Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Zdzihu

Krotko zwiezle i na temat sa lepsze agencje niz nl jobs w Polsce . Opiekunowie w Holandii do bani , wakacyjnych po zakonczeniu pracy nie wyplacaja , reka reke myje i to na tyle.

Lukaszek 234

Witam Pracował ktoś na zakładzie Canona w Rotterdamie? Jakieś opinie? Pozdrawiam

mirek

Witam, współpracowałem kilka miesięcy z firmą NL Jobs, więc mogę co nieco o niej powiedzieć :). Jeśli chodzi o wypłatę - pracowałem na magazynie przy pakowaniu pomidorów, za 40 godzin pracy po odliczeniu ubezpieczenia i zakwaterowania wychodziło około 250 euro. Pieniądze były wypłacane co tydzień, zawsze na czas, za to NL Jobs należy się pochwała. Zakwaterowanie - 83 euro na tydzień płaci każdy, niezależnie od warunków jakie mu się trafią, a bywają naprawdę rozbieżne. Jeśli będziesz mieć szczęście to trafisz w miejsce, gdzie można mieszkać w normalnych warunkach. Jednak są miejsca, w których jest prawdziwy syf: brudne ściany, grzyb, smród. Nie ma kluczy do pokoi, każdy może tam wejść. Prawo jazdy - jeśli boisz się jeździć samochodem po Holandii, lepiej w ogóle nie przyznawaj się, że je masz. Dadzą ci samochód, nawigację (chociaż i to nie zawsze), adresy i rób sobie, co chcesz. Za bycie kierowcą masz...9 dodatkowych kilometrów, które możesz wyjeździć w ciągu tygodnia (lub zbierać sobie przez dłuższy czas). Aaa i jeszcze jedno, przykładowa sytuacja: na parkingu ktoś zarysował ci auto, NL Jobs odliczy ci to z wypłaty. Ogólnie firma nie jest najgorsza, plusy są takie, że jeśli współpracujesz z tą firmą, masz dach nad głową, wypłatę zawsze na czas, zapewnione ubezpieczenie. Jeśli chodzi o pracę, to pracowałem na Greenpacku i też mogę dodać kilka słów. Norma - na początku może być trochę ciężko ją wyrobić, ale z czasem będzie coraz łatwiej, później będziesz to robił z zamkniętymi oczami, jeśli będziesz cały czas pracował na jednej linii. Ogólnie to pakowanie pomidorów to jedna z lżejszych prac, z jakimi miałem do czynienia. Godziny - zależą od zamówień. Jak jest mało pracy to pracuje się po 5,6 godzin, a jak jest więcej zamówień to po 8,5 albo nawet i więcej. Liniowi - zazwyczaj dokładnie tłumaczą ci, co masz robić i pomagają ci wyrabiać normę (ogólnie to mają fioła na punkcie tej normy, zapewne przez odgórne zalecenia). Wszystko zależy od tego, na jaką linię trafisz, ale zazwyczaj liniowi to fajni ludzie. Pracownicy - większość ci pomoże, ale mimo wszystko trzeba uważać na to co się mówi i robi, nigdy nie wiadomo, na kogo trafisz. Stres - nie nastawiaj się na dłuższą współpracę z tą firmą, w każdej chwili mogą cię wyrzucić, nieważne, czy pracujesz miesiąc, czy rok. Pęknięty pomidor może przekreślić twoją karierę. Z byle powodu straszą cię utratą pracy. Jeśli jest mało pracy, szukają pretekstu (lub nawet i nie), żeby się ciebie pozbyć. Ogólnie praca nie jest ciężka, ale nie zawsze są godziny i jeśli zależy ci na tej pracy, to żyjesz w ciągłym stresie. To by było na tyle, mam nadzieję, że komuś pomogłem :) Pozdrawiam.

Krzychu

Nl Jobs dodaje sobie sam opinie te pozytywne pracuje na nipon szok mieszkam na Masliuis ponad 60 km do pracy i zarobki 150 e tyg śmiech na sali

Nl_Babka
@Krzychu

Maassluis - to po pierwsze! a z tego, co wiem (pracowałam ponad 2lata) zazwyczaj firma dla której pracujesz mieści się dosyć blisko... Chyba, że mieszkasz Hellevoetsluis w luksusowych domkach przy samym morzu - to fakt masz daleko. Ale coś za coś! A żeby mieć dobrą wypłatę to trzeba pracować więcej niż cztery dni :) A nie 24h na tydzień :)

czarny pan
@Nl_Babka

No tak Babka jeden na syf ,zimno w pokoju,zatkane wc,prysznic i placi tyle samo co ten co ma te luksusy nad morzem ! A druga sprawa jak mozesz pisac ze trzeba pracowac wiecej niz 24h ! To wy jestescie winni ze nie macie pracy dla tych ludzi a z dnia na dzien coraz wiecej ich sprowadzacie !! Do roboty !!! Nie pozdrawiam !!!! Ps jak piszesz z biura to sie przestaw !!!

Ania.8

NIE.!!!

Krychuu

Te biuro to porażka są inne i wiele lepsze A kiedyś naprawdę Nl jobs było dobrym biurem teraz upada przez takich kordynatorow mądrych (cwaniaków )

ZIBI
@Krychuu

JAKIE SĄ LEPSZE BIURA ?

Jaś i Małgosia
@Krychuu

inne lepsze ??? !! wymień JAKIE ?? bo wszyscy szukają

Paula

NL JOBS BYŁ DOBRYM BIUREM ALE JUŻ NIE JEST !!!!!!

Nie polecam nl jobs pracuje przez ich biuro aktualnie w nipon i jest porazka co drugi dzien wolne. godziny pracy sie nie zgadzaja do pracy mam 60 km w jedną stronę mieszkania straszne syf syf i jeszcze raz syf Nie polecm

Pracownik_sezonowy

Jeśli sam/sama nie pojedziesz to się nie dowiesz jak jest, a sugerowane się opiniami ludźmi którym nie chce się pracować jest bezsensu. Pracowałam cały sezon w szklarni przez NL Jobs, kasa zawsze na czas, szef ok, najgorsi są polacy z którymi musisz mieszkać, ale da się przeżyć. Z biurem nigdy większych problemów nie było. Jeśli dobrze trafisz to da się zarobić, żyć i jeszcze odłożyć. Znam ludzi którzy pracują przez NL po kilka lat, albo przyjeżdżają na sezon od kilku lat, jak widać jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował, ale potrzebne są chęci a polacy potrafią tylko narzekać, że trzeba pracować.

kurski

Odradzam sugerowanie się opiniami internetowymi ponieważ w większości przypadków firmy same piszą sobie pozytywne komentarze.

pablos

witam czy ta oferta co poajwiła się przez nl jobs na pomidory będzie jeszcze aktualna po świętach

J

Witam. Chciałbym Wam przedstawić moja subiektywna opinie na temat tej firmy, oddziału w Północnej Holandii. Pracowałem tam przez 4 lata (2012-2016) na szklarni z pomidorami Agro Care , wiec informacje te mogą Wam się przydac. WYNAGRODZENIE: przy 40h tyg wychodzi ok 250 euro na czysto po odbiciu za mieszkanie i ubezpieczenie. Stawka dla nowych pracowników na dzień dzisiejszy to chyba 9.16 euro brutto. Co do wiekowki to od 2016 roku wygląda to duzo lepiej, gdyz stawka jest duzo wyzsza i podatek nie taki wysoki, wiec osoba w wieku 21 lat moze spokojnie liczyc na ponad 210 euro na czysto przy 40h. Wcześniej bylo to ok. 160 euro wiec różnica spora na plus. Pieniądze na koncie sa co tydzień, bardzo rzadko zdarzają się opóźnienia ( jeśli sa to jesteśmy informowani o tym mailowo). PRACA: Nl Jobs w większości obsługuje 3 duze firmy zajmijace sie uprawa pomidorow : Agro Care, Kesgro i Combivliet. Oczywiście praca jest tez na papryce, cebulkach kwiatów i innych, ale to juz jest mniejszosc. Skupie sie na tych trzech wyzej wymienionych firmach. Praca na szklarni z pomidorami nie jest latwa. Jest bardzo prosta,ale wymaga duzej wytrzymałośći.w lecie wysoka temperatura, jeśli praca na wozku to ciągle stoisz, jesli inna to duzo chodzisz. Dochodza do tego różnego rodzaju uczulenia.Jedno jest pewne:jesli sie sprawdzisz i beda z ciebie zadowoleni to mozesz tam pracować i pracowac. Oczywiście sa przypadki, gdzie nie ma za wiele pracy i jako nowy pracownik będziesz mial dzień wolny lub wysla Cie na urlop. WSZYSTKO zależy od inteligencji szefa danej szklarni. Jesli potrafi myslec i dobrze planuje ilość zatrudnionych osob to caly czas praca i godziny sa. Niestety szczerze to jest to ogromna LOTERIA u kogo będzie się pracować. Sam pracowalem 4 lata na jednej szklarni, miałem trzech różnych szefow, ale problemow niewiele. Znam ludzi, którzy pracują tam nawet 8lat i wiecej, wiec jak się chce to się da. Prawda jest taka, że praca na szklarni nie jest praca sezonowa i mozna ja traktować jako prace na lata, w większości z wolnymi weekendami na wypoczynek, zwiedzanie, normalne życie. Nie zarobicie tutaj dużych pieniędzy w szybkim czasie. Średnio te 250 euro tygodniowo, w szczycie sezonu ponad 300 a jak pracy malo to nawet 160 euro tylko. Tak to wyglądalo przez ostatnie lata. Podwyżki sa ale niewielkie. MIESZKANIE: Temat rzeka. Każdy placi ponad 80euro i uwierzcie mi mozesz trafic na wszystko. W swojej karierze mialem prawie 30 przeprowadzek i mieszkalem na większości lokalizacji. Od razu zaznacze ze jest teraz DUZO lepiej niz 3lata temu. Jeśli masz szczęście to trafisz na rewelacyjne domki, gdzie masz wszystko począwszy od bardzo dobrego internetu, piekna kuchnia, łazienka, duzo miejsca i mieszka tam tylko kilka osob. Jeśli nie masz szczęścia to sa do dyspozycji hotele z tak malymi pokojami, gdzie mieszcza sie tylko dwa lozka, szafa i lodówka, bądź takie domki ze naprawdę nie chce o tym pisać. RADA dla Was: Jeśli sie sprawdzicie w pracy i chcecie zostać na dłuższy czas, szukajcie mieszkan badz pokoju do wynajęcia!! 90% waszych problemów z biurem zniknie w jednej chwili. Skoncza sie ciągłe przeprowadzki, kłótnie, nerwy itd. Koszty mieszkania nizsze, a gdyby was zwolnili to jest gdzie mieszkac i szybko mozna znaleźć nowa prace. BIURO : przy takiej ilości ludzi i tak niewielkiej liczbie koordynatorow jest poprostu BAAARDZO ciezko zeby cokolwiek załatwić. Nie ważne jaka to sprawa. Przez Nl jobs przewinelo sie mnóstwo koordynatorow, lepszych, gorszych to nieważne. ZAWSZE bylo ich za malo. Dlatego wracam do rady wyzej: chcesz miec spokoj i bardzo malo problemów polaczonych z wkur... iem sie to wynajmijcie sobie chociażby pokoj. Dawniej bylo z tym bardzo ciezko, gdyz holendrzy byli bardzo niechetni do wynajmowania, ale teraz jest naprawdę łatwo. Trochę się rozpisalem. Podsumowujac : Warto spróbować, przyjechać, zarobione pieniądze napewno dostaniesz, jeśli będzie zle to wracasz do Polski bądź szybko szukasz innej firmy. Teraz w Holandii jest mnóstwo pracy i firm pośrednictwa, wiec wkoncu traficie na cos co Was usatysfakcjonuje. Mam nadzieje, ze moja opinia komus pomoze. Ja w 2017 roku napewno wracam do tej firmy na kilka miesięcy. Pozdrawiam

