Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Józek

Witam, jak wygląda praca na magazynie, ile zmian itd?

@Józek

3 zmiany są na magazynie, jak wygląda praca, no jak to na magazynie, jak masz doświadczenie to nic cię nie zaskoczy, warunki są dobre, wynagrodzenie ok plus premie uznaniowe i frekwencyjne no i co ważne, uprawnienia na wózki trzeba mieć

Korek
@abc

a bez doswiadczenia tez przyjmuja? chca uczyc nowych czy nie bardzo

@Korek

myślę, że uprawnienia są to ważniejsze niż doświadczenie jako takie, wiec pewnie nie zdyskwalifikuje cie jego brak o ile masz przynajmniej IIWJO ale skoro ma się uprawnienia, to raczej też jakieś doświadczenie się ma, a nie, ze jesteś świeża bez żadnej wiedzy

Korek
@abc

w sumie to nie mam jeszcze zadnych uprawien.... da sie je w firmie wyrobic?

@Korek

nie no, raczej uprawnienia jakieś wypada mieć decydując się na pracę tam. Z czymś ogólnie trzeba jednak przyjść, by móc wykonywać swoją pracę.

Hugo

Są premie: uznaniowa i frekwencyjna, ZFŚS- bony na święta, dofinansowanie do urlopu, zapomogi w trudnej sytuacji

Dido

Na wózkowych jest duże zapotrzebowanie jak coś na różne działy, więc jak ktoś jest zainteresowany to warto uderzać

Barto
@Dido

czyli nawet jak nie ma oferty to można śmiało iść?

zzz
@Barto

Z uprawnieniami na wózek można śmiało w ciemno wysyłać. Na większości działów są wózki czy to magazyn, produkcja...

Barto
@zzz

dzięki!

Nowa

Ile się zarabia na stanowisku laboranta/mikrobiologa?

Pytaniee

te kilkanaście ofert, które wiszą na stronie zostały dodane nie dawno czy są tam już od jakiegoś dłuższego czasu? może jest tutaj ktoś kto to obserwowal?

ten
@Pytaniee

ciężko stwierdzić jak nie ma dat :D trzeba pytać u źródła, chyba że sie zdziwie i jest ktoś kto to na bieżąco obczajał

Rita
@Pytaniee

chwilę już wiszą ale nie wszystkie, chyba dodawali coś nowego

Lio
@Pytaniee

Jak cie któraś interesuje to wysłać nie zaszkodzi

Pytaniee
@Lio

pewnie tak zrobię jak się trochę sytuacja uspokoi, tak czy tak dzięki za chęci pomocy

Lio

Jasne :)

wojt

żadna praca na magazynie nie jest lekka, ale ludzie pracują i żyją

Velo

Jak to na magazynie

Uno

Fizycznie na pewno, w końcu to magazyn, ale raczej nikt się jakoś specjalnie nie uskarża z tego co wiem

bingo
@Uno

no ja tez nie widzialem ani nie slyszalem specjalnym zażaleń w tą strone takze jest ok

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

janko

a czy firma ma wpływ na to jaka atmosfera panuje? Atmosferę tworzą pracownicy

sonic

atmosfera jest ok

radek
@sonic

potwierdzam w sumie obie odpowiedzi bo tez uwazam ze atmosfere tworza pracownicy a nie gora, no ale jest w porzadku

Ferdek

tak

Zainteresowana

Ile płacą na pakowaniu . Na reke

Wiktoria

Na ile zmian pracuje się w Dr. Schumacher?

Joanna
@Wiktoria

Dobre pytanie, też z chęcią się dowiem. Ogółem ciekawi mnie, jak wygląda ta praca w Dr. Schumacher. A jakie stanowisko konkretnie masz na myśli?

@Joanna

Mam na myśli pakowaczkę.

Dzięki @v za odp.

Furtek
@Joanna

na magazynie np. pracuje się na 3 zmiany, nie wiem jak reszta

Gem

Gdzie znalezc zdjecia zakladu w srodku?

feno
@Gem

może nie być takich oficjalnych zdjęć.. trzeba by gdzieś pogrzebać w odmętach internetu

Florek
@feno

Na facebooku jest kilka zdjęć, na któtych widać wnętrze zakładu

Iwona

Czy jest aktualnie zapotrzebowanie na pracowników? Jak jest z zarobkami?

ray
@Iwona

Na stronie tylko oferta na pracownika planowania produkcji, więc chyba tylko na to potrzebują...

Iggi

Poza tym kiedyś było tak, że był jakiś dzień w tygodniu rekrutacyjny, czy nadal tak jest?

rollin

ja jaki polski pracownik nie czuję, żeby mieli mnie w (usunięte przez administratora)

rollin
@rollin

ocenzurowali mi wypowiedź, ale no, myślę, że wiadomo o co chodziło...

monaliza
@rollin

Ja też tego tak nie odczuwam, ale no nie mogę wypowiadać się w imieniu ogółu

pracownik xy

Drodzy współpracownicy proszę o pomoc !!!! Jestem nowo zatrudnionym przez Trenkwalder pracownikiem - niestety nie potrafili mi powiedzieć na którą zmianę należy przyjść do pracy 7 stycznia. Stąd moje pytanie na którą zmianę powinienem przyjść jeżli przed przerwą świąteczną pracowałem na I zmianie? Bardzo liczę na waszą pomoc i życzliwość Z góry dziękuję i pozdrawiam XY

XXX
@pracownik xy

Do Pracownika xy:Jeżeli miałeś pierwsza zmianę przed świętami, to od 7.01 masz także pierwsza zmianę.

Kiu

Prezważnie regularnie pojawiają sie o Dr. Schu jakieś artykuły a teraz nic nie widze, co jest grane?

arto
@Kiu

najwidoczniej nie ma żadnych niusów ;)

subsi
@arto

Ano leci sobie powoli, nic specjalnego chyba nie wymaga obwieszczania :D

Mietek

Witam. Czy jest zapotrzebowanie ludzi na wozki widlowe? pozdr

Zbigniew

Poszukuję pracy jako magazynier. Mam uprawnienia na wózki. Czy u Was znajdzie się miejsce dla dodatkowego pracownika?

flavi
@Zbigniew

niewykluczone

@flavi

Prosiłbym o pewną informację.

Zbigniew

Nie zwracałem się bezpośrednio do ciebie :)

Zbigniew

Gdzie w takim razie się zgłosić?

Hickory
@Zbigniew

na stronie jest formularz rekrutacyjny na stanowisko magazyniera

@Hickory

O, dziękuję pięknie.

Jarek35

Czy jest może wolny etat na dyrektora Generalnego CEO w Schumacher? I ile mozna zarobic? (Tylko powazne oferty prosze)

Wladimir
@Jarek35

niestety to stanowisko aktualnie ktoś już zajmuje

NICK

nie ma co się przejmować, gościowi się coś pomyliło :D

łojoj

To nie jest profil Zgiuku!

Chet

bez urazy, ale nie idzie tego zrozumieć...

Zdzisiek
@Chet

Pomylili Schumachera ze Zgiukiem i spamują:D co za ludzie ;)

Nic nas pracowników nie szanują jako ładowacz i jeszcze każą jeździć po drugich zmianach bo stare samochody się psują

Ciekawy

Jak wygląda organizacja pracy? Jakie są działy na produkcji w Dr. Schumacher?

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 33 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1011 ocen.

Dr. Schumacher Sp. z o.o.