My Center S.A.
counter
3 199 435 5 1
Danka

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie, czy warto składać cv?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Robert
Nazwa działu: Handlowy
@Danka

To zależy komu podlegasz. Jak pod prezesa bezpośrednio - to albo będziesz mieć mega dobrze (jak zapierniczasz) albo wylecisz po miesiącu. Koleś jest zero-jedynkowy. Jak w sklepie - to zależy od kierownika - ale tam nie powinno być zbyt dużego ciśnienia o ile sprzedasz min 40 tys miesięcznie.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś1
Fan Lukasa
@Danka

Warto! Pamiętaj , że "Sukces rodzi się w głowie"

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
były
Nazwa działu: Zarząd
@Fan Lukasa

warto, szczególnie jak piszesz jakąś pracę magisterską o patologii w miejscu pracy

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Pracownik który odszedł
@były

Ja po pracy w tej firmie poszedłem na studia o kierunku resocjalizacja i mam zamiar pisać pracę licencjacka właśnie o tzw patologii pomoże mi w tym doświadczenie nabyte w tej firmie dziękuję że mogłem stać się świadkiem tak wielu sytuacji i doświadczeń które teraz będę mógł opisać w mojej pracy

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
TowarzyszPiasek
Nazwa działu: Handlowy
@Danka

Nie opłaca się. Płacą marnie. Jak pracownik nie potrzebny to zwalniają. Firma error kupisz wszystko ale niczego nie ma. Inspekcje pracy tylko na nich naslac.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Pracujący
@Robert

Mega dobrze buhahahaha dobra ściema (usunięte przez administratora) prawda musisz zapierdziac za trzech i jeżeli prezesowi zgadzają się tabelki z cyferkami to dostaniesz premię jeżeli nie to nie a premia to zazwyczaj Ochłapy......

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Olaf Nowy wpis
@Pracujący

Ale to dobrze czy źle bo nie kumam. Jak się zgadza realizacja z celem to jest premia. Jak się nie zgadza - to są ochlapy? W sumie ten prezes musi być nieźle walniety skoro płaci ochlapy za brak celu - bo inni nic nie płacą albo z miejsca zwalniają. Dobrze rozumiem?

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
emeryt Nowy wpis
@Olaf

Bardzo dobrze rozumiesz, nadajesz się conajmniej na regionalnego. A jak sprytnie ruszysz makówką to może i wyżej. Aha tylko po alkoholu nie daj się złapać, nie mówię, że nie możesz w ro walnąć, nie daj się złapać

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
On Nowy wpis
@Olaf

Pamiętam słynną premię kolegi 3,65 zł. Przelana na konto tytułem premia za miesiąc.....

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Fan Lukasa Nowy wpis
@On

Powtarzam z uporem maniaka : " Sukces rodzi się w głowie "

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Zainteresiwany
Nazwa działu: Magazyn
 Pytanie

Jaką umowę dostaje się na stanowisku magazyniera w Gliwicach? Na jaki okres teraz dają?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
TowarzyszPiasek
Nazwa działu: Magazyn
@Zainteresiwany

Dostaniesz umowę na czas określony ale jeśli nie będziesz potrzebny to otrzymasz wypowiedzenie miesięczne bez podania przyczyny.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracujący
@TowarzyszPiasek

To prawda nie szanuje się pracowników szczególnie robotniczych ale o czym tu mówić skoro prezes firmy nie szanuje nikogo to gdzie będzie szanować magazynierow- jak usłyszałem daje wypowiedzenia bez emocji

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Była pracownica zwolniona
@Pracujący

Zostałam zwolniona w czerwcu 2018 jak obecny Pan Prezes obejmował stanowisko dostałam wypowiedzenie z dnia na dzień bez słowa wyjaśnień potraktował mnie jak nic wartego człowieka z perspektywy czasu jestem wdzięczna Panu Prezesowi że mnie zwolnił bo już nie wyobrażalaby sobie pracy z tym Panem.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Nazwa działu: Magazyn
 Pytanie

A aktualni magazynierzy jakie mają umowy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
sprzedawca

pracownicy przypominają o przelewach! Dziękuję za uwagę.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś2
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Były pracownik

A ja się cieszę że odszedłem z tej firmy, ciężko było położyć wypowiedzenie po tylu latach pracy jednakże patrząc z perspektywy czasu podjąłem najlepszą decyzję odchodząc ponieważ są firmy normalne gdzie się normalnie pracuje nie ma wyzysku pracownika i jeden pracownik wykonuje tyljo swoje obowiązki a nie przejmuje po innych pracownikach zadania i tylko mu się dokłada, dokłada i dokłada A potem nie ma słowa dziękuję tylko opierdziel, ta firma nie szanuje pracowników ale przykład idzie z góry czyż nie Panie Dyrektorze i Panie Prezesie????

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
Pracujący
@Były pracownik

pół firmy obdzwoniles jaka to miałeś nie sprawiedliwa szefowa i jak to źle ci się pracowało i wszyscy słyszeli że dyrektor i prezes to nie napisze co. Piotrek zajmij się swoim życiem swoimi sprawami i swoim życiem czas się pogodzić z obecną sytuacja i iść dajej a nie wylewać żal i złość na forum.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Fan Lukasa
@Były pracownik

Czy nie lepiej było napisać tak: "Jestem przekonany że przede mną jak i przed osobami z którymi miałem przyjemność współpracować , stoi jeszcze pełna moc możliwości. Wasza w ramach dynamicznie rozwijającego się My Center, moja już w zupełnie innym miejscu. Z przyjemnością i satysfakcją będę śledził jak My Center dalej rośnie w siłę i życzę Wszystkim aby nigdy nie zabrakło Wam motywacji i pasji w budowaniu tego projektu, bo jestem przekonany że warto. "

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś1
Pracownik
@Pracujący

Też się nasłuchałem jakaż to firma nie dobra że zwolniła ta osobę nie prawnie że zwolnienie było ukartowane itd - po co mówić takie cos trzeba nawet z takiej sytuacji wyciągnąć wnioski pozytywne i iść dalej do przodu nie oglądając się za siebie i jak tak zrobisz były pracowniku wyjdziesz na tym naprawdę bardzo dobrze nie jeden Ty jesteś zwalniany czas się pogodzić zapomnieć i szukać nowej pracy.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Llucky

Ja z innej beczki.... Czy naprawdę ludzie nie macie 2 par rekawiczek w domu i plynu. Przeciez to nie trzeba 100 par i 5 litrow. W kazdej drogerii owy plyn kosztuje od 4,99 I rekawiczki od 1, 99 Naprawdę lepiej biadolic niz wydac 6 zeta? Dramat. Czasem mam wrażenie, ze im bardziej czlowiek wyksztalcony tym glupszy.

Pomocna?
Tak1Nie9
Zgłoś
Marry

Nie przesadzajcie z tym mięsem armatnim. Ciesz sie jeden z drugim, ze macie pracę. Jest sporo sklepow przeciez otwarte niech was zamkna to ciekawe z czego będziecie zyc. Dobrze sie mowi.... Gdaczecie, ze zamkniete ma byc ale do biedronki czy lidla kazdy dzien na zakupy. Czy tam panie sa ze stali?

Pomocna?
Tak3Nie9
Zgłoś
Sprzedawca

Szanowny Zarządzie MC, Dyrektorze, Kierownicy Regionalni, z racji nadchodzących Świąt może dałoby się przyznać jakąś premię Świąteczną? Codziennie narażamy się na kontakt z osobami, które mogą nas zakazić. Mamy rodziny, rodziców i wiadomo z czym to wszystko się wiąże. Codziennie dźwigamy słupki w górę i staramy się w tym trudnym okresie jak najlepiej obsłużyć klienta. I to takiego , który potrafi chrząkać, kichnąć, zbytnio się nie przejmuje zachowaniem dystansu nie mówiąc o rękawiczkach! Stoimy na linii frontu i jako mięso armatnie mamy swoje obawy, lęki itd. Podkreślam nie do końca chodzi o nas samych jako sprzedawców ale o naszych bliskich. Człowiek niewiele ma , więc i umierać nie szkoda. Tymczasem wypracowywana premia/dodatek kierowniczy idzie na wypełnienie luki między podstawą a obecną minimalną pensją. Mam nadzieję , że wspomniana premia nie będzie zależna od stanowiska, zasług, znajomości oraz "obrotu".

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Dyrektor
Nazwa działu: Zarząd
@Sprzedawca

Dziękuję za przypomnienie, oficjalnie przyznaję sobie świąteczną premię, wesołych świąt

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Pracuje tu
@Sprzedawca

Nie dali w grudniu a dadzą teraz...jasne... wypłata znów spóźniona i sporo obcięta ...a co tu o premii marzyć...nigdy nas nie docenia.... chociaż paczki dla dzieci pracowników by zrobili...

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pracuje tu

Nie wiem na jakim dziale czy sklepie siedzisz ale gdybyś wiedział coś więcej a szczególnie popatrzył tu w centrali co tu się gra to sam byś "zebrał" :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
PatiLizacaKakao
@Sprzedawca

Piszesz o premii świątecznej?? Otrzymasz ale chyba wypowiedzenie. Ta firma ma za nic ludzi. Co chcą to robią. Na wszystkim robią cięcia nawet Delegacja to psie pieniądze 45groszy za kilometr. Nie interesuje ich pracownik liczą się cyfry, tabelki a premie to sobie wypłacaja. A Ty siedź cicho i rób co każą.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Fan Lukasa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
 Pytanie

Jacek Walkiewicz napisał że pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu. Życzę więc Wam wszystkim luksusu w życiu . Czy to nie jest najwspanialsze życiowe motto?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stała klientka

Dzsiaj w każdym sklepie gdzie robiłam zakupy proszono mnie o ubranie rękawiczek lub dezynfekcję rąk. W każdym oprócz My Center. Wstyd że firma nie potrafi zadbać o coś takiego jak bezpieczeństwo klientów. Po rozmowie z pracownikami dowiedziałam się tylko że ich przełożonego interesuje tylko to aby wypominać władzy że każą nam iść na wybory kosztem ryzyka zachorowania co w skutkach może spowodować śmierć, a sam wysyła Swoich pracowników do pracy gdzie ryzyko jest takie same. Jeśli jest tak jak mówią to zakrawa to o hipokryzję że strony firmy. Życzę zdrowia wszystkim pracownikom.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
janek
@Stała klientka

To ja mam pytanie na (usunięte przez administratora) latasz po sklepach #ZOSTAŃWDOMU

Pomocna?
Tak5Nie4
Zgłoś
Fan Lukasa

Usunięto moje dwa wpisy a nie zawierały przecież nic obraźliwego ani kłamstwa. POzdrawiam inspiratora ( nie mylić z respiratorem ).

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pracujący na sklepie

Czy w tym miesiącu możemy się spodziewać wypłat na czas tzn do 31 marca na kontach czy znowu będą opóźnienia 1-2 dniowe?????

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Wasco da Gamma
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) Może najwyższa pora przejrzeć na oczy co się dzieje wokół, a nie tylko klikać w Excellu w tabelki ile można wyciągnąć z danego sklepu.Szczytem (usunięte przez administratora) jest nie zaopatrzenie sklepów w takie podstawy jak rękawiczki jednorazowe czy płyny do dezynfekcji rąk-ciekawe gdzie je teraz kupicie. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak19Nie1
Zgłoś
Emeryt
Nazwa działu: Handlowy
@Wasco da Gamma

Nic z tego , idzie przez neta towar a magazyn nic nie ma, to przynajmniej sklepy wyślą. no i zawsze można obsłużyć dodatkowo na sklepie kogoś kto właśnie wrócił z zagranicy...

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Fabian

Jakże piekne słowa wypowiedziane przez Piaseckiego gdy opuszczał okręt ale dobrze że był Bartosz to przyjął kundelka do firmy :))) A co tam u Bronka i u Buncola ?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ola
Nazwa działu: Handlowy
@Wasco da Gamma

Co chcieć od tej pseudo firmy!!!! Jak na stronie mają 10szt maseczke za 199zl!!!! (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
ciekawy
 Pytanie

Czy szkolenia w Uniejowie były ciekawe ? często firma takie organizuje ?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Uczestnik
Nazwa działu: Handlowy
@ciekawy

Szkolenia są raz w kwartale - głównie produktowe. To szkolenie to była większa impreza - gdyż obejmowała pracowników i kluczowych odbiorców - łącznie blisko 200 osob. Szkoleniowcy od dostawców + hotel**** - wiec nie było się do czego przyczepis. Huawei rozbił bank profesjonalizmem - ale zasadniczo Bosch czy Whirlpool czy Beko - tez dali radę.

Pomocna?
Tak6Nie4
Zgłoś
Nikus Dyzma

Co do Uniejowa.... czy to pierwszy raz taka akcja? Nie!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
pracownik

w koło pozamykane sklepy..... skrócone o polowe godziny ......a u nas siedzieć jak w (usunięte przez administratora) pilnować ścian pracować najlepiej do śmierci!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomocna?
Tak15Nie1
Zgłoś
Zamknąć wreszcie sklepy
@pracownik

Zamknąć wreszcie sklepy.Chociaz na 2 tygodnie.

Pomocna?
Tak11Nie2
Zgłoś
Redaktor

Chodzą plotki że z pracy w firmie rezygnuje Pani prokurent ktira która była w zarządzie oraz główna kadrowa czy to prawda??? Proszę o jasne i rzetelne odpowiedzi.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Uniejow
Nazwa działu: Handlowy
@Redaktor

Faktycznie news jak odkrycie coronavirusa w polowie marca we Włoszech. Preses o tym mówil na prezentacji że nowa ksiegowa dolacza A dotychczasowa idzie na emeryture, zmiana kadrowej i zmiany w zarządzie. Muszę do prezesa napisać żeby załoga pracowala w soboty do 20.00 i w niedzielę również- gdyż paluchy zedrze na go worku od pisania steku bzdur jak nizej. Chociaż 95% procent to informacje(usunięte przez administratora) od konkurencji która ma sklepy w galeriach(usunięte przez administratora).

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Redaktor
@Uniejow

A czy Pani prokurent i kadrowa zostały zwolnione czy same odchodzą???

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zarząd
Nazwa działu: Zarząd
@Redaktor

Same podjęły decyzję że czas się rozstać z firmą tak mówiły że to ich decyzja o odejściu z firmy

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
zorientowany
@Zarząd

Proszę nie siać plotek - nikt nie odchodzi.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Zarząd
@zorientowany

Aaaa prawda staje się plotka a to że nie było szkolenia w uniejowie to też za chwilę będzie plotka ,dobra ŚCIEMA to połowa sukcesu.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Rodo
Nazwa działu: Finanse
@Redaktor

Nie kadrowa tylko księgowa słuchaj uchem a nie brzuchem odchodzi księgowa główna na emeryturę kadrowa zostaje rozmawiałem z nią wczoraj telefonicznie i mówiła że normalnie pracuje nie siejcie plot i nie piszcie bzdur pani prokurent też zostaje zanim coś napiszecie przemyslcie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ana
Nazwa działu: Handlowy

I nawet godzin pracy nie zmienili ! Proszę zasiąść z lada i obsługiwać!!!! A nie narażać pracowników!!!!!!!!!!!!!!!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Ewa z Galicji

Panie Marku- Pan się nie boi... Zostanie Pan dyrektorem marketingu u mnie w Łańcucie. Laski lecą na drogie fury a wygląda Pan zdecydowanie lepiej niż SLAWOMIR. Damy rade

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Olaf

No jak Marka M. nie znasz to jesteś nikim...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracujący
@Olaf

Marek M już nie ma nic wspólnego z Mc

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kula w plot
Nazwa działu: Handlowy
@Pracujący

Akurat Media zamyka bo musi. Auchan obok będzie sobie spokojnie działał a Ci po 6 tygodniach bez handlu już się nie podniosą. Tym lepiej dla polskich sieci w tym My Center

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Panie prezesie

Panie prezesie czy ma pan rodzinę,czy ma pan sumienie .Jak można tak narażać swoich pracowników.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ciekawy

Co tam się działo?:)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracujący
@Ciekawy

Oj działo działo sodoma i gomora ha ha cywilizowani poszli spać...reszta dała upust swoim żądzom i się nieźle zabawiała.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Pracujący na sklepie

Drodzy pracownicy! Napiszmy pozew zbiorowy iż z powodu zagrożenia koronawirusem żądamy skrócenia godzin pracy do minimum a jeżeli to możliwe zamknięcia placówek detalicznych. Tu chodzi o nasze zdrowie. Pewnie cała elita pracującą w centrali firmy pracuje z domów i nie przychodzi do pracy.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Centrala
Nazwa działu: Magazyn
@Pracujący na sklepie

I tu kolego się mylisz. Cała centrala pracuje normalnie. Za dużo telewizji oglądasz a jak pracujesz w sklepie to powinieneś widzieć że dzisiaj kolejny dzień w którym zostanie zrealizowane 130% planu a na koniec miesiąca wszyscy będą miłe zaskoczeni. Prezio nie odpuszcza...

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś
Wiejski glupek

Dino otwarte, biedra otwarta - ludziska kupuja papier toaletowy zeby sobie majtek nie zasr*c jak sie dowiedza ze sasiad ma wirusa... niby gdzie mam isc jak mi sie pralka zepsuje i nie bede mial jak gaci wyprac skoro Neonet zamkniety?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Pracujący

Właśnie teraz zdrowie najważniejsze A nie praca zobaczycie jak od poniedziałku posypią się l4

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Anks
Nazwa działu: Handlowy

Ja jestem zadowolona. Dzisiaj 228% planu. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Wirus
Nazwa działu: Handlowy

Ludzie ! Zamknijcie te sklepy!!!!! Nie widzicie co się dzieje ludzie boją się pracować @!! A oni na fb reklamy wystawiają że u nas sklepy otwarte szkoda że nie napiszą aż do śmierci. ...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Rozbawiony

Dzisiaj kazali nam kupić do sklepów rękawiczki i środki do dezynfekcji,ale ja się pytam gdzie .Już od tygodnia nie ma tych rzeczy .Śmiech na sali Pozamykac wreszcie te sklepy a nie za wszelką cenę kosztem zdrowia i życia pracownikow

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Chłopak z konkurencji

Po raz pierwszy wam zazdroszczę... Jutro będę siedział w domu i czekał na minimalna o ile wogole ja dostanę - gdyż pewnie ze 2-3 miechy galerie zamkną a nie wiem czy mi Neo zapłaci - bo niby z czego jak handlu nie będzie i czy wogole dotrwa do tego momentu... A wy spokojnie... od jutra cały ruch przejmiecie i moja premie skubniecie... Juz tylko gorzej w Mediaku i Euro... tam to już wogole na 3 spusty wszystko zamkną i zarygluja... Idę do banku po chwilowke a potem będę szukał mocnej gałęzi...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pracujący

Proszę nie obrażać prezesa jak sie komus nie podoba niech się zwolni droga wolna co to za bdzury aby zamykać sklepy do pracy byście się wzieli a nie narzekali i (usunięte przez administratora) wypisywali

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Rozwazny

Np biedronka - wszystkie zamknięte...

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
KS sklepu
Nazwa działu: Handlowy
@Pracujący

Dla mycentera to tylko kasa i kasa najważniejsza. W głębokim "D" mają zdrowie pracowników. Zakaz w centrach handlowych wprowadzili przed chwilą ale jutro pracownicy do mycentera będą musieli iść do pracy no bo najważniejsza jest kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

Pomocna?
Tak6Nie4
Zgłoś
Sonia

Ach..... Slodko patrzec jak na fb i insta prezycie sie panowie ze swoimi zonami i dziecmi.... Wstyd spojrzec w lustro następnego dnia? Eeeeee Ktos wie kiedy kolejna impreza? Trzeba sie przygotowac.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Opinia
Nazwa działu: Handlowy
@Sonia

Może przez krótką chwilę chcą zapomnieć o realiach w jakich pracują. Troszkę wyrozumiałości.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Przyszła Pani prezes
Nazwa działu: Zarząd

To się przefarbuje i składam Cv bo ładna i zgrabna jestem mój kolega pracuje w tej firmie i mi opowiadał co się działo na imprezie...Bunga Bunga i te sprawy, w tej firmie da się bardzo szybko zrobić karierę przez łóżko głównego dowodzącego bo lubi damskie wdzięki i prawie żadnej szczupłej i ładnej się nie oprze. Ok szkoda czasu lecę składać Cv. Do zobaczenia.....

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Kolega
Nazwa działu: Handlowy
@Przyszła Pani prezes

To chyba kolega w innej firmie pracuje... Bo ja byłem, cały dzień szkoleń - nawet powiedziałbym zbyt dużo szkoleń. A ta ładna blondynka koło prezesa na wieczornym bankiecie - to dyrektorka marketingu (ta od reklam z kotami) i córka byłego właściciela firmy (zresztą nie tylko tej firmy)… Z nią to chciałbym Bunga Bunga :-)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Kolezanka
@Kolega

Jak to mówią Jak spaść to z wysokiego konia :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pracownik
@Kolezanka

A ja tam wspominam Basię z sklepu gorąca laska z nią to by było Bunga Bunga

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
detektyw

Musisz być ładna zgrabna inteligentna i blondynka prezes tylko w takich Gustuje

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Pracująca

To forum nie służy wylewaniu żali i pretensji- ludzie jeżeli macie problem zgłoscie to przełożonemu bo pisanie na forum nic nie da jeszcze połowa to kompletne bzdury mijające się z prawdą

Pomocna?
Tak2Nie9
Zgłoś
Sksnsen
Nazwa działu: Handlowy
@Pracująca

Komu mam powiedzieć że w sklepie jest pełno staroci , że towaru nowego jak na lekarstwo. Że w takich warunkach i z takim towarem do sprzedaży nie mogę realizować planów. Oraz to że brak jest całkowicie wsparcia reklamowego. Jeżeli ja mam o tym powiedzieć prezesowi bo on o tym niewie i wtedy problem zostanie rozwiązany to jest jakaś szopka. Ciemnotę ludziom wciskacie i tyle. Wszyscy wszystko wiedzą a jest jak jest i dalej tak będzie , a towaru nie przybędzie NOWEGO. Bo za starocie już dziękujemy.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
skandal
Nazwa działu: Marketing
@Sksnsen

Proszę nie kłamać że nie ma wsparcia reklamowego! Reklamy są na wysokim poziomie - nikt nie ma takich reklam w stylu retro i do tego zawsze ze słodkim kotkiem bo koty są najważniejsze i nie dopuścimy do tego by było inaczej

Pomocna?
Tak11Nie2
Zgłoś
Obserwujący
@skandal

Dobrzy pracownicy albo odchodzą sami albo są zwalniani tyle w temacie

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Pracująca
Nazwa działu: Magazyn

Pupile Prezesa z centrali to są zaproszeni do uniejowa na szkolenie jutrzejsze

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Kot

Idź do domu (albo do budy) sfrustrowany człowieczku wylewający żale w internecie:P

Pomocna?
TakNie8
Zgłoś
Kot
@skandal

Sam jesteś retro:P od razu widać, że pisze to były pracownik:)

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
nicola
@Pracująca

jesteś w błędzie, to forum powinno służyć innym informacjami na temat firmy, na co się decydują i w co wdeptują

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o My Center S.A. - Zabrze

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
My Center S.A.