Opinie o Marani Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marani Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marani Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marani Sp. z o.o. w Zabrze

Czy rozmowa rekrutacyjna w Marani Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

syz

W jakim angielskim J handlowy mówi tylko po polsku

DDD Nowy wpis
@syz

Skoro jesteśmy w Polsce to taki język wystarcza by się porozumieć :P

Łucja Nowy wpis

widziałam na ich stronie, że szukają specjalisty do działu technicznego. warunki są mniej więcej w miarę jasno opisane ale oczywiście brak wzmianki o zarobkach... Ktoś przybliży ten temat? Do tego jak atmosfera pracy wygląda i generalnie czy warto?

Maciek

Cześć wszystkim! Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Zabrza. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Marani Sp. z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Maciek

Pamela Nowy wpis
@Maciek

Hej Maćku. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Fortum Power And Heat z Zabrza. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Pozdrawiam serdecznie. Pamela.

Robert Nowy wpis
@Pamela

Dzień dobry Pani Pamelo. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Fortum Power And Heat, o której Pani pisze współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

King

Wszystkich ostrzegam przed pracą w Marani Sp. z o.o. na szwalni i w Marani Sp. z o.o. przy sprężarkach, na serwisie. Krótko mówiąc dziadostwo. Słabe wynagrodzenia, nigdy nie ma pieniędzy na części zamienne do sprężarek. Słabe wynagrodzenia, brak socjalu.

@King

Niestety to prawda zaczyna się rotacja jak w Stalowej Woli kto jest bardziej kumaty to zmienia pracę

MARCIN
@Marek

Co to jest marani H wiecie ja wiem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Marani Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Pewnie jesteście świadomi tego, że Marani jest dostawcą sprężonego powietrza i azotu dla 20 kopalń węgla kamiennego, 7 hut, kuźni, walcowni, zakładów mechanicznych i metalowych, cementowni. No a czy wicie, że właśnie chcą tam przyjąć nowe osoby do pracy? Potrzebują między innymi Elektryka / Elektromontera: http://www.marani.pl/kariera/ Chętnie się dowiem, co sądzicie o tych ofertach.

@Marta

jacy świadomi pewnie wiesz o co pytasz Marta czy bredzisz czy masz wiedze czy przepisujesz dane ze strony ,jak można coś pisać i nie ma się wiedzy ,na temat firmy dane na stronie są 10 lat wstecz ,po tylu latach jest zmiana np. kronospan czy alutec

Czy Marani Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

zapytaj na miejscu

Może i tak ale co to ma do warunków w firmie sa inne ważne informacje mówiące o współpracy

Z Zabrza
@zapytaj na miejscu

Wszystko wychodzi w praniu jak się pracuje

Grzegorz
@Z Zabrza

Jesteś pracownikiem Marani? Jak oceniasz tę firmę pod względem wysokości wynagrodzenia? Czy oprócz pensji firma oferuje też jakieś benefity i dodatki? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz, zależy mi na tych informacjach.

z Zabrza
@Grzegorz

To zależy jako kto przychodzisz do firmy

Jak wygląda ścieżka awansu w Marani Sp. z o.o.?

znajomy

Ciągle sa usuwane negatywne wpisy .to co napisal king to prawda

były

Pracowalem długo w tej firmie ciagle słyszałem że nie ma z czego a jak poczytałem wpisy w krs to pan M przygaroł sporą kwotę z dewidendy i starczyło by na 400 spalonych silników do maszyn . A na co dzień była odpowiedz radz sobie sam

Bartek

Czy nadal brak socjalu czy może firma już zainwestowała w pracowników ?

Xyz
@Bartek

W tej firmie brak socjalu. A inwestują w inne tematy a nie w pracownika

@Xyz

Niedobrze. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest socjal. Sama słyszałam, że firma Marani daje swoim pracownikom możliwość dalszego rozwoju. Ale skoro twierdzisz, że nie inwestują tam w pracowników, to już nie wiem, co myśleć. Nadal tam pracujesz, czy już postanowiłeś odejść?

xyz
@Marta

Ale gdzie słyszałaś. Czemu odeszło 7 osób.Ze względu na (usunięte przez administratora) wtej firmie. Prezes twierdzi że są obroty a na części nie ma nawet na ubrania robocze.Wklada kasę w inne dziwne projekty zabierajac tym którzy tworzą dla niego zyski choćby przykład obr Kielce tam jest od lat strata

trybun1

Ta firma już nie posiada statusu ZPCH więc nie ma potrzeby wprowadzać ludzi w błąd.

worker
@trybun1

Nie wiem ską masz takie info, ale pracuję w tej firmie i jest to zakład pracy chronionej.

trybun1
@worker

Można pracować i nie wiedzieć o zaistniałych zmianach statusu firmy. Z twojej relacji wynika, że nie jesteś osobą zbyt rozgarniętą lub też zabawiasz się dezinformacją poszukujących pracy.

Michu

Jacy są współpracownicy?

Fan
@Michu

To zależy o jaki dzial chodzi

Ile jest zmian w Marani Sp. z o.o.?

FAN

przy sprężarkach jest w przeważnie pierwsza , ale są dyżury i montaże w serwisie albo inne operacje

Kuba

Niektórzy lubią siać takie plotki, które mogą zaszkodzić. Może to inspiracja konkurencji?

Widzę, że firma MARANI Sp. z o.o. ZPCh ma teraz aktywną rekrutację na kilka różnych stanowisk http://www.marani.pl/kariera/ po techniczne jak i biurowe stanowiska. Widzę również, że firma bierze aktywny udział w różnego rodzaju targach. Ostatnio byli na targach w Katowicach. Czy ktoś wtedy miał możliwość porozmawiania z pracodawcą?

gcfb

to nie jest synonim @meta - umowa o pracę nie musi się równać stabilności - nie wiem jak jest tutaj.

Ten

Zgadzam się z Adrianną i Bezwartość trzeba docenić pracownika który przychodzi do pracy. Pierwsze dni są stresujące dla każdego.Można na początek dać lżejszą pracę a w miarę wprawy przenieś na cięższą.Tylko trzeba chcieć a nie być wrednym że się od razu nie umie.Szefowa pożal się boże sama nic nie umie,tylko wrzeszczy i wyżej s...a jak (usunięte przez administratora) ma.Dobry szef okazuje szacunek pracownikom a nie fochy.

Trochę mam przepracowane poza szwalnią więc o niej nie mogę się wypowiedzieć. Przesympatyczna ekipa ale trochę zaniedbana przez pracodawcę. Kadrowość niestety wydaje się średnio rozumieć, kto dla kogo jest, i kto na kogo pracuje.

szwaczka

zgadzam się z "Bezwartość" poza tym teraz pracujesz bez umowy o pracę tylko śmieciówki + nadgodziny+ arogancja

gremlin

również nie zgadzam się z tą opinią , pracowałam wczesniej w kilku innych szwalniach i tak dobrych warunków pracy nie było nigdzie a pracować trzeba wszędzie,w naszym fachu liczy się dokładność i wydajność ,najgorsze jak osoby które niewiele potrafią mają DUŻE mniemanie o swoich umiejętnosciach i nie potrafią przyjąć krytyki

Bezwartość

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Brak szacunku dla pracownika.Mobbing.Wyzysk Praca na szwalni w fatalnych warunkach. Po kilku dniach ciężkiej pracy "na próbę" i odszyciu dużej partii materiału słowa " Te ilości są Bardzo słabe i jakość też nie najlepsza". Wmawianie o złej jakości wykonanej pracy to cel aby pozbyć się człowieka i uniknąć zapłaty za wykonaną pracę.Taką stosuje się tam praktykę.

@Bezwartość

Nie zgadzam sie z ta opinia warunki sa bardzo dobre a jak ktos nie potrafi pracowac to wymysla niestworzone zeczy .Wszedzie liczy sie jakos i ilosc ,klient wymaga zeczy dobrze uszytych bo innych nie odbierze

Zostaw merytoryczną opinię o Marani Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Marani Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marani Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marani Sp. z o.o.