Opinie o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Radom

Cześć, jest tak jak ktoś napisał, że na magazynie pracuje się też jako kierowca? Mógłbym i tak ale zależy jakie prawko jest wymagane, bo ja kat C się jeszcze nie dorobiłem. Nie wiecie może gdzie można znaleźć ogłoszenie? miałem z tym problem

Mikron Nowy wpis

Cóż można rzec. Przepracowane niecałe dwa lata w tym miejscu. Szczęście, że to tylko dwa lata. Zarobki to najniższa krajowa, a w wymaganiach wykształcenie wyższe. Brak podwyżek, premii. Tak naprawdę w firmie zarabia i utrzymuje ją kilku pracowników. Reszta ekipy narzeka, ale nadal tam kwitnie. Podejście właściciela jest jasne, interes się kręci, jeden odejdzie to przyjdzie kolejny. Ze swojej strony nie polecam podejmowania pracy w tym miejscu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Frodo

Jak najdalej od tego miejsca, imię właściciela zobowiązuje, prawdziwy Janusz biznesu. Jak najwięcej dla siebie, a Ty pracuj za grosze. Mając miliony docenienie ciężko pracujących ludzi jest ogromnym problem. Firma mająca globalne aspiracje, a zarazem tkwiącą w średniowieczu jeśli chodzi o docenienie pracowników. Wstyd panie Januszu

@Frodo

Jeśli już o zatrudnieniu mowa to mnie bardziej średnia wieku u was zaciekawiła. Jakie jeszcze inne stanowiska są do obsadzenia prócz tego na dział techniczny? Na stronie w ofercie piszą o wieku do max 25-ciu lat. dlaczego? i czy to oznacza, że nie ma starszych pracowników?

Czy po rozmowie w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Cześć. Od dawna nie było żadnej opinii, mam doświadczenie w sprzedaży i ciekawi mnie czy warunki odnośnie tego co było napisane wcześniej mogą się zmienić? Chodzi mi głównie o wynagrodzenie. Jeden pan pisał o najniższej i jakichś dodatkowych „groszach”. Jak to teraz wygląda? Zwłaszcza na umowie? I czy od nowego roku planowane są jakieś inne zmiany?

Johnny

Jestem byłym pracownikiem działu sprzedaży i z perspektywy lat stwierdzam, że praca w tej firmie to nieporozumienie. Jeśli chodzi o pieniądze to oczywiście najniższa krajowa + parę groszy pod stołem.. brak możliwości rozwoju, a praca baardzo monotonna. Właściciel, naprawdę szkoda słów.. jako miejsce pracy radzę omijać szerokim łukiem

....

Ja to sie zastanawiam jak czuje się człowiek mający miliony na koncie który płaci totalne minimum cieżko pracującym wolontariuszom.... Ja wiem, że chciałby Pan płacić mniej ale prawo nie pozwala... Bliżej 10-tegp każdego miesiąca to pracownicy chyba przychodza na pieszo do roboty lub biorą L4... Bo nawet nie mają za co dojechać do niej...

@....

nie siedze wy czyimś portfelu to nie wiem czy mają za co przyjechać czy też nie ale tak z ciekawości to czy ktoś poruszał może temat wspólnego transportu od firmy albo jakichś dopłat do niego? jest na to perspektywa? lub pracownicy między sobą sie na to nie ugadują jeśli już?

Zadowolony

Warto tam pracować - mają nieźle pracownice- dają każdemu kto chce - szczególnie taka starsza A. Jak jesteś desperatem można skorzystać

@Zadowolony

No cóż i pewnie byłbyś wielce dumny, gdybyś skorzystał? Jesteś może byłym chłopakiem którejś i dlatego takie rzeczy wypisujesz? ;p

@Marzena

Chłopakiem nie ale skorzystałem jak wielu kolegów

Zadowolony

Ale jej nie przeszkadzało dawać kto tylko chciał więc chyba nie za bardzo dba o swoją reputację

@Zadowolony

A z imienia i nazwiska to się pod tym podpiszesz?

To ciekawe ????
@Zadowolony

Mówimy o pracownicach biurowych czy na magazynie znajdę swoje ekstra premię? ????

@To ciekawe ????

Magazynowych pracujących jako kierowca

@Zadowolony

No dobra kto co woli, a co z premiami finansowymi? Mój facet to by akurat na taką liczył. Jakiej wysokości może się obecnie spodziewać?

WR

potwierdzam @Szukajcie dalej... własną krwawicą dorabia się właścicieli za marne grosze mając nadzieję, że będzie lepiej a może się coś zmieni. Ręcznie rozładowuje się beczki po 200 kg to codzienność .Zakładowy konfident... tylko on ma uznanie u skąpca.

Donat
@WR

Jak ręcznie rozładowuje się beczki 200 kilogramowe, przecież to nierealne. Po co pisać takie idiotyzmy.

JohnyWalker
@Donat

Jakie idiotyzmy...? Zapierasz dół beczki o swoja nogę i szarpiesz rękoma jej górę w celu przewrócenia jej na busie... Później toczysz ją i za pomocą progu w aucie lub tylnego zderzaka stawiasz ją ponownie w pion. Trzeba się z nią siłować i narażać swój kręgosłup na urazy.

Były
@Donat

Przyjmij się to zobaczysz...

Jacek emeryt

Jacy pracownicy taki właściciel. Z każdym miesiącem coraz większe aroganctwo, prostactwo itp. To ostatnia hurtownia do której jeżdżę po części .

robol

służ panu wiernie a pan ci piernie

Leon

Właściciel chamski potrzebna tam kontrola bazuje na pracownikach za 10 zł na godz.z urzędu pracy.

Inflacja

Jak wiadomo inflacja panuje ma świecie, jak sobię przypomnę jaki oszczędny jest właściciel ( oczywiście kosztem pracowników) gdy panowały dobre warunki ekonomiczno gospodarcze. Potrafił oszczędzać na ogrzewaniu, przykręcana na minimum temperatura, gaszenie światła na korytarzach, ekspress do kawy co robi kawę z jednego ziarenka. To jak jest teraz dostajecie wogóle wypłatę? Czy PŁACICIE za to, że możecie pracować?

Od. Pytanie

Nie ma możliwości rozwoju w tej firmie nie rozwój.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Wutwut

Nie ma takiej możliwości

@Wutwut

A może rozwiniesz dlaczego tak akurat uważasz? Może nie jest tak źle i patrzysz na to zbyt sceptycznie?

....
@Marzena

Brak systemu motywacyjnego, socjalu i marne zarobki. Nawet jak swoje zadania wykonasz bardzo dobrze to NIKT TEGO NIE DOCENI... Za moich czasów z firmy odeszło wiele ambitnych i zaangażowanych w pracę osób którym zależało na rozwoju firmy no ale NIKT TEGO NIE POTRAFIŁ DOCENIĆ i zainwestować w ambitnego i dochodowego pracownika, zatrudniając na miejsce takiej osoby ZIELONEGO pracownika który popracował 2-3 miesiące (lub kilka dni) i uciekał z firmy, dostając na start wynagrodzenie zbliżone do doświadczonego pracownika. Najlepsza inwestycja w firme TO INWESTYCJA W KAPITAŁ LUDZKI !!! Reasumując MOTYWACJA PRACOWNIKA + SOCJAL + WYNAGRODZENIE ADEKWATNE DO WYKONYWANEJ PRACY = ROZWÓJ FIRMY I PRACOWNIKA. Pozdrawiam.

Weronika
@....

Hej no ale rozumiem ze ty nadal jesteś pracownikiem tej firmy ? To coś jednak Cię trzyma? Ale zgodzę się z tym ze jeśli zainwestuje się w pracownika to firma się rozwija, bo to motywuje

łysy
@Marzena

Pracuje tam i taka jest prawda.

@łysy

O dzięki za potwierdzenie. Ale skoro tak to nie możesz Ty w takim razie tego jakoś rozwinąć? Jak aktualnie to wszystko wygląda?

Byłem na rozmowie o prace, kierowcy kat.C proponuje najniższa krajową !!!

PRACA
@Kandydat

TRAGEDNIA W TEJ FIRMIE MAŁA PŁACA DUŻA PARACA NIE POLECAM !!!

Renata
@Kandydat

Serio?? I żadnych dodatków niczego do tego? Mam na myśli różne benefity i premie

BYŁY

To są opinie nieprawdziwe byłych pracowników - już nie pracują Jak nie pasuje to się odchodzi Umowa zlecenie jest na początek było sporo osób które po 2 czy 3 dniach nie przyszło do pracy Ja odszedłem ze względów rodzinnych i nie potwierdzam złej atmosfery Jak będę mógł to wrócę do firmy

Stachu z gd
@BYŁY

Czyli obecne ogłoszenie jest za Twoja osobe.. Jakie wynagrodzenie tam jest na początek?

Elo
@BYŁY

Ta firma to prawdziwy (usunięte przez administratora) mój tata tam pracował i lepiej puszki zbierać niż tam pracować ????????????

Donat

Kupuję tam części i oleje od prawie 20 lat. Są bardzo uprzejmi i grzeczni. Dają mi rabat. Na serwisie jest dla mnie drogo, ale nis mi jeszcze nie popsuli, a dużo naprawili. P Marcin zawsze mnie zauważa , i nie karze czekać, tylko wjeżdżam , gdy jest wolne stanowisko. Kierownik serwisu, bardzo uprzejmy gość. Tam pracują naprawdę mili i sympatyczni ludzie, zawsze pożartujemy jak coś kupuję, czy naprawiam. W sklepie super Panowie, w magazynie miło i szybko. Madame kasjer psuje wizerunek i wywołać u niej uśmiech, czy choćby nawiązać kontakt wzrokowy..... ciężki temat. Pan właściciel zawsze robił na mnie zawsze wrażenie skromnego miłego i przedsiębiorczego człowieka... a pamiętam zaczynał budować firmę od podstaw. Nie wiem skąd tyle gorzkich opinii. Ja jako stary klient zawsze Ekonaft polecam i ufam, że kupuje ojej niepodrabiany. Podsumowując, gdyby nie było tej firmy, to dla mnie bida, bo gdzie, w Radomiu jest lepsza ? Donat Sobieniecki

Agata

@Szukajcie dalej... a czemu kontrola się tu by przydała ?

Szukajcie dalej...

Ta firma to jakaś prowizorka. Pan szef musi mieć szerokie plecy w urzędach skoro jeszcze nie wpadła tam kontrola z prawdziwego zdarzenia. Ciężka praca za marne grosze... Pan który to prowadzi nie potrafi zadbać o ludzi którzy tam pracują wiele lat. Może chłop przeleżał pod lodem kilka lat i nie wie jakie są realia. Nie rozumiem takiego podejścia do tworzenia zespołu. Jakbym prowadził taką firmę będąc milionerem to dałbym chłopakom zarobić GODNIE i wtedy oni by się postarali o zysk. Kierowcy w tej firmie nawet nie mają firmowych telefonów, ubrań reprezentujących firme które gniją na górze w pomieszczeniu i czekają aż je szczury zjedzą. Starszymi samochodami firmowymi nie da się przemieszczać bezpiecznie bo są strasznie wyeksploatowane. Serwis który jest na firmie zamiast usuwac usterki twierdzi, że wiecznie nie ma czasu na bieżące naprawy. Auta brudne w środku i na zewnątrz. Brak programu motywacyjnego i jakiegokolwiek SOCJALU !!! Po dojeździe do klientów trzeba zdejmować beczki ważące po 200 kg samemu... Ja to się dziwie tym kierowcą co jeżdzą na trasy 1,2,3 w szególności ta trasa numer 3 bo to są twardzi zawodnicy, że wyrabiają się z robotą i tego nie rzucili jeszcze w p***u... To jest gonitwa za marne grosze dopuki się ktoś nie rozwali w trasie. Ogólnie nie polecam... Śmieszne jest to, że nawet portierzy nie mają łazienki w swoim budynku i muszą się załatwiać do wiadra :) Dobrze, że już tam nie pracuje :) Pozdrawiam :D

Krzyś
@Szukajcie dalej...

Maciek tęsknisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Radom

• Jak się pracuje w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Zobacz opinie na temat firmy Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Tartaczna 25
    26-600 Radom