kaska

możesz odezwać się do mnie na meila? katarynka9786@wp.pl

SKOCZEK

Nl ma wady i zalety z resztą jak każda firma. ZALETY : Jeśli chodzi o kasę zawsze i na czas. Starają się aby człowiek miał pracę. Wiadomo raz cięższa a raz lekką zależy gdzie trafisz. WADY: CHCESZ PRZYJECHAC WŁASNYM SAMOCHODEM? ODRADZAM, ZWŁASZCZA NA SPANBROEK. ZAKAZ PARKOWANIA W OBREMBIE HOTELU. NO CHYBA ŻE LUBISZ SPACERY TO WTEDY MOZESZ ZOSTAWIC AUTO OK.500M OD HOTELU.(BEZ OPIEKI). WADA NR 2. Kontrole pkoji hotelowych, bez obecności najemcy. Czyli jeśli jesteś w pracy przychodzi pracownik biura i ładuje ci się do pokoju " w celu kontroli porządku" ZWYCZAJNIE RYJA PO SZAFKACH ZWLASZCZA W VENHUIZEN I ZDAZA IM SIE NIE ZAMKNĄĆ POKOJU ZA SOBĄ... A więc decyzje przyjadu tu DOBRZE PRZEMYŚL BO KASĘ ZAROBISZ ALE W PRACY MYŚLISZ CZY GRZEBIĄ CI W PRYWATNYCH RZECZACH. Nie słyszałem aby coś zginęło ale zawsze może być ten pierwszy raz i kto wie czy nie trafi na ciebie? WADA NR 3 ALARMOWKA... SZKODA LITER ABY PISAC. POWIEM TYLKO ABYS NIE MUSIAŁ DZWONIĆ POD NR ALARMOWY. A PRACA? KTOS ZAPYTA? PRACA JAK PRACA TRZEBA ROBIC. NIE PRZYJECHAŁES TU SIEDZIEĆ TYLKO ZAROBIĆ. SZKLARNIA, POMIDORY,KWIATY, CEBULKI. JEST CIĘŻKO ALE GDZIE NIE JEST CIEZKO. Nawet w PL JEST CIĘŻKO Z TĄ RÓŻNICĄ ŻE TU COŚ ODŁOŻYĆ MOŻESZ A W PL NIE DASZ RADY. POWODZENIA ŻYCZĘ. PRZYDA CI SIĘ

jagodzina2

Czy z Nl Jobs może wyjechać do pracy osoba w wieku 40-50 nie znająca języka?

meggy

Kolego powiem Ci tak.. szklarnia na pomidorach to największe gówno i bagno w jakie można sie wpakować. Jest bardzo gorąco, wymęcza praca totalnie, i do tego ta beznadziejna norma.. Ogólnie odradzam praca najgorsza jaką kiedy kolwiek miałam tu w Holandii. Jest dużo lżejszych, czystszych i z lepszą stawką prac, więc proponuje lepiej się rozejrzeć niż tam jechać. Jak myślicie dlaczego co chwile tak się robią wolne miejsca? Bo każdy woli wybrać prace gdzie będzie mieć lepiej, czyściej i nie będzie się czuć jak gówno. Do tego opryski... dajcie sobie spokój .

malolat

powiem ci tak pracuje w tej firmie długo na szklarni jest bardzo gorąco warunki pracy masakra niestety jeszcze tu pracuje ale chce uciekać do innej pracy na magazyn bo już mi dalopolalic go słońce

Kkk
@meggy

Jak sie nie jest nauczony pracy to wlasnie tacy ludzie pisza bo mysla ze przyjechali na wakacje. Pojechali od Mamusi cycusia i sobie nie radza.

Lilka

po co piszesz o firmie Jobs4everybody na stronie poswieconej NL Jobs??? Administrator powinien to usunac...

Riki co Ty wypisujesz za glupowy , sam o becnie pracuje i zadnych oplat za srdoki czystosci nie ma , jakie koszty mobilne ??P.s Kim jest Pani Ania taka nie pracuje w Nl Jobs .

Pająk

Ja pracowałem dla nl jobs przez 2 lata na Greenpacku teraz mam zjazd pół roku i nie mogę narzekać na agencje praca jest pewna. Teraz szukam pracy przez inne agencję to jest tutaj tragedia albo pracujesz mało dni tyg. I do tego godzin nie ma. Na początku nl jobs narzekałem ale dlatego że nie miałem innego doświadczenia z innym agencjami teraz wiem że to jedna lepszycch agencji. Dlatego wrócę do nl. Nl jest zły znów Greenpack płaci bardzo małą stawkę :) ale nie ma co narze

Peter

Ja słyszałem, ze to niby dobra agencja no ale prosze jest inaczej. Dziwie sie tylko tym, ktorzy operuja jezykiem w stopniu dobrym a licza na agencje. Nie lepiej samemu sobie poszukac na miejscu?

Szejk

dokladnie ,popieram w 100 % i sie zgadzam, OSZUSCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dawid
@Szejk

Goglo napisz cos wiecej . bo dostalem oferte pracy na szkalrni .

ttttt

nie zaluj sami sobie winni polak polakowi wilkiem ja im tego zycze jak zmieni sie podejscie i wroci szacunek do rodaka wtedy moge sie politowac a tak jeba3ac za darmo !

AMSTERDAM

UWAZAJCIE NA TA AGENCJE PRACY, NIE POLECAM ZDECYDOWANIE (usunięte przez administratora)ZRESZTA DUZO BY PISAC BRAK SLOW !!!

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska