Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Bartek

Ho Ho Ho tu się dzieje jakie romanse heh no bracie gratki takiego powodzenia .Brawo Ty

Bartek

Jak się macie robaczki ?Ireny Grazia Agi Doroty Kingi darki jak tam praca przebiega .Pozdrowionka ludziska cieszmy się że mamy pracę trzeba trochę wyluzować wypić piwko wieczorem i odrazu chce się żyć .

dany
@Bartek

dla Ciebie też pozdrowionka robaczku :D

lol

A Ty straszysz czy ostrzegasz? Bo jeśli widzisz nieprawidłowości które mają odzwierciedlenie w realu a nie są bzdurami wyssanymi z palca to wypadałoby coś z tym zrobić :P

Kolo

Za czasów Pani Iwony było super mało ludzi wtedy pracowało i było inaczej ekipa była zgrana różne rzeczy się robiło i nikt na nikogo nie donosił to były czasy a kto pamięta kolację na dworze za budynkiem he he????????????wtajemniczeni wiedzą o kim mówię .Wtedy każdy z chęcią przychodził to pracy i fajnie mijał czas .Te czasy już nie wrócą a szkoda .Praca na ogół fajna tylko nie za bardzo płatna ale zawsze wypłata jest na czas i to najważniejsze szkoda że weekendy już nie są pracujące

ciekawy
@Kolo

a o co chodzi z tą kolacją? to było jakieś spotkanie pracownicze ;p?

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Arczi

Jak czcesz pracować to będziesz a prubować każdy może wiadomo nie wszystkim taka praca odpowiada.

@Arczi

dobrze powiedziane, ale w sumie takich co im całkiem nie odpowiada, to chyba nie ma tak dużo

Vera
@Arczi

ale że co miałoby nie odpowiadać? Przecież każdy chyba wie na co się pisze, na jakie stanowisko startuje, więc nie powinien być w żadnej kwestii zaskoczony

@Vera

no jak dla kogoś to pierwsza praca tego typu, to może się okazać po jakimś czasie, że to jednak nie to, no różnie bywa

Vera
@xcvb

No rozumiem, że różnie, ale wtedy w takim razie zawsze może odejść i zwolnić miejsce komuś innemu :p

@Vera

no tak, nie mówię, że nie absolutnie

NEw

Dla osób bez doświadczenia takich jak ja jak zaczynałem to dobre miejsce

fic
@NEw

prawda w sam raz jako pierwsza praca moze nie na cale zycie ale do zaczepienia sie na dluzszy czas spoko

grazia
@fic

Dokładnie zgadzam sie fascynujaco to tu nie jest ale robisz robote wracasz do domu i o pracy nie myślisz mnie odpowiada taki system

@grazia

a na jakich stanowiskach pracujecie? bo planuje się zaczepić właśnie, a chciałabym coś więcej wiedzieć ewentualnie już o konkretnych stanowiskach

Yup

Szukają kogoś?

@Yup

ogłoszeń nie widziałam, ale ja zamierzam po prostu uderzyc i zapytać czy mają zapotrzebowanie ale zanim to zrobią to jednak wole jakieś rozeznanie zrobić

grazia
@Poli

ja jako pakowaczka pracuje i tak jak mowie, pasjonująco to nie jest, ale robie swoje i już a ty w jakie stanowisko byc celowała?

@grazia

po prostu szukam pracy gdzieś na produkcji. W tym momenie juz nie mam konkretnych wymagań. Jak ogólnie jest ok to reszty się nauczę. Jak sądzę

Figaro
@Poli

Oczywiście, że się nauczysz, na spokojnie. Ogólnie na produkcyjnych pracowników, pakowaczy, maszynowe jest ciągle zapotrzebowanie, więc uderzaj śmiało.

@Figaro

dobra, dzięki za wszystkie odpowiedzi, jak będę miała jeszcze jakieś pytania czy wątpliowści to pozwolę sobie tu napisać :)

Jola
@grazia

Masz Grazia rację wesoło to było na początku jak zakład powstawał starzy pracownicy wiedzą o czym pisze ????zwłaszcza produkcja sucha????a teraz szału niema ale robisz swoje i do domu

Rado

Jak to pytanie już było to z góry przepraszam, chociaż przejrzałem trochę i nie widzę tego. Chodzi mi o to jak się pracuje na produkcji? Tzn czy np wymagają doświadczenia w tym temacie?

@Rado

Jest nauka od podstaw, ale zawsze lepiej mieć jakieś pojęcie, jednak doświadczenie nie jest wymagane

@Paladio

czyli jak jestem chętny i kumaty to mam szansę się wszystkiego przyuczyć od zera

@Rado

no w sumie to mniej więcej tak ;) a jakbyś jeszcze miał uprawnienia na wózki to bardzo na plus

@Paladio

Niestety nie mam, ale w sumie jestem skłonny je zdobyć, w sumie zawsze papier może się przydać

@Rado

no jeśli wiążesz swoją przyszłość z takimi stanowiskami to jak najbardziej jest to potrzebne

Chętny

Dzień dobry, jakie są zarobki na stanowisku paletowego?

zaksis

Jak układa się współpraca z lean managerem i czy widoczne są jego działania?

Co?
@zaksis

A kto to taki ?

prinka
@Co?

miałam zadać to samo pytanie

Nika

Przyjęcia o pracę,jak to teraz wygląda?

smieszny

Ile zarabia się w laboratorium? Czy pozwalają [racować np. na pół etatu?

lll

ZAwsze bylo tyle ofert i nie ma ani jednej?

erni
@lll

aktualnie jest dość sporo ofert na stronie

Pickard
@erni

Aktualnie jest, ale czy oferty same w sobie aktualne?

Basia
@lll

Dzień dobry w dobie koronawirusa mam pytania do zarządu firmy Dr.Schumacher : 1.Czy ktoś w tej frmie wpadł na pomysł przebadania choć kilku osób testem na koronawirusa przecież parę osób z kadry firmy było w delegacji we Włoszech kiedy się wirus rozprzestrzeniał .? 2.W większosci pracownicy pochodzą z Ukrainy czy są sprawdzania przyjedzając do polski ? 3.Ludzie z zarządu prezes dyrektorzy i inni przemieszczają się miedzy firmą w Niemczech a Lubaniem czy to jest możliwe i jakim sposobem ? 3. Czy na pewno są zachowane wszystkie środki ostrożnośći w tych cięzkich czasach ? 4. Czy to prawda że kilku pracowników ma pozytywne wyniki na korona wirusa a fakt w firmie jest ukrywany ze względu na zyski ? W firmie pracuje 1200 osób każdy ma rodziny ojców , matki ,dzieci a wracając do domów tak na prawdę nie są pewni czy się nie zarazili . Moja córka tam pracuje i szczerze mam wątpliwosci jak przychodzi po pracy do domu i opowiada co się tam dzieje czy w tej firmie są zachowane wszystkie środki ostrożniści ? Mam prośbę jeśli ktoś z Sanepidu czyta nasze komentarze o pochylenie i rztelnym zainteresowaniem i sprawdzeniem tej firmy ponieważ to moze być dla całego naszego regionu tykająca bomba zegarowa a i wiadomo nie od dziś że są przedkładane bardziej zyski niż dobro tam ludzi pracujących .Dziękuję

HRBP
@Basia

Dzień dobry, w imieniu Zarządu Dr. Schumacher chciałbym przede wszystkim zaapelować o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji dotyczących tak delikatnego i wrażliwego tematu jakim jest epidemia koronawirusa i wszystko, co się z nią wiąże. Przypominamy również, że jedynym kanałem komunikacyjnym z Zarządem jest oficjalne pismo podpisane przez autora (ze wszelkimi danymi kontaktowymi). Tego typu fora nie służą publikowaniu stanowiska Zarządu firmy. Ponieważ jednak sytuacja, w której się znajdujemy jest wyjątkowa, w pełnym zrozumieniu i poszanowaniu Pani niepokojów informujemy: ad 1. Badania na obecność koronawirusa są zlecane tylko i wyłącznie przez Sanepid, z którym jesteśmy w nieustannym kontakcie. Na bazie tych spotkań oraz zaleceń Sanepidu powstały oraz zostały w naszej firmie wdrożone procedury związane z zaistnieniem każdego z trzech stopni ryzyka: I. zachorowania, II. kontaktu z osobą chorą, III. kontaktu z osobą poddaną kwarantannie. ad.2. Pracownicy z Ukrainy stanowią sporą część zespołu, ale nie stanowią większości. Przypominamy, że obecnie granice są zamknięte w związku z czym wyjazdy obywateli na Ukrainę a następnie ich powrót do Polski nie mają miejsca. ad. 3. Przypominamy, że obecnie granice są zamknięte w związku z czym nie możliwe są podróże naszych pracowników pomiędzy naszą siedzibą w Niemczech a Dr. Schumacher GmbH (za wyjątkiem kierowców ciężarówek). Wszelkie spotkania odbywają się w formie zdalnej (z wykorzystaniem internetu), ad.4. Jesteśmy w stałym kontakcie z Sanepidem i zachowujemy wszystkie wymagane środki ostrożności a nawet utrzymujemy podwyższone standardy w stosunku do wymaganych np. poprzez przekazywanie naszym pracownikom płynów dezynfekcyjnych do prywatnego użytku. Podejmowane przez nas działania są komunikowane Pracownikom poprzez cotygodniowe biuletyny oraz codzienne komunikaty od zespołu kryzysowego. Chcielibyśmy w tym miejscu podkreślić, że bezpieczeństwo nas wszystkich zależy nie tylko od wdrożonych przez pracodawcę zasad i przepisów, ale przede wszystkim od ludzi (pracowników), którzy ich przestrzegają ad.5. W naszym zakładzie stawiamy na transparentna komunikację: codziennie komunikujemy pracowników o ilości pracowników objętych kwarantanną. Dla Państwa wiadomosci na dzień 6.04. w naszej firmie nie ma osób z potwierdzonym koronawirusem, 3 osoby przebywają na kwarantannie rządowej (powrót z zagranicy) oraz jedna osoba na kwarantannie sanitarnej. W przypadku dalszych Pani wątpliwości prosimy zgłosić stosowne zastrzeżenia do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubaniu, ul. Bankowa 9b, tel. 75 646 40 43, całodobowy telefon alarmowy 696 476 751, psse.luban@pis.gov.pl. Jednocześnie - w przypadku chęci prowadzenia dalszej korespondencji - prosimy o oficjalne skierowanie pisma do naszej firmy – tylko na takie pisma będziemy udzielać odpowiedzi. Mając nadzieję, że w sposób satysfakcjonujący odpowiedziałem na nurtujące Panią pytania, pozostaję z szacunkiem HRBP

@HRBP

Dzięki za takie informacje .Ale moim zdaniem jeszcze pracownicy powinni nosić maseczki było by bezpieczniej bo nie sądzę że w tak dużym zakładzie są zachowane odległości a maseczka zawsze uchroni

Bolek
@Lolek

przecież mogą nosić, to jest tylko i wyłącznie ich decyzja jeśli tego nie robią

super

robota lekka nic się nie robi prawie

Scroll
@super

to może ty, niektórzy pracują...

tya
@super

dobry żart, nic nie robić to możesz w domu, do pracy to idzie się pracować

shrek
@tya

E tam, dajcie spokój, jakiś troll pewnie

tya
@shrek

no może, ale denerwują mnie takie wypowiedzi, bo potem ktoś wejdzie przeczyta i jeszcze uwierzy

shrek
@tya

Jak ktoś uwierzy, że pracy nic się nie robi, to to też musi być niezły agregat. Takich nam nie trzeba, obiboków jednych.

@tya

No co taka prawda na produkcji suchej to jest luzik t się można opiepszac gorzej jak trafisz na produkcję mokra no już masakra a jeszcze panie brygadxistki i laborantki są wredne to źle się pracuje wszystkiego się przypierdalaja

Pytanko

ile aktualnie osób zatrudnia Dr. Schumacher? Tak sie zastanawiam jak duża to jest firma

elo
@Pytanko

na stronie jest o tym info ale podają ze 1800 osób zatrudniają w trzech zakładach - w Polsce, Turcji i Niemczech. Nie ma podanej liczby na samą Polske, a przynajmniej ja nie widze

mojo

Dużo

bajk
@mojo

no nawet bym powiedzial ze bardzo duzo, ale to mowimy o kilku krajach wiec jest to zrozumiale

Około 2000 ludzi

Ilu pracowników zatrudnia Dr. Schumacher?

gordi

oj z tysiąc będzie

Edgar
@gordi

Pisali o tym na dole że w trzech oddziałach jest 1800 osób około, ale mogłes pominąć ;p

gordi
@Edgar

a no nie przeglądałem forum całego

Tanta
@Edgar

Całkiem sporo. A wiadomo ile w samej Pl?

Edgar
@Tanta

chyba nie było podanych takich liczb

fifi

Pracowników jest 1000 stałych i około 200/400 tymczasowych

Tanta
@fifi

Dziękuję :)

Lalka

Ukraina też pracuje

Czy firma udostępni (i zobowiąże ) pracowników do noszenia maseczek ? Dlaczego usuwa się posty pracowników wyrażające troskę o stan przygotowania zakładu do nowej sytuacji ? To jest nie w porządku !

zzz

Obserwuje to forum cały czas i nic nie znika chyba że wulgaryzmy reszta jest

@zzz

Słabo obserwujesz

kiwi

Dokładnie wczoraj napisałam że ostatnio pisałam życzenia na święta i też usunęli cholera by wyczuła jakim kodem idą i ten wczorajszy komentarz też został usunięty..

Dodo
@kiwi

może na chybił trafił usuwają żeby tylko zaznaczyć swoją obecność ;p ciężko przewidzieć jaki mają w tym cel, ale na pewno nikt nie ma na to wpływu i to świadczy o tym najlepiej jaki jest rozstrzał pomiędzy rodzajem komentarzy

kiwi
@Dodo

No tu zdecydowanie masz rację, ale no cóż nic na to nie poradzimy

Lalka

No w tak dużym zakładzie to powinny być noszone maseczki zawsze to ochrona jest ja tam bym nosiła u nas w zakładzie są i nikt nie robi z tego problemub

B.

Masz trochę racji ,czasami się komuś wydaje że jest królem Julianem ,a tak na prawdę jest żałosny

Arturito

@gordi i co jak teraz pracujecie tam w tyle osób? Jakoś was podzielono?

Józek

Witam, jak wygląda praca na magazynie, ile zmian itd?

@Józek

3 zmiany są na magazynie, jak wygląda praca, no jak to na magazynie, jak masz doświadczenie to nic cię nie zaskoczy, warunki są dobre, wynagrodzenie ok plus premie uznaniowe i frekwencyjne no i co ważne, uprawnienia na wózki trzeba mieć

Korek
@abc

a bez doswiadczenia tez przyjmuja? chca uczyc nowych czy nie bardzo

@Korek

myślę, że uprawnienia są to ważniejsze niż doświadczenie jako takie, wiec pewnie nie zdyskwalifikuje cie jego brak o ile masz przynajmniej IIWJO ale skoro ma się uprawnienia, to raczej też jakieś doświadczenie się ma, a nie, ze jesteś świeża bez żadnej wiedzy

Korek
@abc

w sumie to nie mam jeszcze zadnych uprawien.... da sie je w firmie wyrobic?

@Korek

nie no, raczej uprawnienia jakieś wypada mieć decydując się na pracę tam. Z czymś ogólnie trzeba jednak przyjść, by móc wykonywać swoją pracę.

Hugo

Są premie: uznaniowa i frekwencyjna, ZFŚS- bony na święta, dofinansowanie do urlopu, zapomogi w trudnej sytuacji

Dido

Na wózkowych jest duże zapotrzebowanie jak coś na różne działy, więc jak ktoś jest zainteresowany to warto uderzać

Barto
@Dido

czyli nawet jak nie ma oferty to można śmiało iść?

zzz
@Barto

Z uprawnieniami na wózek można śmiało w ciemno wysyłać. Na większości działów są wózki czy to magazyn, produkcja...

Barto
@zzz

dzięki!

Nowa

Ile się zarabia na stanowisku laboranta/mikrobiologa?

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.