Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Łucja

Czy jest na forum obecny pracownik Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu, który w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie? Jakie warunki proponuje ten pracodawca nowym pracownikom? Czy możecie napisać coś więcej o obowiązującym systemie pracy, czy to praca także w sobotę i niedzielą oraz na nocne zmiany?

Czemu ktoś coś z tym Zabrzem nie zrobi,gdzie indziej nie ma takich problemów.

Łucja

Ostatnio na forum możemy zaobserwować interesującą dyskusję pomiędzy klientami, a pracownikami Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Proszę zarówno jedną jak i drugą stronę o wyrozumiałość. Może obie strony zaproponują jakieś rozwiązania, na których skorzystają wszyscy? Czy macie jakieś pomysły na to, jak usprawnić pracę?

wkurzona
@Łucja

Tak,zapewne zatrudnić wystarczająco dużo personelu i NALEŻYCIE im płacić. Bo jak znam życie ludzi jest garstka,bo tnie się koszty i zarabiają minimum krajowe,co motywujące nie jest. Czy Wy tam macie jakis strajk znowu??? Paczkę priorytetową przetrzymujecie już trzecią dobę. Na infolinii każą uzbroić się w cierpliwość a o tym, zeby w WER ZABRZE ktos odebral mozna zapomniec.

Przyjedź ludzi do pracy

Wkurzona

Mam pytanie: Czy ktokolwiek z piszących tu opinie paczki odebrał? Czy w końcu dotarły i po jakim czasie? Moja paczka priorytet jest przetrzymywana tam juz trzeci dzień i nie moge nawet nic zrobic,bo nie ma gwarantowanego terminu dostarczenia ( D+1 to szacowany termin) moge tylko czekac. Obawiam sie, ze nigdy jej nie dostane...od dziś będę unikać PP jak ognia ( do tej pory tylko Inpost :/) Gdzie tylko mozna to kurier.

@Wkurzona

Tak, ja odebrałem paczkę. Paczka + Ekspres z gwarantowanym terminem doręczenia na następny dzień roboczy:)) została nadana 21.08. o godz.17:33, przyjęta do WER Zabrze 23.08. godz. 7:06, doręczona 1.09. godz. 13:15. Kurier powiedział, że te opóźnienia to przez podręczniki szkolne, które muszą dotrzeć do szkół na czas i to jest ważniejsze niż moja paczka... Poważnie, tak dosłownie powiedział, ręce opadają.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
OstatniRazPocztaPolska

WER Zabrze to jakieś państwo w państwie. Paczka krajowa błyskawicznie przebyła drogę ze Szczecina do Zabrza, przyjęta 23.08. o godz. 7:06 do WER Zabrze, dzisiaj jest 27.08., co się z nią dzieje do tej pory tego nie wiadomo... Nie ma możliwości jakiegokolwiek kontaktu. Robią sobie jaja z klientów którzy niestety skorzystali z usług PP. Póki co trzeba czekać i liczyć na to, że paczka w ogóle kiedykolwiek dotrze do miejsca przeznaczenia, które paradoksalnie znajduje się 2,5 km od WER Zabrze, porażka... Banda nierobów i tyle. Sprawie powinna się przyjrzeć NIK i wyciągnąć surowe konsekwencje wobec kierownictwa tego cyrku. Nawiązując do postów pani Łucji, która chciałaby poznać opinie pracowników, śmiem twierdzić że ich nie pozna, bo albo tam nikt nie pracuje albo matoły, które nie potrafią pisać ani czytać.

Anita
@OstatniRazPocztaPolska

Witam, zapraszam na WER Zabrze na umowę zlecenie, zobaczy Pan jak wygląda prawdziwa praca i tyranie, gdzie 1 osoba robi za 3 po 8-12 godzin sortując paczki i gabaryty od 1 kg do 150 kg. Obrażając ludzi nic Pan nie zyska, tylko Pan pokazuje jakim jest burakiem.

aaa
@Anita

Niezadowolenie z warunków pracy i płacy nie daje prawa do bylejakości i bałaganu!!! Wśród niedostarczonych na czas przesyłek na pewno znajdują się takie , które były opłacone przez ludzi mniej zarabiających. Może czas zmienić pracę , a tkwić z poczuciem ze się jest ofiarą i dawać sonie przyzwolenie na bylejakość !!!!!! Jeżeli ktoś podchodzi solidnie do obowiązków to nie uzależnia porządność swojej pracy od płacy, będzie zawsze pracował na byle jak ! ma to w naturze !

artik
@Anita

Gdyby ten kraj był normalny to ktoś odowiedzialny za bałagan na wer Zabrze powinien już dawno być na bezrobociu a reklamacje wypłacone przez pocztę powinny być zapłacone z jego kieszeni

@Anita

Pani Anito, prawdziwa praca wygląda tak, że jest przede wszystkim efektywna, u was jest chaos nad którym nikt nie panuje, a skoro Pani uważa że Pani tyra to tylko i wyłącznie z własnej woli. Czyżby była Pani masochistką... ? W dzisiejszych czasach praca "leży na ulicy" , do wyboru do koloru, przynajmniej w naszym regionie, więc może czas rozglądnąć się za czymŝ ciekawszym niż tkwić w tym bagnie. Chyba, że Pani kwalifikacje pozwalają jedynie na przerzucanie paczek, to w takim razie trzeba zamknąć dziób i dalej tyrać, z tym że bardziej efektywnie.

Dobry duszek
@OstatniRazPocztaPolska

Pomyślałeś o tym że jest coraz mniej pracowników a paczek nie ubywa, tylko jest ich coraz więcej i więcej? Potem 1 osoba robi za kilku. Dla pracowników poczty to lepiej że osoby prywatne rezygnują z usług tej firmy, bo mają może minutę więcej czasu by skorzystać z toalety a nie pampersa. Niech i 10 milionów ludzi zrezygnuje, pozostaje jeszcze ponad 2 razy tyle... Przyjdź zobacz jak wygląda tam praca a nie siedzisz przed klawiaturą i najeżdżasz.

Wiola
@OstatniRazPocztaPolska

Moja krajowa paczka "siedzi" w WER Zabrze już 3-ci dzień. Pierwszy i ostatni raz korzystam z ich usług! A wybralam PP tylko dlatego, że w sklepie internetowym opcja paczkomat była zablokowna (szkoda, bo z paczkomatem nigdy nie miałam problemów), zaś z góry przelewem nigdy nie płacę. Trudno, z usług tego sklepu też już więcej nie skorzystam. Współczuję pracownikom, jeśli rzeczywiście jest w tym WER-ze koszmarnie. Pozdrawiam i życzę jak najmniej klientów.

aniwla500

To jakaś porażka wysłałam paczkę expres leżała w WER Zabrzu 28 godzin, wysłałam paczkę priorytetową i od 1-go sierpnia nadal leży a dziś mamy 3 sierpnia i nadal się tam znajduje, czy ktoś się za to wezmie, za to nieróbstwo ? co oni tam robią ? zastanawiam się czy nie zadzwonić do TVN, może oni to nagłośnią i się wreszcie za to wezmą. czy ktoś jest za ?

Jula

Jestem za :)

Kacper88

jestem za

@aniwla500

Podpisuję się pod wszystkimi wpisami. Przetrzymują paczki, nie odbierają telefonów. A my płacimy za to, że by paczka szybciej dotarła. Ostatni raz skorzystałam z usługi Poczty Polskiej. Zdecydowanie wybieram firmy kurierskie. Przesyłki są zawsze na czas. Bezproblemowo.

@aniwla500

Zdecydowanie tak!!! Skrzyknijmy się, jakieś propozycje?

Łucja

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Jak wyglądają obecne warunki pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy warto się zatrudnić w tym miejscu?

artik
@Łucja

Najgorsze jest to ze klejent poczty nie ma do kogo się zwrócić nawet pisanie skargi do Urzędu Komunikacji Elektronicznej nic nie wnoszą bo poczta wypłaciła gwarantowaną sumę za reklamacje 35 zł. i w myśl prawa jest wszystko ok. Państwo w Państwie i Monopolista

Klient PP
@artik

Uważam, że wystarczy jedna prosta zmiana w regulaminie świadczenia usług przez PP, a mianowicie opłata za należycie wykonaną usługę powinna być pobierana dopiero po wykonaniu tej usługi. Myślę, że ten cały bałagan dość szybko padłby śmiercią naturalną.

archi

Mam podobny problem jak wielu z kolejną już paczką przetrzymywaną w WER Zabrze.Paczkę wysłałem 28 sierpnia 2018 jako Ekspres z gwarantowaną usługą dostarczenia w terminie.Paczka z UP Bielsko-Biała została wysłana w kilka godzin po jej nadaniu do WER Zabrze i tam zalega.W paczce są leki i żywność dla osoby niepełnosprawnej co zostało uwidocznione w zawartości przesyłki.Kim zatem są ci,którzy w tak bezczelny sposób traktują swoje obowiązki ... sadząc po wielu państwa wpisach są to niedoinwestowani umysłowo najemnicy,którym nawet naplucie w twarz nie zrobi różnicy a co gorsze to ich do tej pracy w WER Zabrze zatrudnili im podobni dlatego żadne wpisy nie robią na nich najmniejszego wrażenia.Dziwić należy się tym,którzy póki co siedzą na swoich kierowniczych stołkach i muszą mieć świadomość ignorancji,bajzlu, tępoty,nieróbstwa i pomimo tak wielu sygnałów nic z tym nie robią - ktoś wcześniej napisał o nagłośnieniu tych smutnych dla nas klientów faktów i to wydaje się być właściwym rozwiązaniem.Poszukanie winnych za te kpiny nie będzie trudne.Osobiście złożę pisemną skargę na stosowane w WER Zabrze praktyki do dyrekcji Poczty Polskiej i umieszczę stosowny opis w internecie do czego i państwa nabitych w butelkę namawiam.

CzekamNaPrzeyłkę
@archi

Popieram w 100%. Moja przesyłka Paczka+ Ekspres zalega tam już 7 dni roboczych. Skontaktowałem się dzisiaj z nadawcą przesyłki, żeby złożył reklamację, bo to jedyna droga, jaką można się dowiedzieć co się dzieje z przesyłką. Poczta Polska ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji ( bez komentarza). Chętnie się dołączę do nagłośnienia sprawy, bo nikt za to nie odpowiada. A tak na marginesie, to nawet 100 lat temu paczki potrafiły szybciej dotrzeć niż dzisiaj, gdzie zalegają wiele dni odłogiem w tzw. sortowni, porażka...

Artik

Czy ktoś w instytucji poczta polska jest za coś odpowiedzialny? 11 paczek wysłanych z gwarantowaną usługą EKSPRES leżakuje po 24 godziny na wer Zabrze ani jedna nie została dostarczona adresatów jak pisze poczta na swojej stronie z GWARANTOWANYM TERMINIE DORĘCZENIA. Do nikogo nie można się dodzwonić NIKT nie jest za ten bałagan odpowiedzialny tak zawani doradcy w biurze obsługi poczty potrafią tylko przeklejać wiadomość NIECH KTOŚ W KOŃCU ZAREAGUJE NA TO PAŃSTWO W PAŃSTWIE

z

Trzymajcie się z dala od tego miejsca, większego syfu nigdy nie widziałam. wad nieskończenie wiele, a zalet zero.

Koniec z PP

To jest Tragedia ten "WER Zabrze" !!!! Moja paczka Pocztex Kurier 48 jest przesyłana już 10 razy między WER Zabrze a UP Bielsko-Biała 2 i tak paczka sobie krąży między tymi pocztami. WER Zabrze wysyła paczkę nie do tego urzędu pocztowego co powinien . Mają w WER Zabrze BAŁAGAN !!!

Anita
@Koniec z PP

Bałagan się tworzy, jak ludzie nie piszą dobrych kodów a potem się dziwią, że paczka krąży. W regionie obsługiwanym przez WER Zabrze jest czasem po 3 miejscowości posiadające tą samą nazwę a inny strumień kierowania

OstatniRazPocztaPolska

I jeszcze jedno, odpowiadając na pytanie pani Łucji czy warto się zatrudnić w WER Zabrze, to odpowiedź jest prosta: TAK, warto tylko i wyłącznie w celu odebrania swojej paczki.

Pilne

Witam, czy w WER Zabrze można odbierać paczki osobiście w sobotę? Są to pilne paczki, powinny być dostarczone już wczoraj, a nadal siedzą w Zabrzu.

kicia

Przesyłka nadana w dn.14 sierpnia 2018 r. w Andrychowie. Odebrana w Zabrzu w godzinach nocnych 14 sierpnia. Przeleżała 4 dni ( !!!) w WER w Zabrzu. Wysłana z Zabrza dopiero w nocy 18 sierpnia 2018 r. Miała być prezentem na ślub 18 sierpnia. Czas zmienić kierownictwo w tej placówce. +

Iza

Czekam na przesyłkę, dziś jest 23 08 208 godz. 16.06, oto ostatnia pozycja z eMonitoring: ,,Przyjęcie z ładunkiem 2018-08-21 18:44 WER Zabrze'' Dodzwonić się nie można , odrzucają połączenia, powinnam mieć przesyłkę w ciągu 48 godzin, ciekawe w jaki sposób dotrze w okolice Szczecina ,skoro od dwóch dni przetrzymują ją w Zabrzu.

Gida

Przykro mi to pisać bo jestem rodowitą Ślązaczką ale WER w Zabrzu jest beznadziejną placówką przesyłki leżą odłogiem ponad 24 h w placówce zanim ruszą dalej a mamy niewielki kraj z wybrzeża do Zabrza przejedzie się w 8 godzin a paczka wysłana 20 sierpnia ze Słupska w Zabrzu była w nocy 22 sierpnia i nadal tam jest. Jak mnie powiadomiono na infolinii pocztexu otrzymam ją jutro t.j. 24 sierpnia. Dzwoniąc na kilka nr telefonów nie jednokrotnie żaden nie został odebrany wstyd, to są kpiny a nie usługi.

Jestem ze Śląska
@Gida

Ja nadal oczekuje Paczki leży tam już 4 dzień i nic się nie rusza . Pomimo tego ,że to prezent urodziny są jutro a my bez prezentu . Nie polecam placówki brak słów

danka662

Porażka przez duże Ż . nie zamierzam tego tak zostawić ,dość tego paczka jest przetrzymywana ,a powinna być już u adresata wczoraj. Pisze reklamację i oddam sprawe do Sądu jak będzie trzeba. Dno dno i jeszcze raz dno

mACIEJ

Podobnie jest w WER Warszawa

Mirek

Po jakiego c...a podają numery telefonów których nikt nie odbiera?????????? przesyłka wysłana 14.08 kwitnie do tej pory u nich, a mamy już 17.08. Jaja sobie robią z klientów, ciekawe czy ktoś to tam ogarnia???

gizmo00700

witam miesiąc temu przetrzymali wysyłkę a nawet dwie złożyłem reklamacje uznali i teraz mija przesyłka znowu stoi na sortowni bedę znowu składał reklamacje i wy ludziska składajcie ,jest długi okres oczekiwania ale jak nikt nie będzie składał to nadal będą olewać przesyłki a my dopłacamy za każdą usługę,pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu