Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Sysia772

Makabra! Po raz pierwszy zawiodłam się na Poczcie Polskiej. Paczka nadana 15 listopada, od 20 listopada wisi w WER Zabrze. Przewidywany czas dostarczenia 3 dni robocze... Zamówione prezenty dla dzieci do przedszkola na Mikołaja...

ZdenerwowanyKacper
@Sysia772

Dostala juz Pani swoją paczke?

BH666
@Sysia772

Mam podobną sytuację. Celowo nie korzystam z usług "prywaciarzy", tylko z Poczty Polskiej, ale jakość usług woła o pomstę do nieba. Nierzetelna firma.

BH666

Paczka, która powinna już dzisiaj do mnie nadejść (Bydgoszcz), od dwóch dni leży sobie i zapuszcza korzenie w WER Zabrze. Tragedia. Tyle na temat Pocztex Kurier 48. Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: Zainteresowanie się egzekwowaniem jakości usług, świadczonych przez WER Zabrze.

koala

Żułwie z WER Zabrza zawsze mają ruchy jak mucha w smole,w innych WERach nie tylko w tym w Zabrzu,WER Lublin 2018-11-26 17:46 Przyjęcie z ładunkiem,WER Lublin 2018-11-26 21:58 Wysłanie z ładunkiem,WER Zabrze 2018-11-27 06:25 Przyjęcie z ładunkiem jest już 18:00 i cisza, położyli worek z boku? Chyba musi swoje odleżeć do jutra, chyba że nocka coś zrobi

____

Paczka+ priorytet od czwartku(22.11) na sortowni w Zabrzu.Kolejny raz PP się popisała.Odbieram paczki z różnych firm kurierskich,ale tylko z pocztą problemy.Omijać Pocztę polską szerokim łukiem!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
jotes06

13 listopada 2018 nadałem paczkę priorytet w urzędzie pocztowym Lublin17. Nazajutrz o godz. 6.10 przesyłka trafiła do WER ZABRZE, gdzie tkwi do dzisiaj. Przesyłka była wysłana do Gliwic. Czy jest szansa, że będzie doęczona. nr przesyłki 00259007733986624087

@jotes06

z tego co widać w systemie śledzenia 15.11 została dostarczona.

Dynia

Nasze przesylki sa notorycznie okradane z bonow Sodexo na tej sortowni. Straty ida w dziesiatki tysiecy zlotych. Wiezniowie okradaj aprzesylki!!

@Dynia

proszę dać dowody. to są pomówienia!

profsor500

paczka została przyjęta ok 7:00 dnia 9.10.2018. do tej pory (15.10.2018) nie drgnęła. Została nadana jakimś ekspresem, żeby we wtorek czekała na mnie już w urzęcie poczty Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: poprawcie się Lubię atmosferę w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu za: nie wiem,

@profsor500

proszę sprawdzić, czy nie dostał Pan wezwania do zapłacenia cła.

Joe

Jak to możliwe, że w innych sortowniach czas obsługi paczki wynosi do 3-4 godzin i przesyłka leci dalej w drogę a w WER Zabrze ZAWSZE jest przetrzymywana 2-3 dni, a czasem nawet dłużej? Poczta Polska od kilku lat ma to wszystko głęboko gdzieś, bo nic się nie zmieniło w sprawie tej konkretnej placówki, dalej panuje tam chaos i dezorganizacja a niestety wszystkie paczki na śląsku przechodzą przez tą sortownię. Osobiście mam wrażenie, że nie traktuje się tam klienta poważnie, Paczka Express 24 to Paczka Express 24 a nie 144 czy 240. Moja paczka miała dotrzeć na 03.08 a zamiast dotrzeć do mnie utknęła cały dzień na sortowni w Zabrzu, nie jestem nawet do końca pewnien czy na poniedziałek będzie u mnie. Wiem, że tym komentarzem świata nie zawojuję, ale może uświadomię komuś jakim żartem jest ta placówka i że lepiej zainwestować swoje pieniądze w firmy kurierskie, które profesjonalnie i poważnie traktują swoją pracę.

Jula
@Joe

Mam dokładnie ten sam problem i ochotę podjechać i zabrać przesyłkę.

dodo
@Jula

Nie da się w Zabrzu odebrać osobiście przesyłki.

@Joe

trochę Pan przesadza, zważywszy na to że mamy kursy na wyznaczoną godzinę, nie ma możliwości na to żeby przesyłka leżała na innych WERach tylko 3 godziny, tylko dłużej. W okresie wakacyjnym paczki były w terminie odsyłane. Chyba, że były tak towary nie dozwolone i niestety Pana paczka była zatrzymana.

geograf

Szczytem głupoty jest wysłanie przesyłki "pocztex 48" z Opola do Jeleniej Góry przez WER Zabrze. Pewnie w tym momencie wiatr wiał z zachodu i gołąb musiał lecieć do Zabrza odczekał na zmianę kierunku wiatru i dopiero poleciał na zachód do Jeleniej Góry. Widocznie w Poczcie Polskiej już nikt nie wie gdzie jest zachód a gdzie wschód Polski.

@geograf

pokłosie centralizacji. Głównym centrum w obwodzie śląskim jest WER Zabrze, czyli normalne jest że przesyłka z Opola idzie przez WER Zabrze. Następnym razem radze zawieźć przesyłkę sam i ROZWIĄZAĆ swoje problemy

Aslam

Koszmar, wiecznie przetrzymują paczki!!!!

hexe
@Aslam

paczki wysyłane 13 listopada do tej pory nie są dostarczone

MRX

4 dni leży u Was paczka (opona) i chyba zrezygnuje z odbioru bo ile można czekać na dostarczenie. Dobrze że jest pobraniowa a nie płaciłem wcześniej. Nigdy więcej poczty.

ANTYWER

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: TO JEST JAKAŚ KPINA, POZIOM SIĘGAJĄCY DNA. ŚWIADCZENIE USŁUG NA NAJNIŻSZYM POZIOMIE.

Honia 321

Moja paczka idzie do klienta 8 dzień nadal leży w magazynie nie dostarczona do klienta była wysłana priorytetem , mam tego dosyć składam skargę .........., już nie skorzystam z takiej przesyłki Żenada

DARO

JEDNO SŁOWO OKREŚLA TO MIEJSCE -MASAKRA ,PACZKI PO TYDZIEŃ I DŁUŻEJ LEŻĄ I NIC TAKA TO SUPER POCZTA Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: chyba zatrudnić więcej pracowników na korzystnych warunkach i może porządnego szefa też Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: jak poprzednio jak jest płaca to i praca i tyle

Alexis

Pocztex 48 od 2 dni trzyma moja paczkę w magazynie WER Zabrze, podobno dostawa w 48h a trzeba czekać tygodniami Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: Zmienić pracowników lub ogarnąć swój bałagan tam

OSK OLAF

Tragedia, już nigdy nie skorzystam z usług poczty. Niech to wreszcie splajtuje. Komunistyczny bubel. JAK można przetrzymywać tyle czasu przesyłkę? A w reklamacji zwrócą najwyżej dwukrotność kosztów nadania. Przez tą debilną instytucję nie mogę pracować. Kupił bym sobie jeszcze raz potrzebny element ale co mam zrobić z tym, który mi poczta przetrzymuje!!!!! Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: rozwiążcie tą placówkę

Dani63

Moja przesyłka tkwi w WER od 09 listopada i do dnia 19 listopada nie została jeszcze wysłana. A paczka miała być u mnie w 48 H

jemor

Paczke priorytetowa nadalem w UP Zgierz1 w dniu 1311.2018 i zamiast do adresata w dniu nastepnym dotarla doWER Zabrze gdzie lezakuje don tej pory i nie wiadomo jak dlugo to potrwa Nr przesylki to 00 3590077330144682963.Brawo Poczta Polska,tym sposobem pozyskacie wiecej klientow

Klient.

Szkoda słów, paczki tkwią tam po kilka dni. Powinni jak zamknąć. Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: Wescie się do roboty.

Klient
@Klient.

Od 13.11. tkwi moja paczka w wer Zabrze, a miała być dostarczona 24h. Czy może ktoś wpłynąć na prawidłową pracę tej placówki

SSSS

kpina! beznadziejna obsługa. paczka wysłana pocztexem48 7.11.2018 nie dotarła do dzisiaj (15.11.2018) NIGDY więcej nie zamówię nic pocztowym kurierem Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: żeby się w końcu wzięli do roboty jak normalni ludzie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu