MARANI Sp. z o.o. ZPCh

Opinie o MARANI Sp. z o.o. ZPCh

Kuba

Niektórzy lubią siać takie plotki, które mogą zaszkodzić. Może to inspiracja konkurencji?

trybun1

Ta firma już nie posiada statusu ZPCH więc nie ma potrzeby wprowadzać ludzi w błąd.

worker
@trybun1 20.08.2018 07:30

Nie wiem ską masz takie info, ale pracuję w tej firmie i jest to zakład pracy chronionej.

Marta

Widzę, że firma MARANI Sp. z o.o. ZPCh ma teraz aktywną rekrutację na kilka różnych stanowisk http://www.marani.pl/kariera/ po techniczne jak i biurowe stanowiska. Widzę również, że firma bierze aktywny udział w różnego rodzaju targach. Ostatnio byli na targach w Katowicach. Czy ktoś wtedy miał możliwość porozmawiania z pracodawcą?

gcfb

to nie jest synonim @meta - umowa o pracę nie musi się równać stabilności - nie wiem jak jest tutaj.

King

Wszystkich ostrzegam przed pracą w Marani Sp. z o.o. na szwalni i w Marani Sp. z o.o. przy sprężarkach, na serwisie. Krótko mówiąc dziadostwo. Słabe wynagrodzenia, nigdy nie ma pieniędzy na części zamienne do sprężarek. Słabe wynagrodzenia, brak socjalu.

Ten

Zgadzam się z Adrianną i Bezwartość trzeba docenić pracownika który przychodzi do pracy. Pierwsze dni są stresujące dla każdego.Można na początek dać lżejszą pracę a w miarę wprawy przenieś na cięższą.Tylko trzeba chcieć a nie być wrednym że się od razu nie umie.Szefowa pożal się boże sama nic nie umie,tylko wrzeszczy i wyżej s...a jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma.Dobry szef okazuje szacunek pracownikom a nie fochy.

ja

Trochę mam przepracowane poza szwalnią więc o niej nie mogę się wypowiedzieć. Przesympatyczna ekipa ale trochę zaniedbana przez pracodawcę. Kadrowość niestety wydaje się średnio rozumieć, kto dla kogo jest, i kto na kogo pracuje.

szwaczka

zgadzam się z "Bezwartość" poza tym teraz pracujesz bez umowy o pracę tylko śmieciówki + nadgodziny+ arogancja

gremlin

również nie zgadzam się z tą opinią , pracowałam wczesniej w kilku innych szwalniach i tak dobrych warunków pracy nie było nigdzie a pracować trzeba wszędzie,w naszym fachu liczy się dokładność i wydajność ,najgorsze jak osoby które niewiele potrafią mają DUŻE mniemanie o swoich umiejętnosciach i nie potrafią przyjąć krytyki

Bezwartość

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Brak szacunku dla pracownika.Mobbing.Wyzysk Praca na szwalni w fatalnych warunkach. Po kilku dniach ciężkiej pracy "na próbę" i odszyciu dużej partii materiału słowa " Te ilości są Bardzo słabe i jakość też nie najlepsza". Wmawianie o złej jakości wykonanej pracy to cel aby pozbyć się człowieka i uniknąć zapłaty za wykonaną pracę.Taką stosuje się tam praktykę.

@Bezwartość 06.02.2015 23:07

Nie zgadzam sie z ta opinia warunki sa bardzo dobre a jak ktos nie potrafi pracowac to wymysla niestworzone zeczy .Wszedzie liczy sie jakos i ilosc ,klient wymaga zeczy dobrze uszytych bo innych nie odbierze

Zostaw opinię o MARANI Sp. z o.o. ZPCh - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARANI Sp. z o.o. ZPCh