czas ostatecznie wyczyścić to towarzystwo wzajemnej adoracji ? Na razie Brawo za ten ruch .Pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

@mała

Zależy o jakich ludzi pytasz ????

Pracownica

Witajcie, mnie interesuje to, co dzieje się od dwóch miesięcy w firmie. Zwolnienia grupowe na dużych działach i tych małych, nawet wśród sprzątaczek! Czy jest w tej firmie osoba, która wyjaśni co się dzieje, bo jak dla mnie ta firma się rozpada!!! Bo to, że jest mniejsza produkcja, mniej maszyn pracuje to widzę, ale co dalej? Dlaczego tak się dzieje i ile to będzie trwało, co jest planowane. Ja jestem przerażona, że stracę pracę, pozdrawiam

@Pracownica

Każdy to widzi.Każdy boi się zapytać.Miejmy tylko nadzieję, że z końcem miesiąca nie zostaniemy z wypowiedzeniami w ręku.W takiej sytuacji zarząd firmy powinien ogłosić zebranie w której informuje o sytuacji firmy ,jednoznacznie naszej.Zle się dzieje w państwie polskim,źle.

@Pracownica

Dopiero to zauważyłaś ,ten proces trwa od ok roku .Ja obstawiam że ta firma pociągnie jeszcze kilka miesięcy .Później będzie wielkie "bum " z dna na dzień .

@Ala

Jak większość działających w Polsce firm posiłkujemy się agencjami pracy tymczasowej dostosowując wielkość zatrudnienia do ilości zamówień produkcyjnych. Jest to naturalny proces. Reagujemy, gdy mamy zwiększone zapotrzebowanie produkcyjne, a także, gdy ono się zmniejsza. Na dziś nie ma zwolnień grupowych w Dr. Schumacher Sp. z o.o. Nie ma też takich planów w odniesieniu do naszych pracowników.

Antoni

Od roku są zwolnienia grupowe? A ludzie dostają odprawy czy zwalniają za porozumieniem stron i wtedy nic się nie należy? Większość zatrudnionych osób jest przez agencje czy ludzie mają umowy bezpośrednio z firmą?

@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Dobrze usłyszeć taką informację.

Nie widzisz co się dzieje ? Masz pojęcie ile kosztuje miesięczne utrzymanie takiego molacha wraz z przerośniętymi biurami .Zastanów się chwilę .Myślę że będzie kiepsko i tyle

@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Takiej deklaracji oczekiwałem. Mam nadzieję, że mniejsza ilość zleceń to chwilowy problem.

@Pracownica

Odpowiedzcie sobie na pytanie od kiedy się tak źle dzieje? Ja wam to uświadomie, a od wtedy kiedy nie ma starych sterników czyli Ryszarda i Artura a został przyjęty jakiś francuski-niemiec Clemens i wyśmienity Andrzej, to moim zdaniem oni odpowiadają za to co się dzieje, czyli brak kontrahentów i zleceń. Nie zapominajmy jeszcze o Wojciechu który konno jeździ, on zawsze był przeciwko tej firmie, jak stracił Automatec.

@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Dobrze, że firma zajęła stanowisko w tej sprawie. Czuję się trochę spokojniejszy.

Rrr

Zwolnienia na produkcji, a białych fartuszków coraz więcej.

@Rrr

Własnie to jest ciekawe,zwolnienia a łazików coraz więcej.

@audi rs

Ciekawe jakie mamy proporcje w firmie ,ilu pracowników biurowych przypada na jednego pracownika produkcyjnego ???Nawet na wejściu do firmy na portierni może być ochroniarz i dwie panie ,a na produkcji patrzą jak tu zabrać kogoś z pakowania

Antoni

Przerzucają pracowników z pakowania na produkcje bo brakuje ludzi? Mogą tak zmieniać obowiązki? Zdarzyło się już że były takie roszady?

audi rs

Niestety nie wiem,nie mam pojęcia.Jest tyle porobionych sztucznych stanowisk że ciężko ogarnąć kto jest od czego.Może parzy kawe,albo poprostu jest i tyle.Dużo jest zastępców zastępcy kierowników.Fajne fuszki nie którzy mają i mocno się zapierają bo gdzie znajdą drugą taką prace.

Danuta
@audi rs

To niedobrze, z tymi sztucznymi stanowiskami :/ No niestety, dużo firm tak działa... Napiszesz mi może, co myślisz o tej sytuacji? Chciałabym w najbliższym czasie aplikować na stanowisko na produkcji, ale nie widzę chyba tego, skoro firma co jakiś czas zwalnia ludzi... wróci wszystko jeszcze do porządku? Czy nie zapowiada się nic na to?

