Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

ada

paczka czeka tam 3 dni i ani rusz, mam tam prezent i co? tam nikt nie odbiera , zadnego z 3 podanych numerów, nie realne , maja nas w d..ie, już nigdy poczta nic nie wysle, wole dopłacić np. ups-owi, zenada, mam nauczke, nigdy

Wkurw

Paczka karjowa utkneła w WER Zabrze. To jakieś żarty z klienta. Chyba za życia nie dostane swojej paczki. Dodzwonić się tam to chyba jak wygrać w Lotto.

adamz

darmozjady place za przesyłkę 24h a dochodzi po 60h to są jakieś jaja i złodziejstwo w biały dzień

Aga

Wysłałam paczkę w piątek mialabyc dostarczona dzisiaj do koszęcina. Od 4 paczka jest w wer zabrze i nic się z nią nie dzieje. Córka czeka na baletki bez tego nie wystąpi. Mogłam wziąć kuriera. Ma ktoś numer kontaktowy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Zabrze
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Agata

Nie polecam ,przetrzymują przesyłki,które powinny dochodzić ekspresowo.

Łucja

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Może jest na forum pracownik tej firmy, który chciałby wyrazić swoją opinię?

Jestem przerażona -jak długo będę cczekać na paczkę która została nadana 17lipca i do Zabrza dotarła już 18 lipca i nadal tam jest

Ka

Żenujące. Zdecydowanie NIE POLECAM. Nie doczekanie. Paczka miała być w maxymalnie 2 dni robocze a minął już tydzień i dalej paczki nie mam. Lekcewazenie

Moja cierpliwość jest na wyczerpaniu !!! To jakieś nieporozumienie, paczka priorytetowa utknęła w WER Zabrze 2 dni temu, nikt tam nie odbiera telefonu i nie można uzyskać żadnej informacji !!! Kompletna hańba dla Poczty Polskiej

Zbyszek

Ludzie!! Nie wkurzajcie się na brak paczki! Tam pracują prawie sami pracownicy z Ukrainy i nie znają języka Polskiego a porobiły się obecnie Piramidy Paczek! Ja czekam już tydzień na swoją. Fakt! z Zabrza do Katowic jest cholernie daleko!

Justyna

Zastanawiam się co byście zrobili gdyby nie było takiej firmy??

@Justyna

Wybrali firmę kurierską, która bez żadnych usług typy paczka24 doręcza już ją następnego dnia

Gdzie Paczka!!!!!! W tym Zabrzu ludzie co wy tam robicie człowiek czeka tydzien na czesci a wy telefonu nie odbieracie powinni w as za to pozwalniac

Gdzie moja paczka oni tam oszaleli tydzień czekam paczka 24 z opola wyslana w zeszłym tygodniu dzis sroda ludzie porażka

to ja

niestety ale to prawda co piszą ludzie,Zabrze WER to darmozjady ale nie w tym rzecz,rzecz w tym że jest kierownik i ktos wyżej i takich robali zatrudniaja ale tez sami nie są lepsi .Pis twierdzi że jest lepsza zmiana,,,ale jaka? zmienili druki na paczka+ i ekspres kasa wieksza ,,usługa zerowa,,,,że też nikt za to się nie bierze,wstyd za nazwe Poczta Polska wstyd i hanba!!!!!!

Łucja

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Czy obecnie są na poczcie jakie przyjęcia? Jeden z pracowników napisał, że firma oferuje kartę multisport oraz pakiet szkoleń. Czy możecie to potwierdzić?

koma

Jestem przerażona tymi wszystkimi wpisami. Moja przesyłka czeka "dopiero" 5 dni. Więc na razie nie ma nadziei , że szybko nadejdzie. Co jest grane ? Czy naprawdę nie ma sposobu na poprawę tej sytuacji. Gdzie tu jest "pies pogrzebany"? Czy jest to "olewajstwo" , jak tu ktoś wspomniał, czy po prostu fatalny brak organizacji w tym urzędzie ? Żenada. A tak na marginesie to jestem ciekawa co otrzymam. Mam informację, że jest to wysyłka XXL o wadze 12 kg, a zamawiałam 2 rolki folii do zgrzewarek ! No,no, pewnie ta folia ma wymiar 200 m a nie 2m.?????

@koma

KOMA To jest ryczałt SPRZEDAWCA MA TAK USTAWIONE ZE ZA KAZDYM RAZEM JAK U NIEGO COS ZAMÓWISZ TO MA PODPISANĄ UMOWE Z POCZTĄ O TYM ZE PACZKA WAZY 12KG XXL NIE MARTW SIE O NIC PRZYJDZIE VI TO CO ZAMÓWIŁAŚ TO PO PROSTU RYCZAŁT

Szymon

Przetrzymują paczki bo kilka-kilkanaście dni bez odzewu. Porażka nir polecam zamknąć tą poczte w (usunięte przez administratora)

Co to dużo mówić, moja paczka leży w Zabrzu od 4 czerwca!!! Napisałam oficjalną skargę, póki co nie raczyli nawet na nią odpisać. Zostały im dwa dni, bo niby do 30 dni mają czas na odpowiedź, jeśli dalej tak będzie idę na policję. Sory, to cenna paczka i nie wiem jak mam to interpretować skoro nie raczą nic odpowiedzieć? Przywłaszczenie?

Łucja

Bardzo wiele tu opinii od osób korzystających z usług firmy. Zależy nam na tym, by na forum pojawiały się też opinie o tym, jakim jest pracodawcą. Zachęcam byłych i obecnych pracowników do udziału w dyskusji. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia? Czy można brać udział w szkoleniach, korzystać z benefitów pozapłacowych?

Maro
@Łucja

Szkolenia to pic na wode fotomontaż,jedyną zaletą jest wypłata na czas i benefity w postaci kart Multisport i wczasy pod gruszą.

Łucja

Wciąż piszecie o usługach świadczonych przez firmę, a w wątku brakuje rzeczowych opinii o niej jako pracodawcy. Czy możecie coś o tym powiedzieć? Będą to cenne wskazówki dla zainteresowanych kandydatów. Czy praca jest wyczerpująca? Co sądzicie o możliwościach rozwoju?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu