McDonald's

Zabrze

McDonald's

Opinie o McDonald's

Joanna

@Zuza Oczywiście, McDonald's prowadzi bardzo często procesy rekrutacyjne. Zobacz na przykład tutaj https://praca.mcdonalds.pl/ Podejdź do tego ze spokojem i jeśli zdecydujesz się tam aplikować, to daj nam znać. Myślę, że inni użytkownicy forum będą tego ciekawi.

Zuza

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Kuniku796

Ja naprawdę rozumiem ale żeby kupić Shake pierwszy ok może pierwszy brak syrop czy coś ale naprawdę żeby po Shake iść do toalety nosz aa już nie jedna lewa akcja itp po prostu naprawdę nie polecam chyba że ktoś chce się otruc

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w McDonald's? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Idylla

Nikt nie twierdzi, że w firmie jest lekka praca. Idąc tu każdy wie jest. Uważam, że jak się lubi co sie robi to jest połowa sukcesu.

Joanna

Niebieskie koszule @byłypracownikMc, mam rozumieć jako kierowników McDonald's? Wiadomo, że jak jest się nowym pracownikiem to można czegoś nie wiedzieć, tylko czy to oni prowadzą szkolenia i są odpowiednimi osobami do zadawania pytań podczas zmian?

Były Pracownik Mc

Pracowałem w McDonalds w Płocku,kasa mała,0 szacunku dla człowieka(nie wszyscy), ale w niebieskich koszulach są tacy ze szkoda o cokolwiek pytać jak się jest nowym, bo cię wyśmieją,wieczne czepianie pomimo starannie wykonanej pracy,zwolniłem sie i mam dużo lepszą prace.Nie polecam pracować w macu,sporo osób tam narzekało na kulturę osób "rządzących" NIE POLECAM

Joanna

Pracujesz obecnie McDonald's? Chętnie dowiemy się jak obecnie pracuje się w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

michaell

Pracowałem w MacDonald's w Gliwicach w forum wszystko byłoby ok gdyby nie manager o imieniu Darek, który wiecznie o wszystko się czepiał zrezygnowałem teraz pracuje gdzie indziej i jestem zadowolony

elo

Pewnie, że doświadczenie u nich zdobyte dobrze potem wygląda w papierach, ale skoro zapewnione jest pracownikom zatrudnienie w ramach umowy o pracę, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy sa tak popularne. W końcu o dobre zatrudnienie jest dość trudno.

słoneczko

Byłam pracownikiem Mc w Zabrzu na Wolności. Aplikowałam na menagera a też kazali robić mi frytki.... za badania nic nie płaciłam, stawka 6,5 brutto... pracowały tam starsze panie które miały 10 zl na reke chyba dopiero po 8 latach pracy w tej firmie... nowi pracownicy bez szans pracy na pełny etat, jedynie 3/4. Atmosfera niemiła, szybkie szkolenie i jak juz było wcześniej napisane później zostaje sie pozostawionym samemu sobie... ciągłe pretensje, nowy pracownik traktowany jak jakiś intruz, zero pomocy z jakiejkolwiek strony... menadżerowie mają swoich pupilków a nowych pracowników gnoi się przy każdej okazji... zero szacunku dla człowieka... grafik elastyczny ale jedynie dla studentów... z miesięcznym wyprzedzeniem robiony... raz poprosiłam o wolny jeden dzień i oczywiście mi go nie udzielono dzieki złośliwości menagerki... na poczatku caly czas sie przychodzi na popoludnie dopoki sie wszystkiego nie opanuje zeby nauczyli cie robic sniadania... ogólnie wyzysk i brak szacunku...

karol

hehehe trzeba przyznac ze to sprytne, jestem za tym zeby BMW dawalo swoim pracownikom X6 do testowania, ewentualnie po 2 miesiacach wymieniac na inne modele to byloby cos, ciekawe co musieliby robic ludzie z firm takich jak durex ....

goldi

KILKA SŁÓW O PRACY POZA RESTAURACJĄ... Z McDonald's Polska już chyba jest bardzo źle, bo pod pretekstem spotkań rekrutacyjnych na stanowisko specjalisty ds. marketingu, chcą obsadzić naiwnych ludzi w pracy przy frytkach:D Właśnie wróciłem ze spotkania, w którym uczestniczyło ok 30 osób na stanowisko koordynatora ds. marketingu. Szanowna Pani od spraw operacyjnych, stwierdziła, że nie wyobraża sobie aby osoba na takim stanowisku nie zaczęła kariery w McDonald's od przygotowywania frytek, hamburgerów i pracy na kasie. Ponoć bez tego nie jesteś w stanie być dobrym marketingowcem w tej firmie:D Bardzo interesująca opinia. Jestem ciekaw czy gdybym ubiegał się na stanowisko speca ds. marketingu w firmie BMW to zaczynałbym od montowania aut?:D No i to wszystko za niebagatelną kwotę 1900zł na rękę jak nam powiedziano. Do tego odpowiadasz za całą Polskę centralną, po której musisz jeździć, ale auta służbowego nie dają:D

marek

No własnie, ile teraz proponuje mcdonalds na start takiemu studentowi? Jak tez jest z tym obiadem pracowniczym, czy to za darmo, czy za złotówkę? Słyszałem, że u konkurencji cos takiego jest, ale czy tutaj? Pytam, bo widze, że kolega powyżej nie doczekał sie odpowiedzi. Oczywiście nie ma problemu z grafikiem, by dopasowac, go do zajęć?

brose

Nie wiem czy was to zainteresuje ale w firmie McDonald's szukają pracowników. Zajrzyjcie na nową ofertę pracy. Nie wiem ile będzie trwała rekrutacja ale ogłoszenie wygląda ciekawie. Restauracja McDonald’s® w Oławie   ul. Ks. Franciszka Kutrowskiego 76   tel. 668 319 694 &nbsp... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5709759?keywords=&region=

dwa

Witam, Miesiąc temu dostałem telefon od Mcdonald's na rozmowe, czekamłem 3 dni na telefon od nich, i dostałem pożniej skierowania na badania, który musiałem zapłacisz 120 zł. Pożniej jak miałem idz nastepnego dnia do restauracja na podpisane umowe, kierowniczka restaruacja do mnie zasdwoniła i krzyzała na mnie i nazwała mnie OCZUSTWEM, bo 4 lata temu pracowałem 3 dni w Mcdonald's i nie informowałem jej na rozmowe. I 20 minut rozmiawalismy i na nią też krzyczałem ze nazwała mnie Oczustwem, pożniej powiedziała ze Nie będzie podpisała ze mną umowe i za badania nie zwrocą bo jestem oczustem... Pisałem do jednego adkowata o tym i dostałem taki odpowiedz """"pracodawcę obowiązuje zakaz dyskryminacji w trackie procesu zatrudnienia.To że kiedyś wcześniej pracowało się w tej firmie nie uprawnia do tego, aby kogoś nazywać oszustem."""" Nie polecam. Tam pracują nienormalne ludzi. Pisałem o tej sprawe do Biura Mcdonald's i wysłałem skan 2 faktura z badania. Dostałem odpowiedz ze nie oddają bo to moja wina ze nie informowałem wczesniej ze pracowałem.

Mc to naprawde swietna firma - po pewnym czasie dowiadujesz sie ze sprzataczka zarabia wiecej od Ciebie... Ponadto stojac na kasie manko potracaja Ci z tych psich pieniedzy nazywanych wyplata ale jak masz nadwyzke w kasie to nie idzie to na pokrycie strat, wlasciwie nie wiadomo gdzie znikaja te pieniadze(usunięte przez administratora).

Praca w McDonalds nie jest tsk kolorowa jak sie wydaje, nowi pracownicy sa po ogolnych informacjach zostawiani sami sobie a po chwili jest robiona weryfikacja. Praca za marne pieniadze i trzeba sobie zarezerwowac kazdy weekend na prace, dolaczcie do grona (usunięte przez administratora) ;)

?

to dlaczego w podpisie masz napisane OFIARA????

iza

Szkoda, że tylu z Was było tym zażenowanym ale nikt nie doważył sie odezwać. Każdy jest mądry jak stoi z boku ale stanąć w obronie to nikt nie stanie a wystarczy powiedzieć tej Pani, że zwracac uwage pracownikom owszem ale na zapleczu a nie popisywac sie przed ludźmi. Tak kiedyś zrobiłyśmy z koleżanka na stacji benzynowej, sytuacja była podobna, ale się facet uspokoił a i pracownikowi sie jakos lżej zrobiło. Może dzięki temu kierownik trochę stonował - aczkolwiek dzisiaj był wzięła nazwsisko kierownika i napisała skargę do szefostwa - bez przesady, szacunek się ludziom nalezy nieważne czy ktoś zamiata ulice czy jest na "górze".

Irka

tak się składa że pracuje w MC na Wolności i nie uważam żeby był to obóz pracy a żeby była jasność jestem zwykłym pracownikiem w czerwonej czapeczce:) nie mogę nic zarzucić swoim przełożonym:) pracuje mi sie tam bardzo dobrze! Atmosfera jest pryjemna i wogóle bez zastrzeżeń.. pozdrawiam

Słowa kojarzące się z McDonald’s Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, męcząca ale satysfakcjonująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wyokie Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, sympatyczni i zawsze pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie wiem Najbardziej podobało mi się w McDonald’s Polska: Atmosfera, możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb Najbardziej nie podobało mi się w McDonald’s Polska: Zarobki

Zostaw opinię o McDonald's - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's