Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Zlodzieje

Z daleka od poczty polskiej w tym Zabrzu pracują jacyś idioci. Paczki giną terminy czekania. Czekam na paczkę a w tym Zabrzu już 3 dzień. Ludzie dzwoncie do Warszawy do głównej siedziby poczty i zgłaszać tam tych..... A telefony? nie odbierają wogole zaraz dzwonię do warszawy. Z daleka od poczty polskiej

Wkurzona

Nie wiem co oni tam robią ja na ważna przesyłkę czekam. A cały czas ona w Zabrzu jest. Masakra tam trzeba chyba pojechać i im powiedzieć parę pięknych słów. Może by zaczęli za robotę się brać a nie siedzą na (usunięte przez administratora)

Zrobic z tym porządek

Co za dziady moja paczka została wysłana 21 listopada do dnia dzisiejszego cisza i wielka niewiadoma gdzie znajduje się moja paczka może by tak podjechać do tej (usunięte przez administratora) siedziby i niech się tłumacza gnoje ......

Patrycja

Moja paczka powinna być już dzisiaj dostarczona w Warszawie, nr paczki 0025900773856403. Mam nadzieję że najpóźniej będzie jutro.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Lili

Witam Co się dzieje z moja paczka która jest u Was od 15,01,2019 r. a na dzisiaj Poczta Polska podaje mi termin doręczenia . Czekam na informacje Nr paczki EE719614588

Dlaczego tak długo trzeba czekać na wysyłkę paczki z WER Zabrze? Bardzo nie polecam I nie pozdrawiam

Anon
@Anonim

Nie wiem, też moja paczka tam siedzi juz długo....

koala

Witam,czy wy tam w WER Zabrze, wyślecie przesyłki z dzisiejszego dnia?Czy macie zamiar je kisić do poniedziałku?

koala
@koala

No, postarali się i wysłali,to znaczy że ten mój wpis jest nieaktualny.

kkk

to jakieś cholerne jaja, moja paczka od 3 dni jeździ po polsce i na koniec dnia wraca do werzabrze....

Pat

To co się dzieje w tym pożal się Boże WER Zabrze to przerasta wszelkie pojęcie. W ogóle PP to jakaś kpina. Moja priorytetowa paczka utknęła w Zabrzu 21.11.2018 i do dziś tam tkwi... Złożyłam reklamację ale oczywiście szanowni państwo ją odrzucili z niezbyt zrozumiałym dla mnie uzasadnieniem. Zakładam że chodzi o to że jestem adresatem a nie nadawcą paczki... Porażka. Zero pomocy, zero jakichkolwiek sensownych wskazówek ze strony pracowników infolinii co w tej sytuacji robić. Banda pajaców.

Bożena

W WER Zabrze od dłuższego czasu, dzieją się rzeczy dziwne, ale to co zobaczylam teraz powoli przerasta moja wyobraźnię. Mala przesylka idzie do mnie z Chin. Bardzo szybko dotarła do WER Komorniki i tu zaczęły się schody. Przesyłka nadawana z WER Komorniki do Dąbrowy Gorniczej (około 40 km od Zabrza) została przyjęta w Zabrzu . Następnie wyslano ją do Szczecina ( drugi koniec Polski). Ze Szczecina wróciła do Zabrza. Teraz jest komunikat że Zabrze wysłało przesyłkę. Ciekawe gdzie, może tym razem do Białegostoku. Międzyczasie na stronie Chinskiego operatora pojawił się komunikat o nieudanym doręczeniu.

Robert

Kpina kto tam pracuje... przesyłka wysłana wszystko potwierdzone z małym szczegółem, przesyłka doręczona 28.12.2018 ale nikt nie wie gdzie (pod wskazany adres nie dotarła), nawet nie mogą sprawdzić który kurier i gdzie ja dostarczył. A do Zabrza dodzwonić się nie da, ponaglenia o interwencji nic nie dają ma ktoś jakiś pomysł co zrobić ?

Gosia

Zakupy na Allegro paczka od 17/12/2018 r. jest w Zabrzu i nic nie można zrobić .Najchętniej zrezygnowała bym z tego zakupu i kupiła ponownie to samo , jednak inną przesyłkę bym wybrała. Miało być 3 dni robocze.

WER Zabrze to jakaś kpina, paczka została wysłana 17/12/2918 z Wałcza do Świętochłowic ekspresem 24 godzinnym, paczka już 18/1218 była w WER Zabrze i do dziś nie dotarła do odbiorcy mimo wydzwanianie i ponagleń. Żenada!!!

Bożena Okonek

Mam stanowcze zastrzeżenie do pracy UP Zabrze. Paczka została nadana 17.12.18 z Okonka a 18.12.18 była w UP Zabrze o 7.53 rano.Niestety paczka do dnia dzisiejszego nie dotarła do Odbiorcy mimo formy jako Paczka Exspresowa. W paczce znajdowała się żywność która pracownicy Poczty mogą teraz skonsumować.

Heidi

Moja paczka od 18.12. 2018 też na wer Zabrze. Jedyny sposób, to pisać reklamację, którą można złożyć w każdym UP. Też probowalam zadzwonić do nich, ale niestety nikt nie odbiera telefonu, lub od razu rozłancza.

Pseudo specjaliści z Zabrza są jedyni w swoim fachu przesyłka w jeden dzień dotarła z końca Polski do weru i od 19 grudnia sobie tam leży i czeka dzisiaj wigilia trzeba było kupić prezenty podwójnie bo zostałem z niczym dziękuję bardzo, czas się zająć waszym warcholstwem.Przez was wiele osób musiało kupić poniwnie prezenty wy...Aha a dodzwonić się po prostu nie da.

bezrobotna

Ja niewiem jakim cudem ta firma wogóle działa i funkcjonuje? Chciałam iść tam do pracy ale nigdzie żadnych ofert, żadnych namiarów gdzie złożyć CV, nawet przeszłam się osobiście to ochrona nie wpuściła za brame, sami nic też nie wiedzieli na temat rekrutacji. Skąd tam biorą ludzi do pracy nie mam pojęcia, ale obiło mi się o uszy że biorą stażystów z urzędów pracy za półdarmo. To się nie dziwie że paczki na święta nie doszły.

@bezrobotna

Na poczte można dostać się przez aplikacje cv na jej stronie internetowej pocztapolska.pl innej drogi nie ma. Albo oddzwonia, albo nie.

Krusia

Święta zaskoczyły pocztę polską tak jak zima co roku zaskakuje drogowców.

Zawiedziona

Wielka pomylka. Wielka tragedia. Zaplacona paczka za duze pieniadze i sobie lezy na wer zabrze od 4dni... to byl prezent dla dziecka pod choinke. I co teraz? Zwrocicie mi pieniadze za oplacona wysylke 48h i za prezent? Przeciez musze kupic nowy, jak dziecko ma nic nie dostac...

Dan111
@Zawiedziona

Mam ten sam problem????banda nierobow,życzę im aby ich tak samo traktowano jak oni nas,czyli dyrekcji najbardziej zjebanych świat

mike 666

Ja czekam już na swoją przesyłkę 3 dzień...nadana była 18.12 w treści wiadomości pisało doręczenie do 3 dni roboczych,3 dni minęły i nic nadal przesyłka nie dotarła,to miał być prezent dla dzieci pod choinkę ...wigilia za pasem a tam się nawet dodzwonić nie można na ten WER ZABRZE... tragedia jakaś... LUDZIE Z WER ZABRZE powiedzcie mi co mam powiedzieć swoim dzieciom; że co? dzieciątko utknęło na poczcie????do (usunięte przez administratora) nędzy weżcie się w końcu do roboty albo przyjedzie do was tvn uwaga...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu