Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Maria

Poczta Polska to skandal. Dziwię się, że pracownicy mają ochotę lawirować przed klientami. Czekając w kolejce złość miesza się ze śmiechem na widok wyeksponowanych "bestsellerów" książkowych i dewocjonaliów. Można też mimowolnie posłuchać skarg na "produkty bankowe" - właścicieli kont oszukuje się, że np. ZUS będą mogli płacić bez dodatkowej prowizji, a potem jednak obciąża się ich kosztami hurtowo jakoby zaległymi (tysiące skarg w Warszawie), starszych ludzi wprowadza się w błąd sugerując, że bez konta na poczcie nie otrzymają emerytury. Reklamacje załatwiane są opieszale, polegają jedynie na minimalnym zadośćuczynieniu i to po powtórnym odwołaniu się. Moja paczka utknęła w WER Zabrze już na tydzień. Na poczcie od przewracającej oczami urzędniczki dowiedziałam się, że mają na dostarczenie 3 miesiące(!) Po tych słowach nie byłam miła, więc nikomu nie polecałabym zajęcia jej miejsca, bo rolę ma niewdzięczną. Może nie wszyscy pracownicy WER Zabrze pracują źle, ale to na nich spada złość klientów, bo widzimy gdzie przesyłka zalega, więc satysfakcja z pracy nie jest gwarantowana, przekleństwa przekazywane są telepatycznie:) i wstyd się przyznać do miejsca pracy. Chyba, że ktoś wstydu nie ma.

Emmaline

Totalna katastrofa!!! zamowiona ksiazka bardzo wazna bo na prezent urodzinowy dla chrzesniaka- na 100% miala byc do dzisiaj, od 2 dni lezy w sortowi Zabrze i nikt nie raczy nawet odebrać telefonu stamtad zebym mogla np pod nią podjechac! a o infolinii nie wspomne! 40 minut melodyjki i 50 ludzi w kolejce, tam pracuje tylko jedna telefonistka??? wstyd! Kolejny klient odchodzi od tej firmy, i kazdemu bede odradzac. nie chce miec z poczta polska juz nic wspolnego!!! uciekajcie stad lepiej wybrac DHL, czy GLS

...

Moje paczki stoją 8 dzien i nawet nie mam jak się dowiedzieć co się z nimi dzieje nawet nie wiem czy zostaną z stamtąd wysłane porażka już nigdy nic nie wyśle przez Pocztę Polską Nie wiem jak można tak traktować swoich klientów!!!!

Zawiedziona

Niestety po raz kolejny jestem zawiedziona , paczka idzie do mnie od 14 .06. 2018 i ani rusz ..jestem ciekawa ile to jeszcze potrwa ...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Zabrze
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

WER Zabrze = patologia ! Ostatni raz wysyłam przesyłkę PP. Krótka historia wysyłki: - nadanie paczki : Kielce 18. 06 godz. około 15 - wybrany wariant paczka + ekspres(na drugi dzień u adresata takie zapewnienie dostałem od ekspedientki) - miejsce docelowe przesyłki : Bielsko-Biała No a teraz droga, jaką przebyła : WER KIELCE - WER ZABRZE : jedynie 8 godz. Lekko po północy paczka trafia do Zabrza. No i tutaj się zaczyna cała zabawa ! WER Zabrze czyste s!ur!!!!!stwo. Szanowne towarzystwo przetrzymuje paczkę ponad 20 godzin i wysyła ją transportem po godz. 20 19.06.2018 r. ! Paczka ma dotrzeć do mnie dziś do 12. Zero kontaktu, zero odzewu, jakby ten węzeł wręcz nie istniał ! Składam skargę i leję ciepłym moczem na tę bandę wodogłowych c!ot. Nie po to płacę dodatkowe pieniądze, żeby w tak bezczelny sposób mnie olewano.

Łucja

@Maja, rozumiem, że jesteś niezadowolona z usług świadczonych przez firmę. Jednak forum dotyczy przede wszystkim opinii o firmie jako pracodawcy, zależy nam więc na tym, by wypowiadały się tu osoby, które pracowały lub pracują w tym miejscu. Może w ostatnim czasie były organizowane jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje, lub wyjazdy integracyjne?

Maja

Dno, dna! Paczki krajowe przetrzymywane po kilka dni, telefonów nikt nie odbiera! Nie po to płaciłem tyle pieniędzy, żeby paczka wisiała tam bez celu! Może ktoś w końcu zainteresuje się tym?

Madlen

Czy ktoś z Państwa orientuje się czy można osobiście odebrać paczkę? Jeśli tak to do której godziny? W paczce są ważne dokumenty, dzwonię od 8 godziny i nikt nie odbiera ????

Kumi

Dziadostwo nie polecam !!!!!!!!!

jonny

dziadostwo

Łucja

Czy pracownicy Centrum Poczty mogliby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Opinie korzystających z usług firmy również są ważne, jednak zależy nam przede wszystkim na zdaniu zatrudnionych osób. Napiszcie proszę, jak przedstawia się sytuacja z waszej perspektywy. Czy to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej?

Koniec z PP

Dziadostwo. Przesyłka Kurierska tkwi TAM 10 dni , dodzwonić się nie można . Może tak w końcu ktoś by się zajął tym problemem i pozwalniał tych niudaczników. Nie chce się pracować to wynocha, może znajdą się bardziej solidni pracownicy. WER Zabrze to PORAŻKA POWINNI TO ZAMKNĄĆ !!!!!!!!!!!. Nigdy więcej Poczty Polskiej.

Kierowca

Jeden wielki b#urdel. Jestem kierowca kat C. Mam chamska dyspozytorke, ktora niesprawiedliwie traktuje kierowcow. Ulubione przez nia osoby dostaja urlop, kiedy potrzebuja i najlepsze harmonogramy jazdy. Jak ktoregos z kierowcow nienawidzi (z jej tylko znanych powodow!!!!), to utrudnia na kazdym kroku, zeby ktos nie mogl pozalatwiac swoich spraw. Idac o pomoc do kierownika, nie dostaje sie zadnej, gdyz ten nie potrafi sie sprzeciwic swojej podwladnej. Pracujac za taka jalumuzne jestem po chamsku traktowany, a dobrze wiedza, jak brakuje im pracownikow _ kierowcow (z weru Zabrze winy oczywiscie). Dodaje, ze pracy na busie tez trzeba unikac, bo z dyspozytorem nie dojdzie sie do porozumienia po trupach. Stanowczo odradzam prace w tym werze, chyba ze dla zdobycia doswiadczenia i koniec!!!!

klient poczty polskiej

Podpisuję się pod opiniami, zero kontaktu, albo nikt nie odbiera telefonu albo nr zajęty, co w tej sprawie robi dyrekcja instytucji Poczta Polska? Przesyłka leży u nich od kilku dni, na stronie e-monitoringu cały tydzień ten sam status: przesyłka w drodze. Dowiedziałam się od nadawcy, że tak właśnie postępuje się w Zabrzu.

Endriu

Trzeci tydzień dziś się zaczyna jak przesyłka leży w Zabrzu jak przyjadą to przesyłkę niech sobie wsadzą wiecie gdzie ????Niech za własny koszt odeślą do producenta .

P.

To co dzieje się w WER Zabrze to jest TRAGEDIA !!!! Paczka została nadana do mnie 30.05.18 podkreślam że była to PACZKA PLUS EKSPRES jak to mówi poczta "na następny dzień roboczy od dnia nadania" jednak paczka leży w WER już 2 dni !!!!! Próbowałam się dodzwonić lecz nikt łaskawie nie ma zamiaru odebrać telefonu, to na ch.j podają numer ??? Mam zamiar złożyć skargę oraz odszkodowanie za zwłokę. Nie po to płacimy więcej za paczki żeby ona nie przychodziła na czas, ostatni raz zamawiam pocztą. Największe (usunięte przez administratora) jakie może być to Poczta Polska !!!

zawstydzony pracownik poczty !

Ja - jako pracownik poczty (okienko) już odradzam moim klientom wysyłanie przesyłek poprzez PP... Sama od dawna wysyłam nie związanym z PP kurierem..Nie narażę moich adresatów na tego typu....bez komentarza... Tresują nas na idealną obsługę, na okienkach brakuje tylko jarzyn i owoców.. Co z tego jak całą opinię na całej linii w taki sposób niszczy totalnie WER Zabrze... Paczki ekspres od kilku dni siedzą u nich... Klienci zbulwersowani bo nie dociera do nich towar - i ja ich rozumiem.. Wstyd i hańba pracować już w tym miejscu... Odszkodowanie za opóźnienie to najwyżej zwrot kosztu przesyłki...TO JEST ŚMIECH NA SALI ! A klienci poczty, czekający na swój towar sami upadają, bo tracą swoich klientów... Żal... Wysyłka pocztą to już tylko mega ryzyko i strata pieniędzy, a co za tym idzie czasu i nerwów - nie warto !

South

DNO I 5 METRÓW MUŁU, po raz kolejny (usunięte przez administratora) paczka z Zabrza do Gliwic jest dostarczana dłużej niż (usunięte przez administratora) Z (usunięte przez administratora) WARSZAWY DO ZABRZA

Lux

Jakaś paranoja... Pocztex48, a paczka od kilku dni leży na WER Zabrze. Jak tylko dojdzie, to składam pismo o odszkodowanie za zwłokę!

Tychy

A ja jestem zadowolony, przetrzymał moją przesyłkę trochę Empik (podając przewidywany czas dostawy zabawek na dzień dziecka na 28-29 maj), wczoraj wysłali WER Warszawa, dzisiaj jest WER Zabrze. Jutro pewnie będzie kurier pocztex 48 (ale mnie i tak nie będzie, gościu zostawi awizo), jutro wieczorem odbiorę sobie paczkę nadaną przez Empik 22 maja 2018 r., w WER Zabrze 23 maja 2018 roku. Tanio:) Polecam:) Ps. Są jeszcze tzw. "paczki w ruch" - kurcze też zadziwiająco tanio i szybko - czyżby ta "dobra zmiana" wraca do lat PRL - że znowu na poczcie i kioskach ruchu można polegać? Jeżeli tak to ja wnioskuję o przywrócenie możliwości prenumeraty "Świata Młodych" oraz Tytusa, Romka i Atomka

Romek
@Tychy

Napisałeś że pewnie jutro będzie z wer Zabrze ale czy była?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu