Opinie o R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. w Lublin

E ta pu pu

Jeśli lubisz chodzić z punktu A do punktu B - ta robota jest dla Ciebie. Jeśli nie lubisz się rozwijać, ale lubisz kubański styl bycia, czytaj Guantanamo - ta robota jest dla Ciebie. Jeśli masz na karku komornika, brakuje Ci piniendzy - ta robota jest dla Ciebie. Jeśli marzysz o zdrowej rywalizacji, lubisz pakować pudełka do siateczek - ta robota jest dla Ciebie. Jeśli lubisz sprzątać w chałupie trzy razy dziennie - ta robota jest dla Ciebie. Jeśli nie przeszkadza Ci zapach męskiego potu, ale lubisz otaczać się inteligentnymi osobnikami - ta robota jest dla Ciebie. Podstawowe zasady: - robić - Nie gadać - robić - Nie jeść, nie pić - Nie robić na darmo kursów - pięć paczek tarcz hamulcowych i dwumas plus zderzak na głowie to minimalny ciężar normalnego kursu w te i we wte - robić, nie ma mientkiej gry

I po dwóch latach nie ma totalnie żadnych zmian czy na jaki inny okres czasu teraz się wypowiadasz? Mnie w tym wszystkim aktualna kasa interesuje, ile się zarabia? I co z kolejnym sezonem? Czy pod koniec roku wdrażane są jakieś zmiany?

Tonik

A wystarczy być dobrym i solidnym pracownikiem, żeby dobrze zarabiać i mieć satysfakcję z pracy.

Ktos taki sobie
@Tonik

Niektórzy pracowali latami , byli lojalni w stosunku do firmy dostając za to psie pieniądze. Zwalniają się wykwalifikowani ludzie z pojęciem a na i h miejsce zatrudniają (usunięte przez administratora)którzy z wielka łaska odbiorą telefon i obsłużą klienta, a jak już łaskawie zdecydują się tego klienta obsłużyć to tak jak Za karę. Kierownictwo czy na filiach czy ma centrali to chodzące katalizatory którzy filtrują informacje zanim coś dojdzie do Pana Prezesa. Z czystym sumieniem odradzam prace w tym kołchozie. Chyba ze jesteś osoba nie ambitna i lubisz pracować charytatywnie.

Anka Nowy wpis

Hej, jak teraz niedawno została dodana oferta dla sprzedawcy to piszą w niej o tym, że istnieje możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego. Czy to się w praktyce zgadza? jeśli tak to jakie kolejne stanowiska można mieć teraz na myśli?

Witam serdecznie. Od paru dni jest dostępna oferta dla sprzedawcy do hurtowni z podkreśleniem, że to nabory wynikające z rozwoju oddziału. Piszą o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń. Kiedyś też wspominano tu we wpisach o premii. jak teraz to wygląda? ile można zarobić i na jakich zasadach?

Oracz na ugorze Nowy wpis

Premia to kiepski żart obecnie . Nawet nie wiadomo ile co się wypracowało w danym momencie . A jak się wypracuje plan to kwota „premii” i tak jest żenująca , niewspółmierna to tysięcy złotych które się zarabia dla firmy . Wolne miejsca to też może być efekt takiej polityki . Jedynie na plus trzeba ocenić to że ludzie z którymi się pracuje mogą być fajną stroną firmy :) ;) bo można się czegoś nauczyć przy okazji

Sabrina

Cześć, a sprzedawca to tutaj gdzieś jeździ czasem? Jeśli tak to czym? Kiedyś w dawniejszej ofercie nie widziałam by wymagano prawka a teraz jak właśnie wystawili to już w wymogach znalazła się kat B. Jaki może być powód, to profilaktyczne?

Tymaczasowy Nowy wpis
@Sabrina

To ogólny wymóg ;) po prostu warto żeby być mobilnym w tych czasach ;)

Tymczasowy Nowy wpis
@Sabrina

Profilaktyczny wymóg ;)

Arek

Kraśnik....Niedziałek....firma krzak.Nie przyjęli ode mnie oleju.Ostatni raz coś u nich kupiłem Drogo,brak profeski i śpiący sprzedawcy Odradzam kupno czegokolwiek u nich.W necie duzooooo taniej.Firma krzak!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tonik

Pablo

Gdzie to takie rarytasy?

NO RK
@Tonik

Ireneusz, to ty napisałeś? Odpowiem ci - wystarczy być przyzwoitym przełożonym, żeby ludzie chcieli u ciebie pracować.

Jolanta
@NO RK

A firma Niedziałek nie jest przyzwoitym przełożonym? Żeby nie było - tylko pytam, nie pracuję tam. Jedynie się rozeznaję, co i jak.

Żaba
@Jolanta

nie jest

Ktos taki sobie
@Tonik

Odnośnie poprzednich opinii ciekawi mnie czy większość ludzi nie czulą satysfakcji z pracy czy to jednak zależy także od innych czynników? Pisali o rotacjach i niby faktycznie ze trzy oferty teraz wiszą na stronie. czy możecie mi opisać warunki dla kierowcy / magazyniera? Padła opinia ze cos słabo zarzadzanie wyglądało. A stawki jakie teraz są i czym konkretnie się jeździ?

Mistrzu

@Pracodawca niestety w firmie nie ma zgrania a jak już jest to tworzą się grupki aby dopiec drugiemu (oczywiście sam nie odczułem) widziałem.Sprzedawcy kłócą się wzajemnie o klienta (przy nim). Osoby na stanowiskach kierowniczych to ludzie, którzy dostali szanse z niższych stanowisk np.Kierowca,magazynier.Totalny brak wiedzy zarządzania zasobami ludzkimi.Firma to jedno wielkie "CORPO" woj.lubelskiego. Oczywiście są szkolenia, wiedzy niestety nie możesz jej wykorzystać przy roszczeniowym kliencie ,trzeba wchodzić "w (usunięte przez administratora) bo boją się konkurencji. Asortyment jest okrojony,sprzedawcy nie wyszkoleni,dlaczego?ROTACJA!

@Mistrzu

Z tym ze co ewentualna rotacja może mieć do szkoleń? Mam na myśli to, że pracownik chyba jest jakoś wdrażany na stanowisko? Jakie szkolenia byś przewidywał, żeby normalnie można byłoby się odnaleźć tu w pracy? są w ogóle dodawane jeszcze gdzieś oferty niż te na stronie? to stały nabór?

Zaspany

Zanim nowy pracownik nabierze doświadczenia z obsługą klienta oraz znajomością katalogów z częściami to musi minąć pewien czas,tak? Tak więc wyszkolonych ludzi na sprzedaży jest 1/3 a samo wprowadzenie do firmy leży. Jako pracownik byłem zniechęcony do pracy totalnie, nie chciało mi się tam chodzić w konsekwencji nasze drogi sie rozeszły.Dyrektor podjął decyzję w tym samym momencie,gdy uświadomiłem sobię że to nie mój klimat ????.Z pewnością można znaleźć pracę w bardziej sprzyjających warunkach dla satysfakcji.

E ta pu pu

Czyli dobrze czy źle?
@E ta pu pu

Nie wiem, czy sam piszący wiedział co chce powiedzieć. Przeczytam z pomocą kilku innych osób, może wtedy coś zrozumiem ...

@Czyli dobrze czy źle?

Padła sugestia co do nierobienia darmowych kursów. Faktycznie tak często się one zdarzały, że doszło do tego podkreślenia? Co ze stanowiskiem odpowiedzialnym za logistykę? jak tam praca wobec tego może wyglądać, oni fizycznie widzą stan pojazdów?

Red

Najbardziej (usunięte przez administratora) sklep nie fachowa obsluga drogo ignoraci

Ramzes
@Red

Nie za drogo i obsługa super ... mówiąc o Puławach

@Ramzes

Atmosfera między pracownikami to totalny kanał zero zgrania większość cwaniaków i (usunięte przez administratora)jak ktoś chce tam pracować to niech się dobrze zastanowi czy chce pracować z konfidentami. Panie właścicielu niech pan się przyjrzy kogo pan zatrudnia bo psują reputację całej firmie.

Wiktor

Uderzyć w stół a nożyce się odezwą. Dobra firma potrzebuje dobrych i sprawdzonych pracowników.

Czyli dobrze czy źle?
@Wiktor

Skoro powyżej padają konkretne kwoty i to niskie jak na dzisiejsze koszty życia, to treść tej akurat opinii wskazuje na jej pochodzenie od samych pracodawców.

@Czyli dobrze czy źle?

Niskie kwoty przytoczone były jeszcze na początku roku, wiadomo jak perspektywa zarobkowa może kształtować się do teraz? Jak obecna rotacja się przedstawia czy ktoś wie?

a

nie odbierają tel

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.?

Były

Pytanie zasadnicze: czy może Pan Pani zostawać czasami po godzinach? de facto owe czasami zostawanie po godzinach to codziennie dodatkowa jedna godzina pracy, zamiast 8 jest 9 oraz co druga sobota 6 godzin. To jest to "czasami po godzinach" Omijajcie szerokim łukiem. Jest wiele innych zajęć za te same pieniądze, w normalnym wymiarze czasu pracy i z szacunkiem do "pracownika" jako człowieka.

Majki
@Były

A jakie stawki? Jaka podstawa i jaka premia za jaki plan sprzedażowy? I czy dają umowę o pracę? Z góry dziękuję ????

@Majki

A o które stanowisko pytasz?

Czy R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

papa

Nie zapewnia nic ciekawego

Danuta
@papa

A nieciekawego? Bo wiesz, to co dla jednego jest bonusem niewartym pisania, dla drugiego może być wow i skłonić do pójścia do tej pracy ;)

admin

Twoim zdaniem firma R K Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. była złym czy dobrym pracodawcą? Wypowiedz się na naszym forum.

bieżnik
@admin

Zależy od stanowiska ale wypłata kierowcy magazyniera w okolicy 2100zł gdzie jest masa obowiązków to jakiś smutny żart, na sprzedaży sytuacja wygląda nieco lepiej ale też szału nie ma. W Chełmskiej filii siedzi sześciu sprzedawców, gdzie w o wiele większych hurtowniach w mieście jest maksymalnie czterech. O pani kierownik tego odziału większość byłych i obecnych pracowników nie ma zbyt wiele dobrego do powiedzenia, brak szacunku do pracownika, chamskie uwagi czy irracjonalne decyzje to tam codzienność, rotacja ludzi jest tam ogromna. Jeden z plusów tej firmy jest taki, że nie kombinują z umowami na zlecenie itd. od początku dają umowę o pracę. Jednym słowem, jeżeli nie masz jakiejś lepszej oferty można spróbować, ale jeżeli praca ma dawać jakąś satysfakcje no to nie tędy droga.

M.F
@bieżnik

Jeśli chodzi o umowy to rzeczywiście w tym momencie nie na już tam żadnego kombinowania. Kasa zawsze na czas i od początku umowa o pracę. Pełna wypłata na konto. Co do filii Chełm, jako były pracownik mogę powiedzieć, że atmosfera wśród pracowników bardzo przyjazna i miła. O kierowniczce nie będę się wypowiadał... Artur to jest moja opinia ;)

Tak
@M.F

Miła to może i była jak tam pracowałeś, gdybyś usłyszał co na ciebie mówią teraz jak już tam nie pracujesz zmienilibyś zdanie, dziwne tylko, że nie ma odważnego żeby powiedzieć to w oczy, pozdrawiam panów jeżeli to czytacie, a pewnie czytacie, bo każdy kto tam pracował już słyszał, że poleciała kolejna opinia na GoWork i wszyscy mamy coś do powiedzenia. Co do pani kierownik to sobie daruję jak przedmówca ale ilu w tych sprzedawcach jest jakiejś dziwnej zawiści, bo pracuję u konkurencji, a oni tkwią w miejscu to aż przeraża.

MaciejMaciej
@admin

Ja pracę w niedziałku w Chełmie wspominam bardzo dobrze, co prawda nie pracowałem tam długo ale tak naprawdę to dopiero praca w tej firmie mnie ukierunkowała i dzięki temu jestem tu gdzie teraz. Wiele osób narzeka na panią kierownik, ja osobiście nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miał z nią jakieś spięcie także myślę, że to raczej kwestia podejścia do człowieka. Pamiętam, że przez długi czas nie mogłem znaleźć pracy i wtedy właśnie pojawił się niedziałek, byłem co prawda z branży jednak nie miałem doświadczenia w kontakcie z ludźmi mimo to przyjęto mnie na stanowisko sprzedawcy. Pieniądze jak na tamten czas czyli dwa lata temu były naprawdę dobre, nie wiem jak sytuacja zmieniła się teraz po pandemii. Oczywiście tak jak wspomnieli już inni od pierwszego dnia mamy umowę o pracę, wydawało by się, że to nic takiego ale niedawno szukałem pracy w Chełmie i gdziekolwiek nie poszedłem proponowano mi co najwyżej zlecenie. Czy mogę polecić pracę w tej firmie? Myślę, że tak są lepsze i gorsze momenty jak wszędzie ale generalnie jest to dosyć porządna firma, większość osób która pracowała gdy ja tam byłem pracuje nadal. Uwierzcie można trafić gorzej, sam przez długi czas żałowałem odejścia z niedziałka.

Olo

Cztery razy kupowałem części i nigdy nie było prawidłowo dobrane nawet po vin nie potrafią dobrać porażka.

Zarobki nędzne ale najważniejsze to statystyki, pkt i żeby baboli nie robìć....nie gadać nie jeść nie śpiewać tylko robić....cicho bo Grzywa idzie....najlepiej przytakiwać , być obsranym, nie mieć swojego zdania tylko robić robić i broń boże pytać się o podwyżkę bo to grzech i obraza majestatu.wieczne konklawe kierowników kogo i za co by ujebać...pozdrawiam dobrych chłopaków ...mele hele abaooo????????????

Macie szafki pracownicze ?

ktoś kto tam był

Praca za najniższą krajową + nadgodziny, o ile łaskawie pozwolą Ci wyrabiać nadgodziny. Premie słabe i ciągle obcinane. Jak zarobisz 2600 - 2700 (za 9 godzin pracy dziennie + soboty) to jest dobrze. Brak szacunku do doświadczonych pracowników. Podejście na zasadzie "Jak Ci się nie podoba to się zwolnij". Potem zdziwienie, że ludzie odchodzą, a na ich miejsce zatrudniają ludzi bez żadnej wiedzy, więc uciekają też klienci. Na podwyżki kasy nie ma, ale na przegrywanie spraw w sądzie pieniądze są. Są też pieniądze na opłacanie niekompetentnego prawnika, który podobno ciągle kompromituje się w sądach nieznajomością prawa pracy. Pracownikom obniżają wypłaty bo wirus, ale na zamontowanie i opłacanie GPSów (do kontroli pracowników) w samochodach kasa jest! Teraz kolejne dziesiątki tyś. zł. wywalają na nowe stacje telefoniczne. Ze sprzedawców zrobili pracowników infolinii, którzy zamiast sprzedawać towar muszą odpowiadać na idio.tyczne pytania detalistów. A potem będą pretensje, że plan sprzedaży nie wyrobiony. Jak wyrobić plan sprzedaży skoro sprzedawcy ciągle wiszą na telefonach i odpowiadają na pytania typu "czy macie sznurek do snopowiązałki"? Dwa razy więcej roboty za niższe wynagrodzenie. Świetny deal! Co do samej pracy. Ciągłe szarpanie się z mało inteligentnymi klientami, którzy np. nie rozumieją, że części samochodowe różnią się w zależności od rocznika i silnika. Ciągłe szarpanie się z biedakami, którzy robią zakupy za 10 zł i jeszcze domagają się rabatu, a jak mu nie dasz rabatu to rzuca towarem i wychodzi obrażony. Ciągłe szarpanie się z dziadami, którym nie chce się pojechać do mechanika i liczą, że im za darmo zdiagnozujesz im usterkę w samochodzie.

szok

@chomik serio są zarobki zaczynające się od 800zl?

chomik

Nie polecam! Cały czas kombinowanie jak płacić pracownikom mniej. Roboty coraz więcej, a zarobki coraz niższe. Pod pretekstem wirusa od pół roku obniżają ludziom wynagrodzenia. Niektórzy zarabiają nawet 800 - 1000 zł. mniej niż jeszcze wiosną. Ludzie się zwalniają, nikt nie jest zatrudniany na ich miejsce, a efekt jest taki, że ci, którzy zostali musza pracować za dwóch, za jeszcze niższą kasę. Na 1 dzień urlopu nie można pójść, bo nie ma komu pracować. Nawet jak człowiek chce coś załatwić w urzędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.?

R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.
  • Al. Warszawska 124
    20-824 Lublin
  • NIP: 9462241576 REGON: 431219354 KRS: 0000025033

R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.