Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

gizmo00700

witam miesiąc temu przetrzymali wysyłkę a nawet dwie złożyłem reklamacje uznali i teraz mija przesyłka znowu stoi na sortowni bedę znowu składał reklamacje i wy ludziska składajcie ,jest długi okres oczekiwania ale jak nikt nie będzie składał to nadal będą olewać przesyłki a my dopłacamy za każdą usługę,pozdrawiam

Lalalallala

A ja mam pytanie moja paczka wczoraj trafiła do wer Zabrze i od tamtej pory nie ruszyło się nic... jest tam ważna część potrzebna mi do auta na jutro... jeśli w końcu ta paczka dojdzie mam prawo odmówić przyjęcia jej? Sory ale wtedy już mi nie będzie ona potrzebna..

Oglądający
@Lalalallala

Jagorsze z tego wszystkiego jest to że za TYCH NIEROBÓW Z WER ZABRZE zapłaci nadawca. Pozdrawiam

kazik

W nazwie pocztex 48 chodzi o doby.Powinni to zburzyć.

Przetrzymują paczki -4 dni a paczka dalej leży u nich ,żadnego telefonu nie odbierają . Jestem zdegustowana i ostatni raz przesyłam paczkę Pocztą Polską

Andrzej.
@anonymous

Zgadzam się w 100%. Od dzisiaj już nigdy nie skorzystam z Poczty Polskiej chociaż nie powinni się tak nazywać. Wstyd dla polski i Polaków że taką nazwę mają. Od 13.08.2018 r. paczka dalej leży w WER Zabrze. Przysięgam że już nigdy u nich nie wyślę paczkę. A co do telefonów to pracownicy mają w nosie ich odbieranie. I to też świadczy o ocenie WER Zabrze. Przekażę znajomym link z e-monitoringu aby też nie korzystali z usług PP.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Zabrze
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Bolo

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś więcej?

Ktoś

Polska poczta to wszystko tłumaczy 48godzin to u nich 1 rok i 48 godzin totalny badziew jak to funkcjonuje do tej pory zamknąć to a dyrekcję roztrzelac za nie sumiennie pracę barachlo banda naciągaczy

erbe

Wszystkie negatywne spostrzeżenia na temat tej placówki są szczerą prawdą. Studnia bez echa. Chcesz sobie i adresatowi podnieść ciśnienie, wyślij paczkę PP. Ostatni mój przykład: Paczka + nadana 07.08.18 o godz. 10,59 w Sosnowcu, o godzinie 19,28 tego samego dnia zaległa w Zabrzu. I zalega nadal, czyli 09.08.18 godz.15,00. Rodzaje przesyłek różnią się wyłącznie ceną jaką naiwny nadawca uiszcza na poczcie. Firmy kurierskie za porównywalną opłatą dostarczają przesyłki w ciągu doby. Wniosek jest jeden, środkowy palec dla PP i telefon do firmy kurierskiej.

Werzabrzetodno3210

Totalne dno, mija 4 dzień a paczka dajel w wer zabrze, w tym samym dniu wysłałam paczkę do gdańska i paczka już dawno tam jest, a na swoją z wer zabrze chyba się nigdy nie doczekam. Nie ma żadnej kontroli nad pracownikami? Nikt nie widzi żadnego problemu? Nikt z tym nic nie robi? Powinni pozwalniać takich pracowników, bo zero pożytku

polak

totalne zmiany muszą być w WER Zabrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zmienić zarząd który odpowiada za takie sytuacje w systemie przekazywania paczek listów itp...………….

Obywatel

Paczka nadeszła 03 08 do WER Zabrze a mamy 06 08 i dalej jest trzymana i nie wysłana dalej szkoda słów !!!! pytam się kto tam rządzi ??? czas najwyższy na radykalne zmiany - dobre zmiany ! ludzie płacą i czekają na paczki . Najgorsza w Polsce ekspedycja

Jula

Wysłałam paczkę ekspresowo w czwartek 2.08. 2018 po godz. 9:00 z Katowic. Pomijam fakt, że do Zabrza (niestety) dotarła dopiero po 18:00 i tam tkwi, a miała być dostarczona na miejsce w piątek. Nie idzie się dodzwonić ani na pocztę, ani do Zabrza. Żadne infolinie i inne nie działają, albo nie są odbierane. Żałuję, że nie przeczytałam tych komentarzy przed nadaniem paczki. Nigdy więcej nie wyślę nic przez polską pocztę. Oszustwo, kłamstwo i wyłudzanie pieniędzy. Ciekawe czy paczka w ogóle dojdzie czy "zaginie".

Romek

k.….. a paczka ekspres jest na wer 2 dni trzymana zobaczymy co dalej …….. nadal jej nie ma wysłanej - skandal !!!!!!!!!!

BARDZO WK...ONY

to jedna wielka h......nia NIGDY WIĘCEJ WYSYŁKI PIE.......NĄ POCZTĄ POLSKĄ

Kawacabrio

Wer Zabrze to najgorsza sortownia w całej Polsce. Wysyłam bardzo dużo paczek przez pocztę i potrafią w dzień pokonać kilkaset km, ale każda która trafi na wer zabrze czeka kilka dni na tych leni, którzy nawet nie mają pojęcia gdzie jest dana paczka (dzwonione kilka razy i nikt nic nie wie odnośnie paczki, a jest ona dość duża (10kg)). Mam nadzieje żew końcu pozwalniają wszystkich tamtejszych pracowników, albo samemu w końcu tam trzeba będzie wpaść i zrobić porządek. Banda leni i nierobów.

Gosia

Wielokrotnie korzystalam z usług różnych firm kurierskich. Poczty polskiej rowniez. Maksymalny czas trzymania paczki w sortowni to bylo 3-4 h. Dzis juz wiem ze wer zabrze paczkę mozna przetrzymać ponad dobe! Dodzwonić się nie można. Po tylu negatywnych opiniach ktos powinien przyjrzeć się sprawie bo w żadnej innej sortowni pączki nie sa przetrzymywane tak dlugo!

Mirek

To jakaś pomyłka ten Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze. Bezrobotni szybciej wydadzą paczkę a nie te lenie z tej sortowni nawet telefonów nie odbierają. W dzisiejszych czasach kto tych ludzi tam trzyma Jakie kierownictwo tacy pracownicy. Porażżżżżka trzy dni i paczki niema

To są jakieś jaja .. Paczka + niby czas nadejścia 24 do 48 h max ..a tu ponad 3 dni czekania i nic ..!!! Paczka utknęła w Wer Zabrze.. Nwm kto pracuje tam .. Ale powinni zamknąć tą placówkę!! Zero kontaktu..

_zadowolona_

mi paczka w zabrzu siedziała tylko 6 godzin. odetchnęlam z ulgą bo juz sie balam widząc te wszystkie komentarze... 8.07.18

Szam
@_zadowolona_

Ja to teraz też się boje , że mi przetrzymają . Czekam na książkę i jutro ma dojść

Bezsilny

Moja paczka utkneła w Zabrzu 18.07.2018 i do tej pory ani widu ani słychu . Telefonow nieodbieraja czarna magia jest 27.07.2018 czekamy dalej . Ps. Poszlo priorytetem ????

Riding
@Bezsilny

Moja paczka czeka od 24.07- zgłosiłem dzisiaj interwencje na ich infolinii, zobaczymy... poza info... nikt tel nie odbiera.

To jest kpina.Czekam na paczkę 24 i nic.Telefonów nikt nie odbiera,a jak dzwonię za długo odkładają słuchawkę.To jest (usunięte przez administratora) w biały dzień

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu