Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

MichalM

Jestem bardzo zadowolony. Wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Praca na miejscu dokładnie taka, jak miała być, mieszkanie i dojazd też super.

Nikola

Witam :) mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na szklarni z pomidorami w Looijei,czy ciezko,gorąco i atmosfera między pracownikami? :) za opinie z góry bardzo dziękuję :) pozdrawiam :)

@Nikola

Cześć Nikola, szczerze odradzam, atmosfera fatalna... upał taki że leje sie z Ciebie jak z wiadra, i nawet kierownictwo fatalne. Jeśli chcesz zarobić i sie nie (usunięte przez administratora) to nie jedź ! Z resztą... obiecują godziny których nie będziesz miała, siedzisz na domku i biorą Ci 100 % za mieszkanie + za dojazd do pracy. Ogólnie firma nie do polecenia tzw. "kogucik" i tyle w temacie. Szukaj dużo lepszych ofert.

aga,klaudia i ewa

czesc wszyskim chcialbym ostrzec przed Piotkiem Scieszka to klamca, oszust, dzieciorub ,pijak, to nadodatek zlodziej.

jozefff

pracowałem przez tą agencję jakiś czas, ogólnie nie jest źle. Wiadomo, że jak każda agencja pośrednictwa pracy okrada ludzi, ale jak się nie zna języka holenderskiego to trzeba się z tym liczyć. Jeśli dostaniecie propozycję na szklarni Agrocar, albo Kesgro nie decydujcie się, mało godzin mają, cały czas pospieszają ludzi bo norma ma być wyrabiana, ale godzin nie gwarantują, jak jest 32 h to maks, a za taka ilość godzin po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia zostaje 180€ na tydzień. Dla kogoś kto chce zarobić nie jest to szczyt marzeń. Natomiast jeśli chodzi o firmę do której warto wyjechać to jest CombiVliet, gwarantują dużo godzin, czasami soboty pracujące, które są płacone po 135% i co ważne atmosfera w pracy jest ok :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Blabla

Stara pani Katarzyna, czyli nic się nie zmieniło :). Poza tym NL-Jobs jest ok, a najgorsi to są Polacy dla Polaków (nikt tak cie nie podpierniczy), czy to kiero czy na lokator domku, z wyjątkami oczywiście. Z pracą zależy gdzie się trafi. Z tego co widzę to najgorsze są szklarnie z pomidorami i greenpacki.

mała

Dokładnie tak wygląda praca na looije

lidka
@mała

Pracuje na Looije Burgerveen juz 3lata a ze mna pracuja ludzie , ktorzy sa tu duzo dluzej i jest ich troche i powiem wam , ze czytac mi sie tego nie chce co wy za bzdury wypisujecie .Wymagania sa duze to jest fakt ale ja tu przyjechalam do pracy a nie na wakacje. Nie sciemiam robie swoje i nikt sie jeszcze do mnie nie przyczepil wrecz przeciwnie.a co do Jarka i do Kasi to sa bardzo wporzadku nie wiem co wy od nich chcecie robia co do nich nalezy, logiczne chyba , ze jak ktos sciemia to nie beda go glaskac po glowie .Jesli chcesz przyjechac do pracy a nie na wakacje to polecam bardzo ta firme- jest szansa na dluga wspolprace jednak jesli liczysz na to , ze pospisz sobie w pracy i za to pieniadze dostaniesz to daruj sobie nie przyjezdzaj bo mozesz byc rozczarowany. Pozdrawiam

Fraglles
@lidka

Pracowałem tam ponad rok ok było tak do pół roku ze strony Kaśki i Jarka było OK BO ROBIŁEM BLADBREKEN i się naprawdę nie opierdalałem w pracy,potem poszedłem na biologie do Tedi to każdemu się gul z Polaczków huśtał bo człowieczek w miarę opanował język holenderski I MIAŁ BARDZO LEKKĄ PRACĘ , nie mówię już o języku angielskim bo ten znam na poziomie C1, POTEM poszedłem na draje po miesiącu zostałem ściągnięty, zapytawszy Jarka dlaczego On mi odpowiedział że tu byś WSZYSTKICH POWYPIERDALAŁ, no Ok potem poszedłem na magazyn szło mi dość dobrze no ale pojechałem na urlop i mnie degradowali a NL JOBS miał problem z ustaleniem mojej lokacji zamieszkania powiedzieli mi że wracam na RIJPWETERING a w sobotę na planingu był Hoofddorp, w sobotę BUS do NL, NIE WIEM GDZIE MAM MIESZKAĆ, Dzwonie do Pawła Leśniaka, dzownię do koordynatora Adrian Zimnego nikt nie odbiera, bądz tu mądry !!!!? Oczywiście nie wróciłem na tą firmę, zostałem w Polsce, poczułem się oszukany. Rano w Poniedziałek tel. od Jarka(olałem go sorry, nie dziwne) tel z NL JOBS (Nie odebralem) i tak się skończyła przygoda z tą firmą. Potem jeszcze pracowałem na LANS w Maasdijku, atmosfera zgoła odmienna, brak Polskich betonowych. Potem już od września na EUROMSTER w Bredzie i FEEL SUCCES POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW LOOIJE BURGERVEEN 1 i 2 bo jak tam byłem to akurat fajnych i niefajnych ludzi poznałem ale mam co wspominać :-)

mała

Looije Burgerveen

der

Siema wszystkim pracowałem na szklarni looje tylko jeden dzień, bo ta cała Ksia betonowa,jej chyba NIK nie kocha. Powiedziała mi żebym nie zerwał tak szybko liści bi jestem dopiero pierwszy dzień, mam się uczyć. To ja zwolnilem. Nl Jobs na masdajku dzwonu do mnie ze nie ma dla mnie pracy bo bardzo wolno robię, normy nie wyrobiłem. To po co ta cała Kasia na looje mi mówi żebym wolno robił. Szef szklarni to Jareczek policjant nie spełniony w Polsce taki Lizus wiatraków. Ogólnie straciłem kasę, na domku mieszkałem z Litwy a było nas 14 osób. Szklarnia bunnwerwerg looje UWAGA NA TĄ SZKLARNIE. Nl Jobs nie wypłacił mi wypłaty bo mnie zwolnili, w biurze podpisujesz oświadczenie że jak Cie wrzucą to nic ci nie wypłaca. Masakra domki same grzyby na odludziu, i to jest Holandia.

Lola

Wiecie co... skoro w NL Jobs pracuje ponad 2 tys ludzi (dane z ich www) to chyba swiadczy o tym, ze jednak nie jest tam tak zle, coo? A ci, ktorzy pisza takie teksty tylko potwierdzaja, ze dobrze sie stalo, ze zostali zwolnieni. Pozdrawiam Praconikow NL Jobs! Ps. jakos pracuje tu kilka lat i zyje :)

robi

Nie warto wyjezdzac z tego biura po wyzsze komentarze tylko to potwierdzaja nie jedzcie tam .

anna

Witam Pracowałam przez biuro Nl Jobs w 2012 roku. Najpierw pracowałam na szklarni z kwiatami hortensjami praca ciężka ale dało się przeżyć dużo godzin szło dobrze zarobić. Później pracowałam na pakowni kwiatów Pothos Plant.Praca na taśmie nie ciężka wręcz nawet przyjemna godzin mniej.I na końcu trafiłam na Green Pack z tego niestety mimo że miałam normę zostałam zwolniona ale to już nie wina biura tylko zakładu.Co do wypłaty kasa zawsze na czas mi się zgadzała biuro godne polecenia.Ale jak wiadomo przez tyle lat wszystko mogło się pozmieniać

Czarna

Podjełam druga probe wyjazdu z agencja mimo naprawde wielu obiekcji ( poprzednia agencja t&s group wyrolowala mnie standardowo )jestem tutaj 2 tydzien wiec wiem jak to wyglada,z gory zaznaczylam,ze nie chce na szklarnie bo tutaj glownie ta agencja oferuje tego typu prace,wiec trafilam na magazyn na pomidorki koktajlowe,zasuwac trzeba w pocie czola do tego podkrecaja szybkosc linii caly czas chore normy polaczki jak w obozie,fakt do tempa mozna sie przyzwyczaic,ale pracujac w weekendy bez dodatku za taka sama stawke oraz nadgodziny i dni dodatkowe rowniez jako stawka podstawowa ? hellou cos tutaj smierdzi,organizacja nie powiem swietna,wsio wytlumaczone szkolenie po polsku tylu polakow,ze ja w ogole nie czuje sie jak w nl,domek super,pokoj rowniez,kierowca podjezdza i odwozi z pracy i do,gdyby nie sama praca,rozumiem gdyby dodatki byly wyplacane,ale jesli mozna za takie same pieniadze pracowac od pn-pt i miec wolne weekendy oraz platne nadgodziny to po co siedziec tutaj ? za najnizsza stawke nl ? a weekend co 5 wolny luuudzie !!!!!! oboz i nic wiecej niestety,gdyby nie to agencja jesli chodzi o organizacje i pomoc przoduje,ale oferty ma slabe same pomidory niestety

goergina

Praca jest cieżka no bo jest to praca fizyczna wiec nie ma co narzekac. Biuro jest ok i pomagaja w calej organizacji. wszytko co chcesz wiedziec dzownisz do biura i ci od razu powiedza. nie ma co wydziwiac!!! jak bede jechala jeszcze raz to na bank przez nl-a.

charlotte

Potwierdzam. Wypłata co tydzień, mieszkanie też ok, godziny są, wszystko ogarnięte przez biuro, łącznie z transportem. Nie narzekajcie, każdy wie po co tam przyjechał - praca.

irondziuniaxxx

Wszytsko pieknie ladnie ale te komentarze, gorzkie zale i ogolnie wylewanie żółci to takie słabe dosyc. Mialo byc o pracy a nikt o tym nie pisze, tylko o jakis tam swoich frustracjach . Bez sensu. Pracuje od 2 lat w Nl Jobs i pracowalam wczesniej przez Level One. Finansowo wychodze niezle bo w pracy przykladam sie do pracy a nie obserwuje kto z kim sypia i kto kogo obgaduje. Wyplaty sa na czas a jak mi sie zakwaterowanie nie podobalo to wysylalam smsa i mi zmienili. Po miesiacu pracy ściagnelam tu swojego chloapaka, a potem siostre. Praca w szklarni do lekkich nie nalezy ale mozna sie przyzwyczaic a p[o pewnym czasie jak brygadzista widzi ze sie przykladasz to i na bonusa mozna sie zalapac. A takie tam ze ktos kogos nie lubi i pluje jadem - to moze i dobrze ze juz nie pracuje.

Lola

Powiem wam jedno.., powyższe posty tylko potwierdzają, ze gorzkie żale wylewają osoby, które zostały zwolnione z pracy. Skoro NL Jobs jest taką złą firmą to dlaczego pracuje tam tyle osób??? Przestańcie juz narzekać... Kasa co tydzień jest, chata ok wiec nie ma co marudzić. A pretensje prywatne nie załatwiajcie na forum. Dobranoc

Gaha, Arkadiusz Lysiak, to największy problem na szklarni ciągle Kupuje na Polaków, pracowałem tam i też poleciałem za normę, za niską miałem. Arek to Stary kono bijca, a ta jego Wioletta no ona dopiero każdemu dobrze zrobi.

Dawid

A ja polecam NL Jobs , obecnie pracuje u Lansa w Maasdijku i jest ok, godziny są kasa na czas, jedyny warunek to trzeba pracować a nie ściemniać pracowałem przez 3 agnacje i Nl Jobs jest ok , jeżeli jedziesz do Holandii i chcesz pracować to śmiało jedz.

ania

ale cos w tym prawdy musi byc z tych zlych opini skoro ludzie tak sie zrazaja i uciekaja z tamtad poprostu musieli czegos doswiadczyc wiec wyrazaja to wlasnie na forach.

mimi777

Czytam ta zażartą dyskusję i nie wierzę, że mam do czynienia z tą samą agencją, z ktora sama pracowałam.Naprawde zal mi was ludzie, nic wam w zyciu nie wyszlo wiec probujecie pouzywac sobie troche obrzucajac innych blotem...a Tobie Amber zycze powodzenia, podejmujac decyzje na podstawie opinii bandy frustratow z pewnosia mozna zajsc daleko!

myszza
@mimi777

No pewnie ze tak co nie kture komentarze poprostu porazaja bylam w holandii dwa razy i jakos dobrze trafilam miedzy innymi pracowalam przez nl jobs pieniadze mielismy na czas zadnego oszustwa tam nie bylo solarisy sie zgadzaly Nl JOBs jest naprawde jedna z najlepszych agencji w holandii Mam znajoma ktura siedzi juz tam piec lat i troche po tych agencjach pracowala To ze jakis kierownik kogos wyrzuca po 3 godzinach z pracy to juz nie jest wina pani w polsce w biurze W kazdym badz razie zamierzam wrucic tam i pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska