Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Krystian

Tragedia wyzysk, (usunięte przez administratora) warunki jak zwierzeta. Zarobki 4 tys pln w holandi xd

@Krystian

Masakra... Mam nadzieję że netto, nie brutto? :D

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w NL Jobs Polska?

Lola

Oczywiście! Pracuje tutaj już miesiąc na szklarni i naprawdę jest fajnie. Wiadomo dużo pracy ale szefostwo super, wiele pomocnych osób. Wiadomo najniższa krajowa ale starcza na wszystko No i plusem jest to ze wypłata jest co tydzień a nie raz w miesiącu (i zawsze na czas)

Lola

Oczywiscie

Ryba
@Lola

chyba pisze to soba z biura

EL

Masz szansę w tej agencji jak ci odpowiada 250euro za tydzien

Nie polecam! Mówią że nie jest to praca na akord ale są takie normy że ciężko je zrobić a jeśli ci się uda to podnoszą na wyższe i wyższe a jak nie to zwalniają od razu. Prace na szklarniach czy na pakowaniu bardzo ciężkie a płacą najniższe pieniądze jakie się da.

Gutek

Nie wiem czy ludzie wiece ale w zeszłym roku weszło prawo w życie dla osób przyjazdnych do holandi co do mieszkań, a więc weszło prawo że w domku ilość pokoi równa ilości osób. Np. 3 pokoje to 3 osób. 6 pokóji to nie 12 osób tak jak robią agencji do tej pory. Ale mamy swoje prawa i ludzie się boją zglasic agencje na jakich warunkach mieszkają.

Sebastian

Ludzie złoci jak czytam wasze komentarze na temat wypłat to autentycznie łapię się za głowę! Ostatni raz pracowałem tam 7 lat temu i mieszkając na prywacie przy 38-40 godzinach zarabiałem po 420-450euro i to bez bonusu. Za taką głodową stawkę w życiu bym nie poszedł na szklarnię. Szukajcie innej agencji i innej roboty.

pershing
@Sebastian

12 lat temu pracowałem w nl jobs.miałem tyle co wy teraz.kolega trosze przesadził ale kasa głodowa w tych czasach .uciekajcie z tej agencji.poczytajcie komentarze wcześniejsze ludzie mądrze pisali jak było i jak teraz wy macie

Ggggg
@Sebastian

Sebastian tu ci muszę przyznać prawdę, normalna osoba za 250e nie wyjedzie z. Polski do pracy ???? też nie wiem jak ludzie mogą się zgodzić na taką stawkę. W 2021 stawki ludzi z którymi mieszkałem było od 500 do ponad 600 e tygodniowo. Nigdy w życiu bym za 250 e nie podjol pracy

Moris77

Witam Czy mógłby ktoś mi powiedzi jak wygląda praca w Firmie LOOYE?? Jadę teraz w grudniu dokładnie wyjeżdżam 18 grudnia 2021 na pomidory Prośba wielką niech ktoś napisze czy warto jechać i jak wygląda zakwaterowanie.Jadę sam bus DHL jak chce się przyłączyć ktoś zapraszam 515546879 Arek

Jacek
@Moris77

Nie warto

Onana
@Moris77

Nie polecam. Wyzysk i wykorzystywanie ludzi.

Leszek
@Onana

W jakim sensie wyzysk? Opowiesz coś więcej? Jestem ciekaw czemu masz takie zdanie

Karla
@Leszek

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Jacek

Firma nie zapewnia opieki koordynatora polskiego. Nie interesują się ludźmi

Rafal

Hej czy pracuje ktoś w apeldoorn w firmie UPS jak tam wychodzi ze stawką na tydzień netto do ręki bo mam zamiar tam jechać stawka niby 14.93h od 3-9 rano z opcją do 10-11 umowa na 3/4

Rafi

Pracuje ktoś w UPS apeldoorn jak wygląda tam praca i pensja na czysto i jaka stawka czy warto jechać z tą agencją

toska24
@Rafi

jesteś na stronie NL JOBS więc wpisy są tylko poświęcone tej agencji pracy a nie UPS...... więc to Twoje pytanie jest tu chyba zbędne

Kiki

Hej czy pracuje ktoś w apeldoorn w firmie UPS czy warto tam jechać i jak wychodzi z pensją na czysto bo mam wątpliwości czytając te opinie z wyjazdem umowa niby 3/4 od 3-9 rano z opcją do 10-11 stawka niby 14.93 jeżeli ktoś jest tam niech da znać co i jak

Krakus

Firma WIKMAR lub nowa nazwa WIKBUD Rzeszów Kosynierów 25 /20 i Marcin Monicz uważajcie na tego typa bo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wysyła ludzi do roboty do Niemiec na terenie Norymberga lub Monachium po czym okazuje się że nie ma pracy dla ludzi trzeba samemu płacić za podróż w obie strony, jedna osoba przyjechała i poszła do pracy okazuje się że nie ma pracy dla niej nijaki ZEFIR kierownik w firmie Max BÖGL zwykły (usunięte przez administratora) który 3 lata temu był robalem mówi do pracownika nie ma tu miejsca dla ciebie a pijani którzy się przewracaja pracują nadal. Marcin Monicz to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bez języka który jedzie na naiwnych ludziach którzy jeszcze szkół nie po kończyli i ich (usunięte przez administratora) na roboty mówiąc że jest ok a jest zupełnie inaczej. Zgłosić trzeba to do interwencji albo uwagi tego prostaka i naganiacza, tak nie może być żeby brał pieniądze za osoby a nie było pracy dla ludzi, nieraz miejsca nie ma kwatery dla ludzi ani pojazdów do pracy tragedia zwykły czysty (usunięte przez administratora)

XD

Nie polecam ściągają ludzi bo jest niby praca a okazuje się, że potrzebowali ludzi na likwidację szklarni czyli 2 tygodnie i wypad.

Seba007
@XD

Całe to biuro to porażka. Greenpack miała być super lekka praca przy pakowaniu pomidorów nie dodali że codziennie trzeba przerzucic kilka ton skrzynek. Kontakt prawie zerowy

Pycha
@Seba007

Ten ginpack to jest jedną wielką porażka jak ta.cala agencja nl Jobs dość ze chujowo placom to jeszcze rozdielajom cie z znajomymi rodzinom i mówią że oni nie mieli takiej informacji

Ala

Hejka. Czy ktos z Was pracuje przy pakowaniu pomidorów w Maasdijk? Jestem zainteresowana tą ofertą, ale nie wiem jak wygląda kwestia zakwaterowania itp? Jakieś opinie? Pozdrawiam

S.
@Ala

już mi ciebie żal,zastanów się nad tą decyzją jeszcze raz

Mojo

Greenpack?

Cicio
@S.

Dlaczego??

@Mojo

Na greenpack nie polecam wysoka norma i jeśli nie wyrabiasz to cię zwolnia odrazu moi znajomi pracowali to po 2 tyg wylecieli bo nie wyrabiali normy, ale jeśli jedziesz przez biuro to znajda ci kolejna prace :) nie rozumiem skąd się biorę takie komentarze :)

Piotrek
@Ala

Maasdijk byłem razem z żoną,zakwaterowanie w miare,ale pieniadze za tą prace to kpina.

Beata
@Ala

Ja też jestem ciekawa jadę w sobotę

Ala
@Beata

Ja pracuje juz 5 tydzien an Greenpacku i nie narzekam, jest co robic ale mieszkan ma hotelu, do pracy ide jakies 8 minut, kasa na czas. Najlepiej wyjechac i sie przekonac na wlasnej skorze bo jak patrzylam na internet to kazda agencja ma jakies opinie

Mg
@Piotrek

A można zapytać ile po odtrąceniu mieszkania i ubezpieczenia wychodzi na miesiąc?

Beata
@Ala

Budujaca opinia jadę pierwszy raz i mam nadzieję że będzie ok

Hobot
@Ala

Mógłbym prosić o kontakt do ciebie? Msg (usunięte przez administratora) cokolwiek, mam pare pytań dot roboty

Hobot
@Piotrek

Mógłbym prosić o jakiś kontakt do ciebie? Albo czy warto się pchać do tego maasdijk na pomidory bo się zastanawiamy

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Artur99
@Dominik

Był bym może chętny

Kamil
@Dominik

Cześć jesteś tam juz? Mam pare pytań

Grzesiek

Pracowałemproblemem jest Adrian opiekun mieszkań. Tyle dobrych chłopaków straciło przez niego pracę. Jak się na kogoś uweznie to kontrolę pokoju robi co dwa dni, zwłaszcza w niedzielę. Trzymajcie się z dala od nl Jobs to moja rada. Pracowałem w różnych firmach i nigdzie nie poznałem tak uciążliwego opiekuna

Haha
@Grzesiek

Byłeś klamotem po prostu gościu i cię gnoili

@Haha

Kto to jest "klamot"

M

Jest tu może jakaś chętna koleżanka która również wybiera się do pracy na współdzielenie pokoju ?

Karro25
@M

Hejka. Wybieram sie 29 maja i jeśli aktualne to chętnie.

Kasik

Nie polecam ! Zwalniają z dnia na dzień TELEFONICZNIE i informują że to jest twój ostatni dzień pracy A powodem tak nagłej decyzji jest dla nich "redukcja etatu" . Po czym człowiek dostaje wypowiedzenie z datą że kończy wspolprace za dwa / trzy miesiące i do tego czasu siedzi w domu bo ma umowę zawartą na "0" godzin I czeka MIESIACAMI na ostateczne rozliczenie (odprawę,urlopowe) bo dopiero kasę otrzyma po zakończeniu umowy. Nie polecam !!!

Mateusz

Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu oraz kogoś kogo interesuje wynajem pokoju/mieszkania na własną rękę (we dwóch taniej). Mam 20 lat (chłopak). Chętni niech piszą na maila mateuszbiznes25@gmail.com

Byłypracownik

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam w Nippon Express. Trzy dni pracy dwa dni standby lub cztery dni pracy i jeden standby. Nie da się tam zarobić normalnych pieniędzy. Zawsze jakiś błąd w salarisie. Ludzi traktują strasznie , koordynatorka Marta zajmująca się to firmą ma wszystko gdzieś, nie potrafi rozwiązać żadnego problemu. Obiecują dodatek zmianowy o który musisz się prosić a wkońcu i tak go nie dostajesz bo nie było ciągłości pracy na zmiany ( ponieważ specjalnie nie planują tak aby mieć ciągłość). Lokacje straszne , jeden wielki (usunięte przez administratora) i ćpająca patologia. House manager Andreii Popa to najbardziej chamski i bezczelny człowiek jakiego tam poznałam. Z naprawa czegokolwiek jest jeden wielki problem . Wprowadzasz się do zasyfiałego mieszkania a on przychodzi co tydzień i sprawdza czystość, przy tym oczekuje że posprzątasz brud z całego roku i zmyjesz grzyb ze ścian. Jeśli mu to powiesz to zamawia ekipę sprzątająca na koszt lokatorów , przychodzi Pani której także nie udaje się umyć tego czego już niestety nie da się doczyścić i odciągają ci pieniądze z wypłaty. Śmieszna firma nie dość ze nie chcą dawać godzin w pracy to jeszcze za wszystko odciągają ci pieniądze z wypłaty. Co druga osoba która idzie do lekarza podczas wizyty dowiaduje się ze nie ubezpieczenia, w biurze ci powiedzą ze ups zapomnieli , ale oczywiście z wypłaty odciągają ci co tydzień 25 euro za to . Zdecydowanie odradzam współpracę z ta złodziejska firma , no chyba ze ktoś chce się poczuć jak niewolnik.

Fiodor
@Byłypracownik

Potwierdzam, w biurze zawsze się nie zgadzają salarisy i trzeba się dopraszać a Marta nic nie umie załatwić, z "opiekunem" Andrei (usunięte przez administratora) też miałem niestety do czynienia to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) chodzi po lokacjach i grzebie po rzeczach jak cię nie ma. Wystarczy za to paru silnych groźnych chłopa na lokacji i juz tak nie fika, a jak się na niego słusznie nawrzeszczy to ucieka w podskokach taki z niego kozak. Salarisy za 40h pracy po odliczeniu wszystkiego wychodzą równo 264 euro więc nie warto się użerać z tym pożal się boże biurem za takie grosze

Snufkin
@Byłypracownik

Lepiej bym tego nie ujął. Andrei Popa - kawał (usunięte przez administratora) naskakujący na spokojnych, bezkonfliktowych pracowników i zmuszający ich do sprzątania syfu i grzybów po porzednich lokatorach. Salarisy z błędami na niekorzyść praciwnika na porządku dziennym. Polecam tylko odpornym psychicznie lub z kinkiem na poniżanie. Pozdrawim.

Ma ktoś jakieś sprawdzone agencje?

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska