Opinie o My Center S.A. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie My Center S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie My Center S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o My Center S.A. w Zabrze

Ciekawy

Witam czy ktoś coś wie o zamknięciu zakładu w Gliwicach bo z tego co słyszałem lecą zwolnienia

@Ciekawy

Tak to prawda maja zamykać i przenosić niby na Zabrze ale czy to prawda nie wiadomo zwolnienia są cały czas wiec sadze ze to koniec firmy

R-m
@Ciekawy

Podobno ma zostać tylko Radom, bo tam jest lotnisko

Marcinek

Którey to już koniec w ostatnim czasie? XD

Były MC
@Marcinek

To jakie sklepy zamykali w ostatnim czasie?

Marcinek
@Były MC

Najgorsze.

Prawda

Posypały i posypią wypowiedzenia

@Prawda

A to pracownicy dostają wypowiedzenia, czy je składają?

@Ciekawy

Z tego co wiadomo to zwalniają ale po mału pod przykryciem redukcja etatów

Pracujący

Nie mogą zwolnić wszystkich od razu bo wejdą w zwolnienia grupowe ,i nie chcą powodować ataków paniki wśród pracowników dlatego robią to pomału.

Bogdan ze Zbyszkowa

Jedni twierdzą, że My Center to fatalne miejsce do pracy i najlepszym wyjściem jest jak najszybsza ucieczka. Inni z kolei bronią firmy, twierdząc że jest stabilna praca i zawsze można trafić gorzej. Tak naprawdę to jedni i drudzy mają rację (przynajmniej do niedawna tak było). W My Center praca zazwyczaj jest prosta - nasze sklepy z reguły nie mają dużego obłożenia klientów, dlatego często też można pozwolić sobie na trochę luzu. Drugim plusem jest to, że My Center daje coś czego wielu pracodawców w ostatnim czasie daje z wielką łaską, czyli stabilną umowę o pracę. W moim przypadku było tak jak być powinno - umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny, później dostałem już normalną umowę o pracę (na czas określony). Płace nie powalają, ale da się jakoś z tego przeżyć. Z plusów podsumowując jest to fajna opcja jeśli ktoś po prostu chce mieć pracę, coś tam zarobić ale się nie narobić. Jest niestety też druga strona medalu. W ciągu ostatnich paru miesięcy (lat?) głównym odczuciem względem działań firmy jest głęboki zawód. Przez problemy z wiecznymi zadłużeniami firma nie potrafi załatwić nawet podstawowych produktów, przez co w ostatnim czasie najczęściej zadawane pytanie to "Likwidujecie się czy przenosicie? Bo takie pustki tutaj". Firma boryka się z coraz większymi problemami logistycznymi, magazyny są zamykane przez co dostawy towaru czy chociażby transport towaru między magazynami jest utrudniony. Jest też to o czym wspominałem w plusach, czyli płace. Da się z tego przeżyć, ale co to jest za życie? Obecny kalkulator premiowy nie satysfakcjonuje, tak jakby został opracowany z myślą o zatrzymaniu jak największej kasy "na górze". Wracając do stwierdzenia "do niedawna tak było". W tym roku kondycja firmy mocno siadła, widać to na każdym kroku. Praca tutaj przestaje być stabilnym oparciem, a staje się tonącym okrętem. Tylko czekać aż to wszystko je...

UK
@Bogdan ze Zbyszkowa

Te gadki o upadku powtarzają się już od...no właśnie już sama nie pamiętam od kiedy...jest ciężko? No jest, ale kiedy było lekko? Jak ktoś pracuje trochę czasu w MC, to wie że nigdy nic tu nie było podane na tacy, zawsze trzeba było walczyć, kombinować, wyszarpać. Ja osobiście wychodzę z założenia, że trzeba dalej robić swoje i nie słuchać tych co od x-czasu sieją ferment i sami są w dużej mierze winowajcami obecnej sytuacji - zamiast narzekać czasami warto dać trochę od siebie, zwiększyć swoją mobilizację (wiem - nie jest o to łatwo) i spróbować dołożyć cegiełkę do tego, aby podnieść się z obecnego miejsca. Siedząc na (usunięte przez administratora) i tylko narzekając raczej nie poprawimy swojej sytuacji, a jedynie możemy doprowadzić do tego, że trzeba będzie szukać nowego miejsca pracy...tylko żeby później nie było zaskoczenia, że pieniądze na podobnym poziomie jak w MC, a wymagania i ciśnienie kilkukrotnie większe..pozdrawiam tych, którzy mają trochę w sobie honoru i zamiast narzekać robią wszystko, aby pracodawca szedł do przodu (żeby nie było - nie uważam, że MC jest idealnym pracodawcą i że wszystkie aspekty są ok). Dbajmy o swoje miejsce pracy, bo "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma".

Mju
@UK

Trzeba walczyć o lepsze jutro. Nawet jeśli tej woli walki nie widzimy u innych.

Bogdan ze Zbyszkowa
@UK

No właśnie nie, to już przestało działać. Do niedawna te argumenty były jak najbardziej zrozumiałe i jak najbardziej godne poparcia, ale to już od co najmniej paru miesięcy jest nieaktualne. Można oczywiście obrać sobie trwanie w My Center za punkt honoru, ale jaki to ma cel? To jakaś gra, w której mamy zrealizować jakieś wyzwanie? Czasem sobie myślę, że może powinienem być wdzięczny firmie bo mnie przyjęła w swoje szeregi mimo niezbyt imponującego CV. Tylko że tych osób które wyciągnęły do mnie rękę już dawno tutaj nie ma. Poszli własnymi ścieżkami i teraz świetnie im się powodzi. Praca w My Center to zdecydowanie nie jest najgorsza praca w Polsce, nie brakuje u nas różnych Januszexów. Z drugiej strony nie jest wielkim wyzwaniem znaleźć coś bardziej wartościowego pod kątem finansowym i samorealizacji. Mimo wszystko szanuję Twoje podejście i życzę powodzenia w pracy w My Center, może masz rację i lata świetności tej firmy jeszcze powrócą. Ja jednak zmywam się stąd przy pierwszej możliwej okazji :)

Ciasny Wiesiek

Dlaczego nie ma juz sklepu myCenter w Jablonowie Pomorskim i Ciechocinku?

Robert13

Firma bez przyszłości , lepiej poszukać sobie pracę gdzie indziej niż pracować tutaj i dostawać takie (usunięte przez administratora) pieniądze. Tu nie było podwyżki już od 4 lat . Nawet się tu nie pchajcie bo nic nie osiągniecie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie My Center S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w My Center S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Kiero

Na obietnice bez pokrycia xd

Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora)

emeryt

Jeżeli nie masz lepszego pomysłu na życie to ujdzie

Jak tam z tą upadłością? Pierwsze elektrogówno jakieś takie...wygląda jakby zwijali manatki

Realista

Jeżeli masz na myśli to, że towar będzie dostarczany na sklepy kurierami, to co ma to wspólnego z upadkiem firmy?

Jaś fasola
@Realista

Nie wierzę, że ludzie mogą być tacy tępi. W sumie to wszystko jest gitara, zmiany przecież na plus, żadnych oznak nie widać, że coś jest nie tak z firmą xD

@Jaś fasola

Ja też nie wierze, jak można być tak tępym i wierzyć że w firmie wszystko jest ok - to tak jak propaganda w Rosji operacja specjalna Rosja nie atakuje cywilów tak w firmie MC jest wszystko ok towar ugina się na półkach a codziennie wjeżdża nowy sprzęt ha ha

@@@@@@@

Najlepiej jest tylko narzekać. Jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

@Reten

Pracując w takiej firmie to pozostaje tylko narzekanie albo zwolnienie .....

@@@@@@@

Jak się nie nadajesz, to może i zostaniesz zwolniony ;)

@Reten

Sam dajemy wypowiedzenie, już 2 miesiące nie pracuje , jestem w konkurencji i jakoś tutaj nie narzekam inne warunki, od ilosci dostępności towaru nie wspomnę, wynagrodzenie o 40 % wyższe. Żyć nie umierać.

Jaś fasola
@@@@@@@

Zaraz i tak przyjdzie jakiś dzban i powie ci że sukces rodzi się w głowie, poszedłeś na łatwiznę a w firmie jest wszystko w porządku a że zamykają magazyny i sklepy co jakiś czas to nic, przecież w każdej rozwijającej się firmie tak jest xD

@Jaś fasola

Niestety firma leci na (usunięte przez administratora) Niedługo i Gliwice zostaną zamknięte jak obecny przez nie zmieni podejścia. Nieudolne zarządzanie MC pokazuje jak można położyć firnę z potencjałem w krótkim czasie.

Prawda
@Andrzej

To było do przewidzenia......

Były

Coś nowego w firmie krzak? Można liczyć na godziwe zarobki?

Żegnamy

Żegnamy Pana Arka B - dziękujemy za współpracę szkoda ,że Pan odchodzi był Pan ostatnia normalną osobą siedzącą w centrali w Gliwicach.

@Żegnamy

Czyli statek tonie, taka końcóweczka

@Żegnamy

Irena, Patrycja, teraz Arek...ciekawe kto będzie następny?

Smutny
@Janex

To jeszcze ktoś został oprócz Kamila i Dyrektorów? ;)

Conan Barbarzyńca

Niedługo za wykonanie planu dziennego środa i czwartek będą wysyłać wyżywienie dla pracownika na tydzień czasu wiadomość w 100% pewna wyciekła z gory. A ta od szkoleń dlaczego uciekła? A miało być tak fajnie po amerykańsku. Ludzie pracujta nie wymagajta pieniędzy. Dla naszego prezesa za darmo pracujmy dalej bo go to aż Strach się bać???? Pamiętajcie na Wasze miejsce jest 10 innych osób do przerzucania tego towaru.

Retnec

I to jest porządna firma, wyniki się robi to i pizze postawią. Oby tak dalej!

XDDD
@Retnec

A co mają powiedzieć ci co dostali po wafelku? #PRINCEPOLO_DLA_WSZYSTKICH

@XDDD

Mają stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie, że nie potrafią tak dobrze handlować jak ci co wygrali pizze i że zasłużyli tylko na PRINCEPOLO

BladaTwarz
@Reten

A my to nawet i wafelka nie dostaliśmy....(brak klientów) Smacznego :D

Janusz
@XDDD

Ej ej, poprawili się. Ptasie mleczko z biedronki dawali. A teraz będzie czekolada Magnetic ????

Ból Zęba

A w Radomiu będziemy mieli lotnisko

Danka

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie, czy warto składać cv?

Robert
@Danka

To zależy komu podlegasz. Jak pod prezesa bezpośrednio - to albo będziesz mieć mega dobrze (jak zapierniczasz) albo wylecisz po miesiącu. Koleś jest zero-jedynkowy. Jak w sklepie - to zależy od kierownika - ale tam nie powinno być zbyt dużego ciśnienia o ile sprzedasz min 40 tys miesięcznie.

Fan Lukasa
@Danka

Warto! Pamiętaj , że "Sukces rodzi się w głowie"

były
@Fan Lukasa

warto, szczególnie jak piszesz jakąś pracę magisterską o patologii w miejscu pracy

Pracownik który odszedł
@były

Ja po pracy w tej firmie poszedłem na studia o kierunku resocjalizacja i mam zamiar pisać pracę licencjacka właśnie o tzw patologii pomoże mi w tym doświadczenie nabyte w tej firmie dziękuję że mogłem stać się świadkiem tak wielu sytuacji i doświadczeń które teraz będę mógł opisać w mojej pracy

TowarzyszPiasek
@Danka

Nie opłaca się. Płacą marnie. Jak pracownik nie potrzebny to zwalniają. Firma error kupisz wszystko ale niczego nie ma. Inspekcje pracy tylko na nich naslac.

@Robert

Mega dobrze buhahahaha dobra ściema (usunięte przez administratora) prawda musisz zapierdziac za trzech i jeżeli prezesowi zgadzają się tabelki z cyferkami to dostaniesz premię jeżeli nie to nie a premia to zazwyczaj Ochłapy......

Olaf
@Pracujący

Ale to dobrze czy źle bo nie kumam. Jak się zgadza realizacja z celem to jest premia. Jak się nie zgadza - to są ochlapy? W sumie ten prezes musi być nieźle walniety skoro płaci ochlapy za brak celu - bo inni nic nie płacą albo z miejsca zwalniają. Dobrze rozumiem?

@Olaf

Bardzo dobrze rozumiesz, nadajesz się conajmniej na regionalnego. A jak sprytnie ruszysz makówką to może i wyżej. Aha tylko po alkoholu nie daj się złapać, nie mówię, że nie możesz w ro walnąć, nie daj się złapać

On
@Olaf

Pamiętam słynną premię kolegi 3,65 zł. Przelana na konto tytułem premia za miesiąc.....

Fan Lukasa
@On

Powtarzam z uporem maniaka : " Sukces rodzi się w głowie "

Adolf
@były

Patologia to mało powiedziane ha ha to już busz z prawdziwymi żmijami i jadowitymi wężami trzeba uważać aby nie zostać ukąszonym radzę zabierać z sobą antidotum w postaci surowicy.

Warto
@Danka

My Center - znowu sie upieklo... zgarnie nadwyzki towarowe z rynku i powinno miec wiekszosc sklepow otwartych przy braku konkurencji w galeriach. Farciarze.

@Warto

Gdyby jeszcze byl towar ha ha upiekło na chwilę otworzą galerie i znów będzie klapa.

Dostawca
@Warto

Zejdź na ziemie. Jakie nadwyżki towarowe? Nikt nie ma towaruXD

Magda
@Danka

Byłam w ich nowo otwartym salonie w Inowrocławiu. Zupełnie inny standard obsługi i wyglądu sklepu. Bardzo dobrze oceniam tę sieć.

XD
@Magda

Bo na otwarcie salonu ściągają z innych sklepów w regionie towar zalegający/duble dlatego wydaje się, że jest tego towaru dużo XD A reszta salonów bieda z towarem i nie mają czego sprzedawać. Po zmianie systemu premiowania 1 stycznia 2021 premie jeszcze bardziej śmieciowe niż były. Jak zarobisz 3k to jest elegancko! Ale za ten sam nakład pracy dostaniesz 5k u konkurencji ^^

Z

Zaczęło się sypać, osoby pracujące po 20+ lat uciekają z tego tonącego statku. Dziw mnie bierze, że tak długo tu niektórzy wytrzymują, ja po pół roku miałem dość i złożyłem wypowiedzenie by znaleźć coś bardziej rozsądnego. Na rozmowie obiecywane złote góry, a jedyne czego w tej firmie można się dorobić to garba od przerzucania sprzętu z miejsca na miejsce.

Były
@Z

Ja tez odszedłem z centrali po 6 miesiącach w firmie nie ma możliwości rozwoju,dlatego odszedłem a co do osób pozostałych to takie które albo nie wierzą w swoje możliwości, że gdzieś indziej dają radę albo takie które są mało ambitne i nie wyznaczają sobie w życiu żadnych celów.

Kupiłem pochłaniacz kuchenny ,paczka cała zewnętrznie ale okazało się, że pochłaniacz ma uszkodzony silnik wewnątrz w urządzeniu.Zgłoszenie reklamacyjne i się zaczęło .Wymówki ,że to nie wada, a uszkodzenie w transporcie i to powinienem sprawdzić przy kurierze .Ja się pytam w jaki sposób miałem to sprawdzić ,jeżeli uszkodzenie jest w środku urządzenia .Po batalij 4 tygodniowej i udowadnianie że koło jest okrągłe zostałem zniczy. Wydane 1500 zł wywalone w błoto Nieuczciwi ,nieuczciwi i jeszcze raz nieuczciwi .Kupić tak ,ale jak jest problem z produktem ,to mają ciebie gdzieś .Przestrzegam wszystkich kupujących,zasypią ciebie milionem paragrafów i tyle z reklamacji.Teraz czeka minie dalsza walka .Jak masz stalowe nerwy i dużo czasu na udowodnienie ,że nie jesteś jeleniem ,to czemu nie. Dla mnie to istna porażka

Pawel

Drogi Panie, to chyba grupa dotyczącą pracy w firmach, pomylił Pan strony. Dodatkowo każdy sprzęt kupowany przez internet należy sprawdzić, gdyby poświęcił Pan chwilę i włączył do prądu wiedziałby Pan czy wszystko jest ok. Wówczas nie było by problemu bo urządzenia by Pan nie przyjął. Jeżeli usterka urządzenia wynika z transportu, musi się tym zająć ubezpieczenie firmy transportowej, a nie producent czy też sprzedawca, tak już jest.. Nieważne gdzie i co się kupi, ani tymbardsiej w jakiej firmie.

@Pawel

Co za (usunięte przez administratora) nie wierzę ???? Mówisz że to jego wina, że przy kurierze nie włączył sprzętu? ???? Weź rozpęd z daleka i walnij tym pustym baniakiem w ścianę

@Anonim

Nie dość, że kultura wypowiedzi na poziomie dna to jeszcze bezmózg… naprawdę nie zauważyłeś, że to portal o pracodawcy jakim jest MyCenter? Wszyscy tutaj mają gdzieś Twój problem z zakupem przez internet.. poszukaj sobie strony z opiniami o SKLEPIE… i sam weź rozpęd i trzaśnij sobie barana w ścianę.. może po tym zaczniesz czytać i wiciągać wnioski…

Ciekawski

Co tam nowego na firmie? kiedy upadek, jakie nowe kombinacje?

XD

Dantejskie sceny dzieją się w tej firmie. Brak towaru w sklepach i na magazynach, a co za tym idzie brak sprzedaży i brak premii. Z innej beczki, kto to widział, żeby w sklepie AGD/RTV nie było kamer i alarmu (a przynajmniej sprawnego) a za towar jak coś (usunięte przez administratora) odpowiadasz. Ogólnie z całego serca odradzam.

@XD

Moją załogę straszyli prawdziwym monitoringiem do czasu aż wpadł region i zapytał czy kamery jeszcze mrygają bo chciał takie atrapy do ogródka wstawić .. żal.pl

Opinia
@XD

Największa kasę zarabiają na remanentach . Tak było od zawsze. Firma która nie ma kasy na nic. (usunięte przez administratora) i metr mułu

Wiesław
@Opinia

Na remanentach? Ewentualne braki to wina firmy.. ? :D

@XD

Wynagrodzenia płacone w DWÓCH RATACH tego jeszcze nie było TOTALNY HIT !!!!!!!!

Emeryt
@Pracujący

Ale, że jak? W ratach ? Podstawa w jednej i pensja w drugiej racie?

@Emeryt

Podstawa w 1 racie, śmieszne premie 100 zł w 2 racie

Ziomek
@Pracujący

Juz PIP siedzi na Eifella sprawy poszly do sadu Arturek, Strachu i wielki kierownik z zarzutami sprawa w sadzie a szykuja sie kolejne pozwy, opowiadaja bajki, proboja ludzi wkrecic w afery ktorych nie ma… szykuje sie wielkie bum po nowym roku i odszkodowania

Michaś

Wiekszego przekretu jaki robi ten pseudo rks Arturek to ja w zyciu nie widzialem przezuca sobie towar miedzy sklepami ktory zabiera do samochodu a w koncu nigdzie nie trafia sorka a no trafia do bagaznika wielkiego pana arturka a ktos pozniej odpowiada za braki bo rzekomo dostal sprzet a glownie srodki do prania niemiecki sauber made in krakau konopnicka strase… gdzie jest quwa centrala?! Robi takie walki ze szkoda gadac a pozniej potracenia dla pracownikow ze cos brakuje… moze w koncu obudzi sie ktos w gliwicach i zobaczy dlaczego sa kontrole, kary pieniezne i sprawy w sadzie…? Wniosek chyba nasuwa sie sam no chyba ze ja tylko to widze a wszyscy tam sa slepi?

@Michaś

Ja uslyszalem od niego przy zwolnieniu, ze woli zebym poszedl na l4 bo nie chce sytuacji ze cos nagle znika XD takze spoko.. to u niego norma.. nigdy zadnego dobrego slowa, zawsze sie o cos czepial..

@Ziomek

To nie ciekawie tylko ze pip jeżeli odkryje przekręty a to mało prawdopodobne może skierować jedynie sprawę do prokuratury - do sądu musi iść sam poszkodowany.

Pan Paweł
@@@@@@@

W takim razie kiedy ta upadłość? Przeciąga się to jak jelita.

Święty Mikołaj

Co dostaliście w paczkach świątecznych od "firmy"?

@Święty Mikołaj

A jakieś w ogóle kiedykolwiek były?????

Rocky
@Święty Mikołaj

Telewizor Samsung 32 cale, konsolę Playstation 5, ale tylko z jednym padem, a Wy?

Ostatnie dni pracujący
@Święty Mikołaj

Hahaha. Pierwsza moja praca, w ktorej tak dużo dostaje się na święta. Dobrze, że to koniec. Jedyne co się tu dostaje to mase email i...

@Ostatnie dni pracujący

To jeszcze mało dostałeś???? poczekaj na niemożliwe do zrealizowania plany na styczeń, (usunięte przez administratora)za brak realizacji i groźby, że jak nie wyrobisz to trzeba się będzie pożegnać :D złoto!

Daniel

Ta firma z miesiąca na miesiąc coraz gorzej przedzie upadek jest bliski

Byle do przodu
@Daniel

Skąd takie wnioski?

Ile można zarobić na stanowisku Kierownik w firmie My Center S.A. w miejscowości Dęblin?

Allegrowicz

Dość sporo

...

GROSZE.

Kiero

Jedyne czego się dorobisz na stanowisku kierownika to wrzodów, siwych włosów i garba od stania nad komputerem przy za niskich biurkach i odpisywania maile… na start będą Ci obiecywać kosmiczne premie, banalną prace i rodzinną atmosferę a finalnie dostaniesz podstawe 3200brutto, plan zawyżony o dobre 40% względem potencjału placówki, 20 maili na godzinę i wielkie G do handlu w zawyżonych cenach bo dział handlowy się machnie i kupi to o 50% za drogo.. ja na swoim sklepie mialem 75 calowego samsunga w cenie wyjsciowej 7999, mogłem sprzedać go najtaniej za 6799 (bo niżej już marża nie pozwoliła) a ten sam model w ME kosztował 4999zł i jeszcze Ci RKS napisze, że masz super towar w rewelacyjnej cenie. Takich przykładów mógłbym z tysiąc podać… a pod czas wizyty zamiast skupić się na tym co jest realnym problemem to poprzestawia Ci pryzmy z kąta w kąt bo towar musi rotowac na sklepie( szkoda, że nikt mu nie powiedział że to nie o taką rotację chodzi) albo usłyszysz, że ceny na lodówkach mają być po prawej a euro etykiety po lewej no i musisz pilnować porządku na magazynie bo to klucz do najlepszych wyników sprzedażowych.. KOS na 75% tak, żeby było że Ci zwrócił uwagę ale jednoczesnie nie za wysoko żeby mial się o co czepiać na następnej wizycie… masz tu dzien z pracy kierownika mycenter w pigułce ;) chcesz wiedzieć więcej to pytaj śmiało! Ale ja nie polecam… lepiej isc do ME albo do euro byc zwyklym sprzedawcą za 2 razy większą płacę

Janex

To zależy ile wyciągniesz od innych sklepów towaru pod allegro..chyba, że przez przypadek nie odbiorą telefonu, przeoczą maila ;)

@Janex

Taaa przez przypadek.. napewno ;) wszyscy w sieci wiedzą kto kradnie towar pod allegro i większość sklepów celowo ignoruje te wiadomosci

Oddawacz

No na umowie będziesz miał 3200 brutto ale zrobisz ogromną premię za sprzedaż Allegro

Tv

Tv za 8tys. na półce(łoł) nie pamiętam czasów w MC gdzie można na ekspo wystawić tak drogi tv. Chyba, że kupiony z rynku dla klienta, który nie odebrał towaru????

@Tv

Prezes się szarpnął na otwarcie sklepu nowej marki i w związku otwarciem pozbierał z innych sklepów to co nie rotowało i wysłał na mój

Zostaw merytoryczną opinię o My Center S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w My Center S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy My Center S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w My Center S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

My Center S.A.