Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Krychuu

Oj odradzam niestety pracuje w tej firmie ale na szczęście ostatni tydzień

Maciek

Dnooo nl jobs nie polecam

Iza

Ja jadę 18 lutego z Wrocławia więc jak tylko zacznę pracę to napiszę jak jest :)

Mati

Podobno nie ma już miejsc na 18 lutego na sobotę ,jak ktoś się nie załapał musi czekać ,mam zamiar spróbować tej pracy w Holandii ,ciekawi mnie jak to wszystko wygląda ,jak ktoś jedzie pierwszy raz ,polecacie czy nie dobra ta firma idzie zarobić 4 tysie na czysto za miesiąc ?

@Mati

Tak idzie jak nie będziesz nic jadł Porażka

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Wybiera się ktoś na pakowanie do formy Looye 18 lutego ????

WALDEMAR
@:)

A CZY WIADOMO ILE OSÓB BIORĄ Z RZESZOWA

Boy
@WALDEMAR

Też chciałem jechać z Rzeszowa 18 lutego ale podobno teraz miejsć już nie ma jadę do firmy się popytać w tym tygodniu co i kiedy można jechać itp itd

Hej , przed wyjazdem bylem na tym portalu i po przeczytaniu wiadomosci mialem duze watpliwosci czy wyjechac , zaryzykowalem, i jak narazie pracuje i za 40 h dostalem okolo 240 eu na reke wiec to jest moj ostatni post na tym portalu gdyz wiekszosc tych opinie sa wyssane chyba z palca mieszkam z osobami ktore tez pracuju juz kilka lat w NL Jobs i mowia ze przed sezonem jest faktycznie troszke mniej pracy ale od marca do wrzesnia jest tzw Coco Jambo :) . pozdro

@Tomek

Ty pracujesz na pakowaniu czy na szklarni?? ;)

Mała

Wybiera sie jakas para z dolnoslaskiego do pracy przez Nl jobs do Greenpacku poczatkiem marca?

Blondi
@Mała

Hej ja się wybieram tam ale też nic nic noe wiem jak to będzie O jeszcze na hotel Westladzie a to jest maskara

Lana111
@Blondi

Do jakiej pracy ? Dzisiaj też do mnie dzwonili nie moglam odebrać. Więc pytam Ciebie jeśli możesz to odpowiedz dziekuje

Madziaa

katastrofaaaaaaa po 100e wypłaty smiech na sali

Ona

Czy to prawda ze od tego roku Nl Jobs zabralo dodatki placone za nadgodziny??

dfhsdh
@Ona

Nie zabrało, ale opodatkowało :/ Bo gdy dostało się bonusa to ta godzina bonusowa była płacona całą kwotą bez podatku a teraz jest naliczany podatek

Ada

Ktoś może jedzie na orchidee 27.02?;>>>

Zainteresowani

Jak to się nie opłaca jechać ? nawet w sezonie ? skoro masz 50 godzkn w tygodniu to około 330 wychodzi na rękę jak nie jesteś na wiekowce..a w sezonie napewno jest około 50 godzin w tygodniu..Skoro ludzie pisza że przy 40 godzinach po odliczeniu mieszkania ubezpieczenia itd wychodzi 250 euro to przy 50 godzinach napewno jest ponad 300 na reke

ZAINTERESOWANY

TEZ JESTEM CIEKAW JAK WYGLADA PRACA NA NAALDWIJK..BO PRZYMIERZAM SIE NA POMIDORY..PROSZE O ODPOWIEDZ

Tam u tego Lansa az taka tragedia jest??

Iza

Kto wyjeżdża na pomidory na Naaldwijk 18 lutego 2017 r. albo kto tam już pracuje i udzieli kilku rad :)

P
@Iza

Jeśli idziesz robić na pomidory to norma jest 100 kg na godz. Musisz starać się jak najszybciej robić bo" okres probny" wynosi 2 tyg i po tym czasie stwierdzają czy nadajesz się do pracy czy też nie.

@P

Czy taka norma też jest na pakowni?? Ja idę na pakowanie do formy Looye. To moja pierwsza praca tego typu.

dana
@Iza

Pracujesz już ? jak jest ?

@dana

Hey, pracuje pracuje.Jest ciężko aż wchodzą nogi do du.. ..... Nie mam czasu nawet na Internet :/ Ale warto spróbować wszystko zależy od doświadczenia. To nie wczasy, niestety. Powodzenia

XXXX
@Iza

Iza moglabys podac swojego mejla?? Chcialbym dopytac o pare spraw..Pozdrawiam

Arek

Ok

Aga

Wszystko ok. Można od nich jechać.

Hej Ja wyjeżdżam w ten weekend na pomidory do firmy Lans na Westland

czarny pan
@Tomek

do lansa o w morde jeza !!!!!!!!!!! Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magda74

Czy jest ktoś ,kto pracuje w Burgerveeien na pomidorach?

Kk
@Magda74

POwiem tak pracowałem przez firmę nl jobs cały 2016 rok na szklarni przy pomidorach na Burgerveen. Jeśli był sezon to można było duze pieniądze zarobić .od 350 do nawet 420 euro przy ponad 50 godz.pracy. wtedy to się opłacało bo za każdą nadgodzinę miałeś placone 150 i 135% .. Ale od tego roku 2017 nl jobs postanowił ze nie będzie 150 i 135 % za nadgodziny i pracuje się tam od pon do pt za 100 % . Szczerze to teraz się niezbyt opłaca ponieważ nie idzie tam zarobić nawet 300 euro.. to jest jest kpina ze przy tak ciężkiej i wyczerpującej pracy na szklarni nie było tygodniowo nawet 300 e. Ogólnie to praca jest bardzo stresowa. . Kierownicy ciagle obserwują ,przychodzą jak coś źle robisz ,albo że maż przyspieszyć tempo . Normę trzeba wyrabiać. Jak ja tam byłem to było 100 kg na godz. Niewiem jak jest teraz ..ale tak w skrócie to bardzo lubią się czepiać..

WALDEMAR
@Magda74

witaj CZY możesz mi dać namiary jak komus załatwić prace bezposrednio w loye własnie w BURWERGEN

Iza

Kto wyjeżdża na pomidory na Naaldwijk 18 lutego 2017 r. ?

Karol

Powiem wam jedno - Mam porównanie z innymi agencjami i NL Jobs jest naprawdę ok. Byli pierwszą firmą gdzie pracowałem, też marudzilem. Ale jak później pracowałem dla innej agencji to dopiero przejrzałem na oczy. Pozdro!

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska