Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Pejo

W końcu w WER Zabrze CZARNEJ DZIURZE pocztexu coś się ruszyło...

Wkurwiony

WER w Zabrzu-buraki niech poczta tam posadzi więcej pożytku będzie. Trzy dni przesyłka leży u nich i żadnej odp na mail. Miała być dostarczona w 48h. To już kolejny raz.

Niezadowolony

Wer Zabrze to porażka. Ile razy tam mi trafia paczka to później leży cały dzień lub dłużej. Zamiast żeby paczka szła przez Katowice. To idzie przez ten nieudany zakład w Zabrzu. Kiedy to w końcu zlikwidują. Bo oni tylko działają na szkodę i opóźnienie poczty a co idzie na opinienie..

Janusz

Tragedia, bo kolejna paczka, która zamówiłem paczką + gnije w tym pożal się Boże ZABRZU, który według mnie powinien zostać zaorany i obsiany kartoflami, bo za tak niekompetentna obsługę, to ja podziękuje i po raz ostatni korzystam z usług PP.

Krzysiek
@Janusz

Januszom dziękujemy ????????????????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Zabrze
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Iwa

Witam! To jest porażka . Nie można uzyskać żadnej informacji bo nie odbierają telefonów. Paczka z Zabrza pomyłkowo trafiła do Zawiercia. Utknęła w tych miejscach przrz dwa dni . Teraz jest znowu w Zabzu. Jedna wielka niewiadoma kiedy do mnie dotrze. A tak na marginesie nawiąże do złych kodów poczrowych. Anita , mój kod jest poprawny i zawsze taki jest a historia powtarza sue. Zabrze to czarna dziura. To DRAMAT !!!!!

Niegdy wiecej nie wysle paczki poczta!!! Gnije juz 3 dni w WER Zabrze.

barciol

Tragedia... . W zeszłym roku było jakoś sprawniej, a teraz mimo że Paczka+ Ekspres to idzie sobie 4 dzień roboczy, przy czym drugi dzień leży w WER Zabrze. Totalna kpina.

silco

Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-09-18 16:00 PP Rzeszów R101 Wysłano powiadomienie e-mail 2018-09-18 19:04 SYSTEM Wysłanie przesyłki 2018-09-18 21:26 WER Rudna Mała Nadejście 2018-09-19 02:14 WER Zabrze Dzwoniłem na infolinie i powiedziano mi ze do czterech dni roboczych przesyłkę otrzymam a jak mnie nie będzie w domu to zostawia awizo gdzie mogę paczkę odebrać. Płaciłem za dostarczenie do domu wiec niech spadają a mieszkam50km od Zabrza. Nigdy więcej Poczty Polskiej. Jak dobrze ze zawsze place przy odbiorze.

kujjul

Praca ciężka, zarobki marne. Nie polecam.

Paczka do mnie została nadana 18.09 o godzinie 9.13- o godzinę 19.23 wylądowała w Węźle w Zabrzu i tkwi tam do tej pory, są tam rośliny, dużo rosli i nie wyobrażam sobie że może tam stać jeszcze chociażby 12h nie mówiąc już o jakiś 48h jak bywało z tego co czytam w opiniach, kuźwa w jakim stanie to do mnie dotrze!!!?

Wkurzona

Czy te paczki w ogóle docierają z tego oddziału w Zabrzu? To są żarty jakieś... Jeżeli jest tam za mało pracowników to przykro mi, ale to weźcie i to zgłoście gdzieś... Bo tak się nie da dalej. Cała poczta polska upadnie niedługo przez ten jeden WER w Zabrzu... Kurier 48h.. Z czego już grubo ponad 48h w samym wer Zabrze...

Zszokowana

To są jakieś kpiny! Nigdy więcej paczki w PP, a wszystko przez wer Zabrze...nigdy nie miałam takich problemów wcześniej, ale tym razem moja paczka utknela w tym trójkącie bermudzkim i leży sobie tam już od poniedziałku

Ulaa

Moja priorytetowa paczka ugrzazla w wer Zabrze o 2 w nocy i czas się zatrzymal...

Uncontrollable

To jest niepoważne. Priorytet a siedzi drugi dzień w jednym miejscu, kpina. Oczywiście, że w WER Zabrze. Zbankrutujecie. Ostatni raz używam PP.

Uncontrollable
@Uncontrollable

I oczywiście nikt nie odbiera telefonów, bo po co! 20 zł za przesyłkę... Mniej bym za kuriera zapłaciła i tak też następnym razem zrobię. To był ostatni raz, poczto! Ostatni!

Kiszka

Status paczki nadal można śledzić prze emonitoring.poczta-polska.pl To jest śmiech na sali, moja paczka ugrzązła tam na 4 dni (lokalna, tzn. wysyłana z Polski priorytetem). Dla przykładu WER Komorniki potrafią zwolnić i oclić (!!!) zagraniczną paczkę w 3 dni, a procedur tam jest znacznie więcej, niż tylko przerzucenie paczki do kolejnego WER'u lub DER.

piotr

największe skurw.....stwo i dziadostwo jakie może być to chyba jest ta dobra zmiana -w (usunięte przez administratora) im się przewraca

Były Klient PP
@piotr

Mam to samo z Wer Zabrze paczka priorytetowa wisiała tam trzy dni a była nadana przed 15.00 doszła do Wer Zabrze i czas się zatrzymał ,to nie pierwszy raz ,zawsze jak dochodzą paczki do Wer Zabrze jest problem kto tam pracuje? Banda niekompetentnych osób,zwolnić dziadostwo,szkoda słów i nerwów .Przez taki punkt jak jest Wer Zabrze Poczta Polska traci klientów i za chwilę zniknie z rynku.Stracili następnego klienta który następnym razem skorzysta z usług konkurencji.a PP będze omijał szerokim łukiem bo przecież (usunięte przez administratora)śmierdzi.

Kasiula

Moje dziecko czeka na książkę do religii już kilka dni ponieważ utknęła w WER Zabrze i tak sobie tam leży i kiśnie normalnie można zwariować żeby tydzień czasu czekać na jedną książkę..... Brak słów...

@Kasiula

Najgorsze jest to ,ze nie mozna do nich jechac i odebrac pilna paczke ktora juz lezy u nich kilka dni.telefonu nie odbieraja tylko odrzucaja polaczenia,ostatni raz zamowilam paczke ktora idzie przez poczte,z kurierami takich problemow nie ma.przewaznie jeden dzien i płaczuszka jest,a poczta to porazka

Kasiula
@Kasia

Ja też już nigdy nie zamówię nic przez pocztę. Lepiej zapłacić pare zł więcej za kuriera bo nigdy nie ma takich problemów.

Ptasia

Mam tylko nadzieje,ze cale kierownictwo i pracownicy czytaja wszystkie te opinie i wiedza co my o nich i ich podejsciu do pracy i nas myslimy,podaja nr telefonu kturych i tak nie odbieraja

Sławomir

A mój priorytet leży u nich już dwa dni i nie wiem co dalej. Brak słów i widać, że nie ma na nich kary. Oni tam może są z jakiejś "wpływowej partji" i nikogo się nie boją.

@Sławomir

Bo to jest tragedia z ta poczta.moja paczka lezy u nich juz dwie doby,telefonu nie odbieraja,to jakies kpiny co oni tam robia.do zabrza mam blisko,jestem w stanie sama po nia jechac zeby nie przechodzila przez kolejne 3 poczty,ale coz,telefonu nie odbieraja,zero kontaktu,jak dalej tak bedzie to poprostu jej nie odbiore i nie zaplace za nia

Jolanda

A dlaczego firmy kurierskie nigdy nie nawalają????Mniej paczek mają czy co....

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu