Opinie o Alpha-Dan Sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alpha-Dan Sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alpha-Dan Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpha-Dan Sp.j. w Bydgoszcz

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może to po prostu gorszy czas dla firmy?

Nikos
@Olek

Ty głąbie moze czas gorszy dla ciebie poszukaj innej pracy biedronka oferuje 3000 brutto i w soboty do 22 myśl mózgiem jak masz a propos zebrania czemu nikt poza paroma osobami się nie odezwał zeczytaja to wszyscy nie ładnie oklamywac szefostwo. Np p Sylwia szepcze po kątach o wpisach ale na zebraniu nic nie wie kłamczucha może MACZA te paluch w tych wpisach.

Zadowolona :-)

Alpha Dan to firma, która istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Aktualnie zatrudnia około 50 pracowników, różnych ludzi, różnego pokroju, jednak nie zdarzyło się jeszcze w jej historii, aby którykolwiek z pracowników nie otrzymał swojego wynagrodzenia za pracę w terminie, bonów na święta czy wolnego wtedy, gdy o to poprosił. Nie wspomnę już o pomocy materialnej, fizycznej czy też duchowej. Urodziło się w tej firmie ok 100 dzieci i z pewnością urodzi się jeszcze wiele, choćby już za niecały miesiąc nasze pierwsze bliźniaki :-) Ponad połowa to osoby zatrudnione grubo powyżej 10 lat. To o czymś świadczy. Albo o tym, że 1) nie jest w tej firmie aż tak źle jak pisze „Wkurzona” albo „XXX”, albo 2) że osoby w niej pracujące to życiowe niedorajdy, które nie mają odwagi szukać dla siebie lepszego miejsca, pomimo tego, że są w swojej pracy nieszczęśliwe. To byłoby chyba najbardziej tragiczne dla nich samych, choć nie jest to także dobre dla firmy :-( Osobiście optuje za 1. Na szczęście żyjemy w czasach gdy niewolnictwo i brak wolności osobistej nie istnieje, a polskie prawo pracy pozwala każdemu pracownikowi, jak również i pracodawcy rozwiązać umowę o pracę jeśli nie spełnia jego oczekiwań lub potrzeb. Dlatego BARDZO proszę osoby, które nie odnajdują się w tej firmie o złożenie wypowiedzenia. To je na pewno uszczęśliwi. Jestem pewna, że w miarę swoich możliwości szefostwo pomoże im w znalezieniu innej pracy i zawsze z uśmiechem przywita gdy przyjdą w odwiedziny. W tej firmie pracę znalazło już mnóstwo osób. Zwolnienia zdarzały się bardzo rzadko. Jeśli ktoś decydował się zmienić pracę to dlatego, że miał taką potrzebę, chęć i osobistą odwagę, ale również dlatego, że wiele nauczył się pracując w Alpha Dan i dzięki temu mógł awansować na wymarzone stanowisko. Fakt, praca w tej firmie nie polega na staniu za ladą i czekaniu na klienta lub siedzeniu przy biurku i spijaniu kawy. Ale to co jest w niej fajne, to to, że pracują w niej wszyscy równo, włączają

Fuck
@Zadowolona :-)

(usunięte przez administratora) jakie ty bzdury wypisujesz

Lizak
@Zadowolona :-)

HAHAHAHAHHAHA! Mi się podoba dowcip! Daję lajka :D

Źle

Coraz gorzej jest w tej firmie, pracownicy odchodzą. Ze strony szefostwa płci pięknej są krzyki i nieprofesjonalne zachowanie. Płaca minimalna co nie przekłada się na ilość pracy wykonywanej. Ogromny nacisk na nadgodziny.

Lizak

Kasta zawsze będzie miała lepiej... I proszę niech już nikt nie pisze jak tu jest super....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alpha-Dan Sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
wkurzona

Zadowolona jeździ autem służbowym na które normalnie za tą pensje by ją nie było stać więc stąd to lizanie d...

CIF

Przecieram oczy  ze zdumienia jaką autoreklamę wrzuca Zadowolona a nikt nie zapyta dlaczego jest taka zadowolona? To przecież jasne - należy do kasty uprzywilejowanej, proste że w każdej firmie bez wyjątku taka kasta istnieje - prawda jest taka że ludzie dzielą się tu na tych co mają za...ć ile wlezie za szmatlawe pieniądze i zawsze będą skazani na brak podwyżki oraz na tych co mają układ z szefostwem i nie uwierzycie jaką kasę biją i nie jest ważne ile lat tam siedzą czy rok czy 15 lat uwierzcie że można w firmie spijać kawkę lub udawać że się obrabia klienta na mieście a zarobić sporo tysiaczkow - czlowiek  przyjęty do czarnej roboty a takich tu większość gdyby się  dowiedział ile pobrała święta krowa z kasy (ale się  nie dowie, bo wszystko ekstra tajne) chyba by się zdziwił  że nie dostaje nawet jednej trzeciej, nie ma co się wkurzać panie i panowie zawsze tak było jest i będzie, wiele się tu widziało i słyszało a kasę dla "swoich" trzeba przecież na kimś przyrzydzić co nie? a przy okazji może ktoś  podpowie sposób na wmontowanie się do firmowej kasty? Podziwiam autoreklamę i gratulacje

Zadowolona :-) i jak widać gaduła :-) ...

A przez to, że nie jest w pełni zgodna z rzeczywistością rani szefostwo (na co nie zasługują) i delikatnie pisząc wkurza, tych którzy pragną pracować i żyć w spokoju. Od czasu wpisu „Wkurzonej” w naszej firmie atmosfera pracy naprawdę się „skisiła”. I to wcale nie ze strony pracodawców, którzy po prostu przyjęli ten wpis „na klatę” odnosząc się punkt po punkcie do zarzutów im stawianych i tłumacząc ich zasadność ( o ile w ogóle można mówić o zasadności rzeczy, które są po prostu kłamstwem jak np. zmuszanie do nadgodzin). Ludzie patrzą na siebie podejrzliwie zastanawiając się, kto mógł być „Wkurzoną”. Ktoś kiedyś powiedział mi bardzo dosadne zdanie: ptaki, które srają do własnego gniazda muszą potem siedzieć w gównie po dzioby. Hmmm… daje do myślenia, no nie? Osobiście mam zamiar przepracować w tej firmie jeszcze kilka lat, a może i nawet doczekać w niej swojej emerytury, w miłej atmosferze jaka panowała tu przez poprzednie lata, dlatego niezadowolonym z tej pracy życzę POWODZENIA w odnalezieniu lepszego miejsca na bydgoskim rynku pracy i proszę o niepsucie atmosfery i spokoju ducha innym pracownikom, którzy te wpisy przeżywają często bardziej niż samo szefostwo. Do zobaczenia na Wigilii w Gerwazym. Mam nadzieje, że wspólna uczta przy bogato zastawionym stole z bożonarodzeniowymi prezentami i bonami z ZFŚS na koncie każdemu polepszy humor :-)

Zadowolona :-) i jak widać gaduła :-)

włączając w to także szefostwo, które często wieczorami przyjmuje i wykłada towar na półki w szczycie sezonu, debatuje nad sprawami firmy lub nierzadko rozwiązuje problemy swoich pracowników. Odnosząc się do wpisu „XXX” powiem tylko, że z tego co mi wiadomo najniższe wynagrodzenie otrzymują TYLKO osoby, które są zatrudnione na okresie próbnym. Natomiast osoby zarabiające nieco powyżej najniższej krajowej to najczęściej takie, które albo jeszcze nie wykazały się zbytnim postępem (głębszym rozwojem) w swojej pracy albo po prostu są w tej firmie na „podtrzymaniu”, z dobrej woli szefostwa ( niejeden nazwałby to : z litości). Ten kto pracuje i się rozwija, ten awansuje w miarę możliwości struktury firmy jaką jest hurtownia. Co wiąże się także ze wzrostem wynagrodzenia oraz premii, na jakie firma może sobie pozwolić. Prawo do błędu daje się każdemu i nikt jeszcze nie poniósł materialnej odpowiedzialności za straty na jakie naraził szefostwo przez swoją pomyłkę. A niejednokrotnie są one olbrzymie. Ten kto kiedykolwiek próbował prowadzić własną działalność w naszym kraju wie, jak duże są koszty pracodawcy i jak ciężko jest zapewnić płynność finansową. Osobiście… nie zachęcam. Zdecydowanie prościej jest dostawać swoje pensum ostatniego dnia miesiąca i mieć na wszystko"wylane" – wierzcie mi. Wiem co mówię. Ale jeśli naprawdę chcecie się przekonać… droga wolna. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście sami doświadczyli roli szefa. Ponieważ mogę o tej firmie powiedzieć sporo, bo należę do pracowników wieloletnich, chciałabym prosić osoby, które mają uwagi do zgłoszenia ich bezpośrednio (choćby anonimowo) do szefostwa. Wystąpię o stworzenie takiej anonimowej skrzynki „skarg i zażaleń”. Jeśli natomiast są osoby, które mają nieodpartą potrzebę zaistnienia „w sieci” to proszę je o nieumieszczanie w swoich postach informacji nieprawdziwych. Forma komunikacji „Wkurzonej” i „XXX” nie rozwiązuje problemów, ani też nie buduje niczego konstruktywnego. A przez to, że

xxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Panuje zła atmosfera i dużo pracy za najniższą pensję. Nie docenia się dobrych doświadczonych pracowników i odchodzą .

wkurzona

Praca w miarę dobra tylko duży nacisk na nadgodziny co nie było by takie złe gdyby były właściwie rozliczane. Brak 50% i 100% za soboty. Raz w tygodniu zebranie 30 minutowe które jest oczywiście charytatywne. Na inwentaryzację roczną gdzie trzeba zasuwać od rana do wieczora jest podpisywana nowa umowa żeby tylko nie płacić nadgodzin a to wszystko z różańcem w ręku.

Praca w Alpha Dan to przede wszystkim super lekcja życia - wiele sie tutaj nauczyłam, atmosfera i ludzie sa naprawdę fajni mimo, że roboty sporo. Polecam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Alpha-Dan Sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Alpha-Dan Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpha-Dan Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpha-Dan Sp.j.?

Alpha-Dan Sp.j.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Szajnochy 3
    85-738 Bydgoszcz