Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

patrycja

paczka wczoraj już o 15 stej status "przygotowana do doręczenia". I zero postepu. Kurier 48 był opłacony. za konkretny pieniądze. I usługa nie wykonana.

Poszkodowana

Tragedia, status przesyłki od kilku dni taki sam Sortownia centralna i cisza, paczka już dawno powinna być u mnie i nie ma... nigdy więcej usług PP. Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora) za wysyłkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Biskd
@Poszkodowana

U mnie to samo????

Brawo poczta Polska po 7 dniach w końcu dotarła do mnie paczka z Zabrza do Rudy Śląskiej jeszcze raz wielkie brawa

Dzisiaj jest 20 grudzień na paczkę nadal czekam to jakieś żarty z strony poczty nikomu nie polecę tej firmy katastrofa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze

Od 14 grudnia paczka zalega w Zabrzu i nie mogę się jej doczekać to miał być prezent na święta. Nikt nie odbiera telefonu to jakiś koszmar mieszkam zaledwie 8km od Zabrza. Już nigdy więcej nie zamówię nic przez pocztę polską.

Tomi

Nie rozumiem o co chodzi,jedną paczkę otrzymałem a druga zalega dalej na węźle rozdzielczym Zabrze w jakim celu pytam???

Piekarzanin

Od 13,12,18 godz.21,30 lezy moja paczuszka w WER Zabrze i lezy i nie wiadomo jak długo jeszcze będzie lezala. W ciagu jednego dnia przejechala pol Polski a teraz se lezy już dwa dni w Zabrzu i nie może dojechac do Piekar Slaskich. Odleglosc 17 km. Lancuch spadl na sluzbowym rowerze czy co.

Piekarzanin 2
@Piekarzanin

Mam to samo. 17.12 dojechała do Zabrza i leży i nikt nic z nią nie robi. A też do Piekar więc się nie zdziwię jak przyjedzie w ten sam dzień i zapewne zastaniemy awizo bo się szoferowi nie bd chciało iść pod schody

Jan

Gdzie jest moja druga paczka były nadane w tym samym dniu w tym samym punkcie UP Libiaż o tej samej godzinie paczka o numerze 00859007735159113680 doszła na drugi dzień a paczka o numerze 00859007735159113673 niestety utknęła czy to jest normalne.Te paczki musiały być wysłane jako dwie bo jedna była by za ciężka i pani w UP Libiąż kazała przepakować na dwie paczki nadawca tak uczynił i jedna doszła a druga nie doszła.Dowody są na ten fakt bo po numerach można sprawdzić na Śledzenie przesyłek

ollgaa
@Jan

kiedy wysyłałas te paczki?

TONITE

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: WYSŁANA Z ŁADUNKIEM WER ZABRZE - PACZKA TRZYMANA JEST 8 DNI ALE GDZIE ? MOŻECIE SOBIE SPRAWDZIĆ 00859007735095833567

Domicz
@TONITE

czy coś wyjaśniło się z sprawie Twojej paczki? Mam podobna sytuacje...

Tonite
@Domicz

Re to już --11-- dni i dalej nic - dostałem od poczty w Gliwicach 3 numery telefonu do rozdzielni w Zabrzu - niestety nie pomogli mi sprawdzić numer wysyłki bo brak systemu wewnętrznego !!! i żebym zadzwonił o 14 to system ma działać i zadzwoniłem 4 razy i albo zajęty albo nikt nie podnosi . Jak się nie dodzwonię to jadę do sortowni - akurat jadę do Zabrza to ich odwiedzę . Nic się nie można dowiedzieć !!! POCZTA POLSKA co się tam u was dzieje !!! Paczka z Gliwic do Tuchowa około 200km idzie już 2 tygodnie !!!!!

Katka

Gdzie jest moja paczka badałam 3 paczki z ubezpieczeniem priorytetowe 2 małe doszly a duża 3 brak informacji na sortowni zalega juz 10 dni. To jest szok nic nikt nie wie . Nikt nie jest odpowiedzialny za to co sie dzieje z tymi wartościowymi paczkami... normalnie kradzież na potęgę przed świetami. Jestem w szoku dosyć ze paczka nadane z nr to jeszcze ubezpieczona i ginie... masakra tylko możliwe w Pl

Były klient.

Moja paczka została wysłana w PP Warszawa W 101, dnia 06.11.2018r.W centralnej sortowni była 07.11.2018r.Potem 09.11.2018r.była w WER Kraków.Z Krakowa przewieźli paczkę 15.11.2018r.do WER Zabrze i tam utknęła na dobre.Dziś mamy 16.12.2018r.i paczki nie ma.Dodam że dzwoniłem na infolinię poczty i po wielu trudach w końcu się do dzwoniłem,a pani łaskawie mi powiedziała to samo co ja widzę wprowadzając nr przesyłki.Jak tu ufać poczcie i powierzać jej przesyłki.Ja będę omijał pocztę szerokim łukiem i wysyłał innymi dostępnymi na naszym rynku przesyłkami kurierskimi.Kurierką jak się w jednym dniu wysyła to na drugi dzień jest dostarczona.

Tomasz

Mam podobną sytuację. Przesyłka od 12.12.2018 utknęła w WER Zabrze i cisza w eterze. Dodam, że to paczka EXPRES24 oraz wartościowa. Człowiekowi zależy żeby szybko doszło, klient czeka, a oni lecą w kulki...porażka.

Dana

Chciałabym odzyskać moje 2 paczki , co z nimi zrobiliście . nr 00159007735020060311 00959007734501460585 Czy żadne interwencje na was nie działają? Co za ludzie tam pracują.

Zdesperowana

Oddajcie mi MOJĄ paczkę EE520237455PL. Jeden przypadek może się zdarzyć, ale to co u Was się dzieje zakrawa już na KRADZIEŻ. Tyle osób jest poszkodowanych, a DYREKCJA wciąż milczy.

zdesperowana
@Zdesperowana

Paczkę ekspresową w końcu otrzymała po 5 dniach. Jednak rezygnuję z usług poczty, wolę wysyłać kurierem.

Dana

Ja też czekam dwie paczki wartościowe jedna mini paczka wysłana do klientki 15 11 do dziś nie wiadomo gdzie jest , nadana w Gliwicach pewnie utknęła w Wer Zabrze a druga paczka plus leży w Zabrzu już od 11.12 2018 to skandal. Nikt nad tym nie panuje.

Żenada

Zawsze bez problemu przychodziły paczki, a teraz mija drugi tydzień i paczka stoi w miejscu, mimo że zamawiana w Polsce, wiec jakieś cła odpadają, ruszcie tą (usunięte przez administratora) w końcu i do roboty lenie z Zabrza, nic tylko wysiadzic w powietrze ten (usunięte przez administratora)

Kamyk

Paczka nadana 10.12.2018 w serwisie 48h. Dziś jest 13.12.2018 (godz 18:50), a przesyłka nadal w WER Zabrze. Jakoś inne firmy kurierskie wywiązują się z terminów. Omijać Pocztę Polską SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Ezetka

Czy ktoś z kierownictwa czyta nasze opinie? Czy potrzebujecie w końcu ekspresu reporteru lub innego telewizyjnego śledztwa? W końcu ktoś straci cierpliwość i sprowadzi Wam taką wizytę , a wtedy pospadacie ze stołków dyrekcji i szybko znajdzie się rozwiązanie na Nasze (i Wasze) problemy. Czekam na pocztex 24 h już 4 dni!!!!!!! Dołożę swoją cegiełkę żalu i wściekłości.

Wsciekly

Dlaczego paczka priorytetowa ,idąca z Gniezna do Szczecina będąc już w wer komorniki została przesłana do wer Zabrze?????? Czyli w odwrotnym kierunku???? Dlaczego dodatkowo utknęła w wer Zabrze ? Dodzwonić się nie można , dodam ze kody są prawidłowe - przesyłka wartościowa i nie duża gabarytowo , zgubić ciężko . Czy ktoś w końcu może się tym zająć? Nr przesyłki 00859007735101850526

OSA
@Wsciekly

Przepełnienie przed świętami, też czekam gdyż moja dotarła do WER Zabrze 12.12.2018 o 2:26 w nocy i do dziś nie została doręczona SKANDAL :( paczka priorytet powinna iść szybciej.

Sylwia

Porazka porazka porazka przetrzymuja paczki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu