Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Jadwiga Wirth

O7 lutego została do mnie nadana przesyłka o nr Px 003 921 748 2 z Poczty w Czerwionce Leszczyny i 09 lutego była już na poczcie w Siemianowicach Sląskich ale nie była awizowana. W oczekiwaniu na paczkę zadzwoniłam z niecierpliwością dn. 15 lutego po południu z zapytaniem o przesyłkę na którą czekam. Okazuje się że przesyłka leży i czeka... na odbiór a opłacona była z dostawą pod wskazany na niej adres Ponieważ było już późno a poczta jest czynna do 17-ej pani Kowalczyk - pracownik poczty poinformowała mnie że mogę ją odebrać jutro w godzinach rannych i jednocześnie złożyć zażalenie. Dnia 16 -go lutego o 10 -ej byłam na poczcie ale dowiedziałam się, że moja paczka została zwrócona do WER Zabrze. Dziś tj 17-ego lutego po rozmowie telefonicznej z nadawcą przesyłki dowiedziałam się, że ma ona do zapłaty 31 złotych aby móc odebrać swoją przesyłkę i ponownie ją nadać do mnie również za 31 złotych. PARANOJA !!! Tak WER Zabrze generuje sobie zyski na nieświadomych klientach. Za jedną przesyłkę potrójna opłąta. Prokuratura się powinna tym zająć i tym co się dzieje w WER Zabrze.. .

iks

Witam, dlaczego paczka nadana w dniu 9 lutego 2022 r., z Bolesławca Śl. do Wrocławia, nie dotarła do adresata,i znajduje się nadal w WER Zabrze?

Andrew

Wysłałem paczkę przez envelo o 10:00, a o 10:00 była na miejscu. Polecam pocztę. Nie mam zamiaru pracować z żadną inną firmą kurierską.

Jasia
@Andrew

O 10 ja nadałeś/ wysłałeś i również o 10 była już na miejscu ????jesteś świetnym bajkopisarzem...

melchior71
@Andrew

paczka chyba była zaadresowana na poczte skoro o 10 wyruszyła i zaraz dotarła - BZDURY

melchior71

Dziś miały dotrzec 2 paczki . z jednej otrzymałem wiadomość że dostarczenie nie udane (od rana czekam na paczkę )2 za pobraniem , ubezpieczona - jest 20.14 kuriera brak . jutro idę do pracy a wy myślcie jak dostarczyc paczki - i oby nie były uszkodzone . Zapłaciłem za doręczenie a nie za możliwość odbioru na poczcie !!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier elektryk
Zabrze
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Ten urząd to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i mogę chyba śmiało powiedzieć (usunięte przez administratora) paczka jest przetrzymywana przez nich już 2 miesiące to powinno być nie legalne obrzydliwie się zachowują nikt nie odbiera telefonów nie ma odpowiedzi na moje maile. Tym urzędem ktoś powinien się zająć

Czy ktoś może powiedzieć w jakich godzinach pracuje się jako pracownik ds dokumentacji celnej? Czy to jest budynek biurowiec Kas czy hala wer?

wisniowykraj

moja paczka zaadresowana do Chorzowa trafiła tutaj i 30h stoi w jednym miejscu mimo, że wzięłam wszystkie możliwe przyspieszenia/priorytety i ubezpieczenia, żeby paczka doszła następnego dnia. Jestem bardzo zawiedziona i zdenerwowana sytuacją.

Ktoś inny

Nie raz miałem problem z Wer Zabrze bo Paczka długo stała na poczcie mam nadzieję że tym razem nie zawiodą bo paczka mega ważna

kasia

to jest jakaś KPINA. W piątek czekałam na paczkę... pięknie ładnie a tu wiadomość sms przyszła że paczka została odebrana i zwrócona do nadawcy... ja się pytam GDZIE!!!!??? KURJEJ nie jaki pan ŁUKASZ H.

Ruda

Moja paczka od 12 sierpnia siedzi w Zabrzu... Czy jest ktoś kto jest mi w stanie powiedzieć czy jest możliwość odbioru osobistego?? ILEŻ MOŻNA NAPRAWIAĆ (usunięte przez administratora) SYSTEM!!!?? Mamy Listopad.. Ile jeszcze można czekać na przesyłkę która nie ma wartości nawet 150 €!!!!

aleks99

Przesyłka leży juz od ponad tygodnia na poczcie. Była ona wysłała priorytetem i pomimo tego nadal jej nie mam. Nie polecam

Ruda k 72

Moja przesyłka tkwi w WER ZABRZE, już 23 h.... To jakaś kpina... Zamawiałam kurierem PP 48...Status od wczoraj się nie zmienia... Paczka krajowa z Oświęcimia do Nysy odległość ok 230 km....

Kate

(usunięte przez administratora) od 16.08 mam zatrzymana przesylke w cle WER Zabrze. Nikt nie odpisuje, nie odbieraja telefonow nieroby francowate

(usunięte przez administratora) Przesyłka zamówiona z usługą kurierską leży w zabrzańskiej rozdzielni już 1,5 tygodnia. Porażka, nie szanują klienta ani jego pieniędzy. Powinni jasno napisać, że w "Ekspres 24" liczba oznacza dni a nie godziny. Nieporozumienie.

Katarzyna

Dzien dobry. Bardzo prosze o podanie informacji odnosnie przesylki z Austrii o numerze nadania CA003992530AT . Przesylka nie zostala dostarczona na moj adres w Krakowie , i nie zostala zworocna nadawcy w Austrii, ktorym jest dom aukcyjny. Bardzo prosze o poinformowanie mnie o obecnym statusie przesylki. uniwersal@aol.com Bardzo wazne! Dziekuje. Katarzyna

Mariusz
@Katarzyna

Witam Mam podobna sytuacje moja przesylka dotarla do WER Zabrze 13.07.21 ,jedyna odpowiedzia ze strony Poczty jest po miesiacu czekania jest to ze maja awarie systemu i jestem jednym z kilkuset odbiorcow dotknietych ta awaria.Nie rozumiem jakich informatykow zatrudniaja. Zenada

Łukasz

Witam, ja nadałem paczkę (Paczka+) w poniedziałek, na śledzeniu pojawiła się informacja, że o 23:50 w ten sam dzień przesyłka trafiła do Terminalu Przeładunkowego w Zabrzu. Minęły 4 dni, a status przesyłki się nie zmienił. jestem już mocno zaniepokojony, pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja.

Kaja
@Łukasz

Moja była dostarczona 11.05. dziś mamy 17.05 dalej trzymają, masakra telefonu żaden nie odbierze ,bo po co a ty czekaj i się wkurzaj,ale płacić trzeba,za darmo tego nie robią

Łukasz
@Kaja

Jeśli masz jakiś numer telefonu albo inny kontakt to będę wdzięczny za podanie

Krzysiek
@Łukasz

Czyli widzę , że nie tylko ja mam taki problem ze paczka 24 , która powinna dojść do mnie w 2 dni robocze, to w Zabrzu jest już 9 dzień i nie ma żadnych nowych informacji. Jeśli ktoś może mi jakoś pomóc to będę wdzięczny, jakiś nr tel do nich czy coś

Krzysiek
@Kaja

I jak z paczką? Bo mam ten sam problem aktualnie

Krysia
@Łukasz

Ja czekam na nadana paczkę już miesiąc czasu. Kursuje pomiędzy oddziałami. Kontakt telefoniczny niemożliwy ????

Julka1998

Witam moja paczka wczoraj o 00:39 na sortowni w Zabrzu ,czy jest możliwość ze dotrze dzis na wskazany adres ? Bardzo zależy mi na paczce ,chyba że ewentualnie można odebrać ja bezpośrednio na sortowni w Zabrzu?

Viktoriya
@Julka1998

otrzymałeś paczkę?

Patryk

Pocztex Kurier 48 a stoi juz 2 dni w tym WER Zabrze powie ktos kiedy ta paczka bedzie

Paco

Szkoda że nie można dodać screnu statusu przesyłki .

Paco

Wysłałem paczkę i tam utknęła. Nigdy nie dotarła ????????????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu