Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

A mi się marzy

Paczka wysłana jako Pocztex 24 h 10 .12. 2018 r. o godz.8. 25 dotarł do ZABRZA 11. 12 o godz. 10. 25. ... ................... i no własnie CO!!!!!!! Dzisiaj 12 .12. godz. 15.50 odbiorca w Bytomiu wciąż CZEKA. Może w końcu przestaną brać wysokie opłaty za NIERZETELNĄ usługę, serdecznie PRZEPROSZĄ nadawcę i odbiorcę. A jeśli nie są w stanie tego zrobić, to powinni przy nadawaniu przesyłki uprzedzić klienta, że w ZABRZU przesyłka musi odleżeć.

marbiel

A ja jestem zadowolona z wysylki paczek przez poczte.Wysylam duzo paczek i tylko raz zdarzylo sie ze priorytet nie doszedl na drugi dzien.

Poczta Polska DNO Masakra

Data nadania 4.12.2018. Caly czas leży w sortowni Zabrze !!!!! Leży już 4 dni w jednym miejscu. Na infolinie nie ma szans sie dodzwonić. Co to ma być !? Mój numer przesyłki. 00359007733039125865

Moją paczkę zatrzymują od kilku dni. Aktualizowane są tylko godziny i pojawia się informacja, że paczka znajduje się w WER Zabrze lub Centralna Sortownia Zabrze. Dlaczego dyrekcja nic z tym faktem nie robi?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
Zawiedziona

Dziś mija 10-ty dzień jak moja paczka leży w tej sortowni. Może ktoś podpowie co dalej robić, gdzie interweniować?

ZdenerwowanyKacper
@Zawiedziona

Dostala już ją Pani? Moja lezy juz od 7 dni i dalej nic....

Hel
@Zawiedziona

Wszystkiemu winne braki personalne , zatem zapraszamy na wer , jak zobaczycie jak to wszystko wygląda od środka to odechce wam się narzekać. Często i gęsto nie ma czasu żeby zjeść , a i tak ciężko się wyrobić . Wszelakie pretensje prosimy kierowac do Warszawy , może zaczną lepiej płacić to i ludzie do pracy się znajdą .

Dorka

Masakr a jakaś od 2 tygodni paczka lata od Krakowa do Zabrza i spowrotem . Dodzwonić się gdziekolwiek do nich to graniczy z cudem. Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: Zatrudniać ludzi inteligentnych a nie opuznionych w rozwoju (usunięte przez administratora)

Anita
@Dorka

może trzeba by było sprawdzić, czy dobry kod Pan napisał... bo jak jest zły kod to według przepisów kierujemy na kod. Źle piszecie kody a potem płaczecie, że moja przesyłka nie umie dojść....

xxxx
@Anita

twoim obowiązkiem (usunięte przez administratora) jest jako pracownikowi sprawdzić dokładny kod jeśli jest niepoprawny ,

Julka

Witam Chciałam zapytać jak wygląda praca na stanowisku pracownika ds opracowywania przesyłek w Zabrzu zastanawiam się nad aplikowaniem. Ciężko, trudno??? Jak atmosfera?? Czy ta 13 pensja jest faktycznie? Jakie godz pracy i dni tygodnia? Prosze o szybkie szczere i wyczerpujace odpowiedzi nie pracowałam nigdy wcześniej w magazynie i zastanawiam się czy sobie poradze i co się tam dokładnie robi. Poganiają jest kontrola i stres?

xniezadowolonax
@Julka

Witam. Ciężka jest praca, zależności na jaki dział chcesz się dostać. Ogólnie na każdym dziale praca jest ciężka, również towarzyszy stres każdego poranka, przekraczając bramę tej firmy. Praca jest na 3 zmiany, przeważnie na 8h ale zdarzają się dni kiedy trzeba przyjść również w weekend. 13 pensja jest każdego roku, w październiku. Ale trzeba mieć przepracowany równy rok na PP. Atmosfera na hali jest fatalna, jak i zarobki. Pozdrawiam :)

xxxx
@Julka

odradzam całkowicie pracę na tym stanowisku jaki w tym miejscu . DRAMAT

prbhary

Pieprzeni partacze. Przesyłka leży u was już 40h, gdzie na miejscu powinna być WCZORAJ, bo wysyłana była 4.12 z samego rana priorytetem. Nigdy więcej poczty polskiej. Mam nauczkę. Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: Weźcie się za robotę

wk....... klient

całkowite dno , całkowity brak kontaktu przesyłka leży w WER Zabrze już 48 godzin a miała trafić do mnie w 48 godzinach personel nie ma ochoty rozmawiać z klientem nie mòwiąc już o udzieleniu jakiejkolwiek informacji. Totalne dno , nigdy więcej żadnej usługi ze strony tej firmy .CZY JEST TAM JAKAS DYREKCJA ? Czy ktos nadzoruje pracę tej pseudo firmy ?!!!!!!!!

Wściekły klient

Paczka kwietnie od kliku dni w WER Zabrze. DRAMAT to mało powiedziane.

Daga
@Wściekły klient

U nas to samo! Dzisiaj mikołajki, przesyłi nie ma i nie zapowiada się aby miała dotrzeć! Dodzwonić się również nie idzie bo dzwonie od kilku dni.. dramat! Orientujecie się czy mogę tam pojechać i odebrać paczkę osobiście? Jest to przrsyłka krajowa.

Gaga

3. 12. 2018 nadałam priorytetową paczkę do Kalinówki(Lublin), do dzisiaj leży na sortowni(00259007733923683672) ,a miała dotrzeć na miejsce następnego dnia, aby dzieci ucieszyły się prezentami mikołajkowymi.Ciekawe czy dotrze na święta?! Nigdy więcej nie skorzystam z usług poczty polskiej, jest wiele firm kurierskich: rzetelnych i szybkich. A wy jesteście beznadziejni ! i wszystkim znajomym będę o tym mówić

Andzia

Witam :) sezon w pełni, czyli ruch świąteczny na PP, teraz parę faktów z WER Zabrze: Zaległości są ogromne, wszędzie leżą paczki. Więźniowie, mają większe prawa niż my bo się poskarżą tam gdzie mogą (nie ma żadnej resocjalizacji, gdyż więźniowie uważają nas za kretynów pracujących za parę groszy, za które by się nie pobrudzili, jak wyjdą nakradną w 15 minut więcej niż mamy na rok - zresztą chwalą się tym na lewo i prawo). Jeśli myślicie, że oni pracują to nie wierzcie tym co mówią takie bzdury, a z tego co widać wszyscy boją się im zwrócić uwagę. Brak sprzętu do pracy, nie ma czym przewozić, do czego pakować, czym skanować, kim odbierać, kim ładować, gdzie odkładać, kierownictwo uważa się za elitę, dyrektorka lśni przed kamerami ale na hali się nie pojawia bo ona do pospólstwa nie przyjdzie. Idziesz na przerwę to Cię rozliczają z każdej minuty a więźniowie co 50 minut idą na papierosa, bo kierownictwo boi się im coś powiedzieć (poskarżą się jak co). Pominę to jak się więźniowie zachowują wobec pracowników. Umowa zlecenie pracuje za grosze i jest traktowana za służbę czyszczącą, kierownictwo uważa ich za gorszy sort (tzn oni się tak czują i tak mówią). Zero premii świątecznej. Święta Bożego Narodzenia spędzimy w pracy. Pracuję codziennie 8 godzin w 3 zmianach, mam 20 minutową przerwę, nie palę więc jestem gorsza, nie mogę iść na fajeczkę, nie ma takiego czegoś, że kobieta od pewnej wagi nie może dźwigać, masz przerzucać wszystkie paczki, jak powiesz, że nie będziesz to jest rozmowa. Ogólnie robisz, starasz się ale mają cie za nic, bo przyszłaś ale se odejdziesz a na twoje miejsce będzie kolejny idiota. Dobrze, że mi się umowa kończy. Już szukam pracy. Zgadzam się, że to skandal, że Państwa przesyłki leżą tak długo na WERZe. Uważam, że zmiany powinny iść od góry, bo my zwykli pracownicy jesteśmy nikim a ktoś u góry wydaje złe decyzje. Potem klienci nas oskarżają za opóźnienia a wszyscy się staramy jak możemy.

Vv
@Andzia

To sie zwolni...

Dorota z Gliwic

Dzien dobry,Prosze tylko o jedna konkretna odpowiedz.Ile paczka moze lezec w WER,jesli na poczcie placi sie piorytet?Przeciez na swieta nie wysle paczki w pazdzierniku?,wszystko ma swoje jakies granice.Zaplacilam i powiedziano ze dojdzie w trzy dni GLIWICE-WARSZAWA,a paczka caly czas w Zabrzu. pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Sandra

Jestem bardzo zdenerwowana zaistniałą sytuacją. Zamówiłam do syna prezent we wtorek 27.11 i dzisiaj mamy już 4 grudnia ,a paczka sobie "kwitnie" w Zabrzu od 1.12 ... naprawdę to ma być te 3 dni ?! A dziecko pyta: mamo, a kiedy mój prezent dostanę? Wspomnę, że syn miał urodziny 30 listopada

Mario

Czy ktoś dostał już swoje paczki

Mario

Od 27 listopada maja u siebie moją przesyłkę.

Łukasz

Praca Zabrza tragedia powinno rozwiązać się ten oddział paczki leżą dniami pomimo że mają status paczki ekspresowej klient płaci a w Zabrzu na maja to gdzieś ktoś powinien za takie rzeczy odpowiadać

Ktoś

Paczka utknęła tam już 3 dni Moje sugestie dla Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu: Proszę o szybszą pracę węzła

xman8830

Moja przesyłka już prawie 2 dzień wisi od 28 listopada 3:45 i nie wygląda żebym miał otrzymać przesyłkę jeszcze dziś a z tego węzła do mojej lokalizacji jest max 2 minut(usunięte przez administratora)

margo

Nigdy więcej nie skorzystam z wysyłki paczki przez pocztę polską bo paczki nawet priorytetowe utykają w Zabrzu i niczego się nie mozna dowiedzieć, bo brak kontaktu.Przerzucam się na In Post Oni wysyłają informacje i działaja szybko

Asia
@margo

Ja tez czekam na przesyłkę 24 nadana WER Warszawa od 26 tkwi w WER Zabrze i do dzisiaj jej nie mam. Złożyłam reklamacje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu