Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Beduin :D

Co,jak co, ale najlepszą Kierowniczkę i atmosferę ma dział kontroli jakości. ;)

@Beduin :D

Pracujesz w tym dziale i stąd Twoja opinia? Ciesze się masz takie dobre relacje z przełożoną. Napisz coś więcej o obowiązkach jakie wykonujesz i relacjach z innymi współpracownikami. Twoja pozytywna opinia na pewno zachęci innych użytkowników do złożenia CV.

Rajan
@Zbigniew

Gdzie oprócz kontroli jakości można uderzać?

winter
@Rajan

Uderzać można wszędzie, ale czy cię przyjmą...

Rajan
@winter

To nie jest do końca odpowiedź na moje pytanie. Mam doprecyzować o co mi chodzi czy może jednak uda się uzyskać odpowiedź... Z góry dzięki dla kumatych

onufry

3 zmiany masz na magazynie

Zdaje się, że Dr. Schumacher jest jednym z największych pracodawców w okolicy. Czy to przypuszczenie pokrywa się z rzeczywistością?

okami

Tak, zdecydowanie

Florek

przejdź się po okolicy i sam zobacz

jerry
@Florek

A jak nie jesteś stąd do pozwiedzaj na google maps ;p

Jaki jest mniej więcej podział płci w Dr. Schumacher? pracuje tu więcej kobiet, mężczyzn, czy w miarę się równoważy?

nick

mniej wiecej pol na pol

jogo

do których ty się zaliczasz?

Joanna
@jogo

@jogo Poczucie humoru Was nie opuszcza. Napisz proszę, jakie są relacje pracowników z przełożonymi w Dr. Schumacher?

To ja
@jogo

do tych wymoderowanych ;-)

jogo
@Joanna

to chyba dobrze, śmiech to zdrowie w końcu. a pytanie uważam osobiście za wścibskie i podburzające do hejtowania

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

lolA

Przyklejanie "łatek" jest nie w porządku - jakim prawem obrażasz ? Rozumiem,że Ty CNO jesteś (usunięte przez administratora) To, że ktoś przyjeżdża za pracą - tyko dobrze o nim świadczy. Szanuj - nie obrażaj!

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Dr. Schumacher Sp. z o.o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na Gratka.pl 26 sierpnia.

rambo

Kiedy została dodana ostatnia opinia?

kosto
@rambo

Masz daty przy komentarzach przecież

Lubanski

Tutaj jest dużo ogłoszeń do pracy (usunięte przez administratora)

ZN
@Lubanski

Ooo, dzięki za cynk

Antoni
@ZN

Jeśli szukasz pracy, przybliż jakie stanowisko Cię interesuje. Chętnie dowiem się jak wygląda proces rekrutacji, więc napisz jeśli będziesz składał CV

@Lubanski

Ejj, ale to ogłoszenia z 2018 roku??

upsups
@pocho

Oops

@upsups

No oops, ale gdzie w takim razie są aktualne?

ehh
@pocho

przecież masz niżej, że są na stronie, geez...

@ehh

Aaaa, okej, sorki, nie czytałem całego forum

smoko

nie jest zle!

Lidia
@smoko

To znakomicie! Jednak byłoby jeszcze lepiej, jakbyś zechciał powiedzieć nam coś więcej o firmie Dr. Schumacher w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Warto byłoby zacząć od aspekty wynagrodzenia. Czy poziom tamtejszych zarobków można uznać za adekwatny do takich czynników, jak na przykład staż pracy czy obejmowane stanowisko? Z chęcią poznam Twoje zdanie.

smoko
@Lidia

aż tak rozpisywać to mi się nie chce, sorry

Zw
@Lidia

Odpowiadając na Twoje pytanie, to tak, wysokość wynagrodzenia jest zależna od stażu pracy, umiejętności i doświadczenia

Adolf

Zależy w jakim dziale u mnie od 5 lat to samo, a wynagrodzenie smieszne

Dziegieć
@Adolf

to może umiejętności zawiodły...

SYSIU
@Dziegieć

heh, to też trzeba rozważyć :P

Fru
@Zw

Staż pracy nie mama znaczenia. Doświadczenie również tyłka nie urywa.

Bogdan
@Zw

Skoro poziom wynagrodzenia jest uzależniony od stażu pracy, to chciałbym wiedzieć, czy będąc osobą zatrudnioną już w firmie Dr. Schumacher można liczyć na to, że pracodawca zaoferuje nam lepsze warunki pracy po przepracowaniu np. roku? Zastanawia mnie, czy pensje rosną automatycznie, czy może trzeba się ubiegać o ich podwyższenie. Proszę o odpowiedź.

Adolf
@Bogdan

Trzeba się ubiegać a i tak to nic nie daje

Bolek

rozumiem, że wypowiadasz się na podstawie własnych doświadczeń? ;)

banan

są jakieś ogł do pracy teraz?

Osa

Na necie nie ma

@banan

Niżej ktoś pisał o tym jak rekrutacje działają, to sobie poczytaj

Bogdan
@Osa

Masz rację. Ja też nie znalazłem żadnych konkretnych ogłoszeń. Jednak na stronie https://www.schumacher-online.com/pl/praca-kariera/ pracodawca zachęca potencjalnych kandydatów do aplikowania. Może złożenie CV bezpośrednio w firmie spowoduje, że jak będzie zapotrzebowanie na nowych pracowników zostaniesz wzięty pod uwagę. Co o tym myślisz?

@Bogdan

Tak jak mówiłem, nizej są wszystkie info, nie trzeba się naszukać nawet za bardzo...

Cziki
@Motomysz

a co, tak trudno komuś powiedzieć wprost? tylko "poszukaj sobie, ktoś pisał o tym", przecież nie zaszkodzi pomóc...

@Cziki

Tak, trudno, wolę podawać wędkę, niż rybę

tola
@Motomysz

tylko pytanie czy skoro komus nie chce sie zjechac nieco nizej na stronie zeby sobie znalesc informacje o rekrutakcji to czy bedzie takiej osobie sie chcialo pracowac?

Ugieha
@tola

no w sumie

...
@Ugieha

Co to za dyskusja w ogóle, jeju

są na stronie

dfg

Nic złego o dr sch nie powiem

Nao
@dfg

U mnie cos tam by sie znalazlo, ale nie na tyle, zeby o tym pisać

bojka
@Nao

podobnie i umnie. takie 3,5 na 5

milek
@bojka

ja daje 4/5

Bird

Te oferty ze strony to one aktualne są, czy nie, ktoś wie?

gapcia

tez nigdy do nich nie dotarłam i myślałam, że jest tylko jakiś długi tekst o pracy, a tu wystarczyło kliknąć jeszcze raz, ale gapa :P

lolA

a MI SIĘ PODOBA JEDEN MECHANIK :)))

Lolek
@lolA

Prawda, na suchej same ciacha .

@Lolek

Pewnie Lolek jesteś z suchej :)))))))

Xx

Jakie sa zarobki na produkcji i na magazynie prosze o odp. Zastanawiam sie nad zatrudnieniem

qbek

jak duzo pracownikow zatrudnia dr schumacher??

Wiwu
@qbek

W cholerę, około tysiąca

qbek
@Wiwu

o, to faktycznie "w cholerę"

niexle
@qbek

wow!

Kitti

reklamowanie sie na profilach innych firm jest troche bezczelne...co to ma wspólnego z schumacherem?

Zośka

Mam pytanie odnośnie oferty, którą wrzucił niżej @Zbigniew (biuro, controlling). Czy rozmowa o pracę prowadzona jest w języku obcym? W jaki sposób jest sprawdzana jego znajomość? Z góry dziękuję za informację.

pi
@Zośka

raczej nie będzie cała po ang/niem

K.
@pi

Ale na pytania w języku trzeba się przygotować, skoro to jedno z kryteriów

@K.

ja bym całą po angielsku przeprowadzał hehe

@Zośka

Aplikowałaś już na to stanowisko? Mam nadzieję, że ktoś odpowie na Twoje pytanie, jednak gdyby tak się nie stało, to zachęcam Cię, abyś po rozmowie kwalifikacyjnej podzieliła się z nami tym, jak ona wyglądała. Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejma i nam pomożesz.

trol

to kto by działał na produkcji???

A
@Zośka

Rozmowa jest w języku polskim. Podczas rozmowy weryfikacja znajomosci języka.

@A

a to wbrew pozorom nie takie proste :p

EJBISI
@trol

a co, jesteś jedynym pracownikiem produkcji, że jakby cię zbrakło to nie miałby kto działać?

wic
@EJBISI

Już już, nie spinaj się, bo nie ma o co

RTY

nie mowicie prawdy nie ma zadnych ogloszen

beka
@RTY

Jest tak źle, że nie ma wolnych stanowisk :]

heman
@RTY

Co? dlaczego mielibyśmy nie mówić prawdy?

Zbigniew

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Mam rozumieć, że pracodawca nie zapewnia odpowiednich warunków pracy w trakcie panujących upałów? W dzisiejszych czasach wielu pracodawców decyduje się na różnego rodzaju oszczędności, jednak, czy rzeczywiście są to oszczędności, które wpływają na jakość pracy? Proszę o uzasadnienie.

Bens
@RTY

ogłoszeń teraz nie ma, ale to nie znaczy, że pracowników nie potrzeba, poczytaj niżej to się dowiesz wszystkiego

@Bens

W takim razie, aby dowiedzieć się o stanowiskach, które wymagają ewentualnego zapotrzebowania na nowe osoby to trzeba udać się bezpośrednio do siedziby firmy Dr. Schumacher? Żeby nie jeździć kilka razy to jakie dokumenty trzeba ze sobą mieć, aby aplikować do pracy? Mam nadzieję, że wiesz, jak to wygląda.

Bol
@Zbigniew

(usunięte przez administratora) Oszczędzając na wodzie klimatyzaji jeszcze zabraniając wnosić swoją na produkcje to są standardy w dzisiejszych czasach ? To jakaś kpina (usunięte przez administratora) . To nie są standardy w tych czasach w Polsce a na pewno nie w Niemczech gdzie jest siedziba firmy .Czy tam też oszczedzają na wodzie i klimatyzacji? Nie bo poszli by do kryminału za takie traktowanie pracowników tylko tutaj robią co chcą nie dość że zarabiają krocie na taniej sile roboczej to jeszcze oszczędzają żenada .

why
@Bol

jak jest tak źle dlaczego tu jeszcze pracujesz?

RTY

nie chce mi sie wdawac w dyskusje po prostu chodzi mi o to ze troche frustruje jak sie czyta opinie ze jest beznadziejnie,cos tu pisze dostaje odpowiedz wg nie na temat od rgt a czlowiek chce pracowac przynajmniej sprobowac swoich sil i nie ma miejsca a ci co pracuja to narzekaja, troche mnie to wszystko sfrustrowalo ale nie wazne, powodzenia wszystkim moze pojawi sie w kocu jakas oferta to moze bedziemy miec szanse pomarudzic razem

henek
@RTY

Dokładnie, człowiek zada pytanie a tu już milion postów, jak to jest zle i trzeba omijac szerokim łukiem i inne sratatata, zawsze możecie zwolnić miejsce dla osób, które chcą spróbować, tak jak pisze RTY

Feniks
@henek

dobrze wiedzieć, że nie tylko ja myślę w ten sposób

@henek

Jesteś zainteresowany pracą w Dr. Schumacher? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dr-schumacher-sp-z-o-o,24043 pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw controllingu. Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku i bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Jeżeli ta oferta Cię zainteresuje daj znać na forum jak podejmiesz decyzję.

G.
@Zbigniew

O, co jakiś czas chyba ktoś pytał o pracę biurową, to może się przydać

włodi123

jakie uprawnienia trzeba mieć na wózek? II WJO wystarczy?

zuber
@włodi123

Tak, I WJO mile widziane i dobrze jakbyś miał, ale nie ma wymogu. Ale II WJO to już wymóg konieczny

Prew

Zbigniew zadał już to pytanie ale nie wolę powtórzyć pytanie z góry (większe szanse, że ktoś odpisze) czy jest otwarta jakaś wakacyjna rekrutacja?

Lew
@Prew

no zawsze możesz się zatrudnić i najwyżej nie przedłużyć umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.