Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu

Zabrze

Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu

cfgdeeer 2010-12-15 00:50:40
[usunięte przez moderatora] JAKICH MAŁO !!!!!!!!!!!
lulikalika 2010-12-27 18:06:15
masakra [usunięte przez moderatora] to mało powiedziane [usunięte przez moderatora]
OTI 2011-01-12 12:59:08
Jak nie jesteście nauczeni pracy to każda praca będzie dla was obozem koncentracyjnym!!!
aga 1000 2013-11-16 20:06:53
pracowalam tam troszke czasu.. kawalek straconego zycia bo ciagle nocki i nocki... mozliwosci awansu zerowe placa marna bo ok 900zl!!! robilo sie za trzy osoby czasami i nikt tego nie zauwarzal.. jak chcialo sie zamienic zme=ane to jak nie chce ci sie pracowac to ktos inny bedzie za ciebie robil...
Paulo 2016-03-07 19:28:22
Witam jakie są zarobki jako sortowacz ? czy jest szansa na umowe o prace ?pracujecie po 8 godzin czy caly czas nadgodziny np po 12 h ? z gory dzieki za odp .
cery 2016-04-23 16:01:42
o ja też dołączam się do pytania @Paula jeszcze od siebie dorzucę pytanie o jakieś benefity o ile coś takiego istnieje u nich
Zostaw swoją opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu