Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Konkurencja

Na Orlenie podstawa 3800 brutto - zapraszamy ;) Rozbijamy konkurencję

Ola 77

Cześć czy mozecie napisac anonimowo jaka macie podstawe na calym etacie brutto ?

Garbaty
@Ola 77

Najniższą możliwą plus groszowe premię.

@Ola 77

3100 brutto+ ochłapy +za prz...e nocki:)

Ola 77
@Kuciapa

Zastanawiam sie ile wyjde na czysto jezeli bede miala 3000 podstawy czy chociaz z tymi premiami bedzie 2500 na reke

@Ola 77

Jak zrobisz sześć, osiem nocek to będziesz miała więcej.

Iks
@Kuciapa

Zmiany po ile godzin? Można zarobić 3000 na rękę?

@Iks

3000 netto to około 4200 brutto- ', także sobie policz 3100 brutto podstawy+14 nocek po*12H* =dodatkowe 560 brutto + około 300,400 brutto premia. 3000 zarobisz ale z super premią albo z nadgodzinami, które można ewentualnie dostać po znajomości od kierowniczka :)

małpiatka

3750 brutto ZKS

@Ola 77

Aż 2900.....o ile właśnie dostałam etat na miesiąc (w ciągu 2 lat było ich może z 7)

Joe
@Ola 77

3100 brutto po 24 latach. Zdziwiona???

Marta.29.
@Ola 77

2.5000 Oszukano mnie na ponad 500 zł Z czego... 160 h 250 h nocnych 160 premi za kawy i hot dogi

Kaczka hd
@Joe

3100 brutto + dodatek za noce 200-250 brutto + premia 300-400 brutto dodatek za pranie i obuwie 50 czasem dodatek za Święta i wynagrodzenie za urlop więcej nie pamiętam czasem jakieś bony na Święta za niewielką dopłata Lux Med i karta OK System zniżka na paliwo i jedzenie za podpisanie umowy pre paid 100 w bonie więcej chyba nie ma benefitow

As
@Joe

Niestety stawki są niskie , w zasadzie wszystkie stanowiska na stacji są opłacane poniżej tego co oferuje konkurencja ☹.

anonimwroclaw

Witam, Piszę jako pracownik stacji nr 70749 we Wrocławiu, przy ulicy Braniborskiej 84. Chciałbym/chciałabym przedstawić jaka atmosfera tutaj panuje. Niżej podam kilka przykładów, które nie powinny mieć miejsca w żadnym miejscu pracy. Kierownik stosuje wobec nas mobbing i straszy sprawdzaniem kamer. Przychodząc do pracy pierwsze co robi, to oglądanie monitoringu. Każdego miesiąca jest wielki problem z dopięciem grafiku. Ciągłe pretensje o to, że mamy za dużo próśb grafikowych. Co kwartał powtarza się schemat - pracujemy ponad etat przez 2 miesiące, a w miesiąc rozliczeniowy dostajemy przymusowe wolne. Notorycznie są niezgodności w kartach pracy, a kierownik mimo naszych uwag nie poprawia tego. W efekcie pracujemy po kilkanaście godzin w miesiącu za darmo. Na stacji bez przerwy brakuje podstawowych produktów do sprzątania, jak np ręczniki papierowe, płyn “błysk”, czy chociażby płyn do mycia naczyń. Na nasze prośby o zamawianie większej ilości produktów kierownik reaguje złością i posądza nas o kradzieże. Wszyscy chodzą do pracy chorzy i nawzajem się zarażają. Zwolnienie lekarskie zawsze traktowane jest jako symulowane. Kierownik robi wielkie wyrzuty z tego powodu, a jak ktoś mu coś odpowie, kończy rozmowę stwierdzeniem: “jak Ci się nie podoba, to się zwolnij.” Zastępca kierownika zachowuje się nieprofesjonalnie. Ma swoich ulubionych pracowników, z którymi obgaduje innych. Generalnie na linii przełożony - pracownik, jest zerowa komunikacja. Dariusz nie potrafi konfrontować problemów personalnych, woli wysłać kogoś innego, żeby załatwił to za niego. Jest sfrustrowany, ponieważ na stacji jest wiele niewygodnych dla niego sytuacji, z którymi nie potrafi sobie poradzić, a wyżywa się na nas. Można łatwo zauważyć, że zwiększyła się rotacja pracowników. Jeszcze nie tak dawno temu, ekipa była stała. Wszyscy pracowali tam przez kilkanaście lat. Teraz większość odeszła, nowi też pracują po kilka miesięcy i się zwalniają, bo nie mogą znieść panującej tu atmosfery. Zdarza się również, że łamane są zasady higieny i bezpieczeństwa żywności. Zastępca kierownika, za zgodą kierownika, zużyła do kanapek dla klientów przeterminowanego łososia. Jakiś czas później chciała, żeby do kanapek zużyć przeterminowane jajka, jednak pracownik odmówił. Była bardzo oburzona faktem, że generujemy straty. Uważam, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Jest to zarówno brak szacunku do nas, jako pracowników, jak i dla klientów.

Kierownik o spraw nieistotnych
@anonimwroclaw

Niestety na bardzo wielu stacjach tak się dzieje. No ale jak jest jakaś kontrola to trzeba trawę na zielono malować i wychodzi wszystko super. Jak ma jakiś dyrektor przyjechać to i odpowiednią liczba pracowników sie znajdzie i jest znowu wszystko git. Więc krawaciaże sie pytają po co wam godziny skoro że wszystkim sie wyrabianie? Ale nikt nie wie naprawde jak to wygląda jak nie ma żadnej wizytacji.

@anonimwroclaw

Napisz oficjalna skargę na stronie Circle K w formularzu. Ja bym się nie dal. Można tez zbuntować ekipę i którego dnia zadzwonić i powiedzieć ze np jutro nikt nie przyjdzie do pracy. Ciekawe jak wtedy się zachowa. Trzymajcie się razem to kierownik zmieni postawę a jak nie to skargi przez formularz na Circle K lub prywatna wiadomość na fb lub mail do naszych ambasadorów czyli Karoliny Pilarczyk, Tomasza Kuchara. Rozdmuchają to konkretnie.

Anonimus
@anonimwroclaw

Znam tego kierownika z tej stacji .Dariusz zawsze był marionetka kierownika regionalnego nigdy nie miał własnego zdania ,zawsze dbał o swoją (usunięte przez administratora) , pracownik się nie liczył .Dawno powinien go zwolnić

Circle k
@anonimwroclaw

Kierownik Dariusz dawno przestał być kierownikiem tej stacji, stał się marionetka zastępczyni której słucha się jak potulny piesek i oczywiście regionalnego .Stacja wyżej opisane 70749 to (usunięte przez administratora) .Biały murzyn pracować i się nie odzywać .Dariusza kierownika dawno powinni zwolnić on się wogole nie nadaje na te stanowisko !!!!!!!

@anonimwroclaw

A wy to nie macie juz kierownika regionalego? Chyba to jemu się powinno zgłaszać problemy personalne ? Wywnętrzanie tutaj nic nie da, co jedynie cala Polska się dowie jaka patologia się tam odgrywa. Zawsze myślałem, że problemy sie rozwiązuje ,a nie co jedynie opisuje

Marysia
@Nowy

Z tego co słyszałam to Ten regionalny słabo ogarnia tematy, a raczej zamiata je pod dywan by do Warszawy nie dotarło że jest problem z na relacji pracownicy a Kierownictwo.

Joe
@anonimwroclaw

Zgłoś to do sanepidu jeżeli naruszane są zasady covid, przyjdą w ciągu tygodnia. A inne sprawy do Panstwowej inspekcji pracy. Pisaniem nic nie zrobisz. Działaj, zobaczysz że będzie efekt.

Pracownik Warszawa

W Wwa to samo

@anonimwroclaw

Mam pytanie czy sprawa sądowa dotyczącą tego wpisu pomówienia już się zakończyła?

@Ola

Jaka sprawa sądową o pomówienie. Kiedy tu sama prawda. Jestem klientem tej stacji od lat. Z tego co wiem to na braniborskiej zabraknie zaraz ludzi do pracy. Stażowi pracownicy odchodza bo ZKS ponoc przesadziła ostatnio i ludzie powiedzieli dość. I niedługo sam KS i ZKS tam zostaną bo pracownicy stażowi odchodza a nowo zatrudnieniu uciekają tak samo stamtąd. Ta stacja potrzebuje kogoś nowego do Zarządzania nią bo ani KS ani ZKS nie radzą sobie jak widać.

Wro
@anonimwroclaw

Potwierdzam że to norma w c k.

@anonimwroclaw

Podobno na Braniborskiej to niedługo KS i ZKS sami będą pracować bo ponoć ludzie się zwalniają jeden za drugim. Ciężko się dogadać podobno z Kierownictwem które nie szanuje pracowników. Ktoś coś więcej wie co tam się dzieje?

zawiedziony

Wyższy szczebel firmy to masakra, od kierownika w górę każdy dba o swoją d. Niepotrzebnie się człowiek wysila, żeby nastukać tych prepaidów, bo i tak potem pieniędzy z tego nie ma. Regionalny tylko pochwali, ale żeby dopilnować ich kwalifikacji i aktywacji prepaidów to już nie potrafią. "Za dziękuję się nie kupuje". Jak chcą, żebyś coś zrobił "nadprogramowo" to trzeba, ale jeśli pracownik coś chce w zamian od firmy to musi czekać nawet 3 miesiące... Jest też wielkie zdziwienie kierownictwa, że człowiek chce mieć wolny dzień w weekend albo Święta. Sami pracują od PN-PT, a pracownicy robią też i nocki i weekendy,a kierownictwo się dziwi, że ludzie chcą odpocząć. Nie polecam.

@zawiedziony

Droga wolna, nikt Cie siła tam nie trzyma ???? czemu się nie zwolnisz?

zawiedziony
@Dzul

Czytać nie umiesz? Jestem byłym pracownikiem...

kujawianka
@Dzul

@Dzul ja Ci odpowiem czemu ja się nie zwolnię. Bo np mam umowę na stałe i niech mnie sami zwolnią bo nie podaruję tej żenującej firmie ani grosza. Niech sami mnie zwalniają i dają odprawę. Zwalniając się samemu tylko zrobię przysługę.

Rowerzysta
@Dzul

Zwolnił em się. I nie żałuję. Szkoda mi tylko tych co zostali.

@zawiedziony

Trzeba się było uczyć, to nie zasuwał byś w niedzielę i w nocy

@Ola

Klientom którzy tak mówią szukamy do frytek, więc smacznego

@Ola

Właśnie trzeba było się uczyć i zostać takim baranem bez szacunku do ludzi jak pani "Ola", nastepna co ma papkę zamiast mózgu???? z całego serca życzę pani obniżenia etatu o połowę oraz pracy za 3 osoby na pojedynczej zmianie tak jak to się odbywa na większości stacji

Darz

Fakt. Sytuacje życiowe bywają różne. Sam znałem człowieka, który mając dyplom z ekonomii stał za kasą (ale innej pracy tam nie było). Rejonizacja też dużo warunkuje.

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
anonimlodz

Jeśli ktoś zastanawia się nad zatrudnieniem się w (usunięte przez administratora) znanym jako Circle K polska to polecam barana w ścianę aż zmieni zdanie. Sam popełniłem ten błąd i mając 18 krótko po maturze rozpocząłem swoją "karierę" na stacji benzynowej. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej mówiono mi o ilości osób podczas jednej zmiany na stacji i o moich obowiązkach jako przyszłego sprzedawcy. Niestety gdy tylko już trochę się usamodzielniłem byłem na zmianie sam z kierownikiem. Niby dwie osoby jednak praca kierownika ogranicza się do siedzenia w biurze (najczęściej razem ze swoim zastępca) i robieniu rzeczy w komputerze. (xd) Sam jako sprzedawca muszę: obsługiwać klientów, robić hot-dogi i zapiekanki, biegać pomagać tankować lpg (40% użytkowników lpg nie potrafi użyć pistoletu xd) Cała magia i kwintesencja pracy na circle k jest w nocy. Zmiana oczywiście samemu od 18 do 6. W nocy sprzątanie całej stacji obsługiwanie i dokładanie towaru, oczywiście jeszcze gazetki, które przyjeżdżają kiedy tylko chcą. Istotny fakt jest taki że na mojej stacji od godziny 5 nie ma czasu, żeby się wody napić bo przychodzą pracownicy pobliskich magazynów i fabryk, a same gazety najczęściej przyjeżdżają koło 4.30 a 5. podsumowując polecam tylko masochistom a i kierownicy uważają się za bóg wie jak ważnych a w rzeczywistości są dla tej firmy tak samo nic nie warci jak każdy szeregowy pracownik. pozdrawiam wszystkich sprzedawców (tylko)

Towlasnieona
@anonimlodz

Wow i dobrze, odrazu powinieneś być rzucony na głęboka wode, a mamusi nie było żeby czoło wycierała z potu. Lekko przesadzone. Tak pracuje sie w korporacji, polecam poczytać opinie w innych firmach zwłaszcza stacjach i sklepach spożywczych. Co ty oczekiwałeś? Ze na stacji stoi się za kasa czy jak ? Podpisujesz w pierwszym dniu zakres swoich obowiązków. Wiec niestety za dobre wrażenie pensji się nie bierze. Tak samo KS i ZKS otrzymuje swoje obowiązki z których jak wiemy rozlicza ich regionalny. Ciesz się, że pensja bogatsza w podatek bo inni mają gorzej. Spróbuj pracy MC i daj znać jak tam było ????

@anonimlodz

Teraz jeszcze była obniżka pensji, taka to firma.

@Ktos

Oficjalnej obniżki nie było, ale wynagrodzenie spadło o spadek wysokości premii, zabraniu dodatku za niedziele, a inflacja robi swoje.

@Towlasnieona

W korporacjach może tak się pracuje,ale z pewnością nie za takie pieniądze.

@anonimlodz

No tak właśnie się dba o stażowych pracowników. Mogą tyrać sami na nocce bo sobie poradzą. Co tam kwestie bezpieczeństwa czy tego że ktoś robi za dwoje i na taka sama pensje jak nowy co ma druga osobę w nocy bo samego nie zostawia bo zginie. Ta firma to porażka ja przechodzę do konkurencji wole mniej zarobic a mieć 2 osoby na zmianie lub 3. I normalna atmosferę i bezpieczeństwo

@Towlasnieona

Obowiązki KS i ZKS śmiech na sali. ZKS nie potrafi prostych rzeczy w biurze a od pracowników wymaga latania pod sufitem. A KS u nas nie ogarnia tak samo pewnych spraw. Ciągle chodzić i przypominać trzeba. Jakby sobie nie mógł zapisać skoro pamięć już nie taka

@Towlasnieona

Jeszcze nie widziałam w mc zmiany jednoosobowej... że resztą nigdzie indziej też nie... także przykład kompletnie nie trafiony, bieganie 12h wykonując obowiązki 3 osób za takie śmieszne pieniądze to wykorzystywanie ludzi...ta firma to tonący statek

@Stefan

Na mojej byłej stacji młody pracownik miał jedną nockę z kimś...A potem ma sobie radzić...A tak poza tym to przecież jest "bezpiecznie" a sprzedaż przez okienko zmniejsza obrót ???? co do niższych zarobków u konkurencji się nie zgodzę, przeszłam i podstawę na próbnej umowie mam w takiej wysokości jak pracownicy w circle po 20 latach

Czy za naukę nowego pracownika osoba odpowiedzialna dostaje jakieś pieniądze? Czy ma dodatkowe obowiązki wykonywać za darmo ? Jak jest u was?

@Gość

Ale jakie za tym idą nowe obowiązki? ????

Xmen
@Dzul

Aaaa czyli nie muszę stać nad nową osoba i go uczyć tylko robić swoje jak zalwazy to się nauczy ? Ok dziękuję tak bym zrobił.

Skulsky
@Xmen

Jak sobie wyszkolisz tak będziesz miał, potem przyjdziesz będziesz przejmować po nim zmianę i będziesz musiał razy 3 zapierdzialac. Bo Ci nie ogarnie nawet towaru. Ale jeśli uważasz że to godna postawa do naśladowania i mieć pokazanie drugiej osobie czegokolwiek to współczuję twoim współpracownikom.

