Opinie o My Center S.A. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie My Center S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie My Center S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o My Center S.A. w Zabrze

Nie rozumiem dlaczego część pracowników dostała wypłatę a reszta nie

Nowe

Upadłość ogłoszona ! Papiery w sądzie. Wszyscy idźcie na L4 . Wypłaty za styczeń nie będzie . Brak kasy . L4 niech ZUS płaci . Czekajcie na odprawy z funduszu .

@Nowe

Zaraz upadłość, chwilowe problemy. W lutym wszystko wróci do normy. Są już dogadane nowe dostawy towarów z głównymi dostawcami. Nie siejcie bezsensu paniki. MyCenter to dobrze prosperująca i cały czas rozwijająca się firma. pozdrawiam

Droga bez powrotu
@Adam

Dobry żart Adam... Prawda taka, że zostanie około 40 sklepów z czego większość to agenci... Którzy także uciekną... Czasy pomyślności MyCenter dawno już minęły, teraz tylko trzeba czekać na koniec... A tym którzy zostali pozostaje uciekać stąd albo iść na L4...

BeNice
@Droga bez powrotu

Odprawy z funduszu chyba tylko dla tych którzy zostaną do końca i nie uciekną..

PrzeszłyNiedoszły
@Adam

Chłopie co Ty za bajki opowiadasz? Cały wschód praktycznie na wypowiedzeniach: lokale i pracownicy, część już nawet pozamykana, północ i zachód też to czeka tylko jest mądrze rozłożone w czasie. Nie wiem skąd takie pozytywne wiadomości, był jeden Adam który lubił bajki pisać ale jak przyszło co do czego to pierwszy uciekł z tonącego okrętu... yyy to znaczy regionu...

Reten
@PrzeszłyNiedoszły

A to takie dziwne, że znalazł sobie pracę w nowym (normalnym) miejscu? Można to określać ucieczką z tonącego okrętu, ale wg mnie jest to racjonalne zachowanie. Jak ktoś miał możliwość zmianę pracodawcy, i to zrobił bo widział co się dzieje w tej firmie, to postąpił jak najbardziej słusznie. Siedzisz w bagnie i ktoś wyciąga do Ciebie rękę, to ją chwytasz i wychodzisz, czy czekasz aż utoniesz? Ja osobiście żałuję, że wcześniej nie zacząłem rozglądać się za nową pracą. Teraz to już nie ma po co samemu składać wypowiedzenia, za te męki w tej cudownej firmie, niech chociaż odprawa wpadnie.

Henio Sprezyna

Witam. Co sie stalo ze sklepem myCenter w Brodnicy ( kujawsko - pomorskie )? Gdzie nalezy oddac uszkodzona suszarke do wlosow,w ramach gwarancji? Pozdrawiam,i oczekuje merytorycznych odpowiedzi na zadane pytania.

MajFlaj
@Henio Sprezyna

Albo w najbliższym otwartym sklepie (Rypin, Iława) albo sprawdzić czy są jakieś inne opcje kontaktując się z infolinią ze strony www.mycenter.pl

@Henio Sprezyna

Hejka, w innym mycenter lub na karcie gwarancyjnej sa wypisane zasady gwarancji i zasady wysylania. Mozesz tez wejsc na strone producenta tylko pamietaj zeby miec paragon ;)

Natq4012
@Henio Sprezyna

Witaj, ten sklep zostal zamknięty, jak kilkanaście innych... zgłoś do najbliższego sklepu MyCenter, ewentualnie próbuj bezpośrednio u producenta...

@MajFlaj

Przeciez sklepu w Rypinie takze juz nie? Wiec co teraz zrobic z uszkodzona suszarka?

MajFlaj
@Ciasny Wiesiek

Na początku stycznia gdy pisałem jeszcze był. "Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, Coś jest, a później tego nie ma..."

Upadły

I tak 12.01.2023 wniosek do sądu wpadł :( Ile sklepów funkcjonuje? Czekać tylko na syndyka.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie My Center S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Pan B

Coś wiadomo co dalej ?

zxcv
@Pan B

Niektóre sklepy są zamykane, niektóre zamknęli jeszcze w starym roku. Pozostałym nie wróżę nic dobrego jak towaru nic nie przybywa. Może to nawet celowe działanie żeby wpisać na wypowiedzeniu że nie realizujesz planów i to twoja wina i nie dostaniesz odprawy. Patrzeć tylko jak ogłoszą upadłość bo długów dużo, sytuacja jak na Tytaniku, a Ci co jeszcze coś sprzedają to jak ta orkiestra co została.

jÓZEK

100 TYS?

Karol
@jÓZEK

Może I być 100 tys. Oddam za 100 lat xD obojętnie ile, cokolwiek aby do wypłaty przeżyć, która znowu będzie nie wiadomo kiedy...

Ciasny Wiesiek

Czy wiadomo co z podstawami wynagrodzeń od nowego roku, będą podwyżki?

Ela

Od nowego będą zwolnienia

Król pociagu

Jak tam, dojechały już do Was paczki świąteczne?

Marcin Stragan
@Król pociagu

Dojechały od Konsumenta Partnera

Uciekająca

Nawet wypłaty na czas nie umieją dać. Wczoraj powinna być na koncie. Śmieszni są.

Prezes Jarosław
@Uciekająca

No tak, jeszcze pieniędzy by się chciało..a plany zrobione?

Premier Tusk
@Prezes Jarosław

Jeśli nawet plan się wyrobi to i tak te same pieniądze. (usunięte przez administratora) W niedalekiej przyszłości będzie sprawdzone naliczanie pesji

Pracujacy
@Uciekająca

Wypłaty się nie dostaje to nie prezent na gwiazdkę wypłatę się zarabia się na nią praca

Ana
@Prezes Jarosław

Jakie plany, kiedy w sklepie od co najmniej kilku miesięcy puste półki- chemiczny brak towaru

@Ana

a czego to akurat może wynikać? piszesz, że od miesięcy puste i zastanawiam się skąd taka decyzja wobec tego? z innymi towarami jak stoicie?

Czy pracował ktoś jako Kierownik Salonu w firmie My Center S.A.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Były kierownik

Jeśli chcesz się cofnąć w wiedzy o sprzęcie oraz za najniższą krajową pracować to zatrudniaj się bez wahania. Będziesz przerzucał towar z palety z dostawy na ekspo a za chwilę będziesz pakował bo internetowa ci zabierze albo sklep z Dęblina hahah

Dominika
@Były kierownik

Na jakim stanowisku płacą najniższą krajową? No i najważniejsze, czy oprócz tego cokolwiek jeszcze jest. Czasem na premiach można się dobrze „ustawić” ;)

Polecam każdemu pracę MC. Wypłaty na czas (często nawet przed terminem). Kasa taka, że z samej premii kupisz węgla na całą zimę. Wsparcie ze strony szefa na każdym kroku, poszanowanie pracownika niespotykane w innych firmach. Mały minus, to codzienne dostawy na kilkanaście tysięcy, ale w końcu klienci kuszą się na te telewizory Sony i iphony z gazetki oraz reklamy w tv.

Kobyła
@Marcin

Mistrzu ale mnie rozbawiłeś dawno już się tak nie uśmiałem

@Kobyła

To oczywiście była ironia. Ta firma to DNO i 5 metrów mułu. Pensje mało kiedy wpływają na czas. Podstawa wynagrodzenia niższa niż pensja minimalna. Nawet jak wyrobisz jakąś premię, to najpierw jej część idzie na wypełnienie do najniższej krajowej, a dopiero później dostajesz coś więcej. Te "coś wiecej", to zazwyczaj są grosze. No, ale jak można zrobić wysoką premie, która jest uzależniona w znacznym stopniu od obrotu, no i też wskaźników jakościowych (ubezpieczenia, raty, usługi, itp.), jak nie ma z czego tego robić?? Jak można realizować sprzedaż, gdy na sklepie nie masz towaru? Jak masz zachęcić klienta do zakupu, gdy masz na ekspozycji 3 telewizory, 4 smartfon albo 2 zmywarki do wyboru? Co do klientów, to ilość odwiedzających również mocno spadła. Ale czy może to dziwić? Oczywiście, że nie - ile razy można wkręcać klientowi, że akurat towar którego szuka właśnie się wyprzedał, że przy najbliższej dostawie dojedzie? Coraz częściej słyszę od klientów pytanie, czy zamykamy się.Czym mają być zachęceni klienci do odwiedzenia sklepu MC? Marketing (juz nie mówię o radiu czy tv) - totalna żenada, gazetki nie były już roznoszone od miesięcy. Wygląda sklepów - w większość po prostu (usunięte przez administratora) Towar - jeżeli już coś jest, to wszystko "na jedno kopyto", no i oczywiście z ekspo, bo mało kiedy masz drugi oryginalnie zapakowany. Ceny - najczęściej wyższe niż u konkurencji. Co do szefa - gościu totalnie nie szanuje pracowników, nie dotrzymuje danego słowa, a sam myśli że to co wymyśli jest idealne. Podsumowując nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Sam już zacząłem rozglądać się za nową praca, bo w MC nie ma już przyszłości. Ta firma posypie się niedługo jak domek z kart. Nie bez powodu zwalniani są kolejni pracownicy, nie bez powodu zamykane są kolejne sklepy. Ta firma najzwyczajniej w świecie tonie w długach, z których moim zdanie już nie wyjdzie. Mam tylko nadzieję, że moi koledzy i koleżanki z innych sklepów, którzy pracują w tej firmie od lat i dali jej dużo od siebie, znajdą zatrudnienie w firmach, które będą zdecydowanie lepiej prowadzone.

Kiero

Ja pracowałem i szczerze mówiąc żałuję.. stawiali nierealne cele, co chwilę redukowali mi stawkę finalnie byłem kierownikiem za najniższą krajową.. beznadziejna firma, nigdy nikomu nie polecę tego szajsu

Zbyszek z Bogdańca
@Marcin

A czy macie ogrzewanie w sklepie Bo podobno w niektórych sklepach zimno strasznie

@Zbyszek z Bogdańca

U nas jest ciepło, ale przez dwa dni był problem z prądem (a dokładnie go nie było), podobno jakaś pomyłka z numerem konta do zapłaty za czynsz czy coś takiego...

@Adam

Całe dwie doby nie było? Czyli mieliście zamknięte i dwa dni w plecy z zarobkami czy jak to rozwiązali?

Kleofas
@Zbyszek z Bogdańca

Jak ja pracowałem w Mc to grzaliśmy sklep małą farelką przy kasie żeby nie zamarznąć, także pozdrawiam serdecznie xD

Chyba źle się dzieje w MC. Sklepy padają jak muchy, magazyn w Gliwicach zamknięty. Funkcjonuje jeszcze ta firma ?

@Andrzej

A od kiedy to wszystko się pozamykało, bo nawet nie wiem? to jakie jednostki im jeszcze funkcjonujące pozostały? są jakieś?

Tadeush

Wiadomo już kiedy syndyk wchodzi?

Daniel

I jak Black Friday? Żadnej gazetki nie było, ani nic...

J@rosław
@Daniel

Danielu MyCenter jest firmą która nie musi się reklamować, sama w sobie jest reklamą

Tomasz

Chodzą pogłoski, że MC ma wykupić upadający Media Markt...myślicie, że coś jest ma rzeczy?

Jaś fasola
@Tomasz

Ty chyba sobie kpisz. Jak upadającą firma może wykupić firmę o wiele większa od siebie? Mam wrażenie, że niektórzy tu komentujący mają orzecha zamiast mózgu.

Ludzie, tak niesamowita żenada że lepiej się w to nie pakujcie… Kilka miesięcy na stanowisku DORADCA KLIENTA wystarczyło. Wypłata na czas? Możecie pomarzyć.Firma przed końcem miesiąca wysyła pilnie konwoje bo brakuje im pieniędzy na wyp. Czujecie wstyd i zażenowanie z każdym kolejnym wchodzącym i wychodzącym klientem. Półki puste, stawiacie kartony by wizualnie zapełnić dziury. Sprzęt bardzo często przyjeżdża już z wadami, zaznaczmy że sprzęt firm krzaków rozpadający się po chwili. 5 telewizorów na krzyż, kierownicy walczą o życie próbując sprowadzać sprzęty z rynku zewnętrznego. Przyzwyczaicie się do pytania klientów „zamykacie sklep?”. Wisienka na torcie to regionalni wypisujący tysiące maili o wasz słaby wynik, o poprawę efektywności, kiedy pytacie CO MACIE SPRZEDAWAĆ, bo lodówki zostały Wam ze 3, to usłyszycie tylko ze kiedy klient przychodzi po białą, należy przekierować jego myśli na srebrną. Zostają tam tylko osoby które siedziały latami i już nie opłaca im się zmieniać pracy, bo wygodnie, bo zasiedzieli się, reszta UCIEKA. Stanowcze NIE!

Były

Prawda, firma z miesiąca na miesiąc coraz gorzej przedzie

Kierownik

Będą bony na święta?

Reten
@Kierownik

A ile to by się chciało tych bonów?? Przecież dopiero co każdy dostał bony na Wielkanoc, dla każdego był talon na (usunięte przez administratora)i balon. Mało jeszcze?

Kierownik
@Reten

A co jeżeli talon był tylko na balon?

Zxc
@Kierownik

Tak w formie wypowiedzeń.

były

Co nowego na firmie?

Janex
@były

Ogólnie bez zmian - niekończące się pasmo sukcesów.

heniuk
@Janex

sukces rodzi sie wglowie

Jozin z Bazin

Podobno w najbliższym czasie będą otwierane sklepy w nowych lokalizacjach/miastach, prawda to? Ktoś, coś może więcej wie?

Janex
@Jozin z Bazin

Podobno w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

@@@@@@
@Janex

Chyba w marzeniach ha ha, towaru brak, sklepy się zamykają ludzie odchodzą firma ledwo już ciągnie na wypłaty zbierają bo pieniędzy nie ma

W firmie My Center S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4100 .

Okoń

Myślę, że 4100 jest możliwe. Co prawda łącznie za dwa miesiące, ale do ogarnięcia.

Agnieszka

Bylam w nowym sklepie w Inowrocławiu. Bardzo zaangażowany zespół. Byle tak dalej

@Agnieszka

Patrzylem na stronie sieci myCenter,to juz sklepu w Inowroclawiu nie ma.

sklep w Inowrocławiu jest pod szyldem Electropoint

Zostaw merytoryczną opinię o My Center S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w My Center S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy My Center S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w My Center S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 12 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

My Center S.A.