Andzej

Już zaczełem zwolnienia, teraz się trzymajcie stołków, będzie leciał jeden za drugim, za kierowników dyrektorzy aby ludzi do pracy było mniej ale inni mogli zarobić więcej.

Ala

Witajcie, też chcę zadać pytanie osobie, która wymyśliła noszenie kamizelek odblaskowych na parkingu. Czy Pan/Pani macie świadomość jak osy/pszczoły i szerszenie (też są) lecą do tych kamizelek. Co stanie się w przypadku ukąszenia pracownika? Czy ktoś się zastanowił, że ludzie mają uczulenie na jad? Bardzo proszę dopracujcie ten pomysł, ja rozumiem noszenie po zmroku, czy nad ranem, nie mam problemu z elementami odblaskowymi, sama je noszę, ale te wielokrotne ataki owadów na te neonowe kolory są naprawde niebezpieczne.

Aktualność
Finansowane przez pracodawcę zajęcia z języków obcych są jednym z najbardziej pożądanych przez pracowników benefitów. Z badań przeprowadzonych przez serwis Pracuj.pl wynika, że w 2022 roku benefit ten zajmował piąte miejsce na liście najbardziej oczekiwanych. Jako firma funkcjonująca w środowisku międzynarodowym przykładamy dużą wagę do rozwoju kompetencji językowych naszych pracowników. Dlatego w ramach współpracy z platformą eTutor.pl drugi rok z rzędu nasi pracownicy mogą korzystać z kursów języków angielskiego oraz niemieckiego. To przynosi obopólne korzyści.
Roman

Darmowa nauka języków obcych to bardzo fajny benefit.

Kama
@Roman

Nie,mało kto korzysta.

@Kama

Ponad 100 osób korzysta, to chyba nie jest mała ilość.

@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Czy ktoś z produkcji korzysta ?

Staż

Czy ktoś z Państwa orientuje się może, czy jest jakaś możliwość odbycia stażu/zorganizowania stażu z Urzędu Pracy w służbie BHP w Dr. Schumacher?

@Staż

Staże to temat indywidualny. Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie - rekrutacja@schumacher-online.com.

Aktualność
Nasi pracownicy po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca i potrafią pomagać potrzebującym. W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji Project Shoebox, której celem jest zbiórka kosmetyków oraz przekazywanie ich potrzebującym kobietom. W ramach tegorocznej edycji akcji wypełniliśmy kosmetykami dla kobiet dziesięć pudełek na buty, które w Dniu Kobiet przetransportowaliśmy do Domu Samotnej Matki w Zgorzelcu. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w naszą
 akcję z całego serca dziękujemy.

A zrobiliscie już coś z tym panem co tak mięsem do wszystkich zucał widze bo cicho jest ostatnio. ? Każdy się bał bo to wodzu a on wy...ne na wszystkich miał, wszystko mu (usunięte przez administratora) latało wulgarny dla kierowców, krzyczał nonstop.

Tencomięsemrzuca
@Marta

Droga Marto, drogi Łukaszu. Tak, byłem na urlopie, ale od poniedziałku wracam. Także zapraszam serdecznie od 22:00 do 6:00, będziecie mogli przedstawić swoje opinie twarzą w twarz - w sieci każdy jest odważny. Proszę Was bardzo, abyście zastanowili się nad swoimi wpisami jeżeli nie pracujecie lub nie pracowaliście na danym dziale. Takimi słowami obrażacie ludzi tam pracujących (nie piszę o sobie????). Pozdrawiam serdecznie i rozkoszujcie się moi drodzy ciszą ????.

A jak wasz dyrektor Andrzej M. Jak zarządza?

Kazik
@Anna

Odpowiednia osoba na tym stanowisku, super prowadzi firmę.

Kiero

Mam pytanie.Dlaczego "cudzoziemcom" zatrudnionym przez firmę nie agencję Dr.Schumacher opłaca mieszkania?nam z tego tytułu nie należy się nic.Jaka tu sprawiedliwość.I nie mówię tu o uchodźcach tylko o tych co już pracują nawet 5 lat.Moze i dla nas przydały by się dodatki mieszkaniowe?zwrot za paliwo ?Polak we własnym kraju traktowany po macoszemu...

Aktualność
Rok 2022 pod względem przyjęć i wysyłek z naszych magazynów był bardzo pracowity, co pokazuje ktrókie zestawienie statystyczne. Pracownikom logistyki gratulujemy i życzymy szybkich i skutecznych załadunków oraz rozładunków w roku 2023.
Dobre

A jak z powrotami ...upsss Reklamacjami bo tych było więcej niż zazwyczaj chyba ...ale to zasługa tempa pracy i świetnej organizacji

Andzej
@Dobre

Bo taka jest polityka prowadzenia firmy przez wodza naczelnego, produkować nie przejmować się zwrotami, aby praca była. Chwalmy się wyprodukowanymi rzeczami a o zwrotach nie mówmy, bo po co. A produkcja stoi, maszyny stoją, nie ma ludzi do pracy o tym mówmy.

Patryk

Można liczyć na stabilne zatrudnienie a nawet na awans to fajna firma zgłaszasz się na brygadzistę idziesz do Zgorzelca później jeczysz że nie dajesz rady wracasz jak gdyby nigdy nic puszczają ci lejce a stanowisko zostaje wiążesz się umowa na rok a po miesiącu pekasz osoba wracająca tu =brak honoru jakiegokolwiek wstydu pozdrawiam

@Patryk

W tej firmie jest mnóstwo ludzi którzy wrócili ,lub nawet wywalali wypowiedzenie żeby osiągnąć jakieś korzyści to smutne .

@Dobre

To prawda najgorzej że widziałam ostatnio jak ten że Zgorzelca co wrócił z pięściami do jakiegoś pracownika wyskoczył na wszystko im pozwalają bez żadnych konsekwencji nie wiem jak on się nazywa ale dziwna sytuacja

@Dobre

To prawda ale wszystko ma swoje granice wpis prawdy zostaje usuwany nie wiem jak się nazywa ale wiem jak wygląda ten Pan który wrócił ze Zgorzelca wyskoczył do pracownika z pięściami i tacy ludzie tu pracuja dziwna sytuacja

Natalia
@Dobre

Korzyścią nazywasz w tym momencie po prostu pracę i możliwość zarabiania? Bo teraz tak się zastanawiam tylko, ich nikt do tego nie zmusza raczej, to dlaczego określasz to jako smutne?

@Marta

W firmie nie tolerujemy żadnej formy agresji. Jeżeli ktokolwiek był świadkiem takich zachowań prosimy zgłosić do Działu Kadr lub mailowo na adres - wzaufaniu@schumacher-online.com.

Arek
@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Osoba poszkodowana to zgłosiła ponadz i nikt z tym nic nie robi koleś liże (usunięte przez administratora) komu trzeba i kiedy trzeba do ludzi nie ma żadnego szacunku jak większość piekarzy był paletowym skierowali go do Zgorzelca dostał brygadzistę osiągnął co chciał i jeszcze gorszy wrócił tu spowrotem sylwus który nie panuje nad sobą

Kinga
@Natalia

Dziewczyny on nie panuje nad sobą bo ma problem wiecie jaki ma kobietę która ma chęć na innych dookoła widocznie nie daje rady dlatego taki jest miałem niestety z nim styczność odzywał się do mnie jak (usunięte przez administratora) ma gość problem ze sobą serio już myślałam że go zwolnili

Cogito
@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Całokształt objęty jest zasadami, przepisami i wszystko jest monitorowane a , że zdarzają się jednostki żądne konfliktów , utrudnianiem pracy sobie i innym, wiadomo, jak wszędzie. Na zgłaszane problemy jest odgórna reakcja a na to, jak "dwóch chłopców"/ A dorośli faceci/ ma ze sobą konflikt i zachowują się niczym dzieci w piaskownicy, cóż - życie.

@Cogito

Ta osoba rzekomo poszkodowana nie ma tylko konfliktów z tym brygadzista, ale również z innymi pracownikami jak na jednym tak i na drugim magazynie. Tak że może to jest w tej osobie jakiś problem i bardziej może powinno się kierownictwo tym zainteresować .

Rafał
@Gość

Kierownictwo powiadasz ? Powinno się zainteresować brygadzista że Zgorzelca który nie podołał stanowisku i jest tu znowu to że dostał brygadzistę to nie znaczy że tu może skakać i czuć się nie tykalny powinien zostać zwolniony żaden brygadzista w zakładzie tak nie postępuje a pracuje tu 10 lat już odgornie jest ustalone żadna przemoc po co mieszasz osobę poszkodowana jaki konflikt jak większość ludzi w tym zakładzie lubi się czy nie to nie jest ważne robi swoje idzie do domu znasz jego historię ? Kogo obchodzi że ktoś kogoś nie lubi jakoś osoba poszkodowana nigdy do nikogo nie e Skakała z rękami jak ten typek bez honoru to że jesteś jego ziomkiem nie musisz tu innych oczerniać kolego czy kolego starszy

Tadek
@Gość

Najlepiej zróbcie bidulka że sprawcy i czepcie się osoby poszkodowanej wyciagajcie bezsensowne brudy narazie startuje z łapami do jednego najlepiej zostawić nie było sprawy tylko że dopiero dotrze do kogoś jak sobie na więcej pozwoli i skończy się to źle dla tej czy innej osoby on ma stanowisko brygadzisty wogule ? To gratuluję postawy żaden brygadzista tak nie robił nigdy czyli mogą więcej zwykły pracownik by został zwolniony

@Rafał

Widocznie nie znasz typa i nie wiesz jaki on jest współpracując z innymi. Bo jak wiadomo to za darmo i w mordę nie dostaniesz. Jak by zrobili rozeznanie między pracownikami na magazynach to by się okazało wtedy co leży na rzeczy.

Xxxx
@Tadek

A to jeżeli mówi się prawdę o tej osobie to już bidulek i brudy. Jeżeli ktoś zna Lisa i miał z nim przyjemność pracować to wie jaki on jest. I ciekawe czy ten bidulek był poszkodowany jak zastraszał starszych paletowych że spotkają się za brama . Najpierw poznajcie o typie prawdę a później go brońcie i oczerniajcie inne osoby. Bo ten poszkodowany to może i być prowokatorem

Xxxx
@Patryk

Rozumiem że byłeś w Zgorzelcu że znasz całą sytuację. Albo nie lepiej całą historyjkę znasz od Radzia Lisa który sobie wymyslił bo nie może się pogodzić ze ktoś jest nadal nad nim.

Kierownictwo Pomocy
@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Dzień dobry mam pytanie odnośnie zachowania dwóch Pań na produkcji mokrej zmiana Pani Natalii występuje tam problem zauważalny obrzydliwy nie mam nic przeciwko związką osób tej samej płci ale to co wyprawiają te osoby jest po prostu obrzydliwe wulgarne jak można żeby w trakcie pracy (usunięte przez administratora)dla wielu osób jest to obrzydliwe nie mam nic przeciwko tylko w Domu po pracy nie na oczach ludzi w pracy !!! Mistrzowie pewnie widzą ten problem ale nie interweniują więc Proszę KIEROWNICTWO DYREKCJE o rozwiązanie tej sytuacji w trybie PILNYM !gdyż trwa to przez bardzo długi okres czasu a czyny tych Pań są już na takim Poziomie jak w filmach dla dorosłych a to jest (usunięte przez administratora)w tym przypadku.

Rocki
@Kierownictwo Pomocy

Dzień dobry Na terenie zakładu są rozmieszczone wewnętrzne skrzynki do pozostawienia informacji dla kierownictwa kadr. Masz problem napisz tam a nie na forum siejesz zament łamiąc rodo

Kar.
@Kierownictwo Pomocy

To przynajmniej się dobrze bawią w trójkę a komuś już przeszkadza że operator z maszynową się dobrze dogadują tylko pozazdrościć a nie jechanie po ludziach zastanówcie się nad swoim zachowaniem a dopiero osądzajcie innych .

maxo

sporo mogę powiedzieć o dr. schumacherze i skupie się na pozytywach - że jest premia frekwencyjna, uznaniowa, że są bony na święta jedne i drugie, że możliwe są pożyczki mieszkaniowe dla pracowników, dofinansowania do urlopów wypoczynkowych, że w przypadkch trudniej sytuacji życiowej udzielają bezzwrotne zapomogi że po roku każdy dostaje podwyżke. więc odpowiedzcie sobie sami czy warto. moim zdaniem tak.

@maxo

Dopiszę cos od siebie. Pracuje od lat w schumacherze, moj staz pracy to juz przeszlo 2dekady naogladalam sie juz troche, doswiadczenie mam i jak obserwuje zmiany w naszej firmie w czasie kiedy tu pracuje to generalnie na lepsze to mnie podbudowuje, z kierownictwem nie mialam problemow, normalni ludzie. Zaklad sie rozwija, jak chyba kazda praca czasami frustruje i na swoj sposob jest specyficzna ale jak cos jest potrzebne to gora generalnie stara sie naprawic. nie ma co psioczyc i tonem rozczeniowym o wszystko tylko normalnie jak do ludzi i wszystko sie da

@ana

20 lat już tutaj pracujesz??! to naprawdę imponujący wynik i faktycznie można co nieco więcej powiedziec na temat warunków. musiałaś przechodzić sporo zmian na zakładzie

@ana

jestes dobrym przykładem na to że można tu osiąść na lata i doczekać emerytury. świadczy to raczej na korzyść chyba bede się musiał mocniej zastanowić nad pracą

@ło

właśnie dlatego zdecydowałam się to wszystko napisać. żeby komuś pomóc ewentualnie podjąć decyzję, ale co dalej to już się nie wtrącam, decyzje pozostawiam dowolną ;) pozdrawiam

@ana

a no to wiadomo, ja jeszcze chwili potrzebuję żeby swoje sprawy pozałatwiać, ale dużo mi dają do myślenia takie opinie jak ta

@maxo

korzystał ktoś z tych pożyczek mieszkaniowych? zaciekawiło mnie to na jakich to warunkach, gdzie się ubiegać itd

Edgar
@Łuukasz

o wszystko należy się pytać w biurze. powiedzą ci i informacja z pierwszej ręki a nie zasłyszana gdzieś tam na goworku

ikar
@Łuukasz

Kandydat i takie pytania? Chłopie, najpierw się zatrudnij, a potem dopiero myśl jak doić benefity...

ikar
@Łuukasz

Jak chcesz przyjść i pierwsze o czym myśleć to profity i nie dawać nic od siebie to nie wróże kariery w tej firmie

@ikar

A kto powiedział że chce doić benefity.. tylko pytam czysto informacyjnie żeby mieć obraz jak to wygląda

@ikar

A o rady dotyczące mojej kariery to akurat nie prosiłem.

@ana

Jak można pracować 20 lat w firmie, która powstała po Imce pół dekady temu?

@Anna

staż pracy ogólnie, nie że w schumacherze w sensie, że tyle lat przepracowałam w życiu i swoje widziałam tutaj napisałam, że pracuje "od lat" pozdrawiam

@Anna

faktycznie jak czytam to można taki wniosek wyciągnąć, przepraszam za złe sformułowanie

Gal_anonim
@maxo

Podwyzki są, ale zależy dla kogo, niektórzy po paru miesiącach mają te "podwyzki" Wyrównywane do pensji minimalnej, Bony swiateczne są, natomiast bony na dzień kobiet są oeciagane im z wyplat, A o reszcie szkoda gadać

Pracownica

Nie ma premii uznaniowej

Danuta
@Pracownica

A jakiekolwiek premie są? Np. za staż pracy?

@Danuta

Za 10 lat pracy 1000zł za 15 1500 zł za 20 2000zł.

Lala
@audi rs

Grubo, z tego co wiem powinni dorzucić minimum 10000 za skrzywienie psychiczne po tylu latach.

@Lala

Masz rację powinni dorzucić, narazie to dorzucają pracy.

@audi rs

Dorzucają pracy w sensie nadgodzin, czy niestety więcej roboty za tę samą kasę? A macie nadgodziny albo premie dzięki czemu można sobie dorobić, bo czytałem że jest minimalna?

@Roman

Nadgodziny możesz zrobić w sobotę i niedzielę to osobny temat.W tygodniu dorzucają coraz więcej obowiązków i wymagań.Nie będę Ci głowy zaśmiecał,musisz sam przyjść i zobaczyć,ja pracuję 7 lat więc to są tylko moje odczucia.

@audi rs

Moim zdaniem ważne odczucia bo chociaż można się czegokolwiek dowiedzieć. Te nadgodziny w weekendy są lepiej płatne? Np setki?

@Gal_anonim

Tak tak ! Większość ludzi dostaje podwyżki ,zwłaszcza jak podnoszą najniższą krajową .

Rocki
@Łuukasz

Musisz mieć umowa o pracę na stałe dwóch żyrantow i składasz wniosek i masz. Fakt że to jest w firmie też na + .

Stachu

Powiem tyle jeszcze musi się dużo zmienić aby było dobrze w tej firmie, na razie omijajcie z daleka. Już jednego dyrektorka odsuneli co mącił i lubił przydupasków njakiego WS. jeszcze zostały dwie osoby do posprzątania i może będzie normalnie, czekam na ten dzień kiedy pogonią AM i tego nie polaka nie wiem jak się nazywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 33 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.