Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Anty pp

Paczka Ekspres24 oznacza 24h w wer zabrze.standard.juz dawno nie zamawiam paczek z pp.moja żona zamówiła z pp i teraz czeka.juz któryś dzien

anonim111111

co do przesylki paczki nie mam zastrzezen, poniewaz wczoraj wyslana a dzisiaj kurier mi dostarczyl ale zeby sie tam dodzwonic do WER , do kogokolwiek to juz graniczy z cudem. Chcialem zapytac o kuriera kiedy by mogl byc ale Panie nie raczyly odebrac a dzwonilem chyba z 30 razy na wszystkie 3 numery i nic, tak jakby nikt tam nie pracowal :D az w koncu kurier przyjechal ale w pracy bylem i musialem (usunięte przez administratora) specjalnie na oddzial poczty odebrac przesylke ;/ co tam sie odwala to nie mam pytan.

xniezadowolonax

Witam. Serdecznie odradzam wszystkim chętnym przyjęcia się do tej firmy. Praca nie odpowiednia dla kobiet, z racji dźwigania ciężkich paczek, gdzie kończy się to łamaniem przepisów zgodnych z normą. Firma nie posiada podstawowego sprzętu do wykonywania swojej pracy. Maszyna za miliony, a paczki nadal zalegają przez zwyczajny brak ludzi do pracy.Atmosfera w firmie, totalny dramat, tak jak i co miesięczne zarobki. Cała firma do zmiany. #tematdlauwagi.

Dariusz
@xniezadowolonax

Czy słyszałaś coś o planach zwiększenia zatrudnienia w tym miejscu? Jeżeli brakuje pracowników, a paczki dochodzą przez to wolniej, to widać jednoznacznie, że potrzebne są niezbędne zmiany. Dlaczego uważasz, że to temat dla popularnego programu telewizyjnego?

@Dariusz

Brak zgody, na zatrudnienie większej ilości osób. Nikt niestety za takie wynagrodzenie nie chce przyjść pracować na halę. Stawka nieodpowiednia stosunkowo do wykonywanej pracy. To co tam się dzieje, to dramat, trzeba było by przyjść popracować i samemu ocenić, bo co innego się wydaje, gdy ktoś tam nie pracuje. Nie ma podstawowego sprzętu nawet jeśli chodzi o pracę, z resztą wyżej w komentarzu jest opisana cała sytuacja. Kierownictwo nie ma pojęcia o pracy. Przyjmują byle do kogo pracy, my tracimy czas na naukę tej osoby, do których nic nie dociera, po czym kończą karierę.

Dariusz
@xniezadowolonax

Dlaczego nie ma zgody na zatrudnienie większej ilości osób? Czy nie pozwala na to budżet WER w Zabrzu? Pracodawca ma obowiązek zapewnić niezbędne narzędzia pracy oraz dbać o przepisy BHP. Może warto napisać coś więcej na ten temat. Jak widać zaglądają tutaj głównie klienci obsługiwani przez WER.

@Dariusz

Jak widać, nikt na to nie reaguje lub nie widzi problemu. Słowo BHP w tej firmie raczej nie istnieje. Firma długoletnim doświadczeniem, ale podejście do pracowników jak i do klientów jest zabawne. Nie bawem będzie tak, że klienci zaczną zamawiać paczki inna firma kurierska niz PP. Niestety w tej firmie człowiek lepiej mieć nie będzie. Dlatego też to wyglądają tak a nie inaczej.

Max

Paczka + i wykupiony ekspress , planowany czas doręczenia 48h . wysłana ok 9 rano . gdy trafiła do WER Zabrze utknęła tam na 5 dni !! a paczkę dostarczono po tygodniu od nadania

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Baczi

Nikt (usunięte przez administratora) nikt nie odbiera tam telefonu nigdy pq zki trzymają nie wiadomo po co i jak długo i o (usunięte przez administratora) tam chodzi ogolnie

mody

2 dni czekaliśmy z żoną w domu na paczkę i kurier w Siemianowicach i kurier niby próbował 2 razy doręczyć co jest nie prawdą! Przyjęcie z ładunkiem 2018-10-10 06:10 WER Zabrze Wprowadzenie do księgi oddawczej 2018-10-11 02:52 WER Zabrze Wydanie doręczycielowi 2018-10-11 11:40 WER Zabrze Nieudane doręczenie 2018-10-11 19:40 WER Zabrze Wprowadzenie do księgi oddawczej 2018-10-12 08:52 WER Zabrze Wydanie doręczycielowi 2018-10-12 11:14 WER Zabrze Nieudane doręczenie 2018-10-12 18:32 WER Zabrze Rozliczenie KD przez listonosza ML 2018-10-12 18:33 UP Wojkowice

Łucja

@Dynia, to poważne zarzuty wobec pracowników WER Zabrze. Czy posiadasz odpowiednie dowody, które to potwierdzą? Takie wypowiedzi zawsze warto poprzeć odpowiednimi argumentami. Inaczej może być to odebrane jako pomówienie.

Żenada

Paczka plus nadeszła do wer Zabrze rano o 10 godz 08 10 2018 mamy godzine 14 09 10 2018 i stoi w miejscu i dalej nie wychodzi - Skandal

NieUP

To nie sortownia a kwarantanna paczek. Każda paczka musi swoje odleżeć hehe. Ja błagam sprzedawców u których kupuje, aby przypadkiem nie wpadli na pomysł wysyłki pocztą.

eno

Po prostu masakra....Paczka wysłana ekspresem , w Zabrzu zawsze leży kilka dni....kolejna reklamacja...pierdolony Wer Zabrze

Łucja

@WER Zabrze, czy twoja opinia opiera się na wiarygodnych informacjach? Może jest to związane z zapotrzebowaniem na dodatkowy personel Węzła Ekspedycyjno-Rozdzielczego w Zabrzu? Czy nowi pracownicy mają dołączyć do istniejącego zespołu? Może wiesz coś więcej na ten temat?

WER Zabrze

Dla wszystkich narzekających klientów PP mam extra wiadomość. Już niedługo pracowników sortowni zastąpią więźniowie. Wasze drogocenne zamówienia będą dostarczane szybciej i sprawniej. Poziom usług PP niewątpliwie wzrośnie wraz z zatrudnieniem wykwalifikowanych pracowników z ZK i skończy się narzekactwo i szkalowanie solidnej firmy z ponad 400 letnią historią

@WER Zabrze

A nie ma sprawy. Mogą być z ZK - byle by byli skuteczni - nie tacy jak wy. Dyskryminujesz laluniu ludzi odbywających karę w ZK? To nie pomyliłem się - jesteście bandą postpeerelowskich nierobów. A gaję sobie uciąć głowę - że więzień będzie się pilnował - bo jest na cenzurowanym. A was nikt nie nadzoruje i robicie co chcecie. Ja bym was wszystkich zwolnił natychmiast. Jesteście zwykłą amebą.

nikoś

Banda postpeerelowskich pracowników. Do WER Zabrze kierują chyba najbardziej tępych i niedouczonych pracowników jakich mają. Moja przesyłka leży tam już 3 doby i nikt nic nie wie. Nawet na infolini... A zależało mi dostać przesyłkę przed weekendem - bo jest to prezent dla mojego dziecka. WER Zabrze - powinni rozwiązać a pracownicy za opieszałość powinni trafić do Derjonowego Przedsiębiorstwa Zieleni. Tam by się nauczyli pracy.

Paranoja :/ szkoda ze niektorzy wysylaja tylko pocztexem bo jest najtaniej , wolalabym doplacic a nie czekac na paczke ktora jak widac musi odpoczac w wer zabrze. I nie jest to kwestia roku szkolnego a raczej tego calego roku jak nie dluzej od kiedy to paczki lezakuja 2-3 dni min. Na wer zabrze . Nie polecam zdecydowanie

Pola

Polecam zadzwonic na infolinie Poczty Polskiej i zlozyc interwencje, ktora przekaza do WER Zabrze.

Malinka

Jedno wielkie dziadostwo !!!

Zniecierpliwiony

Paczka trafila do WER Zabrze 20.09.2018 o 17:48, jest tam do teraz tj. 23.09.201817:36 ... A zostala wysłana kurierem Pocztex 48. Leży tam juz 3 dni a musi przejechać jeszcze cała polske - punkt docelowy jest na Pomorzu ... Czy jest tutaj ktoś kto może mi powiedzieć czy to normalna sytuacja? I czy dlugo bede czekac... Mam na mysli kogos kto mial juz podobna sytuację

@Zniecierpliwiony

Nie to nie jest normalne, Poxtex 48 może iść zgodnie z ich regulaminem nawet 4 doby... Moja paczka Pocztex 48 dotarła po 3 dobach w WER Zabrze... A Inposta nadanego wczoraj, mam dziś juz w domu (nie, nie pracuje w Inpoście, rodzina też nie ;)). Paczka dotrze, ale kto wie kiedy. Teraz czekam na list polecony priorytetowy nadany 24.08. przed godz. 14.00 w Siemianowicach Śląskich i podejrzewam, że też utknął w tym miejscu.

zenon

Mam takie wrażenie że jeżeli ktoś w ogóle czyta te nasze jakże słusznie negatywne opinie to ma to centralnie w d...e,i śmieje się ironicznie z Nas wszystkich. Mnie nikt nie płaci z góry za wykonaną usługę ,a że My musimy dlatego tak będzie zawsze...... a ta ich oferta expres to jawna kpina !!!!

Łucja

@Zniecierpliwiony, zapoznaj się proszę ze wszystkimi komentarzami na forum GoWork.pl. Być może znajdziesz w nich odpowiedź na swoje pytanie. Wielu użytkowników w tym temacie opisuje swoje doświadczenia związane z dostawą paczek przez Centrum Poczty w Zabrzu. Większość z nich wyraża się negatywnie, ale może w ostatnim czasie coś się zmieniło i paczki docierają szybciej?

Pejo

W końcu w WER Zabrze CZARNEJ DZIURZE pocztexu coś się ruszyło...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu