Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Zwolniony

Wyzyskają Cie do cna zamydlą oczy a potem wyrzucą jak śmiecia bo innym trzeba ratować 4 litery za nieróbstwo i knucie!

gorg
@Zwolniony

Rozumiem, że cię zwolnili i ci przykro, ale no już nie zwalaj winy na cały świat, bez powodu nie zwalniają...

zwolniony
@gorg

szkoda ze nawet powodu ci nie podali

funia
@zwolniony

zawsze podaja tylko nie chce się pochwalić

Kissu

Na jakie zarobki można liczyć na magazynie z uprawnieniami na wózki udt i z doświadczeniem?

Jarek
@Kissu

5000 netto

Peru
@Jarek

ło serio? to naprawdę wysoka stawka, ja zarabiałem dużo mniej na takim stanowisku

Jolo
@Jarek

Heh 5 tysi śmiech na sali nikt tyle niema napewno .Firma płaci marne grosze no co niektórzy mechanizm czy to zarabiają albo Adasko kierownik to tak a nie zwykły magazynier

pirat
@Jolo

ty nie masz, bo się opierdzielasz i obrabiasz innym tyłki na forum, zamiast pracować

Jarek
@Jolo

Żaden śmiech mówie Ci jak jest, no ludziska łapka do góry kto zarabia od 5k netto w górę ?

Patataj
@Kissu

Magazyn przychodów - bodajże na początek 2950 brutto + 300 premii za frekwencję. Muszą być uprawnienia UDT.

Pyt

To może ja po tych wszystkich dyskusjach powrócę do konkretnego tematu. Czy to prawda, że z uprawnieniem na wózki będzie łatwiej tutaj znaleźć pracę, bo na prawie każde stanowisko te uprawnienia się przydają?

@Pyt

To chyba taka uniwersalna prawda :)

@Koxu

Nie wiem czy uniwersalna czy nie, chciałem się po prostu upewnić, czy faktycznie tak jest

@Pyt

No to zdecydowanie tak jest

@Koxu

a Ty na jakim stanowisku pracujesz? korzystasz faktycznie z wózka widłowego?

@Pyt

Ja akurat nie, ale no z relacji innych zdecydowanie tak wynika

@Koxu

nie, że nie pracujesz w firmie czy nie że nie korzystasz z wózka na tym stanowisku?

Mamy pierwszy przypadek korona wirusa w Automatecu .To kwestia czasu kiedy pojawi się u nas .Może wartoby było wrócić do zmian krótrzych o 15 min ???

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Maciej

Czy pracuje się tam przez agencje?

...

Jakie smsy o co ci chodzi

jons
@...

Co? Po co zostawiac takie kom wyjęte z kontekstu, bez sensu

@jons

no bo w sumie nie ma tam nic złego, to (usunięte przez administratora), a czy to jest logiczne? no nie, ale jak widać ich to nie interesuje :D w sensie goworka mam na myśli

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

heszki

To pytanie się tyczy tego jaka jest atmosfera, czy może czy schumacher dostrzega ten niby wpływ? :D

siemka
@heszki

No raczej nie znasz odpowiedzi na pytanie czy firma dostrzega, chyba że jakoś specjalnie się z tym obnosi ;>

heszki
@siemka

No tak, przy czym to nie pytanie do mnie, może ktoś tam wie :)

Cyrulik

Bo te wpisy może i wesołe, ale łamią regulamin i w ogóle RODO także nie ma co się dziwić, że poszły do odstrzału

polecam
@Cyrulik

Ale jak widać administrator czuwa, żeby wszystko było zgodne z regulaminem więc można spokojnie już przechodzić do tematów związanych konkretnie z firmą i pracą w niej, nie ma co się rozwodzić dłużej nad znikaniem komentarzy ;>

Dorcia

Wiosna wiosna...wiosna ach to Ty Hej nie zerkaj tak P.C, po prostu wmów się ze mną :)

lol
@Dorcia

P.C do dzieła :))))))))))

zią
@lol

Co to za ballady i romanse się uskuteczniają :P

heh
@zią

ballady i romanse powinny się odbywać w realu a nie na necie, także do dzieła!

kik
@Dorcia

ciekawe który to p.c tak zerka :))))

@kik

Heh jak Maja taka bezpośrednia to ja też wypalę :) mój najlepszy mechaniku, z tego co wiem to żona nie będzie zazdrosna:) bo jej nie ma :)))))))))))

Ej mój nie ma :)

kok

kolejna zakochana? Wskaż mi proszę gdzie napisałem o jego wyglądzie. Paskudny może odnosić się do charakteru, pracy itd itd.(usunięte przez administratora)nie wypowiadam się o męskiej urodzie panów pod 50 z gniazdem na głowie.(usunięte przez administratora)

Myna
@kok

Nie wiem nawet jak ten PC wasz wygląda, chodzi tylko o fakt oceniania i nie ważne czy mówisz o wyglądzie czy charakterze, jest to nie na miejscu ogólnie, a co dopiero anonimowo w internecie, chyba że wracamy do poziomu dzieci w przedszkolu

jon
@Myna

nie wracamy do takiego poziomu juz lepiej tutaj dyskusje zakonczyc i jej nie ciagnac i przyznaje ci racje nie ma co ludzi obgadywac bo to nie jest fajne i niczemu dobremu nie sluzy

anonimka

ja tam polecam w sumie

Mike

Witam jak zarobkowo jest na poczatek dla świeżego pracownika?

Dnskslls
@Mike

Na pakowacz 2600 brutto

Waza
@Dnskslls

Tylko pytanie czy to nie jest również zależne od doświadczenia, umiejętności i stanowiska ;>

Zordon
@Waza

na pewno zarobki są uzależnione od stanowiska przecież nie jest jedna wypłata dla całej firmy

ola123

Czy w schumacherze przyjmują do pracy wakacyjnej na jeden miesiąc?

hans
@ola123

Hm, najlepiej napisz do nich mejla, byc moze przyjmą

@hans

czy ja wiem, nie słyszałem o takich praktykach ale może?

Taka mala
@ola123

Tak przyjmuja

pytanie
@Taka mala

na jakie stanowiska w takim razie przyjmują tak na chwilę sezonowo?

irek
@pytanie

Pewnie na pakowaczy.

prośba

dajcie sobie na wstrzymanie z tymi plotkami, to forum o pracy jest, a nie portal towarzyski

pozdrawiam
@prośba

zdecydowanie się zgadzam, apel jak najbardziej słuszny..

Luki
@prośba

To może napiszecie coś o pracy? Jak warunki, atmosfera, ludzie?

Alex
@Luki

Interesuję Cię jakieś konkretne stanowisko czy pytasz ogólnie jak jest w całej firmie ;p

Luki
@Alex

Głównie podstawowe stanowiska produkcyjne, coś w ten deseń

Daniel

Do kogo można się zwrócić z ofertą współpracy ? Chodzi mi o osoby z logistyki

Drive
@Daniel

No najlepiej to zadzwoń na biuro i tam Cie przekierują wtedy dalej, tak chyba będzie najszybciej

Jaro
@Daniel

Ty naprawdę pytasz ludzi na gowork o oferte współpracy z firmą ? zabawny z ciebie koles, odrazu się dzwoni i dowiaduje

Daniel
@Jaro

Spokojnie, przecież nic w tym złego nie ma

Gibbs
@Jaro

nie ma sie co tak spinac nie zauwazyles ze ludzie ciagle tak robia i pytaja tutaj o wszystko, co w tym takiego niewlasciwego ;p

heh

znowu jakieś ogłoszenia matrymonialne? Ludzie naprawdę wystarczy podejść i zagadać, nie ugryzie was :D

Bartek

Heh nie przesadzaj mężczyźni mnie nie interesują ha ha ????Krzysiu powinien z Mają porozmawiać i z głowy by było odpisz Krzysiu o tych dyskotekach i będzie okej .Tak zagadać heh żeby Jolka oczy jej wystąpiła ha ha zazdrosna no i ma o kogo tak. Mówią dziewczyny ze fajny z niego gość i niech korzysta chlopina póki czas a co fajnie komuś się podobać

Bond

Jaki jest system pracy w Dr. Schumacher? 4brygadówka?

odp
@Bond

3 zmiany po 8 h pn-pt

Bond
@odp

Czyli tak jak myślałem, dziękuję.

Igor
@odp

weekendy zawsze wolne? czy zdarzają się pracujące?

odp

Niunia
@Igor

ta sobota i niedziela czyli 26 27 j est pracujacy chodza i zapisuja

sarna

jak sytuacja na zakładzie? coś nowego się dzieje, czy po staremu?

Odyn
@sarna

Tzn co by miało się dziać? Wszystko jest raczej dobrze a to chyba oznacza, że po staremu chociaz ja tam akurat wole jak jest spokojnie i stabilnie

Hajtałer
@sarna

Po staremu, jest okej.

Toni

a może kogoś interesują tylko nie chcą się przyznać :D :D :D

Poirytowany
@Toni

Nadal, tu się powinno pisać o pracy a nie o pierdołach, mogą się przenieść na inne forum, które sobie założą specjalnie dla lovelasów z schumachera, ale nie tu no bez przesady

Lolek
@Poirytowany

Oj tam pierdoły cała prawda coś w tym złego że ktoś komuś się podoba a może jesteś żona tego pana Krzysia i wielce się oburzasz weź zobacz w lustro he he i się nie dziw że ktoś Ci męża podrywa

Toni
@Lolek

No to już trochę przegięcie, śmiechy śmiechami ale bez przesady ;)

Olo
@Toni

Trzeba spojrzeć na to inaczej a żona jak ma dystans do siebie to się nie obrazi

Lowelas

Novi tak bywa jak nie kumaty to trzeba go samego zaczepić a co będziemy sobie żałować w pracy romanse wskazane ????????????

Dziwne

Ludziska ,jak z tą podwyżką bo nic nie widać na koncie ,a w biuletynie obiecywali

Inek
@Dziwne

Się czyta ze zrozumieniem. Od czerwca - do wypłaty w lipcu. Osoba pisząca biuletyn - następny proszę narysować, bez literek i cyferek.

hehe
@Inek

To co by miało być? historyjka obrazkowa? :D

Co ???

Fakt ,ma ładny uśmiech i zęby .

Dexter

zrobiło się z tego jakieś forum matrymonialne.. opanujcie się :D

Żenada

Wstyd ! Zaczepiać na forum faceta .Po prostu wstydźcie się !

Bruno

O jaki zbuntowany Anioł he he nikt mi nie będzie mówił co mam robić czy komu kolejek to wolny kraj i tyle a Mają chociaż szczera jest i niech tak trzyma pogadać można z każdym i zatańczyć przecież to nic złego

Żenada

Pogadać ,pozaczepiać na forum ,przecież większość wie o kogo chodzi .Jeśli jesteś dorosłą i rozgarniętą osobą to powinnaś wiedzieć że tak się nie robi . A jeśli tego nie wiesz to zapytaj mamy ,nie będzie z Ciebie dumna .

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.