Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Jojo

Jedzie ktoś na combivilet na północną Holandię ?

Nusia

Witam . Mam pytanie , poniewaz przyjechalam do pracy i 4 dzien siedze bez pracy , ani razu odkad przyjechalam nie poszlam do pracy . I teraz moje pytanie jezeli przejde do innej firmy to moga mi cos zrobic , poniewaz mieli mi odciagnac z pierszej wyplaty za dojazd z Polski do Holandii no , ale nie maja z czego bo nic nie zarobilam na razie !!! Z gory Dziekuje za odpowiedz :)

Zirytowany
@Nusia

W jakiej pracy jesteś ? szklarnia ? magazyn ? odpisz proszę..

klaudia

wie może ktoś czy są oferty na cebulki już w nl jobs .:)

Anonimek

Nie polecam. Pojechałam raz przez tą agencję i nigdy więcej.Praca jak każda inna narobić się trzeba , nadgodziny dostawały tylko osoby które były już któryś raz z kolei , pokoje nie zamykane więc zero prywatnośći . Ciągłe imprezy które trwały całymi weekendami . Do pracy godzina dojazdu w jedną stronę. Na warunki mieszkaniowe narzekać nie mogłam bo trafiłam akurat tak że było czysto itd. Jedyne co to nie dostałam do tej pory ani jednego solarisa , i wypłaty za ostatni tydzień a do Pl wróciłam pod koniec grudnia. Telefony do biura w sprawie wyjaśnienia czemu nie mam przelewu (dzwoniłam chyba ze 30 razy ) , i niczego konkretnego się nie dowiedziałam bo ciągle byłam odsyłana od jednej osoby do drugiej , maile nikt ich chyba nawet nie czyta. Ogólnie nie polecam , wracając do Pl rozmawiałam z różnymi ludzmi i wiem że jest dużo innych agencji w których choćby nawet warunki płacowe są lepsze. I nie daj Boże się rozchorować.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klaudia

Wie ktoś może Kiedy najbliższy termin wyjazdu na cebulki bo chce jechać z chłopakiem pozdrawiam

Adrian

Kolega pojechał z tej firmy do roboty i podobno ,drzwi tam gdzie mieszka się nie zamykają i boi się że go mogą okraść miał ktoś podobnie ?

bpwh.pl

Więcej opinii na temat agencji pracy w Holandii znajdziesz na: www.bpwh.pl Ranking Agencji pracy w Holandii www.bpwh.pl/nl-jobs/- Opinie na temat agencji AB Job Service Zapraszamy !

jan

witajjcie czy ktoś może polecic jakąś firme bezposrednio w holad ndji

Arek

Cebulaki teraz masowo do Holandii jeżdżą , ciekawe kiedy do Rosji będziemy emigrować za chlebem ?

szejseta

Siema. Pracowałam przez kilka różnych biur pracy w Holandii. Przez nl jobs niedługo bo niewiele ponad 6 miesięcy. Pracowałam na loojie burgerveen. Ta firma to po prostu parodia. Pisze na podstawie wielolentniego doświadczenia pracy w Holandii. Nl upycha po kilkanaście osób w mieszkaniu, placi Malo bo ok 280 euro tyg. Za mieszkanie zdzierają dużo bo ponad 80 euro na tydzień. Normy sa trudne do wyrobienia a wymagana jakość jest nieosiagalna. Nie można liczyc na pomoc koordynatorów, kontrole pokoi sa częste i częste są związane z nimi problemy. Niewygodnych pracownikow od razu nazywa się alkoholikami, narkomanami I nierobami. Praca dla desperatow. Jesli mass wybor nie niszcz sobie nerwow w Nl jobs.

Zaba

Po jakim czasie od rejestracji mozna dostac oferte pracy? Czy ktos sie orientuje?

klaudia

czy ktoś niedługo jedzie z NL jobs na cebulki bo ja mam jechać z chłopakiem

Lans westland

Jak ktoś chce znać opinie o Lans w Maasdijku to piszcie na roksana38@onet.eu pracowałam tam i moge doradzic opowiedziec

Ksawery

Jak ktoś jest gnój i się opier.. to szybki jego los w Holandii się zakończy , wiem bo byłem już 3 razy i takich nierobów tam nie chcą lelum polelum ,to jest praca a nie wczasy

Zbyszek

Kto jedzie na szklarnie 25 lutego ?

Pan Wojciech

Pracowałem ponad rok i mi mówisz jak jest w Nl Jobie nie rób się smieszny widzisz opinie i to piszą ludzie którzy zostali oszukani przez to biuro było to pierwsze moje biuro teraz jestem w innym i mieszkam w normalnym mieszkaniu płace 70 euro na tydzien i za ubezpiecznie 21 euro i jakoś za 40h dostaje 270 euro a w NL jobie 198euro szkoda że solarisów nie mozna na tym forum pokazywać. Nie będę innej firmie reklamy robić dlatego nie piszę nazwy bo to temat o tej firmie przez którą zostałem okradany przez rok. Ich kary kordynatorów którym włochy pod pachami urosły i myślą kim oni nie są połowa z nich to angielski gorzej niż ja zna ale kim oni nie są. Jest wiele lepszych ofert niż ta agencja.

Damien
@Pan Wojciech

Gościu nie kompromituj się, za 40 h w nl nie płacą 198euro , spokojnie odliczając za domek i ubezpieczenie otrzymuje się 260-270euro

czarny pan

To zalezy od stawki i firmy wiec teraz Ty sie osmieszyles :) pzdr

czarny pan

To zalezy od stawki i firmy wiec teraz Ty sie osmieszyles :) pzdr

Pan Wojciech
@Damien

Jak siedzisz w biurze i dostajesz od nl po 12 euro za gnojeniu rodaków i lizaniu (usunięte przez administratora) Holendrom to może tyle dostajesz prosty rachunek za godz pracy na szklarni masz 9,34*40=373,6 odliczamy mieszkanie 86euro oraz 21euro ubezpieczenie mamy 266.6?? A gdzie jest podatek?? Pracujesz na czarno jeśli tak to do balastingu to zgłość bo z 70euro podatku dochodzi. I kto się kompromituje? Idzkaj dalej kawkę pić i szukaj jeleni.

yanki
@Pan Wojciech

Witam Pana czy poleci Pan jakąś firmę bardzo zależy mi aby wyjechać. Z góry dziękuję.

ggggggggggggggggggggggggg
@Damien

hehhe śmieszne ja za 40 godzin miałam 294 euro odliczyc od tego jeszcze mieszkanie 88 e na tydzień

Mała
@Pan Wojciech

Panie Wojtku miałam okazję pracować dla tej firmy i pamiętam czasy kiedy za brudną szklankę w zlewie dali kare dziewczynie 50 e żart . Jeżeli chcą dowalić kare muszą wystawić papier kwit potwierdzenie że pobrali jakiekolwiek pieniądze Jakie kary debilizm . Prośba o kwit skutkuje bo nie ma czegoś takiego jak kara to nie przedszkole . Przez 8 lat zarobki stoją tam w miejscu 280 e za tydzień masakra . Pozdrawiam

Klara

Ile godzin się pracuje na dzień i jakie są pokoje iluosobowa ? Mam nadzieje że nie będzie tam żuli i ćpunów obok mnie jak tam pojadę

Po co wylewacie swoje żale tutaj?? Jak wam sie nie podoba to zjedzcie do Polski i szukajcie innej pracy..Jakos moi znajomi siedza tam aktualnie i maja po 40 godzin tyg caly czas..A od polowy marca rusza sezon i bedzie masa pracy..Bo kiedy ma byc praca w rolnictwie jak nie w cieplych miesiacach?? Pozdro

Sebastian

Za nory w których mieszkamy płacimy 86 euro (usunięte przez administratora)

Fantom

TY ROBIN HOOD A Ty nie pracujesz przypadkiem w biurze na Massluis ?????

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska