Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

NIE POLECAM!!!!!

JEŻELI JESTEŚ Z ŚLĄSKA I COŚ ZAMAWIASZ, OMIJAJ POCZTĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!! PACZKA OD TYGODNIA TAM LEŻAKUJE!!!!!

Maryjka

W dniu 31.03.2020 otrzymałam wiadomość, że została do mnie wysłana paczka. To był wtorek do dnia dzisiejszego 03.04.2020 czekałam na przesyłkę ale nie nadchodziła. Dziś zadzwoniłam do nadawcy co jest bo paczki dalej nie ma. Powiedziano mi, że może dziś albo w poniedziałek powinnam ją otrzymać. Ponieważ za każdym razem jak oczekiwałam na przesyłkę otrzymywałam sms -a że kurier dowiezie mi paczkę i prosi abym była w domu - zawsze na nią czekałam. Dziś nie otrzymałam takiego sms-a a, że brakło mi chleba i innych produktów wyszłam do sklepu /wiadomo jaka dziś jest sytuacja - kolejki przed sklepem/ kiedy już byłam w sklepie zadzwonił do mnie kurier, z informacją że czeka na mnie pod domem. Zostawiłam całe zakupy i pobiegłam do domu - pod domem nie zastałam kuriera więc parę minut czekałam okazało się, że pan z samochodem schował się pod innym blokiem, kiedy go zobaczyłam podchodząc do niego on ruszył i chciał odjechać ale go zatrzymałam i pytam czy to on dzwonił do mnie a on powiedział mi, że paczkę odwiózł na pocztę i kazał mi sobie ją odebrać z Poczty. Oczywiście poszłam na Pocztę i okazało się, że kurier dopiero wieczorem odda paczkę do punktu. To znaczy, że ją miał w momencie kiedy ze mną rozmawiał. Ja nie jestem dziewczynką 18 letnią tylko 75 letnią osobą. W dobie koronawirusa ten młody człowiek zabawia się i robi mi ścieżkę zdrowia???!!!!! to karygodne. Ten człowiek posługiwał się telefonem 534 090 295 dzwonił do mnie o godź 13:41 a po rozmowie z kurierem za jakiś czas dostałam sms-a o 13:56 , że przesyłka jest do odbioru w Urzędzie Pocztowym. Mam nadzieję, że przełożeni wyciągną konsekwencje w stosunku do tego człowieka. O ile się orientuję jesteście firmą usługową a to Was do czegoś zobowiązuje.

Maria

Żenada....Dzwonię 3 dni,zero kontaktu...Ktoś z tej firmy twierdzi,że paczka dotarła do mnie???? Jesteście bezczelni,niekompetentni i każdemu odradzam tskie "usługi"

Czy pracodawca Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Karakan karazynowy orkisz

Jasne, że tak. Kursy na wózki, szkolenia tymu six sigma, lean management, 5S, dofinansowanie do studiów wyższych, albo kursy na prawo jazdy. Wszystko zależy od stanowiska

Beata
@Karakan karazynowy orkisz

Chciałam dowiedzieć się od doświadczonych pracowników WER, jak wygląda praca na stanowisku pracownika ds. Obsługi Gotówkowej. Miejscowość - Zabrze. Jak kierownictwo, godziny, ile można zarobić?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier elektryk
Zabrze
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
Bejo

Te WER Zabrze to jakaś kpina ! Przez tych pajaców moja przesyłka piąty dzień krąży po całej Polsce . A miała być już na drugi dzień u adresata . Nie wiem po kiego ciula zamiast wysłać ją do Częstochowy wysłali ją do Koszalina ? Naklejka się nie odkleiła i jest wyraźnie zaadresowana .

Daria

Pamiętajmy , że to nie jest miejsce na reklamacje!

Wojtek

Moja paczka trafiła do Zabrza 20.12.2019 do dzisiaj tam 3.01.20 leży zero kontaktu i nie zapowiada się na wyjście klient czeka na paczkę a ja nie mogę nic zrobić poczta mówi proszę czekać reklamacja złożona.

KLIENT

MY ZA PACZKI EKSPRESOWE I PRIORYTETOWE PŁACIMY I CHCEMY ABY BYŁY U NAS W\G REGULAMINU A NIE PO 5 CZY 6 DNIACH OD NADANIA MASAKRA PRAWDOPODOBNIE POCZTA POLSKA NIEDŁUGO UPADNIE BĘDĄ TYLKO CUKIERKI PRASA I KSIĄŻKI

Janrk

Któryś raz z rzędu w Zabrzu moja przesyłka leci nie tam gdzie trzeba. Wy osły! STRUMIEŃ to nie USTROŃ! Przesyłka która ma iść 2 dni idzie 6-8 dni roboczych! A wszystko przez Zabrze!!! Telefonu żaden nie odbierze! Jeżeli tylko mam możliwość wybrania innej przesyłki niż Pocztą Polską, wybieram. Wolę na kolanach iśś po kupiony towar niż wybrać wasze usługi!

ROMAN

KRAKÓW PRZYTRZYMUJE PACZKI I TO EKSPRESOWE I PRIORYTETOWE CZEKAM NA PACZKĘ 5 DZIEŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SĄ LEKI DYREKTORA TEGO WERU BYM ZMIENIŁ GOŚĆ JEST NIEPOWAŻNY IDĄ ŚWIĘTA A ONI SOBIE JAJA ROBIĄ TO JEST (usunięte przez administratora) UTOPIA ITP...……….. MY ZA TE PACZKI PŁACIMY !!!!!!!!!!!!!!!!!! I MAJĄ BYĆ NA SZAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPRAWY ODSZKODOWAŃ POWINNY BYĆ W SĄDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KLIENCI

Andrzej67

Czy kierownictwo tej firmy tez pracuje w wigilię na zmianę od 14 do 18 tej bo to szczyt hipokryzji - może ktoś nie dostanie paczki na gwiazdkę - kierownictwo będzie świętować a zwykły pracownik do roboty

Czekam na przesylke -od 21.06.2019 do dzisiaj 25.06.2019 lezy w WER Zabrze. Do mojego miejsca zamieszkania-Tarnowskie Gory 15km. Zatrudnijcie slimaki, bedzie szybciej. Chyba wszystcy pobeiraja 500+ wiec nie boja sie utraty pracy. Gratulacje dla szefa.Tak trzymac a koniec bedzie bliski.

NELA
@Andrzej

Dzień dobry, ja też czekam na przesyłkę tylko nie mam numery telefonu, który by ktoś odebrał w sortowni . Proszę mi podać numer pod który się Pan dodzwonił.

Kupisz Robert
@NELA

801 333 444 z telefonów stacjonarnych (+48) 438 420 600 z telefonów komórkowych

Andrzej67
@Andrzej

To się tam zatrudnij szybciej dostaniesz paczkę

Monika 123@

To jest skandal i nawet mało powiedziane.Przesyłke ze Świętochłowic do Rudy Śląskiej wysyłają 3 razy do Warszawy. Masakra☹adres dobrze wpisany a Oni znowu do Warszawy.☹Może przeszkolić trzeba z georafi.Ludzie to jest żenada i wstyd .Kto tam pracuje może jacyś z łapanki???????? naszego w

Emi
@Monika 123@

Dzień dobry, co się w końcu stało z paczką? Bo mam bardzo podobną sytuację, tylko że mi odsyłają ciągle do miasta nadania

barbara

Skanadal.W dzisiejszych czasach brać pieniądze za dostarczenie przesyłki a jej nie dostarczac w terminie.Kurierzy odjeżdżają dopiero o 12stej zamiast zacząć pracę z samego rana.(usunięte przez administratora).Niech ludzie korzystają z kurierów bo przynajmniej wszystko dostarczaja na czas.A w Poczcie Polskiej umieja tylko podnosić opłaty a o dostarczenie nie dbaja !!!Masakra !!! Masakra WER Kraków !!!

Wkurzony to mało powiedziane

Witam dnia 31.10.2019 br . Została wysłana paczka z Siedlec później do Warszawy z Warszawy do Wer Zabrze. Kurier to Pocztex 48 . Więc dziś mija trzeci dzień w którym powinnem dostać paczkę . Myślę ,że firma pocztex wyrobi się z dostarczeniem paczki do godziny popołódniowej . Jeśli paczka nie dojdzie to chyba skieruję sprawę na drogę postępowania sądowego . Pozdrawiam

Kasia zabrze

Jak można sie dowiedziec czy paczka jest u was???

Grzegorz

Jedna wielka tragedia, jeszcze nigdy tak długo nie czekałem na paczkę. Ten oddział pokazuje, że można upaść niżej od dna

Iza
@Grzegorz

Widzę, że jesteś rozczarowany usługami Centrum Poczty w Zabrzu. Szanuję oczywiście Twoje zdanie, ale jednak chyba byłoby dobrze, jakbyś przekazał te uwago bezpośrednio do jakiegoś pracownika Poczty. Zrobiłeś to już może?

Hromani

Drugi tydzień moja przesyłka tkwi w placówce - zero kontaktu. Życzę by pracownikom WER też tak dostarczano ich osobiste przesyłki. Z poważaniem - bez szacunku.

picur

witam ,nie wiem co oni tam palą , wiem że palą głupa . Moja paczka leży od 21-28.08 i nic !!!! zgłoszenie zagubienia paczki poszło na infolinii , zobaczymy czy pomoże. Zabrze mistrzem naciągania.

Ela

Jestem oburzona. Wczoraj przyjechał zakład pogrzebowy po zmarłą Panią. Ulica trochę wąską. Waszemu Kurierowi tak się spieszyło że przez 5 minut nie mógł zaczekać ale musiał trąbić jak nienormalny. Zastanów się człowieku jakieś poszanowanie się należy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu