Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Munio

do @Lucek (nie mogę dodac kom nie wiem czemu) ogólnie to nie trzeba mieć doświadczenia i na podstawowe stanowiska jest chyba ciągle zapotrzebowanie

filos
@Munio

Jakie to 'podstawowe stanowiska'?

Maria
@filos

Jeśli rzeczywiście jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Dr. Schumacher, to świetnie się składa. Firma prowadzi bowiem w chwili obecnej procesy rekrutacyjne, co możesz zobaczyć, wchodząc na jej oficjalną stronę: https://www.schumacher-online.pl/praca-kariera/ Oferują możliwość rozpoczęcia perspektywicznej kariery zawodowej. I jak - znalazłeś stanowisko, które jest dla Ciebie odpowiednie? Koniecznie daj nam znać!

Munio
@filos

chodzi mi o te produkcyjne

Karola
@Munio

Pakowaczki też?

@Karola

to to przede wszystkim

Karola
@.

Okej, dzięki za odpowiedź w takim razie

Winetou

Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale ci Ukraińcy są też potrzebni, żeby firma się mogła rozwijać. Czaję, ciężko się wyzbyć uprzedzeń, bo stereotyp Ukraińca jest już tak silnie zakorzeniony, że nie łatwo jest spojrzeć z innej perspektywy. Co do tego, ze kradną, zgłosił ich ktoś? Wiem, że to "kablowanie", ale czasami jest potrzebne. Ogólnie nie uogólniałbym, że "wszyscy są źli", bo to są poszczególne osoby, tak samo jak bywa wśród Polaków. Może usprawiedliwiam, bo staram się ich zrozumieć, są w obcym kraju, który mimo wszystko ma inną kulturę, inne zachowania...ciężko się wdrożyć. To samo można powiedzieć o stereotypie Polaka pracującego za granicą...postrzegany jest dokładnie tak samo jak Ukrainiec u nas. Może inaczej na to patrzę, bo pracowałem za granicą i tam zwykle traktowali mnie z góry, przez to, że obraz Polaka był taki a nie inny, mimo, że pracowałem jak trzeba i trochę potrafię się wczuć w sytuację. Co do reszty, nie będę się zbytnio wypowiadał, nie każdemu musi ta praca odpowiadać, zrozumiałe. Ale skoro w innych firmach "jest lepiej", to czemu nie przeniesiesz się do wspomnianej innej firmy?

Taka sobie
@Winetou

@Winetou Jak tak zachwalasz tą pracę to powiedz wszystkim tutaj zaglądającym dlaczego w zeszłym roku było prawie 50% Polskiej załogi i 50% Ukrainskiej a na obecną chwilę jest 20%Polaków a Ukraińców 80% to ciekawe ile bedzie w przyszłym roku ? (usunięte przez administratora)

Rafał

Wynagrodzenie to bardzo istotny aspekt zatrudnienia. Jeżeli nie jest ono według Ciebie satysfakcjonujące spróbuj zawalczyć o podwyżkę. Czy inne bonusy i dodatki do pensji takie jak premie lub szkolenia też są formą gratyfikacji i mogą podnieść motywację osób zatrudnionych. Jakie masz zdanie na ten temat?

Lucek
@Rafał

Czy nie mając doświadczenia mozna startowac do tej roboty? Są teraz przyjecia?

CNO
@Rafał

@Rafał Jakie bonusy? Jeżeli operator maszyn ma płacone 2600brutto na miesiąc, gdzie ze wszystkimi niby premiami ma na reke 2200. To ile mogą mieć pakowaczki? 1900? To jest śmiechu warte. Zapieprzać jak beduin i nie mieć nawet dwóch tysięcy? Oni nie dadzą żadnej dodatkowej premii,(usunięte przez administratora) Sorry bardzo, ale ja mam swoją godność i swoje aspiracje, a moimi aspiracjami na pewno nie jest żyć jak większość ludzi od 1go do 1go i ciułać i za przeproszeniem g...z tego mieć.

bzt
@CNO

"to ile pakowaczki mogą mieć?" jak nie wiesz to po co sie wychylasz, nie masz z kim pogadac?

Zbigniew
@CNO

Wiecie może, czy pracodawca zatrudnia osoby tylko na okres wakacyjny? Zbliżają się wakacje, a tym samym na rynku pracy pojawi się sporo młodych osób, które chciałyby rozpocząć swoją karierę zawodową, bądź zarobić pieniądze na wymarzone wakacje lub studia. Czy firma Dr. Schumacher daje możliwości zatrudnienia takim osobom? Proszę o odpowiedź.

młoda

można się u was zaczepić na same wakacje?

Aglagla
@młoda

Raczej tak

Anka

Dzień dobry. Jeżeli to pytanie już padło, to przepraszam, ale nie miałam czasu się zagłębiać w forum, ale czy nadal prowadzone są rekrutacje co tydzień ( o ile dobrze pamiętam było to w środy o 10:30), tak jak miało to miejsce dawniej? Pytam pod kątem pracy dla znajomej, sama tu pracowałam, ale już dłuższy czas temu, więc nie wiem na ile się to zmieniło i nie chcę wprowadzać jej w błąd, więc wolę się upewnić. Pozdrawiam.

nick
@Anka

chyba we wtorki i czwartki o 10:30

A

jesteś pewien?

pikadeli
@A

kilka komentarzy niżej ktoś pisał tak samo, więc pewnie tak, 2 osoby raczej się nie mylą

Rafał
@pikadeli

Znacie może warunki zatrudnienia na stanowisku magazyniera? Obecnie firma Dr. Schumacher prowadzi rekrutację na to stanowisko https://www.schumacher-online.pl/praca-kariera/praca-kariera W ogłoszeniu tym, widnieje informacja o premiach uznaniowych oraz frekwencyjnych. Rzeczywiście jest tak, że można otrzymać premię za przepracowanie wszystkich dni pracujących w firmie?

koń

jest jak w ogłoszeniu

Anka
@nick

Dzięki wielkie za informację ;)

frodo
@nick

gdzie są te rekrutacje? i co trzeba mieć ze sobą?

@frodo

mózg

eh
@.

Patrzcie go, jaki błyskotliwy...

Noo
@eh

Ale jakby nie było ma trochę rację. Nic szczególnego nie potrzebujesz, grunt to właśnie mieć łeb na karku i jakoś się zaprezentować

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Lus

Jakie są działy w dr. schumacherze? Pakowacz pewnie magazyn labolatorium co jeszcze??

pokoloko
@Lus

działy jako takie to tak jak wymieniasz, pakowalnia linia produkcyjna, magazyn no i biuro oczywiście chyba, ze chodzi o stanowiska konkretne?

@pokoloko

Stanowiska też wymień jak możesz

pokoloko
@Lus

no to pakowacz, maszynowa-pakowacz, operator maszyn (młodszy/starszy), paletowy, lider pordukcji, mechanik, brygadzista, laborantka...no jest tego trochę, pewnie nie wszystko udalo mi się wymienić

@pokoloko

Dziękuję

CNO

@Poli Naprawdę odradzam, ale jeżeli chcesz się już zaczepić to we wtorki i czwartki o 10:30 bodajże są przeprowadzane rekrutacje w zakładzie.

Kiwi

Zatrudnili już kogoś do labolatorium? Wiem, że szukali kogoś, chciałam się ubiegać ale nie wiem czy nie "przyzwlekałam" za długo :(

esteban
@Kiwi

ogłoszenia nigdzie nie widze, więc niestety jest spora szansa, że 'przyzwlekalas' właśnie

Zazula
@Kiwi

Może zadzwoń? Będziesz mieć pewność wtedy.

Kaliber

Lubię atmosferę w Dr. Schumacher Sp. z o.o. za: Normalnie pracuje niczym się nie stresuje

germany
@Kaliber

ale obłuda kto to pisze chyba ktoś znowu chce komuś posłodzić heheh Dobra atmosfera wystarczy poczytać komentarze poniżej i wszystko wiadomo

Kaliber
@germany

wiesz gdzie mam te opinie łącznie z twoją? się nie stresuje ja tam zadowolony z jestem z życia, ja tam nie mam problemow - zadnych i zrób sobie z tym info co chcesz. Pozdrawiam cie

luz

Potwierdzam polecam

@Kaliber

A pracujcie sobie bezstresowo na luzie jak wam zdrowia nie szkoda !! (usunięte przez administratora)Życzę wam dużo zdrówka i miłej atmosfery (usunięte przez administratora) .Ja już mam tego dość i ze względu na swoje zdrowie niedługo odchodzę bez względu na miłą atmosferę :) uciekam moje zdrowie jest ważniejsze niż ta firma i super praca

@ja

To fakt ze te opary z roznych płynów unosza sie w powietrzu a my to wdychamy ale bhp mówi ze maja swoje normy i one nie sa przekroczone tak samo jak hałas ale nie zdaja sobie sprawy ze czlowiek spedza w tym 8h przrz 5 dni w tygodniu. A oni przyjda zmierza pomiar przez 5min i uważają ze jest ok. A co do pensji to niech lepiej docenią Polaków tych co zostali bo jeszcze trochę i będzie to zaklad ukraiński bo polscy pracownicy maja dość . żeby doświadczony polak zarabiał tyle co nowo przyjety to kpina powinni wprowdzic stażowe za lata pracy.

Inn
@ja

Czy pracują w schumacherze czy nie ludzie chorują, młodzi, starzy, dzieciaki mają pokręcone kręgosłupy od plecaków, młodzi ludzie na raka chorują, 20paro latki zawału dostają więc zmiany pracy nie traktowałbym jako powodu chorób i nieszczęść wszelakich. Ale trzyma kciuki w innej oby lepszej, niech ci sie wiedzie i mowie to zupełnie szczerze.

Inn
@123

123 żeby była pełna jasność też mnie to boli że nowi dostają tyle samo jak nie więcej ale takie czasy i nic nie poradzisz gdziekolwiek nie pójdziesz to to samo jakoś trzeba zachęcić żeby małolatów do pracy zachęcić

Non
@123

Po pierwsze normy nie są ich - czyli bhp, radzę zapoznać się z rozporządzeniami... bo normy jeśli chodzi o hałas czy pyły wynikają właśnie z rozporządzenia... Najwięcej zawsze mają do powiedzenia osoby, które nie są najczęściej w ogóle zorientowane w temacie.. Po drugie firma z zewnątrz wie jaki jest czas narażenia danego pracownika, bo przeprowadza "wywiad" z pracownikiem i to wszystko wynika z Rozporządzenia Ministra Zdrowia...

mambojambo

a ja się wyłamię i powiem, że przesadzacie z deczka panowie...Robota jak robota, jak kogoś to mierzi, to się nie bierze za pracę fizyczną, a nie potem płacz i zgrzyt, jaka ta praca be i fuj. Z takim podejściem to, żadna robota nie będzie wam odpowiadać, gwarantuję

vuvu7
@mambojambo

ja sie z toba zgadzam. nie przesadzajmy, chyba kazdy zdaje sobie sprawe na co sie pisze

Dziki
@vuvu7

No bo robi się dramy tam gdzie nie trzeba, normalna robota, a tu wywody jak na doktoracie

Hłehłe
@Dziki

no co ty, jak by tak na doktoracie lecieli, to raczej nie wróżyłbym zdobycia tego tytułu, komisja by miała zonk, że licencjata zrobili w ogóle

Lubie atmosferę w Dr. Schumacher za: Jest spoko

UWAGA !!!!!!! WAZNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OD 1 MARCA wielka podwyżka dla KAŻDEGO!!!! AŻ O CALE 4% BRUTTO WIĘCEJ!!!! Ta firma to kpina :/

Trex

2tysie na starcie, za pakowanie do kartonow. Praca prosta jak konstrukcja cepa, może nie dożywotnio ale na jakiś czas bardzo dobra

Hans

Jak od 10 lat nie miałeś jaj żeby coś zmienić w swoim życiu to weź teraz wsadź se w buty te żale Kloss

Szarik

Co jak co ale renoma firmy przekłada się na prace

satysfakcja

Polecilbym prace na magazynie ale sie boje ze mnie zjedziecie za to ze mi sie podoba...

Bronek
@satysfakcja

Haha racja lepiej sie nie wychylaj bo cie znajda ps. ja tez nie narzekam :D

Zaba
@Bronek

Tajne stowarzyszenie wielbicieli Dr. S.

widlowy

Ktos cos wie o ofertach pracy? Jakie uprawnienia wymagaja II wjo wystarczy? jaka pensja?

germany
@widlowy

Tak są za granicą 1800 euro netto na okresie próbnym pod warunkiem ze ci je uwzględnią

Oleg
@widlowy

uprawnienia musisz miec, wiadomo, Iwjo zawsze dobrze widziane II koniecznie a warunki zatrudnienia róznie, zalezy od doswiadczenia

PLS
@Oleg

poda ktos linka do ofert??

sls
@PLS

chciałem pomóc ale w linkach widzę tylko do labolatorium nie wiem czy na wózek akurat ale pewnie by się coś znalazło innego

dr.sprawiedlowosc

@riki kiki haha hit nowowść! ten kto jest wyzej zarabia wiecej! nigdzie indziej tak nie ma tylko w tej beznadziejnej firmie co za niesprawiedliwosc... Ucz sie pilnie, pracuj wiele a i tobie sie dostanie

predator

jak ja widze co wy za farmazony tu wypisujecie to ja sie zastanawiam czy ja pracuje w tej samej firmie co wy?? wy chyba nie widzieliscie zlych warunkow pracy ludzie!! to juz nie prl czy sie stoi czy sie lezy to wyplata sie nalezy trzeba pracowac a wszystko się odpłaci! pozdrawiam cieplo

@predator

Dlaczego trzeba takie rzeczy zgłaszać? Firma nie widzi jak dzieli ? Będąc na magazynie mam pewniaków że dostanę sowita premię A ktoś pakując? Jest gorszy? A przede wszystkim ma dostać dużo mniej ? Dlaczego?

@predator

Na pytanie o uczciwości i równym traktowaniu nic nie odpisujesz więc bronisz swojej większej premii wymijajaco pisząc co piszesz

Druh

Nick nie o to chodzi. Postulat słuszny tylko że jakby chcieć rozdzielić sztywny fundusz wszystkim po równo to każdy dostałby po 5zł

@Druh

Jeśli maszynowa pakowaczki 'mechanicy' laborantki dostają taka sama kwotę Bo jedno np dostaną 30zl a reszta 300zl to nie wyjdzie po 5 . Poza tym nie mam pewności czy dziś przekroczymy normę bo może maszyna się zepsuć a reszta ma mimo wszystko premię pewna . Każda awaria czy postój jest zglaszany to fakt . A mechanik albo przyjdzie albo nie ma czasu a na drugi dzień przychodzi notować tzn się dopisać jeśli maszyna zalicza się akurat do premii to nie fair.

riki kiki
@predator

Ha ha a niby tak miła atmosfera każdy sobie grabę na dzień dobry przybija jest mniam mniam wspaniale no rewelacja i co riki kiki miał rację :) Ludzie pójdziecie w końcu po rozum do głowy . Po co wam te problemy 20 czy 200 zł warte są waszego zdrowia? Nie róbcie więcej nikt nie będzie miał premii będzie po problemie po co te nerwy :) Zmieńcie pracę zarabiajcie spokojnie więcej godniej bez stresu . (usunięte przez administratora)

Ja nie rozumiem jednego . Gdyby nie maszynowe pakoeaczki mechanicy to firma by padła s najwięcej kasy dostaje cała reszta .. zespół składający się z wyprodukowania i opakowania paczek (usunięte przez administratora) by jakaś tam pewnie 20 30zl zarobić dodatkowo i to jedna tylko maszyna na zmianę a laborantki Brygadzistka magazyn dostaje bez względu która maszynowa z resztą zrobią ponad program . A reszta dostanie dobę z makiem . Co to za sprawiedliwość? Oni i tak dostaną ponad 200 300zl ! A ty się zajezdzaj i zarobisz 20zl albo o nie !? Kto to wofole ustala ? Dlaczego inni mają gwarantowana kasę a my nie ?

predator

A skad ty to mozesz wiedzieć???? moze ty przedzielasz ten hajs czy co? wiesz odkad pamietam to to wzsystko dziala na zasadzie robisz to dostajesz kase proste

@predator

W tym wszystkim chodzi o to że na całą halę wystarczy jedna maszyna przekroczy podana ilość to dostanie kasę ok . Ale dlaczego gwarantowana kasę mają inni min. Ci wyżej ? Niektórzy wogole nie dostaną bo maszyny nie są w stanie przerobić więcej niż są w stanie . A magazyn i reszta mają 300zl bez względu na wszystko Więc ci co najbardziej się starają nie TO że dostaną marne 20zl albo i nic a reszta ma zagwarantowane . Laborantki itd dostaną kasę bo któraś maszyna przerobi więcej więc mają pewniaka a ci co na to się zacharowuja ????

@predator

Gdybym to ja 'przedzielala' hajs to dostaliby ci co owszem pracują więcej bo większa wydajność z lepszą motywacją wpływ a też lepiej dla zakładu. Laborantki itd ci co mają pewniaka nie dostali by nic bo robią robili to co zawsze . A zwiekszylabym kasę dla tych co na prawdę się starają dla paru groszy bo to od nich wszystko się zaczyna . Nie sądzisz? Gdyby ta cała kasę przeznaczyć na tych wszystkich pakowaczy maszynowe i reszte zalogi ale 3 maszyny uzyskując największe wyniki z większą nagrodą to wszyscy dostali by większą chęć do pracy a firma większy zysk

predator

powiedz mi czy ty naprawde myslisz ze im wyzej jest czlowiek tym mniej robi i tym wieksza kase dostaje?? nie zdajesz sobie chyba sprawy ze im wyzej tym wieksza odpowiedzialnosc a czy to jest ich wina ze maszyny nie wyrabiaja??? powiedz mi czy kiedykolwiek zglosilas to komus? nikt ci nie odmawia tego ze jestescie wazni dla firmy ale czy najwazniejsi i niezastapieni??? mam nadzieje ze kiedys ciezka praca doczekasz sie awansu na wyzsze stanowisku i zobaczysz ze to nie sa wieczne wakacje

@predator

Gdyby nie ci wszyscy przy maszynie wy nyscie nic nie dostali . Chodzi o yo ze jak jiz cos dawac w nagrode to fair . Porozdzielakcie to uczciwie rowno . Jak nokt nie przekroczy to nikt nie dostanie . Ale jak podzieli się ta cała kasę i da szansę większej ilości osób to chętniej ludzie będą pracować. Czy to takie trudne? Każdy tam ciężko pracuje ale czy na ta cała premię nie pracują wszyscy ? To dlaczego nie dostają po równo? Dlaczego magazyn ma więcej niż nie jeden pakować ? Jak ja nie spakuje on nie będzie miał pracy . Dlaczego więcej maszyn nie może mieć szansę na mały zarobek ? W łatwy sposób można ustalić miejsc a Miejsce 1 nawet głupie 50zl Miejsce 2 40 I 3 30zl . Tak by to ubylo? Nie bo nie 3 maszyny y się starały a cała Hala o to jeszcze większą kasa dla firmy A są maszyny które nie wyciągna więcej więc zmiejsz o parę % wydajności na papierze by było równo traktowane .

predator

Piszac te pomysly na forum nie masz praktycznie zadnej szansy ze zostana ona chociac przemyslane. dlatego trzeba takie rzeczy zglaszac bezposrednio do kiero itp.... ja nie bronie swojej premi o czym ty mowisz?? zawsze tylko staram sie wczuc w skure innych zanim ocenie i potrafie sobie wyobrazic ze oni nie raz maja duzo wiecej pracy niz nam sie moze przysnic i jeszcze odpowiadaja za nas swoim nazwiskiem. a do tego mozesz z reka na sercu powiedziec ze kazdy na magazynie sie rowno stara i rowni ciezko pracuje???

Benio

Czy w końcu będą jakieś podwyżki w tej firmie, bo bez jaj nie da się żyć za takie grosze.... Ja się pytam jaj tu żyć panowie prezesi?

Agata
@Benio

Kwestię zarobków można rozpatrywać w sposób indywidualny. Miej na uwadze, że wynagrodzenie, które otrzymujesz w firmie Dr. Schumacher, może Cię nie satysfakcjonować, ale niektóre osoby już z kolei tak. Ze sprawą ewentualnej podwyżki powinieneś udać się bezpośrednio do Zarządu tego przedsiębiorstwa. Masz już za sobą rozmowę z nimi na ten temat?

jolo
@Agata

Agatka o czym Ty mówisz? Riki Kiki i reszta jego ferajny tylko na gw są mocni a do pracy zapychają pierwsi i nawet nie jękną

Yyy

bardziej żenujące są takie sieroty co tylko w internecie mogą się wygadać i na tym koniec

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 33 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1011 ocen.

Dr. Schumacher Sp. z o.o.