My Center S.A.
counter
3 199 435 5 1
Danka

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie, czy warto składać cv?

Robert
@Danka

To zależy komu podlegasz. Jak pod prezesa bezpośrednio - to albo będziesz mieć mega dobrze (jak zapierniczasz) albo wylecisz po miesiącu. Koleś jest zero-jedynkowy. Jak w sklepie - to zależy od kierownika - ale tam nie powinno być zbyt dużego ciśnienia o ile sprzedasz min 40 tys miesięcznie.

Tak7Nie1
@Danka

Warto! Pamiętaj , że "Sukces rodzi się w głowie"

były
@Fan Lukasa

warto, szczególnie jak piszesz jakąś pracę magisterską o patologii w miejscu pracy

Tak8Nie
Pracownik który odszedł
@były

Ja po pracy w tej firmie poszedłem na studia o kierunku resocjalizacja i mam zamiar pisać pracę licencjacka właśnie o tzw patologii pomoże mi w tym doświadczenie nabyte w tej firmie dziękuję że mogłem stać się świadkiem tak wielu sytuacji i doświadczeń które teraz będę mógł opisać w mojej pracy

TowarzyszPiasek
@Danka

Nie opłaca się. Płacą marnie. Jak pracownik nie potrzebny to zwalniają. Firma error kupisz wszystko ale niczego nie ma. Inspekcje pracy tylko na nich naslac.

@Robert

Mega dobrze buhahahaha dobra ściema (usunięte przez administratora) prawda musisz zapierdziac za trzech i jeżeli prezesowi zgadzają się tabelki z cyferkami to dostaniesz premię jeżeli nie to nie a premia to zazwyczaj Ochłapy......

Olaf Nowy wpis
@Pracujący

Ale to dobrze czy źle bo nie kumam. Jak się zgadza realizacja z celem to jest premia. Jak się nie zgadza - to są ochlapy? W sumie ten prezes musi być nieźle walniety skoro płaci ochlapy za brak celu - bo inni nic nie płacą albo z miejsca zwalniają. Dobrze rozumiem?

Tak2Nie2
emeryt Nowy wpis
@Olaf

Bardzo dobrze rozumiesz, nadajesz się conajmniej na regionalnego. A jak sprytnie ruszysz makówką to może i wyżej. Aha tylko po alkoholu nie daj się złapać, nie mówię, że nie możesz w ro walnąć, nie daj się złapać

Tak3Nie1
On Nowy wpis
@Olaf

Pamiętam słynną premię kolegi 3,65 zł. Przelana na konto tytułem premia za miesiąc.....

Fan Lukasa Nowy wpis
@On

Powtarzam z uporem maniaka : " Sukces rodzi się w głowie "

Zainteresiwany
Nazwa działu: Magazyn

Jaką umowę dostaje się na stanowisku magazyniera w Gliwicach? Na jaki okres teraz dają?

TowarzyszPiasek
@Zainteresiwany

Dostaniesz umowę na czas określony ale jeśli nie będziesz potrzebny to otrzymasz wypowiedzenie miesięczne bez podania przyczyny.

@TowarzyszPiasek

To prawda nie szanuje się pracowników szczególnie robotniczych ale o czym tu mówić skoro prezes firmy nie szanuje nikogo to gdzie będzie szanować magazynierow- jak usłyszałem daje wypowiedzenia bez emocji

Była pracownica zwolniona
@Pracujący

Zostałam zwolniona w czerwcu 2018 jak obecny Pan Prezes obejmował stanowisko dostałam wypowiedzenie z dnia na dzień bez słowa wyjaśnień potraktował mnie jak nic wartego człowieka z perspektywy czasu jestem wdzięczna Panu Prezesowi że mnie zwolnił bo już nie wyobrażalaby sobie pracy z tym Panem.

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Nazwa działu: Magazyn

A aktualni magazynierzy jakie mają umowy?

sprzedawca

pracownicy przypominają o przelewach! Dziękuję za uwagę.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

A ja się cieszę że odszedłem z tej firmy, ciężko było położyć wypowiedzenie po tylu latach pracy jednakże patrząc z perspektywy czasu podjąłem najlepszą decyzję odchodząc ponieważ są firmy normalne gdzie się normalnie pracuje nie ma wyzysku pracownika i jeden pracownik wykonuje tyljo swoje obowiązki a nie przejmuje po innych pracownikach zadania i tylko mu się dokłada, dokłada i dokłada A potem nie ma słowa dziękuję tylko opierdziel, ta firma nie szanuje pracowników ale przykład idzie z góry czyż nie Panie Dyrektorze i Panie Prezesie????

Tak21Nie
@Były pracownik

pół firmy obdzwoniles jaka to miałeś nie sprawiedliwa szefowa i jak to źle ci się pracowało i wszyscy słyszeli że dyrektor i prezes to nie napisze co. Piotrek zajmij się swoim życiem swoimi sprawami i swoim życiem czas się pogodzić z obecną sytuacja i iść dajej a nie wylewać żal i złość na forum.

TakNie3
@Były pracownik

Czy nie lepiej było napisać tak: "Jestem przekonany że przede mną jak i przed osobami z którymi miałem przyjemność współpracować , stoi jeszcze pełna moc możliwości. Wasza w ramach dynamicznie rozwijającego się My Center, moja już w zupełnie innym miejscu. Z przyjemnością i satysfakcją będę śledził jak My Center dalej rośnie w siłę i życzę Wszystkim aby nigdy nie zabrakło Wam motywacji i pasji w budowaniu tego projektu, bo jestem przekonany że warto. "

Tak4Nie3
@Pracujący

Też się nasłuchałem jakaż to firma nie dobra że zwolniła ta osobę nie prawnie że zwolnienie było ukartowane itd - po co mówić takie cos trzeba nawet z takiej sytuacji wyciągnąć wnioski pozytywne i iść dalej do przodu nie oglądając się za siebie i jak tak zrobisz były pracowniku wyjdziesz na tym naprawdę bardzo dobrze nie jeden Ty jesteś zwalniany czas się pogodzić zapomnieć i szukać nowej pracy.

Llucky

Ja z innej beczki.... Czy naprawdę ludzie nie macie 2 par rekawiczek w domu i plynu. Przeciez to nie trzeba 100 par i 5 litrow. W kazdej drogerii owy plyn kosztuje od 4,99 I rekawiczki od 1, 99 Naprawdę lepiej biadolic niz wydac 6 zeta? Dramat. Czasem mam wrażenie, ze im bardziej czlowiek wyksztalcony tym glupszy.

Tak1Nie9
Marry

Nie przesadzajcie z tym mięsem armatnim. Ciesz sie jeden z drugim, ze macie pracę. Jest sporo sklepow przeciez otwarte niech was zamkna to ciekawe z czego będziecie zyc. Dobrze sie mowi.... Gdaczecie, ze zamkniete ma byc ale do biedronki czy lidla kazdy dzien na zakupy. Czy tam panie sa ze stali?

Tak3Nie9
Sprzedawca

Szanowny Zarządzie MC, Dyrektorze, Kierownicy Regionalni, z racji nadchodzących Świąt może dałoby się przyznać jakąś premię Świąteczną? Codziennie narażamy się na kontakt z osobami, które mogą nas zakazić. Mamy rodziny, rodziców i wiadomo z czym to wszystko się wiąże. Codziennie dźwigamy słupki w górę i staramy się w tym trudnym okresie jak najlepiej obsłużyć klienta. I to takiego , który potrafi chrząkać, kichnąć, zbytnio się nie przejmuje zachowaniem dystansu nie mówiąc o rękawiczkach! Stoimy na linii frontu i jako mięso armatnie mamy swoje obawy, lęki itd. Podkreślam nie do końca chodzi o nas samych jako sprzedawców ale o naszych bliskich. Człowiek niewiele ma , więc i umierać nie szkoda. Tymczasem wypracowywana premia/dodatek kierowniczy idzie na wypełnienie luki między podstawą a obecną minimalną pensją. Mam nadzieję , że wspomniana premia nie będzie zależna od stanowiska, zasług, znajomości oraz "obrotu".

Dyrektor
@Sprzedawca

Dziękuję za przypomnienie, oficjalnie przyznaję sobie świąteczną premię, wesołych świąt

Tak6Nie
Pracuje tu
@Sprzedawca

Nie dali w grudniu a dadzą teraz...jasne... wypłata znów spóźniona i sporo obcięta ...a co tu o premii marzyć...nigdy nas nie docenia.... chociaż paczki dla dzieci pracowników by zrobili...

Tak4Nie
Pracuje tu

Nie wiem na jakim dziale czy sklepie siedzisz ale gdybyś wiedział coś więcej a szczególnie popatrzył tu w centrali co tu się gra to sam byś "zebrał" :)

PatiLizacaKakao
@Sprzedawca

Piszesz o premii świątecznej?? Otrzymasz ale chyba wypowiedzenie. Ta firma ma za nic ludzi. Co chcą to robią. Na wszystkim robią cięcia nawet Delegacja to psie pieniądze 45groszy za kilometr. Nie interesuje ich pracownik liczą się cyfry, tabelki a premie to sobie wypłacaja. A Ty siedź cicho i rób co każą.

Fan Lukasa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jacek Walkiewicz napisał że pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu. Życzę więc Wam wszystkim luksusu w życiu . Czy to nie jest najwspanialsze życiowe motto?

Stała klientka

Dzsiaj w każdym sklepie gdzie robiłam zakupy proszono mnie o ubranie rękawiczek lub dezynfekcję rąk. W każdym oprócz My Center. Wstyd że firma nie potrafi zadbać o coś takiego jak bezpieczeństwo klientów. Po rozmowie z pracownikami dowiedziałam się tylko że ich przełożonego interesuje tylko to aby wypominać władzy że każą nam iść na wybory kosztem ryzyka zachorowania co w skutkach może spowodować śmierć, a sam wysyła Swoich pracowników do pracy gdzie ryzyko jest takie same. Jeśli jest tak jak mówią to zakrawa to o hipokryzję że strony firmy. Życzę zdrowia wszystkim pracownikom.

janek
@Stała klientka

To ja mam pytanie na (usunięte przez administratora) latasz po sklepach #ZOSTAŃWDOMU

Tak5Nie4
Fan Lukasa

Usunięto moje dwa wpisy a nie zawierały przecież nic obraźliwego ani kłamstwa. POzdrawiam inspiratora ( nie mylić z respiratorem ).

Pracujący na sklepie

Czy w tym miesiącu możemy się spodziewać wypłat na czas tzn do 31 marca na kontach czy znowu będą opóźnienia 1-2 dniowe?????

Wasco da Gamma
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) Może najwyższa pora przejrzeć na oczy co się dzieje wokół, a nie tylko klikać w Excellu w tabelki ile można wyciągnąć z danego sklepu.Szczytem (usunięte przez administratora) jest nie zaopatrzenie sklepów w takie podstawy jak rękawiczki jednorazowe czy płyny do dezynfekcji rąk-ciekawe gdzie je teraz kupicie. (usunięte przez administratora)

Tak19Nie1
Emeryt
@Wasco da Gamma

Nic z tego , idzie przez neta towar a magazyn nic nie ma, to przynajmniej sklepy wyślą. no i zawsze można obsłużyć dodatkowo na sklepie kogoś kto właśnie wrócił z zagranicy...

Fabian

Jakże piekne słowa wypowiedziane przez Piaseckiego gdy opuszczał okręt ale dobrze że był Bartosz to przyjął kundelka do firmy :))) A co tam u Bronka i u Buncola ?

Ola
@Wasco da Gamma

Co chcieć od tej pseudo firmy!!!! Jak na stronie mają 10szt maseczke za 199zl!!!! (usunięte przez administratora)

ciekawy

Czy szkolenia w Uniejowie były ciekawe ? często firma takie organizuje ?

Tak1Nie2
Uczestnik
@ciekawy

Szkolenia są raz w kwartale - głównie produktowe. To szkolenie to była większa impreza - gdyż obejmowała pracowników i kluczowych odbiorców - łącznie blisko 200 osob. Szkoleniowcy od dostawców + hotel**** - wiec nie było się do czego przyczepis. Huawei rozbił bank profesjonalizmem - ale zasadniczo Bosch czy Whirlpool czy Beko - tez dali radę.

Tak6Nie4
Nikus Dyzma

Co do Uniejowa.... czy to pierwszy raz taka akcja? Nie!

Tak6Nie

w koło pozamykane sklepy..... skrócone o polowe godziny ......a u nas siedzieć jak w (usunięte przez administratora) pilnować ścian pracować najlepiej do śmierci!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak15Nie1
Zamknąć wreszcie sklepy
@pracownik

Zamknąć wreszcie sklepy.Chociaz na 2 tygodnie.

Tak11Nie2
Redaktor

Chodzą plotki że z pracy w firmie rezygnuje Pani prokurent ktira która była w zarządzie oraz główna kadrowa czy to prawda??? Proszę o jasne i rzetelne odpowiedzi.

Uniejow
@Redaktor

Faktycznie news jak odkrycie coronavirusa w polowie marca we Włoszech. Preses o tym mówil na prezentacji że nowa ksiegowa dolacza A dotychczasowa idzie na emeryture, zmiana kadrowej i zmiany w zarządzie. Muszę do prezesa napisać żeby załoga pracowala w soboty do 20.00 i w niedzielę również- gdyż paluchy zedrze na go worku od pisania steku bzdur jak nizej. Chociaż 95% procent to informacje(usunięte przez administratora) od konkurencji która ma sklepy w galeriach(usunięte przez administratora).

Redaktor
@Uniejow

A czy Pani prokurent i kadrowa zostały zwolnione czy same odchodzą???

Zarząd
@Redaktor

Same podjęły decyzję że czas się rozstać z firmą tak mówiły że to ich decyzja o odejściu z firmy

zorientowany
@Zarząd

Proszę nie siać plotek - nikt nie odchodzi.

Zarząd
@zorientowany

Aaaa prawda staje się plotka a to że nie było szkolenia w uniejowie to też za chwilę będzie plotka ,dobra ŚCIEMA to połowa sukcesu.

Rodo
Nazwa działu: Finanse
@Redaktor

Nie kadrowa tylko księgowa słuchaj uchem a nie brzuchem odchodzi księgowa główna na emeryturę kadrowa zostaje rozmawiałem z nią wczoraj telefonicznie i mówiła że normalnie pracuje nie siejcie plot i nie piszcie bzdur pani prokurent też zostaje zanim coś napiszecie przemyslcie.

Ana
Nazwa działu: Handlowy

I nawet godzin pracy nie zmienili ! Proszę zasiąść z lada i obsługiwać!!!! A nie narażać pracowników!!!!!!!!!!!!!!!

TakNie1
Ewa z Galicji

Panie Marku- Pan się nie boi... Zostanie Pan dyrektorem marketingu u mnie w Łańcucie. Laski lecą na drogie fury a wygląda Pan zdecydowanie lepiej niż SLAWOMIR. Damy rade

Olaf

No jak Marka M. nie znasz to jesteś nikim...

Marek M już nie ma nic wspólnego z Mc

Kula w plot
@Pracujący

Akurat Media zamyka bo musi. Auchan obok będzie sobie spokojnie działał a Ci po 6 tygodniach bez handlu już się nie podniosą. Tym lepiej dla polskich sieci w tym My Center

Panie prezesie

Panie prezesie czy ma pan rodzinę,czy ma pan sumienie .Jak można tak narażać swoich pracowników.

Ciekawy

Co tam się działo?:)

@Ciekawy

Oj działo działo sodoma i gomora ha ha cywilizowani poszli spać...reszta dała upust swoim żądzom i się nieźle zabawiała.

Pracujący na sklepie

Drodzy pracownicy! Napiszmy pozew zbiorowy iż z powodu zagrożenia koronawirusem żądamy skrócenia godzin pracy do minimum a jeżeli to możliwe zamknięcia placówek detalicznych. Tu chodzi o nasze zdrowie. Pewnie cała elita pracującą w centrali firmy pracuje z domów i nie przychodzi do pracy.

Centrala
@Pracujący na sklepie

I tu kolego się mylisz. Cała centrala pracuje normalnie. Za dużo telewizji oglądasz a jak pracujesz w sklepie to powinieneś widzieć że dzisiaj kolejny dzień w którym zostanie zrealizowane 130% planu a na koniec miesiąca wszyscy będą miłe zaskoczeni. Prezio nie odpuszcza...

Tak1Nie5
Wiejski glupek

Dino otwarte, biedra otwarta - ludziska kupuja papier toaletowy zeby sobie majtek nie zasr*c jak sie dowiedza ze sasiad ma wirusa... niby gdzie mam isc jak mi sie pralka zepsuje i nie bede mial jak gaci wyprac skoro Neonet zamkniety?

Pracujący

Właśnie teraz zdrowie najważniejsze A nie praca zobaczycie jak od poniedziałku posypią się l4

Anks

Ja jestem zadowolona. Dzisiaj 228% planu. Pozdrawiam

Wirus
Nazwa działu: Handlowy

Ludzie ! Zamknijcie te sklepy!!!!! Nie widzicie co się dzieje ludzie boją się pracować @!! A oni na fb reklamy wystawiają że u nas sklepy otwarte szkoda że nie napiszą aż do śmierci. ...

Rozbawiony

Dzisiaj kazali nam kupić do sklepów rękawiczki i środki do dezynfekcji,ale ja się pytam gdzie .Już od tygodnia nie ma tych rzeczy .Śmiech na sali Pozamykac wreszcie te sklepy a nie za wszelką cenę kosztem zdrowia i życia pracownikow

Chłopak z konkurencji

Po raz pierwszy wam zazdroszczę... Jutro będę siedział w domu i czekał na minimalna o ile wogole ja dostanę - gdyż pewnie ze 2-3 miechy galerie zamkną a nie wiem czy mi Neo zapłaci - bo niby z czego jak handlu nie będzie i czy wogole dotrwa do tego momentu... A wy spokojnie... od jutra cały ruch przejmiecie i moja premie skubniecie... Juz tylko gorzej w Mediaku i Euro... tam to już wogole na 3 spusty wszystko zamkną i zarygluja... Idę do banku po chwilowke a potem będę szukał mocnej gałęzi...

Pracujący

Proszę nie obrażać prezesa jak sie komus nie podoba niech się zwolni droga wolna co to za bdzury aby zamykać sklepy do pracy byście się wzieli a nie narzekali i (usunięte przez administratora) wypisywali

Rozwazny

Np biedronka - wszystkie zamknięte...

TakNie1
KS sklepu
@Pracujący

Dla mycentera to tylko kasa i kasa najważniejsza. W głębokim "D" mają zdrowie pracowników. Zakaz w centrach handlowych wprowadzili przed chwilą ale jutro pracownicy do mycentera będą musieli iść do pracy no bo najważniejsza jest kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

Tak6Nie4
Sonia

Ach..... Slodko patrzec jak na fb i insta prezycie sie panowie ze swoimi zonami i dziecmi.... Wstyd spojrzec w lustro następnego dnia? Eeeeee Ktos wie kiedy kolejna impreza? Trzeba sie przygotowac.

Opinia
@Sonia

Może przez krótką chwilę chcą zapomnieć o realiach w jakich pracują. Troszkę wyrozumiałości.

Tak4Nie
Przyszła Pani prezes
Nazwa działu: Zarząd

To się przefarbuje i składam Cv bo ładna i zgrabna jestem mój kolega pracuje w tej firmie i mi opowiadał co się działo na imprezie...Bunga Bunga i te sprawy, w tej firmie da się bardzo szybko zrobić karierę przez łóżko głównego dowodzącego bo lubi damskie wdzięki i prawie żadnej szczupłej i ładnej się nie oprze. Ok szkoda czasu lecę składać Cv. Do zobaczenia.....

Kolega
@Przyszła Pani prezes

To chyba kolega w innej firmie pracuje... Bo ja byłem, cały dzień szkoleń - nawet powiedziałbym zbyt dużo szkoleń. A ta ładna blondynka koło prezesa na wieczornym bankiecie - to dyrektorka marketingu (ta od reklam z kotami) i córka byłego właściciela firmy (zresztą nie tylko tej firmy)… Z nią to chciałbym Bunga Bunga :-)

Kolezanka
@Kolega

Jak to mówią Jak spaść to z wysokiego konia :)

@Kolezanka

A ja tam wspominam Basię z sklepu gorąca laska z nią to by było Bunga Bunga

detektyw

Musisz być ładna zgrabna inteligentna i blondynka prezes tylko w takich Gustuje

Pracująca

To forum nie służy wylewaniu żali i pretensji- ludzie jeżeli macie problem zgłoscie to przełożonemu bo pisanie na forum nic nie da jeszcze połowa to kompletne bzdury mijające się z prawdą

Tak2Nie9
Sksnsen
@Pracująca

Komu mam powiedzieć że w sklepie jest pełno staroci , że towaru nowego jak na lekarstwo. Że w takich warunkach i z takim towarem do sprzedaży nie mogę realizować planów. Oraz to że brak jest całkowicie wsparcia reklamowego. Jeżeli ja mam o tym powiedzieć prezesowi bo on o tym niewie i wtedy problem zostanie rozwiązany to jest jakaś szopka. Ciemnotę ludziom wciskacie i tyle. Wszyscy wszystko wiedzą a jest jak jest i dalej tak będzie , a towaru nie przybędzie NOWEGO. Bo za starocie już dziękujemy.

Tak13Nie
skandal
Nazwa działu: Marketing
@Sksnsen

Proszę nie kłamać że nie ma wsparcia reklamowego! Reklamy są na wysokim poziomie - nikt nie ma takich reklam w stylu retro i do tego zawsze ze słodkim kotkiem bo koty są najważniejsze i nie dopuścimy do tego by było inaczej

Tak11Nie2
Obserwujący
@skandal

Dobrzy pracownicy albo odchodzą sami albo są zwalniani tyle w temacie

Tak10Nie
Pracująca
Nazwa działu: Magazyn

Pupile Prezesa z centrali to są zaproszeni do uniejowa na szkolenie jutrzejsze

Tak11Nie
Kot

Idź do domu (albo do budy) sfrustrowany człowieczku wylewający żale w internecie:P

TakNie8
Kot
@skandal

Sam jesteś retro:P od razu widać, że pisze to były pracownik:)

Tak2Nie2
nicola
@Pracująca

jesteś w błędzie, to forum powinno służyć innym informacjami na temat firmy, na co się decydują i w co wdeptują

Zostaw opinię o My Center S.A. - Zabrze

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

My Center S.A.