Januszek
@Skulsky

A dlaczego ja mam to robić "za darmo"? Jeszcze do niedawna była osoba zatrudniona tylko po to żeby szkolić nowych i pobierała za to sporo większą wypłatę niż sprzedawca.. Zrezygnowali ze stanowiska trenera bo fra.jer sprzedawca zrobi to za darmo

Luka
@Januszek

Masz to robić , bo Ci Twój przełożony kazał i to Twój zasr...ny obowiązek

@Xmen

A co za problem poswiecic kilka minut na wytłumaczenie nowemu co i jak? W takim przypadku sama proponuję pomoc, tłumacze co i jak, proponuję zapisać notatki, zostawiam numer tel i mówię, że wrazie potrzeby ma dzwonić to pomoge. Naprawdę zaczynam zastanawiać się co stało się z ludźmi(usunięte przez administratora)

Za darmo

@Dzul

Co się stało z ludźmi?? Zaczęli szanować swoją pracę i czas wolny? Ja osobiście mam dość telefonów w nocy bo trzeba zamknąć dobę!! Za te 250 zł premii nie warto!!

W tym roku będzie jakiś dodatek urlopowy jak w poprzednim? Wie ktoś coś?

@Gość

Oczywiście że będzie - jak na tym urlopie pójdziesz sobie do innej pracy i sobie dorobisz :)

Nie

Suszarka_Merida

Witam. Piszę jako była/były pracownica/pracownik stacji Circle K. Chcę podzielić się z Wami pracownikami jak też "górą" jaka atmosfera panuje w tej firmie. Na początku informuję, że nie mam na celu nikogo urazić ani też się wyżalać. Ze względu na anonimowość nie podam numeru stacji na której skończyła się moja kariera. Zaczynajmy. Podejmując pracę na stacji gdzie jest wzmożony ruch można było się spodziewać dużej ilości klientów. Obsada była dość duża kilkudziesięciu pracowników lecz po kilku latach ta liczba zmniejszyła się do kilkunastu mimo tego, że ruch nie ustępował. Jak się domyślacie firma wprowadziła oszczędności... Tylko dlaczego to się odbijało na pracownikach? Niektórzy ludzie byli zwolnieni przez kierownictwo stacji, niektórzy sami odeszli, a niektórzy mieli zmniejszane etaty tylko po to aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jeśli chodzi o zmiany to firma powinna dostać nagrodę Nobla w kategorii "wypompuj człowieka tak aby jeździł twarzą o asfalt". Zmiany były różne po 12. 10. 9, 8, 6, a nawet 4 godziny. Bywało tak, że niektórzy pracownicy mieli ciąg nocnych zmian np 3 noce dzień wolny i potem dwie noce. Jak szło się do kierownictwa dlaczego takie zmiany a nie inne to odpowiedź była jedna "Macie przecież prośby do grafików. Jak Ci nie odpowiada to się zwolnij." Chcę zaznaczyć, że o takowe prośby rzadko kiedy zdarzało mi się "prosić". Na owej stacji, na której moja kariera stała w miejscu ludzie byli faworyzowani. Najlepiej mieli Ci, którzy lubowali się z kierownictwem i Ci co są przyspawani do kasy. Te osoby najczęściej miały wyniki sprzedażowe, ponieważ były na zmianach dziennych. Ci co mieli nocki nie mieli szansy nawet aby dane wyniki wykonać. Zadam Wam pytanie: Jak można robić wyniki w kartach routex, w kartach na punkty gdzie na nocnej zmianie nie dość, że jest bardzo dużo sprzątania po zmianie dziennej, to do tego jest bardzo dużo stałych klientów, którzy takie karty posiadają? Odnoszę wrażenie, że kierownictwo specjalnie ustawiało zmiany nocne osobom nielubianym tylko po to aby mieć argumenty do wyżywania się na ludziach, którzy nie robią wyników. Największą farsą był konkurs na ZKS. Kierownictwo ogłosiło konkurs. Oczywiście nie zabrakło chętnych na to stanowisko i kilku pracowników owej stacji zgłosiło chęć wystartowania. Wystartowała też osoba, która była świeżo przyjęta i nie miała pojęcia o pracy na stacji paliw. Do tej pory nie wiem jak ta osoba przeszła proces rekrutacyjny, ponieważ żaden z pracowników nie widział tej osoby żeby przyszła na rozmowę kwalifikacyjną do kierownictwa jako zwykły sprzedawca. ZKS została właśnie ta osoba... świeżo przyjęta. Z tego co mi mówiono to ta osoba na rozmowę w sprawie stanowiska ZKS spóźniła się na rozmowę. Gdybym była/był KR z prawdziwego zdarzenia, w ogóle bym nie podjęła/podjął rozmowy z taką osobą, która się spóźnia na rozmowę kwalifikacyjną. A tu proszę niespodzianka.... Czyżby ta osoba była dobrze znana kierownictwu? Wracając do tematu kart Routex. Była też osoba na stacji, która miała bardzo sporo klientów i sporo podpisanych umów. Osoba ta się zwolniła i nie wiem czy do tej pory zostały wypłacone jej pieniądze za podpisane umowy. Przypuszczam, że nie. Chcesz walczyć o swoje? Zapomnij. Kierownictwo tak Ci wymydli oczy, że będziesz zaślepiona/y i będziesz się łudzić, że będzie lepiej. Kierownictwo zawsze ma rację oraz argumenty do tego aby pracownik przegrał tą walkę. Jest wiele aspektów, o których można by było pisać godzinami aby dać ocenę negatywną. Na koniec mojej wypowiedzi chcę podziękować ZKS za pomoc w podjęciu decyzji aby się z tej firmy zwolnić. Fakt faktem wina była po mojej stronie, ale to był tak błahy powód, że ZKS powinien mnie wziąć na stronę i ostrzec a nie od razu kablować kierownictwu za moje przewinienie. Po rozmowie z kierownictwem cytuje: "Mogę znaleźć sobie nową osobę i ją wyszkolić, a my możemy się rozstać" otworzyły mi się oczy i postanowiłam/postanowiłem odejść z firmy. Z tego co mi wiadomo, nie możecie przyjąć nawet ludzi do pracy oraz podwyższyć etatów osobom, które mają niepełne wymiary godzin pracy. Sezon letni się zbliża, tak więc życzę Wam powodzenia. Mam nadzieję, że "góra" nadal Wam nie pozwoli przyjąć ludzi, a reszta ekipy się zwolni z wycieńczenia.

Aro
@Suszarka_Merida

Zdradź jakie to przewinienie było? Co zrobiłaś?

@Suszarka_Merida

Zawsze twierdziłem, że KS powinien być kreatorem atmosfery na stacji. Co prawda firma (dyrekcja) mocno mu utrudniła to zadanie (cięcia etatów), ale jeśli ma cechy przywódcze (usunięte przez administratora), może próbować tworzyć dobrą atmosferę. Mamy jednak takich KS, którzy pod płaszczykiem zarządzeń firmy rozgrywają swoje partykularne interesy, które z obiektywnością mają mało wspólnego. Może można byłoby pomóc, ale dzisiaj już tego nie sprawdzimy.

@Darz

Ale o co Ci chodzi ?

Darz

Może Regionalny, może HR, może Dyrektor Operacyjny jeśli byłyby niepodważalne argumenty. Jeśli znałbym sprawę wcześniej mógłbym spróbować - oczywiście bez gwarancji.

@Suszarka_Merida

Fuj co za paszkwil frustratki Wywali cię dyscypnarnie zapewne

Suszarka_Merida
@Ola

Sama/sam się zwolniłam/em. Dyscyplinarki to nawet nie dostawali ludzie za to, że przychodzili narąbani do pracy.

Leon
@Ola

Ola wy się tam ogarnijcie w tym biurze, bo takie babole strzelacie że aż oczy bolą. My dostajemy po głowie od klientów za wasze błędy i głupotę. Niedługo większość pracowników z długim stażem powinna pożegnać firmę.

Lucyfer

(usunięte przez administratora) Podobieństwo do pewnego kierownika regionalnego jest całkowicie przypadkowe i nie należy go słuchać :)

Dzień dobry. Czy na innych stacjach jest też sytuacja w której kierownik wykorzystuje wam urlopy bez zgody (mowa o połowie urlopów) a gdy chcecie sami skorzystać z urlopu w okresie wakacji to zaprzecza i nie wyraża zgody? To chyba już podchodzi pod prawo? Nie ma opcji wykorzystania swojego urlopu przez siebie, gdyż to kierownik wie najlepiej kiedy ma go wykorzystać. Drugą sprawą jest zmniejszanie liczby pracowników (mowa o stacji na autostradzie). Za chwile liczba osób pracujących na autostradzie będzie się równała liczbie osób pracujących na zwykłej stacji. Chyba każdy zdaje sobie sprawę jaka jest różnica w ilości klientów na stacji autostradowej w sezonie miedzy stacją zwykłej obsługi. (dodam że mimo zwykłej kasy jest też restauracja.)

Ekspert

Tak pracodawca ma możliwość zarządzania połowa urlopu. Tak mówi kodeks pracy

@Ekspert

To rozumiem ale druga połowa urlopu? Rozumiem że też nie mogę z niej korzystać bo jest jakieś zawsze "ale"? Pracownik nie ma już żadnego prawa do urlopu w wakacje, tylko ma czekać po wakacjach jak pracodawca sam go wyślę?

@Anonim

Kierownicy mają wstrzymywać urlopy i wspomagać stację w kłopocie, czyli większość.

@Ktoś

Ten kłopot to jest rok w rok. Nic sobie z tego nikt nie robi. Za to kierownictwo ma prawo iść na urlop bo jakże inaczej...

@Ekspert

A od kiedy pracodawca ma prawo zarządzać twoim bieżącym urlopem ? z tego co wiem, tylko bez twojej zgody , może cię wysłać na urlop zaległy.

@Nivs

No to zmień źródło informacji. :)

@Ekspert

Nie muszę zmieniać źródła informacji.Plan urlopowy został zatwierdzony.Jestem zwykłym pracownikiem i moja nieobecność nie wpływa na funkcjonowanie firmy,/nie jestem osobą niezastąpioną/ to , że jest okrojony model pracy,w przypadku naszej firmy ,nie jest niestety nagłym przypadkiem,u nas to norma.Pracodawca tylko w UZASADNIONYCH i NAGLYCH przypadkach, może pozbawić pracownika urlopu , ba nawet go odwołać i zaproponować inny termin , ale to nie kierownik decyduje o moim urlopie.Jesli chodzi o termin urlopu bieżącego, muszę wyrazić na to zgodę.

wolf
@Ekspert

Nie mam pojęcia od czego jesteś ekspertem ale nie od Kodeksu Pracy

@Ekspert

Urlop, który może KS udzielić pracownikowi bez jego zgody jest tylko urlopem zaległym, a obecny powinien być udzielany wg. grafiku urlopów sporządzonego na początku roku. Zeszły rok był wyjątkowy, a urlopy były udzielane, gdyż zależało na miejscach pracy. Jeśli KS przerzucił na ten rok jest to nadużycie.

MARYSIA
@Nivs

To u was plan pracy był? * u nas brak

Ktoś

Od was też odeszło tyle pracowników lub zamierza rozrobić?

Karol
@Ktoś

Pytanie ilu jeszcze musi odejść by nastąpiła jakakolwiek reakcja...

Ola77
@Karol

Właśnie miałam się pytać jak sytuacja wygląda u Was. U nas dwie osoby odeszly a co jest najlepsze nikogo nie mogą znaleźć, bo nikt nie chce mieć takiej nieregularnej pracy. Idą wakacje a Ci co zostali będą zapiepszać jak beduiny. Polowa osób myśli żeby sie zwolnić, bo jest za dużo obowiązków jak na jedną osobę, a poza tym nie ma życia prywatnego. Powinniśmy mieć chociaż dwa weekendy w miesiacu wolne.

@Ola77

KP mówi o jednym weekendzie. Sugestia - wykonywać swoje obowiązki rzetelnie i sumiennie, ale bez napinki. Nie biegać, robić swoje i jeśli czegoś nie zrobisz, wysyłaj do kamer - brak czasu i nie przejmuj się klientami od tego jest KS

@Ktoś

U nas coraz mniej ludzi.. I zaraz reszta odejdzie bo podwyżek brak. Coraz więcej osob. Brak nowych ludzi do pracy. Zajazd na samotnych zmniach. Samotne nocki. Kto tu przyjdzie do pracy.

Ekspert

Wiecie że nie będzie podwyżek w lipcu- tak jak były ci roku. Ehhhh....

@Ekspert

Jak to mówią ostatni gasi światło. Ps. pewnie sobie nie wyobrażasz jaka jest premia dla zarządu od takiej oszczędności.

@Ekspert

RW - nowy zapis § 11. 1. Coroczny proces weryfikacji siatek płac oraz proces podwyżkowy regulują osobne zasady. Są one ogłaszane w sposób przyjęty u Pracodawcy i w odniesieniu do grup pracowników, których dotyczą. 2. Proces podwyżkowy na stacjach powiązany jest ze zmianą płacy minimalnej, która następuje w styczniu i powoduje to zmianę siatki płac. Równolegle pracodawca dokonuje przeglądu płac pozostałych pracowników stacji, co do których nie znalazłoby zastosowanie zmiany płacy minimalnej. Przegląd płac ma na celu ocenę aktualnego poziomu wynagrodzeń zasadniczych w zestawieniu z indywidualnymi wynikami osiąganymi przez poszczególnych pracowników przy uwzględnieniu założeń budżetowych określanych na dany rok fiskalny. 3. Przegląd wynagrodzeń pracowników zatrudnionych na stacjach odbywa się w okresie listopad-grudzień każdego roku natomiast wzrost wynagrodzeń od stycznia następnego roku. 4. Od 2022 roku procesem podwyżkowym w biurze objęci zostaną pracownicy zatrudnieni nie później niż w dniu 31 marca roku podlegającego ocenie, po zakończeniu oraz rozliczeniu wyników roku finansowego. 5. Podstawą weryfikacji stawki wynagrodzenia zasadniczego w procesie podwyżkowym jest wynik okresowej oceny pracy pracownika za okres ostatniego roku, dokonanej przez przełożonego w porozumieniu z Dyrektorem Działu.

@Ekspert

Powinni to ogłosić na początku roku a nie tuż przed tym jak mają być podwyżki..(usunięte przez administratora) Powinni dać te podwyżki a od stycznia 2022 zmian wprowadzić

,, Zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko "" -Tworzymy Bezpieczne i zdrowe środowisko pracy; Naprawdę? Takie motto firmy A te (usunięte przez administratora) nocki jednosobowe są takie bezpieczne. Oszczędzacie na czym się da już w tej firmie. Czas zawijać się w tej firmy bo tak źle to jeszcze nie było.

Mix

Pyszne owoce i kawa... a zero informacji o zarobkach. Zapytalem czy wyplata w winogoronach...

Kinder Cards
@Mix

Jakie owoce?

Sylwester

Pierwszy dzień dziś zaczynam na Circle od 11 do 19 słuchajcie cos zabrać ze sobą długopis notatnik jak w sklepie?co poradzicie mi na 1wszy dzień pracy.Pozdrawiam

Kura
@Sylwester

Weź ze sobą cewnik urologiczny i garść tabletek uspokajających!!!! Powodzenia w pracy :) :) :) :)

Garbaty
@Sylwester

I nie zapomnij własnego kubka na kawę i cukru.

Ewka
@Sylwester

Radzę czym prędzej uciekać ✌????

Mała

Czemu nie ma punktów za myjnie Premium Plus dla nas???

Luki
@Mała

Błąd systemu. Ja napisałem do centrali i mi doliczyli te punkty. Więc zrób tak samo - trzeba podać numer karty i datę zakupy.

Dzuls

Dzięki Tak zrobię

@Luki

Do kogo pisałeś?

Stary

Będą w tym roku wczasy pod gruszą?

CircleRanger
@Stary

Tak. Firma już posadzila sad z gruszami. Trzeba czekac aż będą owocowaly.

@CircleRanger

Raczej jak wyrosną liście , można wtedy poleżeć w cieniu gruszy ????

JolaJolka

Praca w tej firmie to masakra. Pracowałam w Łódź na Pa bia ni ck iej. Nie życzę nikomu takiej kierowniczki. Zołza zawistna.

Majka

Będą w tym roku podwyżki?

Kura
@Majka

Powinny być- teoretycznie robi się rynek pracownika, to co było przed pandemią, także szybko oddadzą kasę za niedzielę. W ostatnim tygodniu są setki nowych ofert pracy = otwarcie gospodarki!!!

CircleRanger
@Majka

Zero info jak narazie. Gdzieś w czerwcu trzeba się spodziewać info

As
@Majka

Najpierw trzeba wyrównać koszty , firma sporo wydała na l4 , czy ludzie będą odchodzić ? nie jest to takie pewne czy pandemia za nami. Rotacja to i tak problem tych co zostali i kierownictwa stacji .

Mix

Ruch się zrobił spory w porównaniu do kwietnia , niestety premia za pierwszy tydzień maja nie wygląda kolorowo.

@Mix

Wystarczyło zabrać premie za program standard i parę stówek zaoszczedzone

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland