Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Lukasz

Jak wyjeżdżałem z nl Jobs do pracy nie znałem języka,nie miałem doświadczenia w pracy na szklarni . Tylko chęci do pracy hehehe i dużo wytrwałości ????. Wbijaj na ich stronę i zgłoś się ,że chcesz pracować. Prawko nie problem. Zawiozą do pracy i do domku ,nawet na zakupy ????.

Andrzej Kłos

Polecam serdecznie agencje pracy NL Jobs . wszystko na miejscu jak na chwile obecna jest ok.

Witam pracuje od stycznie 2024 i nie narzekam, polecam Nl Jobs na wyjazd do pracy w Holandii

Aldona Zimoch

Wyjechałam z chłopakiem do pracy przez NL Jobs w listopadzie 2023 i jak do tej pory jest wszystko ok, wypłaty zawsze na czas a zakwaterowanie jest na dobrym poziomie, Polecam NL Jobs :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jola

Pracuje przez NL Jobs już 3 lata i naprawdę mogę polecić każdemu kto chce spróbować swoich sił w Holandii.

Witam ,jak wygląda współpraca z NL Jobs, czytam te opinie i sama nie wiem ?

Kamila

Polecam agencje NL Jobs , jest to mój drugi wyjazd do pracy w Holandii i jestem zadowolona z warunków oraz obsługi biura.

Grzechu

Ja tez pracuje przez NL Jobs i uważam ze jest jedna z lepszych agencji.

@Grzechu

Dokładnie tak, jak piszesz Grzegorz praca oraz zakwaterowanie jest ok, jak chcesz pracować to będziesz pracować a jak nie to w żadnej agencji się nie utrzymasz :) ja uważam ze Nl Jobs jest jedna z lepszych agencji .

Kamila
@Marta

jak wygląda zakwaterowanie w tym miejscu? można liczyć na trochę prywatności? mieszka się w jednoosobowych pokojach? i tak w ogóle to trzeba płacić za to mieszkanie, czy agencja pokrywa koszt kwatery? ;)

@Kamila

Agencja pobiera z wypłata, ja mieszkam na Hotelu Jupiter i mamy 2 osobowy pokój, o jedynkach nic nie słyszałam, to chyba raczej w domkach bo pokoje w hotelach są w większości 2 osobowe.

Jarek

Pracuje w NV już 2 rok i powiem Wam ze nie ma co narzekać , wszystkie do się nauczyć tylko trzeba chcieć, potwierdzam opinie ze mimo tego ze jest to Holandii to jaracze niech lepiej zostaną w kraju.

Robert

pracuje w Nl Jobs już 4 rok i nie narzekam, wystarczy ze chodzisz do pracy i robisz swoje jak masz plan wyjechać i jarać zioło to lepiej zostań w domu bo kariery nie zrobisz .

Karol

Czy agencja pomaga wyrobić nr BSN ludzie którzy pierwszy raz wyjeżdżają czy trzeba samemu

Jarosław

Ja mam porównanie z inną agencja pracy o nazwie A.... i powiem Wam ze w Nl Jobs jest naprawdę spoko, zakwaterowanie na dobrym poziomie i co ważne wypłata zawsze na czas.

Arek
@Jarosław

Ja tez pracuje przez NL Jobs na Kas 11 w Agro i jeżeli robisz swoje to wszystko jest ok , dodatkowo mam 100 eu za miesiąc bonus ze prowadzę auto a w poprzedniej agencji musiałem płacić 5 eu za dzień za to ze mnie ktoś zabrał autem do pracy .

Ola

Polecam z całego serca, miła atmosfera, pracownicy służą pomocną ręką, firmie zależy na pracownikach.

Kaja

Dokładnie tak zrobiłam w 2022 , jak była pandemia to zdecydowała ze wyjadę za granice . Kolega który pracuje w Nl Jobs już kilka lat powiedział jedno !! nie czytaj komentarzy w necie bo z żadnej agencji nie wyjedziesz, teraz nie żałuje i szczerze polecam prace w Nl Jobs

Julian

Ja także zacząłem prace w NL Jobs pod koniec 2023 i na chwile obecna jest wszystko ok, pracuje w Looye na szklarni z małymi pomidorkami. Jako duży plus dla mnie jest aplikacja No Limits gdzie są rózne bonusy.

Ta praca w Holandii przy zbiorach co się ogłaszają to jest dobra dla kobiet, pracują tam jakieś dają radę? Nie napisali w sumie nic takiego szczególnego na ten temat, a przecież nie zawsze kobieta da radę. Nie bez powodu są u nas różne normy dźwigania itd. To jak to tutaj wygląda?mogłabym wiedzieć? Dziękuję

Kazimierz

Ja tez nadal pracuje, co prawda po koniec roku było trochę mniej pracy bo było około 35h a tak to wszystko jest ok, wypłata zawsze na czas zakwaterowanie ok, ja tam nie narzekam.

Meh

Kolejna agencja z cyklu mamy ale nie damy pracę. Bo ja nie mogę sobie pracować tam gdzie chcę tylko oni mnie wyślą jak (usunięte przez administratora) tam gdzie im bardziej pasuję. Najwięcej ofert szklarniowych ze wszystkich agencji w tym bez doświadczenia. Ale dziwnie się zdezaktualizowały z moim doświadczeniem magazyniera. (usunięte przez administratora). Bawią się w szklarnie i dziwią się że człowiek nie zgłasza sie po magazyn. Od tego mam większe agencje z lepszą stawką.

Jarek

Witam, serdecznie, chciałbym się podzielić z Wami dla odmiany pozytywna opinia na temat pracy w NL Jobs, wyjechał przez biuro w Rzeszowie i jak na chwile obecna jest wszystko ok, pracujemy na szklarni z pomidorami w miejscowości Middenmeer , Wyjechaliśmy pierwszy raz i nie mamy porównania ale u nas w firmie mówili ze jeżeli będziemy robić swoje to wszystko będzie o w porządku;

Lili
@Jarek

A jaką macie narzucą normę na szklarni? I jakie warunki zakwaterowania?

@Lili

Pierwsze 2 tygodnie pracowalismy nad jakoscia naszej pracy, wiec na poczatku byslimy na czerwonym ale z kazdym dniem byl progres i teraz trzymamy sie na czarnym natomiast planujemy po jakims czasie byc na zielonym , jezlei chodzi norme to ustalana jest na poczatku tygodnia i ma ona zwiazek z iloscia zamowien w tym tygodniu mamy 300kg duze pomidory .

Lili
@Jarek

O to super , zastanawiam się właśnie nad wyjazdem , doświadczenie mam bo już pracowałam na szklarni ale strasznie gonili i co chwilę normy zawyżali a jak z mieszkaniem jakie warunki macie?

@Lili

Na początku nie ,dopiero po okresie próbnym ale jest spokojnie do wyrobienia , zakwaterowanie super - mieszkamy na hotelu Agriport o ile dobrze to pisze.

Tomasz
@Jarek

Dokładnie tak jak pisze Jarek, jeżeli widzą u Ciebie progres i robisz swoje to brak zastrzeżeń. Polecam NL Jobs

Po jakim czasie od zakończenia współpracy wypłacają godziny urlopowe i ile % zabierają?

Też prawdopodobnie chciałabym wyjechać. Która opcja jest najlepsza dla kobiety, bo tam różne podają obowiązki w ogłoszeniu na pracownika magazynu i szklarni, czym się zajmują panie? I jakie mają zakwaterowanie, pojedynczo czy z innymi, są oddzielne łazienki?

Jarek

Panie na magazynie tna pomidory do taki plastikowych tacek aby byla odpowiednia waga , panowie pracuj na koncu tasmy i pakuje te paczki do kartonow i ukladaja na palety ale jak jest mniej pracy to tez pracuja na lini i tna te pomidrory do tacek, zakwaterowanie jest ok nie slyszalem ze ktos ma jakis problem, wiadomo ze to nie jest 5 gwiazdkowy hotel a to tez nie sa jakis slamski baraki. ja tam nie nazekam .

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska