Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Daniel

Czy na pracownika logistyki potrzebne jest wyższe wykształcenie logistyczne?

@Daniel

Nie, nie ma potrzeby, liczy się głównie doswiadczenie

@driver

Samo doświadczenie? Bez żadnego też kierunkowego wykształcenia?

@Daniel

Nie rozumiem pytania. Przecież to właśnie napisałem.

@driver

Po prostu wolę dopytać dla pewności czy dobrze to rozumiem, bo nieczęsto się z tym spotykałem.

@Daniel

No okej, to już masz pewność. Poza tym, takie informacje zawsze znajdziesz w ogłoszeniu.

inf
@driver

w ogłoszeniu z tego co widze jest napisane że wymagają wykształcenia średniego z kierunkiem logistycznym albo ekonomicznym..

@inf

Wykształcenia średniego, po prostu. Logistyka czy ekonomia jest preferowanym kierunkiem, ale nie wymaganym.

@inf

"wykształcenia minimum średniego (preferowane logistyczne, ekonomiczne)" Skopiowałem na potwierdzenie swoich słów.

@inf

Poza tym, pytanie było o wyższe, warto dodać.

inf
@driver

no okej widzę że trochę inaczej to rozumiemy. dla mnie skoro o tym piszą to warto mieć to na uwadze i tyle

Firmowy

Gdzie jest wasza marka w sklepach? Wszystko idzie na zagraniczne rynki?

Firmowy
@Firmowy

Firma może złożyć zamówienie hurt. w dr. Schumacher albo zamówienie stałe w ilości mniejszej?

zenek
@Firmowy

zamówienia są dogrywane indywidualnie. napisz na maila z zapytaniem ofertowym

stan
@zenek

a gdzie jakiś kontakt będzie? na stronie pewnie? to tak przyszlosciowo ja się pytam ale koledze pewnie też się przyda

zenek
@stan

oczywiście, że na stronie...

Ludzie co to się dzieje na tej mieszalni? Kiedy nie przyjdę na górę to operator w czarnej koszulce albo jest za biurkiem albo przez lub obok... Tylko nie na swoim miejscu pracy. Potrafi dłuższy czas siedzieć przy dystrybutorze wody, oczywiście na telefonie, którym jest nieodłącznym narzędziem jego pracy. Jak można na takie coś pozwalać.. a ludzie pracują i na to wszystko patrzą. Może w końcu ktoś zauważy co się dzieje na mieszalni, zdarza się, że na I zmianie coś tam "zrobi", ale jak przyjdzie II i III TO PO PROSTU JEST OBECNY W PRACY I NIM PO ZA TYM ;)

Miki

BRAWO TY! W końcu ktoś zauważył co się tam dzieje. Może przestanie chodzić dumny jak paw

Mimimi

Nie wiem, kto to napisał i jak często jest na górę, ale jako pracownik mieszalni mogę powiedzieć, że on jest jednym z najlepszych operatorów, którzy potrafią szybko i dobrze ustawić albo naprawić maszynę. A jeśli dana osoba nie wie, jak stworzyć wygląd pracy, jak wielu robi to na dole, ale naprawdę pracuje, gdy jest to potrzebne.

Miki
@Mimimi

Raczej pracownik mieszalni by tego nie napisał wiedząc, że to co było opisane jest prawdą. A skoro ktoś ma starszego operatora, to raczej powinien umieć ustawić maszynę. A co do szybkości to….

Kont
@Mimimi

Zgadzam się, jeden z najlepszych operatorów. Nigdy nie ma z nim problemu. Zresztą, jeżeli ktoś ma jakiś problem to dlaczego nie pójdzie z tym do brygadzisty lub kierowników, tylko pisze na forum?

Si
@Kont

Piszcie tak dalej może akurat ktoś uwierzy

kcin

Weź (usunięte przez administratora) łyknij, popij wodą, zaczekaj przepisowe 15 min. aż zadziała i... dopiero wtedy piszkomenta sz.

Si
@kcin

Może sprawdź ortografię i dopiero później pisz komentarz;) Gratulacje

Man

W jakim systemie pracuje się na mieszalni?

@Man

mnie jeszcze interesuje czy na tym dziale też są potrzebni ludzie z uprawnieniami na wózki?

@Man

no i jeśli tak to czy jest szansa na jakieś przyjęcia?

@Man

chyba że na jakiś inny dział z wózkami przyjmują to też nie pogardze

@Oreo

tak na mieszalni też się przydadzą osoby z uprawnieniami na wózek

@Oreo

ogólnie na prawie każdym dziale jak nie na każdym są potrzebne osoby z uprawnieniami więc jak je masz to na pewno coś się dla ciebie znajdzie do roboty

Kracy
@Kizo

a trzeba czekać na oferty czy można się zgłaszać bezpośrednio do firmy nawet jak tych ofert nie ma

@Kracy

no raczej ludzi zatrudniają wtedy kiedy pojawiają się oferty pracy to jest logiczne

@Kracy

ale jesli zależy ci na czasie to myślę że spokojnie możesz spróbować się zgłosić do firmy

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

praca jak praca. robię co mam robić i wychodzę do domu. co ma wpływać na konto to wpływa o czasie i nic więcej nie potrzebuje. atmosfera też jest chyba okej chociaż ja się z nikim jakoś bliżej nie kumpluje bo praca to praca a życie prywatne to osobno. nie mniej jednak ogólnie jestem zadowolony.

alloallo

Atmosfera bardzo w porządku, nie trzeba się z nikim przyjaźnić, żeby była ok, grunt, żeby sobie nie przeszkadzać wzajemnie w robocie

@alloallo

no właśnie taki był cel mojej wypowiedzi. atmosfera atmosferą gdzieś tam jest ale ja w to specjalnie nie wnikam

Aleksandra

@Nick dobrze, że jesteś zadowolony z ustalonych warunków umowy. Widać, że pracodawca wywiązuje się z zobowiązań. O ile nie trzeba się z nikim przyjaźnić, to atmosfera w pracy jest ważna. Możesz powiedzieć, jak wygląda kwestia podwyżek, i czy można liczyć na stabilne zatrudnienie?

@Aleksandra

tak żeś to napisała Aleksandra że w sumie nie wiadomo o co Tobie właściwie chodzi. o zobowiązania, atmosferę czy jednak warunki, a może podwyżki ??

igor

o wszytsko po trochu pewnie :)

@Aleksandra

atmosfera w pracy jest ważna nie twierdzę że nie. po prostu nie każdy ma chęci i ochotę na to żeby w niej się specjalnie udzielać. niektórzy są typem samotników wykonujących swoją pracę i ja właśnie do tego należe, nie mniej jednak wiem ze spoko ludzie tutaj pracują

QQ

Witam, a jak z przerwami? Jest jedna dłuższa czy trzy krótsze?

kozax

Witam na jakie zarobki można u wal liczić?

drewniak

całkiem na poziomie.

@kozax

Zarobki są porządne oczywiście ale to zależy od kilku czynników to nie jest też tak że przychodzisz i od razu dostajesz na starcie

@kozax

Przede wszystkim co ważne na start to liczy się doświadczenie. Nie musisz go oczywiście mieć na wszystkie stanowiska, bo w większości można się douczyć, ale ma to na pewno wpływ na stawkę którą dostaniesz na początek, a później to już tylko w miarę starań itp to się może zwiększać. Są też do tego premie uznaniowe i frekwencyjne także można fajnie wychodzić zarobkowo

@Nemo

A po 3 latach na stanowsiku operatora na 3500netto?

Benek
@kozax

He he 3500 netto chyba śnisz chłopski to mają napewno i taka sprawiedliwość kobiety też zasuwają a guzik z tego mają .Jak dla mnie zarobki fatalne no chyba że w weekendy będziesz zasuwać no tak to lipa

@Benek

3800-4000 to mój zarobek miesieczny,bez weekendów,za weekendy osobno juz licze,także jak wolisz stać w miejscu ,nie rozwijac sie nie szkolic to bedziesz zarabiał 3500 lub mniej,pozdrawiam

Astor
@audi rs

no proszę czyli jednak jak najbardziej się da tylko trzeba robić cos w tym kierunku a nie liczyć na to że z nieba pospada. dzięki za tą rzetelną opinie w końcu coś godnego uwagi

@Astor

Oczywiscie ze sie da,napewno nie dostaniesz na starcie super stawki ,ja tez zaczynałem od najmniejszej,ale powoli z czasem szedłem w góre,z nieba nic za darmo nie spadnie no moze oprócz deszczu

Lowelas
@audi rs

He he dobre to chyba kupę lat pracujesz że Tyle masz i pewnie jesteś facetem

@Lowelas

Tak jestem facetem,6 lat mi idzie teraz,ale racje masz bo panie pakowaczki są nie doceniane,ale to juz nie odemnie zależy

@Benek

Chyba jesteś tam kierownikiem, że masz tyle bez weekendów ;) czyli po 3 latach można liczyć na 2500netto jako operator?

@kozax

Chodziło mi o audi rs ;)

Pracownik-op
@kozax

Po 10 latach tyle nie mam i ogarniam robote. Takze nie licz na takie pieniądze zwłaszcza w trakcie tej pandemi.

pyt

Hej pracuje się na nocki?

Chodzi o magazyn

Podbijam?

Mans
@pyt

Ogólnie magazyny pracują na 3 zmiany ale słyszałem kiedyś że jeden robi na 2 , też nie orientuje się tak do końca bo ja nie z magazynu

@Mans

No ok, lepsze to niż nic, ale jak ktoś z magazynu potwierdzi to będe wdzięczny

Kozaks

@audi rs podstawiony żeby pisał pozytywne komentarze i naganiał ludzi XDDD

Mantis
@Kozaks

ta, typ napisał jeden komentarz i juz niby podstawiony, weź zejdź na ziemie

@Kozaks

no a ty jestes zatrudniony zeby pisac bzudrne teorie. gratulacje sherlocku

młody wilk

są jakieś wakaty otwarte???

@młody wilk

a sprawdzałeś na stronach z ofertami czy czekasz aż ci ja poszukam i napisze?

młody wilk
@hm

nie obraził bym się na to drugie, hehe

@młody wilk

skoro masz aż tyle czasu żeby tak czekać no to spoko

@młody wilk

zatem jest kilka wakatów otwartych ;)

Mantis

Nie można było tak od razu?

hm

wiem że żartowałeś ale chciałem być miły, czasem mi się zdarza

Nika

Przyjęcia o pracę,jak to teraz wygląda?

sebi
@Nika

polecam sprawdzic na stronie

Bohdan
@Nika

Zależy jest dziewczyną co była pakowaczka i awansowała do spedycji nawet nie jest ładna wygląda jak dziecko i współczuję ten osobie ma dziecko żonę i że chciało mu się z takim czymś masakra :(

Wojtas

Można się do was załapać na stałe i zagrzać faktycznie miejsca na dłużej? Szukam jakiejś stabilnej roboty

@Wojtas

Oczywiscie ze mozna,ja miałem tylko przezimowac a juz 6 rok mi leci,to juz kwestia indywidualna kazdego z osobna,spróbowac zawsze warto,nikt na siłe nie bedzie trzymac,tylko nie słuchaj innych ,rób swoje,miej swoje zdanie oczywiscie bo na głowe ci wejdą,wielu tu doradców nie koniecznie pozytywnych

@audi rs

To super, bo zależy mi na robocie na lata, dzięki za opinie

Qwe
@audi rs

100 % racji. doradcy zawsze się znajdą a nikt za nas życia nie przezyje nikt za nas nie bedzie pracował i pieniędzy zarabiał. a pracować trzeba. firma jest w porządku i dobrze płaci i warto chociażby spróbować jeśli ktoś jest zainteresowany tą branżą

@Qwe

Ładnie powiedziane :)

Qwe
@Wojtas

bardzo dziękuję, sama prawda i nie ma tu ani grama naciągania z mojej strony i mojej perspektywy. chwilę tu już pracuje więc zdanie mam wyrobione na temat tego miejsca

super_kandydat

Witam na jakie $$$ brutto można liczyć na start na stanowisku operatora?

Neker
@super_kandydat

a masz doświadczenie??? to ma w sumie dość spore znaczenie jeśli chodzi tutaj o zarobki

Topaz
@Neker

doświadczenie to w sumie jedna z najwazniejszych kwesti jeśli chodzi o zarobki.. a nie że spore znaczenie

drewniak
@Topaz

Oj nie łapcie sie za słówka

@super_kandydat

wszyscy tylko o pieniądzach tak jakby tylko to było ważne.. a najpierw to powiedzcie czy macie jakieś uprawnienia bo możecie nie mieć i wcale nikogo nie przyjmą

Bohdan
@Nemo

Jak nie mylisz się przecież jest koleś który od 3 lat robi i nie może zrobić na skanerze śmiga

Mam 3 letnie doswiadczenie na stanowsiku operatora a kolega żadne

@super_kandydat

Po 3 latach zarobki 20zł netto za godzinę jako operator?

tarzan

jak duży jest zakład pod względem zatrudnienia? dużo ludu?

@tarzan

Sporo.. nie wiem ile jest teraz ale tak na oko powiem że plus minus 1300, ale głowy mi za to nie ucinajcie bo mogłem się trochę pomylić

@Lanos

ło, to faktycznie, "sporo" to chyba niedopowiedzenie :)

@tarzan

W tej chwili ok 1500 osób :)

@tarzan

Słowo jak słowo.. pierwsze przyszło mi do głowy, przecież nie będe opisywał kilkoma przymiotnikami jaki to ogrom ludzi

@As26

No to trochę się pomyliłem, ale byłem calkiem blisko

nieźle :)

Polak

Sporo dobrych opinii o was, faktycznie tak dobrze w firmie??

@Polak

Tak a co .Zależy też na kogo trafisz bo ludzie są różni wiadomo .Ale ogólnie nie jest źle jeżeli będziesz uczciwie pracować i umiesz współpracować z ludźmi to wpadaj do nas do pracy

@Mika

To super :) Taki mam zamiar, obibokiem nie jestem, konfliktowy też nie, więc chyba się wpaasuje

@Mika

Wgl to mega spoko, że piszecie dobre słowa o zakładzie, wszędzie spotkałem się z tym, że nawet jak pracodawca dobry, to ludzie psioczą i narzekają, w końcu jakaś miła odmiana

@Mika

Gdzie znajdę jakiś kontakt do firmy, żeby wysłać cv?

Alfa
@Polak

no na stronie albo w ofertach pracy na portalach. nie ma tam? sprawdzałeś???

@Polak

No taka prawda szanuj szefa swego mozesz mieć gorszego .Prawdę pisze bo naprawdę fajny zakład daje ludziom pracę i wypłata na czas jakieś dodatki a że czasem ktoś się wkurza no to nic nowego zdarza się w tak dużych zakładach .Grunt to się nie przejmować ludźmi robić swoje a będzie dobrze

Dżambo
@Polak

Kliknij "aplikuj teraz" pod ofertą na stronie, przekieruje cie do formularza zgłoszeniowego

Bober
@Mika

prawda. wchodzisz robisz swoje wychodzisz. nie jakieś ploteczki narzekania czy obgadywanie. po co to komu potrzebne? psuje atmosferę i chęci do pracy i ogólnie w sumie wszystko może zepsuć .

@Bober

Dokładnie po co ploteczki i odgadywanie jest się w pracy i trzeba praca się zająć .Na ploteczki zawsze można się spotkać po pracy i pogadać przy piwku

Cross
@Mika

A chodzicie na jakieś spotkania integracyjne faktycznie po pracy? znaczy teraz to może nie, ale kiedyś jak było jeszcze normalnie?

@Cross

Tak Ostatnią przed covidem była impreza w Gołębiewskim

Kari

Na pakowanie nie trzeba żadnego doświadczenia nie?

@Kari

ogólnie nie. na większosc stanowisk jesteś w stanie się wsyzstkiego douczyc. no poza takimi co konieczne sa uprawnienia na wózki bo tego się raczej nie douczysz, to musisz miec. ale reszta jak najbardziej

Super, dzieki

@Kari

a szukają teraz kogoś na pakowanie? nic nie słyszałem o tym?

@Groot

Nie wiem, pytałam hipotetycznie myślałam o zaniesieniu cv po prostu

@Kari

ahaa myślałem, że przez to że o tym piszesz to wiesz że szukają, bo ja nic nie słyszałem o tym

@Kari

a co do zaniesienia cv.. no nie wiem, może przyniesie to jakiś efekt ale nie wiadomo za jaki okres czasu

@Groot

Dlatego chcę spróbować, będę mieć większe szanse, niż nie robiąc nic, więc... ;)

@Kari

no to zrób to i będzie po problemie i po dyskusji w sumie też nic nie tracisz a możesz zyskac

superman

Czym się różni praca na magazynie komponentów a na magazynie wysyłek?

Asterix
@superman

No w zasadzie to wieloma względami się różni.. a przede wszystkim już inna nazwa naprowadza. magazyn wysyłek zajmuje się wysyłkami, magazyn komponentów wydaje komponenty, przyjmuje zwroty no i wiadomo układa, kompletuje zamówienia itd

Obelix
@superman

Ogólnie na obu stanowiskach robi się mniej więcej to samo (no bo w końcu na obu jest to praca magazynowa) z tą jednak różnicą, że na wysyłkach masz do czynienia tylko z zamówieniami - ładunek, dostawy, układanie, skanery itp. a na komponencie masz pracę tylko z komponentami tak samo na dostawy załadunek, układanie na magazynie i współpraca z produkcją. Oba stanowiska pracują na 3 zmiany i na oba trzeba mieć uprawnienia na wózki

Asterix
@Obelix

No przecież właśnie to powiedziałem Obelixie, z tą różnicą że może trochę mniej szczegółów podałem, ale pięknie to uzupełniłeś

Obelix
@Asterix

Wiem, nie mówię, że źle wyjaśniłeś, tylko chciałem uzupełnić

Solid

W jakich godzinach pracuje magazyn, na ile zmian?

arturro

praca 3 zmianowa

@arturro

I rozumiem że są to standardowe zmiany 8 godzinne tak?

@arturro

I rozumiem że są to standardowe zmiany 8 godzinne tak?

@Solid

Wybaczcie za podwójny.. coś mi się strona przycina i myślałem, że nic się nie dodało

arturro

tak

mara

Nie szkodzi :)

@arturro

Dzięki za info w takim razie. tak czułem że to 8 godzin ale różnie to bywa czasem zmiany się zazębiają czy coś.

Benio

Hej ludziska????czy może ktoś coś wie na temat jakiś podwyżek w zakładzie? Czy może będą w najbliższym czasie-styczeń, luty? Najniższa krajowa znów idzie w górę to może i my coś dostaniemy...

yyy
@Benio

jeśli Ty jesteś pracownikiem i tego nie wiesz to czemu zakładasz że inni mają takie informacje? przecież to nie od nas zalezy

Grzesiu
@Benio

Tak dostaniemy 150 zł brutto ????????????????????????????????

Lowelas
@Grzesiu

Co to tak mało u was podwyżki masakra w niektórych zakładach to 3600;brutto mają na początek plus premie i nocki koleżanka pracuje w takim zakładzie i dobrze zarabia czemu tu tak nie jest

M. K
@Lowelas

Bo to jest wyzysk. Zamiast dać więcej polskim pracownikom którzy są ciągle to wolą co pół roku ściągać nowych Ukraincow których i tak jest coraz więcej. Do tego jeszcze podwyższone normy produkcji przez pazernych (usunięte przez administratora)za śmieszne 15 zl premii. Skoro tak tutaj zachwalają tę pracę to czemu tyle osób się zwalnia? ????

paweł
@M. K

tu się zgadzam

yy
@M. K

bo może ktoś kto zachwala wcale się nie zwalnia? chyba nie prowadzisz stałej listy osób kto pracuje a kto nie ;)

nik

Działa tutaj ZFŚS?

@nik

Tak

Kier
@As26

a co wchodzi w jego skład? te podstawowe rzeczy jak wszedzie czy jest tego wiecej?

Gambit
@Kier

Klasyki, bony na święta (jedne i drugie), pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie urlopów, zapomogi w trudnych sytuacjach

Kier
@Gambit

czyli faktycznie wszystko co już znam, ale no co się dziwić duża firma to i może coś zaproponować faktycznie pracownikom. takich miejsc właśnie szukam żeby było coś wiecej poza podstawową wypłatą

Gambit
@Kier

No to zapraszamy tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.