Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Kazimierz

Witam, przed wyjazdem miałem obawy czy wszystko będzie ok, po tygodniu pracy mogę potwierdzić ze zakwaterowanie jest ok, kasa na czas no i z dojazdem tez nie ma tragedii, sklepu w okolicy wiec śmiało możecie wyjeżdżać .

Pola
@Kazimierz

A w jakiej firmie Pan pracuje? Mówi Pan, że zakwaterowanie ok? Mieszka się z kimś czy samemu?

@Pola

Pracuje na Post NL - sortownia paczek, a mieszkam na lokalizacji o nazwie Jupiter jest to hotel świeżo po remoncie , zakwaterowali mnie z osoba z Polski która także pracuje na Post NL - teraz podobno zaczyna się sezon wiec ma być sporo pracy.

Witam, pracuje Intertoysie i jest naprawdę spoko, czytając te komentarze miałem pewne obawy przed wyjazdem ale przekonałem się na własnej skórze i nie zakłuje.

Krzychu

Ja tu robię 3 tygodnie i szukam czegoś innego nie polecam a w szczególności szklarnia pomidorów AgroCare Wagenpad 17, sami konfidenci tam pracują. Masz problem z czymkolwiek odsyłają cię do wiadomości email. Za 38h po odliczeniu dostaje 230€, jesteś kierowcą masz te 5€ dziennie.... Wykupisz dodatkowy pakiet 100km za 30€ tygodniowo a na solarisie odciągają 64€, zero kontaktu z biurem. Rumunia i Moldawia ma pierwszeństwo

Seba
@Krzychu

Widze, ze zarobki sa takie same lub nawet gorsze niz w latach kiedy ja tam pracowalem tj 2010-2015. Bardzo narzekalismy na stawki i duzo osob odchodzilo z powodu braku kontraktow. Gdybym mial teraz tyle zarabiac to nie wiem czy na wszystkie rachunki mi starczylo :) pozdrawiam i zycze kazdemu lepszej, dobrze platnej pracy. Pozdrawiam

Łucja
@Krzychu

czy te podane przez ciebie stawki to juz po odliczeniu mieszkania i dojazdu, placi za to firma czy pobieraja z pensji ?

Szklarnia
@Krzychu

Niedawno wróciłem i właśnie pracowałem na szklarni AgroCare Wagenpad 17 -kas 1 i kas 5 Mogę powiedzieć że było normalnie,kasa się zgadzała 47 godzin 390 euro na czysto,mogę na początek przygody w Holandii polecić.

@Szklarnia

O fajnie ze to piszesz bo właśnie szukają pracownika szklarni lub magazynu. Podobno trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności. Przynajmniej taki jest wymóg w ogłoszeniu. Ty też musiałeś coś takiego dać czy to jednostkowa sytuacja że akurat chcą?

Qiu
@Krzychu

Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i zastanawiam się, że Polacy jeszcze jeżdżą robić za takie pieniądze.Ja osobiście robiłem tam w 2008-2012r i miałem tam 350euro tyg,ale to były czasy, gdzie w Polsce nie było pracy,a ci co mieli to robili za 1000zl,wtedy się opłacało,teraz pracuje w Polsce mam 4,5tys zł i żebym miał wyjechać do NL i robić za 1-1,2tys euro,nie ma takiej opcji.W Polsce w dużych miastach wyciągnięcie 7-8tys zł,no ale kto jak woli,pozdrawiam.

@Szklarnia

Czy to jest po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia?

Szklarnia
@Karolina

Tak po odliczeniu ubezpieczenia i zakwaterowania.Polecam

Pawel

Ja pracuje w Noordwliet i jest ok, średnio ponad 40 godzin tygodniowo na początku było ciężko się przyzwyczaić ale teraz jak złapałem rytm to jest całkiem ok .

Ksawery
@Pawel

Z czym konkretnie było ciężko? Praca aż tak wymagająca fizycznie? Ponad 40 godzin to pracujesz więcej niż 8 godzin czy weekendy tez wchodzą w system pracy?

Pawel
@Ksawery

najgorzej było na samym początku się przyzwyczaić do pracy w szklarni , nie sądziłem że są aż tak wielkie a dodatkowo tegoroczne lato było dość ciepłe , teraz jest juz git.

Piterek7630

@Pracodawca gitesik jest praca jak każda jedna pracujesz zarabiasz , trzeba się starać i wykazywać nie mam zastrzeżeń w końcu praca na długi okres a nie jak w innej firmie 2 tygodnie i zmiana miejsca pracy i lokalizacji a przeprowadzki męczą

@Piterek7630

Dokładnie tak jak piszesz, jak ktos chce wyjechac na 2-4 tygodnie aby się najarac to lepiej niech zostanie w domu. Ja tam nie narzekam - robie swoje i do domku.

Magic

Z takimi opiniami na pewno do nich nie wyjadę, koleżanka tam była i wróciła z płaczem i bez pieniędzy to nie agencja to jakieś (usunięte przez administratora)

@Magic

a ja jednak wyjezdza jako operator wozka moji znajomi pracują w przy zbieraniu zamowien i sobie chwala, jak cos to napisze wam w przyszłym tygoniu bo wyjazd mam na sobote- podobno tylko w soboty wyjezdzaja.

@Kazimierz

Tak jak pisałem to jestem na miejscu i zakwaterowali mnie na tzw. Jupiterze, nowy hotel, jest naprawdę ok , do pracy mam jakieś 30 km wiec jedziemy autostrada około 25 minut, dostałem samochód Kia Rio- ten nowszy , napisze Wam wiecej za pare dni.

Bogusia

Firma poszukuje chętnych osób na stanowisko pracownika szklarni/magazynu w Holandii. Chciałabym się dowiedzieć, czy wynagrodzenie, które zostało zapisane w ofercie nie jest pomylone? Napisano, że średnio zarabia się 3200-4800 złotych miesięcznie. Czy to nie miała być zapisana waluta "euro"? Bo jeśli serio zarabia się w złotówkach, to jest to bardzo mało chyba?

@Bogusia

Z tego co wiem to praca jest na warunkach holenderskich, wiec wynagrodzenie jest wypalcane w euro, widze ze na Fb maja profil wiec smiało napisz im wiadomosc, ja czekam n aoferte od nich na operatora wozka i z tego co sie dowiedzialem tygodniowka po odtraceniu zakwaterowania i ubezpiecznia z moimy papieramy bedzie od okolo 350 eu w gore w zaleznosci od ilosci godzin.

Nel.
@Bogusia

Tak wyjdzie.Stawki mają takie że się nie opłaca w takich ciężkich warunkach za to wynagrodzenie pracować . Gorąco , normy do wypracowania , ogromna ilość szkodliwych pestycydów dla zdrowia człowieka , nie polecam a i wręcz odradzam. Każdy ma prawo do szczerej wypowiedzi i jeśli chcesz jechać do pracy , to każda inna praca dla pań dostosowana , takie same zarobki tylko nie szklarnia !!!

Łukasz

Najgorsza agęcja w jakiej pracowałem praca na szklarniach masakra wyzysk pracujesz 10 godzin a pieniędzy z tego nie ma poza tym zakaz wnoszenia napoi a na szklarni nieda się oddychać masakra bo boją się że pomidory się zaleje wyzysk za 50 godzin 350 euro hehehe to jest wyzysk najgorszemu wrogowi nie życzę takiej agecji , pracuje od paru lat w holandi ale z taką agęcja się jeszcze nie spotkałem coś się stanie w pracy to musisz wracać na pieszo z pracy bo nie ma transportu tragedia

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie NL Jobs Polska na Pracownik magazynu? 16 lipca ogłoszenie na Lento.pl.

Merti

Pracuje dla NLjobs i jestem miłe zaskoczona w każdym aspekcie wszystko jest względnie na tyle ze nie mam żadnych zastrzeżeń

Elżbieta

Cześć :) Czy firma może przypadkiem nie szuka pracowników do rekrutacji? Dużo się tu dzieje widzę, czyli pracy chyba jest dużo? Może znajdzie się jakiś pracownik działu HR i da znać co i jak, czy podoba mu się praca i warunki? Lub wy -- osoby pracujące przez agencje, co myślicie o osobach z biura, którzy was rekrutowali? :D Jakie macie doświadczenia z rekrutacją właśnie? To też dużo mówi o firmie :)

Kolombo

Masakra. W pokoju nie ma światła, włącznik jakiś czasowy który po 2 minutach gasi światło! Brak internetu, wyrwane gniazdko że ściany. Zatrudniają nawet ludzi którzy są poszukiwani, zero zainteresowania nikt nic nie sprawdza. Mówią że będzie jedna lokacja jest inna. Hotel westland straszna obsada, panowie bez kultury nie szanują ludzi ani trochę. Jestem pierwszy dzień i już myślę o ucieczce. Nie polecam, najlepiej z daleka łukiem szerokim. Bo to jak z deszczu pod rynnę.

Magdalena
@Kolombo

Pierwszy dzień a już tyle zastrzeżeń? Może coś z czasem się poprawi i akurat trafiłeś w gorszy moment w firmie, zatrudnili cię na stałe czy na okres próbny?

XD
@Magdalena

Gorszy okres xD proszę by Panie która pracują w biurze NL Jobs nie wypowiadały się na forum, to aż razu w oczy jak bardzo nie macie pojęcia co tak naprawdę dzieje się na waszych lokacjach. Czasami lepiej przemilczeć niż narażać się na śmieszność. Nie pozdrawiam

Olo
@Kolombo

Idealnie to ująłeś taka prawda

Urszula

A podali powód zwolnienia? A jak z transferem do Polski? Musiałeś sam wracać, czy zapewniają powrót do domu? Ta praca na szklarni była na akord, czy miałeś stawkę za godzinę? No i ciekawa jestem czy Ci wypłacili za te 3 dni pracy.

Irena

A jeśli chodzi o zakwaterowanie to jest szansa na osobny pokój czy raczej w kilka osób zawsze się mieszka? Bo ja właśnie niezbyt lubię takie imprezowe klimaty po pracy ;p Te 250/300 euro teraz to już po odjęciu kasy za mieszkanie?

@Irena

Tak po odjęciu ale dolicz sobie dodatkowe koszta jedzenie itp tanie to nie jest więcej w Polsce zarobisz

Ja na luzie oszczedzam 4000 pln miesiecznie. W Polsce nie zarabialam nawet 4000, a gdzie oplaty za mieszkanie i jedzenie. Ci co wyjezdzaja w parze oszczedzaja jeszcze wiecej. Jak w Polsce zarabisz na czysto 6000 zl (minimum) to wtedy faktycznie nie ma sensu wyjezdzac.

Urszula
@Ewa

A to kwestia gdzie trafisz czy doswiadczenia/wykształcenia? Wydaje mi się że nie każdy jest w stanie tyle zaoszczędzić, dlatego ciekawa jestem jak aplikowalas i co dokładnie robisz ? Moze i mi się uda trafić na fajne warunki pracy ,a przy obecnej sytuacji to się przyda. Rekrutacja odbyła się online czy w biurze ? Czy język obcy tez odgrywa duża rolę?

Nie polecam. Narzeczony wyjechał i na początku wszystko było dobrze a po 2 tygodniach pracy dowiedział się że nie ma pracy i został zwolniony, miał dwa dni na wyprowadzkę a powinien mieć 7 dni jak było zapisane w umowie, o czym wspomnieliśmy ale w biurze twierdzili że żadnej takiej umowy nie było. Beznadzieja i brak zasad. Jeśli kiedykolwiek ktoś zapyta mnie o opinię na temat tej firmy szczerze odradzam.

Nie polecam firmy nie wypłaca pieniedz i tylko kombinują żebyś wogole ich nie dostał. Totalna żenada. Omijajajcie te firmę z daleka

Robert

To dziwne. Jak to w ogóle nie płacą pieniędzy pracownikowi? Opisz bardziej szczegółowo jak to wygląda. W jaki sposób z Tobą kombinowali?

Ewka

To nie te czasy, żeby firmy nie wypłacały pieniędzy. Na bank dostajesz cetle i tam masz wykazane za co masz odciągane. Także nie gadaj głupot gościu!

Dziku

Ktoś może kojarzy a może pracuje na szklarni z pomidorami w lans okolice massdijk?? Proszę o info jak ktoś ma na ten temat bo mam zaplanowany wyjazd na sobotę na tą szklarnie i chce się dowiedzieć czy warto?? Proszę o szczere info.

@Dziku

Nie warto, albo nie ma godzin albo jest za dużo i pospieszają ze wszystkim, robisz dobrze to traktują Cie jak (usunięte przez administratora) i mówią że zawsze można się postarać bardziej, z szefami ciężko się dogadać, faworyzują Rumunów a koordynatorka to śmiech na sali.

Byłem
@Dziku

Nie warto chyba że chcesz być ugotowany w 60 stopniach . Tragedia odradzam

@Byłem

@Byłem, napisz gdzie pracowałeś bo ja byłem na AgroCare w okresie marzec- wrzesień i nie było takich temperatur :) ciekawe co się dzieje z pomidorami przy 60 stopniach, chyba trochę przekoloryzowałeś :P

Olla
@Paweł

Dokladnie @Paweł, gościa nieżle wyobraźnia poniosła... hehe, buu!

@Paweł

To prawda. Pracowalem 5 lat. Zaczynalem od lisci potem scinanie pomidorow az zostalem zakerem. Na gorze pod szybami jest prawie 60 st w lecie. Stopy w butach zagotowane. Trzeba sie przyzwyczaic

Elżbieta

Szukam informacji o stanowisku Rekrutera. Szkoda, że jest tu tak dużo opinii nie związanych bezpośrednio z praca w firmie :/ No ale może jakiś pracownik to czyta i jest w stanie mi powiedzieć, czy firma nie szuka przypadkiem kogoś do zespołu? Polecacie aplikować właśnie tutaj?

Martusia

Pracowałam dla tej agencji jakieś 3,5 roku .Przed wyjazdem byłam sceptyczna czytałam mega dużo opini ale zamknęłam oczy i wyjechałam . Pierwszy raz jechałam GTV bus z ze wszystkim .Na pierwszy raz wybrałam ich przewoźnika pomimo dwóch pszesiadek i męczącej drogo dojechałam pod hotel Westland. Przywitał nas koordynator i zaprowadził do sali gdzie przekazał info na temat planingow. Ja byłam zakwetrowana na hotelu i warunki miałam mega super. Miałam pokoj dwuosobowy i łazienkę z prysznicem .Pracowałam na produkcji w firmie greenpack.Za nim zaczęłam pracę otrzymałam rade od ludzi żeby uciekać z stamtąd bo są normy ,ciężko, mało płacą. Stwierdziłam trudno zobaczymy wrazie W zmienię pracę. Do pracy chodziłam pieszo 1 km.Moja bandowa Martina przyszła wytłumaczyła co i jak i kazała się niestresować .Pracowałam przy ważeniu pomidorków. I tak oto zaczęłam się uczyć. Miałam tydzień takiego luzu do przyuczenia. Z każdym tygodniem nabierasz wprawy. I tak o to przepracowałam tam rok. Praca nie jest łatwa to fakt ,zarobki na początku tez nie były rewelacyjne ale co trzy miesiace miałam podwyżkę więc już po dłuższym czasie kasa była. Ekipę miałam super ,liderów również. Moja rada jedz przekonaj się. Ja nie żałuję bo agencja sama w sobie jest bardzo dobra.Pozdrawiam !!

JAK to jest naprawde z Nl job?

Witam jak to jest realnie z tą agencja pracy realne odpowiedzi odnośnie zarobku mieszkania pracy na szklarni z pomidorami czy się opłaca czy leca w balona ile km zakwaterowanie czy jeździć swoim prywatnym autem albo służbowym jak jest czekam na odpowiedźi pozdrawiam fanów

Ela
@JAK to jest naprawde z Nl job?

Hej, pracowalam tu i bylo ok. Naprawde, wiem co mowie. Wyjezdzam co roku na 4 miesiace i zwiedzilam wiele agencji. Oni sa w porzadku. Nie toleruja pewnych zchowan, co jest akurat bardzo dobre. Ja bylam na westalandzie w looje. Do pracy dojezdzalismy w 4 osoby jakims malym nowym oplem, z 20 minut w jedna strone, za darmo te dojazdy co tez nie jest oczywistoscia bo w innych agencjach kroja za to siano. Ja nie moge powiedziec zlego slowa na nich. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska