Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Homofob

Gdyby tylko chinczyki nadawały paczki do Paczkomatów inpost... życie stało by się lepsze.... Bo ta śmieszna poczta p... to jakiś kompletny niewypał....

Antoni

To jest chyba węzeł rozbójniczy, a nie rozdzielczy. Jeszcze nigdy tak długo nie czekałem na paczkę. Już drugi dzień leży w WER Zabrze i mają wszystko w (usunięte przez administratora) niech sobie leży. Kto tam pracuje? Żaden WER w Polsce tak nie pracuje jak ten w Zabrzu. Masakra.

SZYBCIEJ NA PIECHOTĘ

MAKABRA , JEDYNA SORTOWNIA W POLSCE KTÓRA KIERUJE PACZKI W INNY REJON POLSKI , PO CZYM WRACAJĄ DO WER ZABRZE , OGÓLNIE PACZKI KTÓRE IDĄ PRZEZ WER ZABRZE OD NADANIA DO DORĘCZENIA "PRZYSŁOWIOWA PACZKA EKSPRES" W NAJLAPSZYM WYPADKU IDZIE TYDZIEŃ " KAŻDA !!!!!

Wkurzona

Moja paczka lezy juz tam 3ci dzien ! Nikt nie odbiera a nawet pod jednym numerem ciagle ktos rozlancza ! Szybciej bedzie jak osobiscie odbiore paczke bo to kilka km od miejsca zamieszkania ! Skandal i paranoja !

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier elektryk
Zabrze
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
andrej

czekam na przesylkie która lezy w wer zabrze,od 22,06.i niewiem kiedy otrzymam ,rozmawiając telefonicznie z pania,powiadzialaze 25.06,a w 24.06 do stalem przesylkie też z wer zabrze ,która była z warszawy 22.06 a pierwsza też z warszawy 18.06 wyslane,to jest lekceważenie klienta

Tobiash

W sumie ok ????????

K. Rogucki

Często zamawiam paczki z Ali. Powiem szczerze, że nigdy nie zdarzyło mi się, żeby w PL została opóźniona. Pojawia się w Zabrzu i błyskawicznie jest u mnie. Dobra robota!

Maciej

WER Zabrze to najgorsza sortownia w Polsce. Przetrzymują przesyłki bardzo długo bez żadnego powodu. (usunięte przez administratora) totalne

skandal

Skandaliczna obsługa, nie odbierają w ogóle telefonów, mają Cię w głębokim poważaniu, moją paczkę która przejechała pół świata w 3 dni, trzymają 4rty dzień w Zabrzu - patologia...

Luna
@skandal

Moja paczka wracała tam dwa razy i leżała po dwie doby zupełnie zapomniana. Przesyłka polecona szła 7 dni :( W ostatnim dniu ważna osoba dostała ją "na styk" na urodziny. Porażka. Od tamtego czasu wszystko nadaję kurierem. Ta sama kasa a przesyłki idą max 2 dni

Zaskoczony...

We łbie ci się chłopie całkiem poprzestawiało, to, że pszczółki zamówiłeś, to inne paczki mają leżeć i czekać bo Twoje mają pierwszeństwo? Dostałeś paczkę zgodnie z terminem i jeszcze płaczesz? Kuriera z opcją expresu sobie następnym razem zamów, a nie paczkę pocztową za 20zł i jeszcze pretensje bo kilka godzin później niż sobie obmyślił paczkę dostał. JPRD co za ludzie, i w tym kraju ma być dobrze, kiedy nadal panuje myślenie, że są równi i równiejsi?

LIKI

ZABRZE TO NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ ,BAŁAGAN NA CAŁEGO PRACUJĄ CHYBA TAM SAME TUMANY. PACZKA Z ZABRZA WYSŁANA 500KM W INNYM KIERUNKU TAM LEŻAKUJE 48 GODZIN WRACA 500 DO ZABRZA Z ZABRZA ZNOWU IDZIE W TO SAMO MIJSCE 500KM I PONOWNIE WRACA 500 KM PO CZYM IDZIE Z ZABRZA 15 KM W ODPOWIEDNIE MIEJSCE !!!!!!!!!!!!! CAŁOŚĆ TRWA 1,5 TYGODNIA .LUDZIE OMIJAJCIE POCZTĘ Z DALEKA JEŚLI MOŻECIE !!!!!!!!! TO TYLKO JEDEN PRZYKŁAD JEST ICH WIELE

Klientka

A co w sytuacji gdy na stronie alliexpres mam info dostawa nie powiodła się. Rano dostałam SMS z Pocztexu że przesyłka wysłana. Na stronie Poczty polskiej pisze że wysłana z Zabrza. Oczywiście nikt tam nie odbiera telefonu.

lgbt

Przesyłka dotarła na czas.

Zaj.....

Paczka nadana 2 kwietniado bytomia idzie do Wawy z Warszawy do wer Zabrze dochodzi 10 kwietnia wiec juz blisko jednak z zabrza wyrusza do rybnika wiec juz sie oddala od bytomia jest w Rybniku wieczorem rano 11 kwietnia jest juz w radlinie wiec jeszcze dalej ciekawe gdzie bedzie teraz....... paczka ktora miala isc 3-4 dni a jeszcze nie dotarla mija 9 dzien podrozy

Zaj....
@Zaj.....

C.d podrozy paczka z radlina znow jest w Rybniku pare godzin skad wedruje znow do zabrza ... c.d.n

rozczarowana
@Zaj....

zadzwoń na infolinię ja wczoraj dzwoniłam bo moja paczka też wędrowała przyjęli interwencji dziś paczka dotarła do adresata

Hanna
@Zaj.....

Moja paczka nadana 09.04.br ze Szczecina była już w pięciu miastach w Polsce , kuriozalne jest to , ze była już prawie na miejscu, w Bielsku-Białe skad do Ustronia 20 km, ale znowu została wysłana do Zabrza, nikt nie odbiera telefonu, to jest po prostu kryminał !!!!!!

Zdziwiona
@Hanna

To jest racja. Paczka z Brzegu do Opola również "wędruje" po miastach, gdzie Opole jest tylko 40 km od Brzegu. Szok.

Jacek

Pocztex Kurier 48 Przesyłka z okolic Kalisza zrobiła ponad 500km w 16h i odwiedziła w tym czasie 2 punkty. Od 36 godzin (Nadejście 2019-05-08 06:16 WER Zabrze) nic się nie dzieje. Po co poznaniacy się tak spieszyli skoro na Śląsku kurier nie startuje do 22km przez 36 godzin.

POCZTA TO KPINA

Uwaga - usługa nazwana przez Pocztę jako "Pocztex kurier48" może zgodnie z regulaminem dotrzeć do odbiorcy w ciągu 5 dni roboczych, a jak ktoś nadaje po 16 to nawet w ciągu 6 dni roboczych!!! Tym się powinien UOKIK zająć, bo to jest jawne wprowadzanie w błąd konsumentów!!!

rozczarowana

08.04 nadałam paczkę z Białegostoku do Zabrza piorytetowa śledząc jej trasę doznałam dziś szoku na WER w Zabrzu leżała wczoraj cały dzień, a dziś okazało się że paczka znajduje się od wczoraj od godziny 21,25 we Wrocławiu jestem zbulwersowana tym bałaganem więc zawiadomiłam Urząd Ochrony Konsumenta, za godzinę zainteresuję tym media, a jeszcze dziś po wieloletnim korzystaniu z konta poczty je zamknę.

Klient

W sobote madano do mnie paczke czekam na nia a ona wyruszyla w droge i stoi w wer zabrze nadawca twierdzi ze jest to paczka + express a pani na infolini powiedziala ze dojdzie w piatek gdzie na stronie poczty jest informacja ze paczka powinna byc dostarczona na drugi dzien roboczy od dnia nadania 00859007735153141702 oto ta paczka nie powazni sa

Obiektywny
@Klient

Wyslano paczke w sobotę a ty placzesz, ze we wtorek jej nie ma... Co za ludzie...

obrońca

Wszelkie uwagi do firmy to należy pisać na adres firmy a nie na forum pracowniczym.

Klient
@obrońca

Pisalem do firmy i w(usunięte przez administratora).maja to nikt nic nie odpisal

Rozczarowany klient

Paczka nadana priorytetem o godz.10.00 w dn.15.02.2019, na poczcie poinformowano mnie, że będzie dostarczona 18.02.2019, została ale do WER Zabrze Dzisiaj jest 19.02.2019 godz.15.20 i wciąż jest w WER Zabrze. Ostatni raz skorzystałam z Poczty Polskiej. Niekompetencja, nadużycie zaufania klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu