Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Normalnie masakra

W tej chwili najgorsze jest awansowanie pani kierowcy na stanowisko po kierownika pol rybnik jest osobą która próbuje zastraszać współpracowników robi wszytko żeby tylko jako utrzymać się na stanowisku nie bacząc uwagi na innych i wszytko o co kolwiek by się chciało zapytać odsyła do kogoś innego ponadto zateudnia w biurze tylko swoich nadgorliwych ludzi i kolezanki

Iza
@Normalnie masakra

Nie bardzo rozumiem ale czy to co napisałeś znaczy że atmosfera słaba? I że prace można dostać ale tylko po znajomości? Ile tu ludzi pracuje w takim razie? Może jeszcze ktoś napisze swoją opinię, bo nie wiem co myśleć

Jan Kot

Tam nikt nie pracuje. Przesyłki zalegają tygodniami. Banda nierobów i pasożytów jak większość PP.

Normalnie masakra
@Jan Kot

Chłopie pojęcia nie masz co i jak się robi i jaka ilość tej makulatury albo paczek od pajaców takich jak ty jest do obróbki czyli podzielenia i wysłania na dany rejon a większość ludzi pewnie łącznie z tobą nie ma pojęcia jak zadresosawc paczkę bo nie rozróżnia nadawcy od odbiorcy

Jolanta

Hej, bo jak tak czytam te opinie od niezadowolonych klientów odnośnie tych przesyłek to się zaczynam zastanawiać jak obecnie się tu pracuje. Ktoś zna aktualne warunki zatrudnienia i napisze jak ta działalność za kulisami mogłaby wglądać? Czemu dochodzi do jakiś opóźnień?

Klaudia

Pracują tam tłuki żeby list który był do sądu w Wodzisławiu Śląskim wysłać do Bielska Białej to już przegięcie totalne bardzo ważny list który musi do wtorku dojść do sądu a on sobie jest w sądzie w Wodzisławiu Śląskim . Tak tej sprawy nie zostawię

@Klaudia

To może tam trochę popracujesz zanim kogoś nazwiesz tukiem. Musiałbym Cię nazwać (usunięte przez administratora)ale nie zniżę się do Twojego poziomu.

Dorota
@Andrzej

Hej pracujesz tu ? Jak oceniasz atmosferę? No i oczywiście zarobki ?czy do podstawy są doliczane jeszcze jakies dodatki ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier elektryk
Zabrze
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
Eva

Moja przesyłka z Australii poleżała w Zabrzu i została odesłana. mnie nie poinformowano o paczce, ani nie została podjęta próba doręczenia. Koszt przesyłki będę musiała ponieść jeszcze raz nie mówiąc o nieprawdopodobnym wydłużeniu się całe procesu przesyłki. Ze skarg nie sobie nie robią, a o powód zwrotu przesyłki pozna tylko nadawca, bo poczta nie wie dlaczego odesłano moją przesyłkę!

Tes 51

Ostatnio wszystkie moje przesyłki są niby dstarczane a ja ich nie otrzymuje, zgłosiłam sprawę to mnie przeprosili i odpisali ze reklamację ma zgłosić nadawca. Ciekawe jak to są paczki z Chin ????proszę uciekać od tych kurierów ????

Tes
@Tes 51

To samo miałam ale dziwne że jak dałam doręczenie do ząbki albo na adres córki to paczki doszły bez problemowo ????????

@Tes

To samo w sensie, że z Chin szły? Ale właśnie to co w takiej sytuacji jak przedstawiła można zrobić? Ciekawe czy może to już rozwiązała?

Jurek

Co to za cyrk w tym Zabrzu i na całej poczcie , Facet nadał przesyłkę dodatkowo zapłacił że miała być u mnie 09.08 2022 nie dotarła nastepny dzień też nie kurie nawet nie odbierał telefonu ani nie odpisał na sms jak pytałem czy podjechac do niego . Do tego po 16 dostaję powiadomienie że przesyłka awizowana idę na pocztę przesyłki brak . Mam dość tego syfu , jutro podjadę do ich kierownika pewno to za wiele nie da . Bo jak by sobie kierownictwo radziło z ludzmi w pracy to takiego syfu by nie było . Ale jak poczta dostanie pozew to się z dziwi . Może w końcu dadzą kogoś kto sobie będzie radził z ludzimi . bo można dzwonic a się człowiek nie do dzwoni . Jak się na info dodzwoniłem to pani powiedziała ze niema wpływu na pracowników zamiast zadzwonić do placówki i powiedzieć . masakra

Kurier pocztex podwykonawca...

Cdn.. Zatrudnienia i u podwykonawców to umowy o dzieło chyba sztuki... I umiwa Zlecenie, nie znam nikogo co o pracę umowę dostał, choć jest to możliwe ake zarobki będą nędzne wtedy chyba że jeździsz od 7 do 20 x 5dni tyle że długo tak się nie da pociągnąc w końcu padniesz. Jeśli zaczniesz robotę to nie słuchaj szefow żeby paczki zostawiac po sąsiadach, śmietnikach psich budach balkonach. Jeśli zaginie to oni się wypna na ciebie, poznasz rejon ludzi wtedy dogadasz z klientem co i jak zostawiac to wymaga czasu.... Dodam że tam gdzie byłem 80proc pak było doręczane za zgodą klienta bez jego obecności ale to byli ludzie znani osobiście z widzenia co trwało lata. Przez kilka lat zaginęło mitylko 3szt paczek z czego podejrzewam żadnej nikt nie skradł tylko losowowa przyczyną zdarzeń. Są ludzie którzy pracują tam latami jeżdżą w te same miejsca do tych samych ludzi do ich domów latami i znają rejon, ludzi a ludzie znają ich, jeśli do tego dojdzie powiedzmy realna do rozwiezienia liczba przesylek żeby pracując rzy nich nie dostać chorób serca jest to bardzo miła praca i można dotrwać do emerytury której nie będzie bo umowy o pracę nie dostaniesz. Poczta jak i inne firmy wola oddać to co im się nie opłaca pod prywaciarzy którzy żeby coś zarobić muszą kombinować, co powyżej opisałem, Negatywnie to Czas pracy bez limitu. Wypłaty pozno Ryzyko zostania z długami pomimo pracy,tj kary za niedoręczenia, za zgubione paczki itd Utrata zdrowia, życia Pozytywnie Można hartować ducha i ciało na dużym rejonie z wieloma paczkami i nawet zarobić do 8000zl, czytaj że w dłuższej perspektywie zdechniesz w tej gonitwie Można znalesc miło robotę na małym rejonie poznać ludzi zarobić mniej ale nie będziesz w piątek po. Pracy trupem do reanimacji i te opcje polecam.

Zuzanna
@Kurier pocztex podwykonawca...

Serio aż długi? Jak wysokie sa te kary i czy firma weryfikuje czy to z winy kierowcy czy nie?

Kurier pocztex podwykonawca cd

Uwaga na podwykonawcow poczty zdarzają się (usunięte przez administratora) nie płacą kurierom, poczta powinna wymagać lustracji firm i umów np świadectwo niekaralności i formy zatrudnienia, praca na czarno szaro to norma t a m, zresztą inne firmy kurierskie ta sama bajka. Poczta płaci podwykonawcom co 2mc, stąd wypłaty dla kurierów albo co 1.5 2mce kapa straszna. I niestety poczta płaci najnizsze stawki. Nie ma wielu chętnych ogólnie na pracę w kurierce dotyczy to wielu firm w kraju i za granicą. Więc bardzo mnie bawili klienci którzy mnie zwalniali przez telefon, za to. Tam to Ale kreytni to rzadkość no 99proc klientów wspominałem pozytywnie. Wer jest spory i były sytuację kradzieży zarówno pomiędzy kurierami jak i kradli paczki z półki na wer, był to jednak promil. Auta podwykonawcow większość trupy nie mówię o blacharce bo stłuczki obtarcia to codziennie są i jest to j akby wliczone w koszty , opony łyse jeśli bieżnik w ogóle jest, auta często są otwarte przez cały dzień bo zamki się zużywają expresowo i nikt nie naprawia no nie ma kiedy. Wnętrza zdemolowane, jedno auto mi się zapaliło podczas jazdy, srają olejem i płynami. Te auta niektóre nabyłem przez nie urazow rak i nóg przez jazdę kilka mc bez wspomagania, lampy nocą nic nie widać. Jeździsz np w upale 12h po 5dni non stop czymś takim, klima? Przez kilka lat w żadnym nie było.. Bądź pusta nie nabita. Dotyczy to nie tylko aut Poczty inne firmy to samo j a k najtaniej nieważne życie zdrowie bezpieczeństwo... Obejrzeć e po ulicach czym jeżdżą kurierzy Kuierzy różni ludzie, młodzi starzy większość takich co są pracowici albo żyją z tego albo dorabiają na czarno np renciści na jakiś mały rejon typu 40paczek na dzień. Emeryt były pracownik naukowy, też ludzi z długami byli nie mogli na legalu pracować,młodzi 18 19lat przygoda pierwsza praca, starzy na zakręcie życia, zdarzył się też gościu po wyroku nikt nie chciał go przyjść gdzie indziej ale zrezygnował sam po 1dniu.

Kurier pocztex podwykonawca

Sam, wer Zabrze ludzie obsługa są ok,miło wspominam. Długie kolejki do kasy i rozliczeń po pracy rekord mój to 2h czekania w okresie świat. Załadunek zima na dwórze porażka, minus 20.wez tu ładuj auto godzinę, dla ludzi którzy nie kumają załadunek wyladunek nikt nie płaci nam za ten czas. Mamy płacone od paczki a biegasz jak kot z pęcherzem zgubisz paczke (usunięte przez administratora) z Chin wartości za 20zl to kara 300"'zl wg mnie to okradanie ciężko pracujących i rodzi patologię wśród kurierów. Brak kasy za awiza a jechać trzeba umowy do korekty. Czas leci nogi bolą. Praca za darmo Dowoz paczek na urząd pocztowy za darmo, a odpowiadasz jakby coś za nie... Póki nie przekażesz na urząd. Za darmo robota.. mój rekord to paczka 55kg na auto typu dacia doker zasypana 100 etka innych małych pak.. Debilizm jak można wydać paczkę 55kg osobie która waży 70kg jak niby mam ją przenieść.. No kolegdzy pomogli, ale gdyby było awizo tu j a k to zrobić i na urząd zanieść w reksch moze.? Bh p max 32kg wer Zabrze tu Pip się klania kolejne (usunięte przez administratora) praca za darmo to brak czasu pracy, robisz bez limitu więc możesz rypać 14"h a zarobisz 100zl albo że zmęczenia coś stracisz kasę paczkę to już za chwilę cały mc robisz za friko, rekordzista stracił kasę za 9000tys. Za dwa mc roboty. Ogólnie to jest niewolnictwo Cdn... Poniżej albo wyzej .

Stara Klientka

Przeczytałam parę opinii o pracy kurierów dostarczających przesyłki w Pocztex i w pełni je podzielam. Po wczorajszym incydencie , gdzie kurier nawał mnie starą pindą i rzucił moją paczką z całej siły dziękuję Bogu , że nie zrobił tego ze mną . Na szczęcie odbyło się to wszystko pod kamerami osiedlowego monitoringu . Oświadczył, ze już nigdy nie dostarczy mi paczki do domu, więc to chyba prawda , że kurierzy nie kontaktują się z klientami, oddają od razu paczki na pocztę też miałam parę takich sytuacji.. Uważam , że to jest skandal że poczta wymaga by klient czekał cały dzień w domu w gotowości do odbioru przesyłki , bo kurier zadzwoni i w minutę trzeba być gotowym do odbioru. Wystarczyłoby trochę uprzejmości i zadzwonić ok. 30 minut wcześniej lub podać przybliżoną godzinę i wtedy i klienci byliby zadowoleni i poczta miałaby mniej pracy. Ostatnio zdarzyło mi się właśnie , że musiałam wyjść do lekarza i wracając otrzymałam telefon od kuriera , że będzie za chwilę . Powiedziałam ,że dojadę w ciągu 15 minut to odpowiedział ,że nie jest od tego by czekać i przesyłkę odbiorę na poczcie. Oczywiście otrzymałam potem sms , że paczka jest do odbioru na poczcie w dniu następnym , ale jej tam nie było . Gdy zadzwoniłam do kuriera , gdzie jest moja przesyłka, .zbluzgał mnie epitetami i rzucił słuchawką . Oczywiście złożyłam skargę, która nie została potraktowana poważnie . W odpowiedzi napisano , że zarzuty co do pracowników są odparte na ich oświadczeniach. Więc klient w firmie Poczta Polka z zasady nie ma racji nie może mieć racji i ma słuchać pracowników . Myślę , że dlatego firma ta nigdy nie osiągnie sukcesu dopóki klient będzie tak traktowany. Efektem mojej interwencji co do zachowania kuriera była wczorajsza sytuacja , że kurier (nr telefonu 887856833) po upewnieniu się że jestem tą osobą, która miesiąc temu złożyła skargę oblał mnie stekiem wyzwisk , rzucił moją paczką z całej siły do samochodu i wykrzyczał mi , że już nigdy nie dostarczy mi paczki pod drzwi . Ponieważ moje reklamacje nie działają i nie można doprosić się uprzejmości ja również nie będę z tych usług korzystać o ile będę miała wpływ na nadawcę oraz będę wszędzie nagłaśniać by nikt nie korzystał z wysoce wątpliwych usług Pocztexu w poczcie polskiej, a zwłaszcza tego kuriera.

@Stara Klientka

To wszystko to na poważnie? Bo jeżeli Tobie dwa razy coś takiego się tu przytrafiło z nimi to jakaś masakra, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł się wobec mnie tak zachować. Ale przecież w jednym z przypadków masz dowód na samej kamerze nagrany. To jak niby nie możesz im tego udowodnić?

slonce

Tragedia -nic nie widza i nikt nie odbiera tel - zaginione paczki

@slonce

Co Ty mówisz. :/ Ale Tobie kilka zaginęło czy po jednym razie już zrezygnowałeś z nich? Ale w sumie skoro nie odbierają telefonu to skąd wiesz, że twierdzą, że nic nie wiedzą? ;)

maksyilian

To jest prawdziwy horror pracuję tam kilka miesięcy i prawie codziennie na nocną zmianę wpada Pani od sprzątania w stanie ewidentnie wskazującym na spożycie już nie chodzi o higienę osobistą ale chyba bieżąca woda dochodzi do dzielnicy Mikulczyce i skoro można się narąbać to można się też się umyć, tleniony bląd jest na głowie to powinno się też znaleźć mydło, -najlepsze jest to, że Pani chyba wynosi z pracy więcej niż wnosi, Ja wiem że do sortowania nie trzeba magistrów po szkołach ale na litość boską współczuję kierownikom czasami bo ludzie którymi muszą zarządzać wołają o pomstę do nieba -tam pracuje kto chce bez poziomu żadnego i wielu ludzie bez wykształcenia na prawdę ciężko na przerwie zamienić z kimś zdanie żeby poprawić funkcjonowanie sortowni trzeba zwalniać ludzi i zatrudniać tych którzy stracili pracę przez wirus, coś zacząć robić bo te kadry które są to nie jest nawet dramat przepraszam wszystkich którzy czekają na swoje przesyłki i mam nadzieję że będzie lepiej.

Miodek
@maksyilian

Kreujesz się na jakiegoś intelektualistę, a deklinacji nawet nie znasz. (usunięte przez administratora) "bląd"? Jakie Ty masz wykształcenie w takim razie? Jedyny Maksymilian jakiego stamtąd kojarzę, to taki grubas, który miał dwie lewe ręce do pracy i kariery nie zrobił przy tak prostej robocie. Do niczego więcej się nie nadawał, tylko do łażenia z tymi paczkami. Dlatego szybko się go stamtąd pozbyli.

Mariusz
@Miodek

Chyba cos jednak jest nie tak z WER Zabrze moja przesylka po 3 tygodniach dotarla z Chin ,do Zabrza i od 1 miesiaca tkwi w tym calym balaganie ponoc od 19.07.21 naprawiaja system ,nie daja rady Masakra Pozdrawiam

Thunder
@Mariusz

Mam dokładnie ten sam problem. Paczka od 1,5 mies w Polsce, z tego miesiąc w Zabrzu i niby naprawiają tajemniczy system. Miesiąc temu skradziono mi część wysyłki. Przed odprawą ważyła 1kg, po odprawie 0,7 kg. Cud :/ cholerne nieroby i (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Thunder

Napisalem juz chyba z 10 maili zawsze odpowiedz ze walcza z systemem, to chyba jacys antysystemowcy Wydrukuje swoje zapytania i wysle do dyrekcji moze tam nie wiedza co sie odwala tym tzw, WER Zabrze

Tico
@Mariusz

Jak robią tam takie Maksymiliany to nie dziw się, że jest bałagan

Zawiedziony

Jaj na Poczta Polska jestem mega zawiedziony przesyłka niebawem okazała się w Zabrzu z czego właściwie kamieniem rzucić powinna znaleźć się w Rudzie Śląskiej czekam trzeci dzień do tego planując wolne ponieważ paczka nie lekka nie mała a czas planujący wychodzi na dziś mija godzina 17:30 paczki brak ! Śmiało mogłem być w pracy i dniówkę zgarniać ostatni raz zamawiam przez taką pocztę !!!!!

Czy można odebrać paczkę z WER ZABRZE ??

Rambo

Kto może niech zrezygnuje z usług tej firmy. Kurier (usunięte przez administratora) o numerze telefonu 887856248 nie doręcza przesyłek tylko odwozi je do Urzędu Pocztowego, niby z braku odbiorcy co jest oczywiście kłamstwem bo nigdy się tam nie pojawił.

Stefan
@Rambo

Ten sam numer telefonu i ten sam numer wykręcił. Kuriera brak a info żeby sobie samemu odebrać przesyłkę.

Tomasz
@Stefan

Ale słabo ;/ Zgłaszałeś to do firmy? Może wyciągną jakieś konsekwencje. :)

Zbychu

Może nie dotyczy to bezpośrednio Zabrza, ale ogólnie poczty kuriera otrzymałem smsa że paczka zostanie dziś dostarczona, dzwonię na podany nr tel.. Nie ma takiego nr, o 19.30 kolejny SMS, że paczka czeka w placówce do odbioru, jadę tam okazuje się że paczka nadal jest w Zabrzu. Dla mnie sprawa jest prosta.. Taki ktoś kto za to odpowiada powinien być wysłany z pracy na zbity pysk, z opinią jako niekompetentna osoba nie a dająca się do żadnej pracy!

Bo tez tak miałam.

Rambo
@Zbychu

Bo tego samego doświadczyłem niedawno.

Stefan
@Zbychu

Miałem to samo. Czekam cały dzień bo był sms że kurier w dniu dowiezie paczkę. Niestety, po godz. 16:00 dostałem info że mam sobie w dniu następnym sam odebrać. Czy to normalne? Nawet kuriera nie było u mnie. Ktoś bierze kasę za rozwożenie a nie rozwozi.

Jakub

żenująca firma poczta polska, niewielka paczka z UK leży w WER od 2 tygodni, kpina.

tesia 57

Ci kurierzy to skandal!!!dzisiaj miałam mieć paczki dostarczone ale nie mogłam czekać w domu.Zadzwionił do mnie kurier że mnie nie ma w domu,po krótkiej rozmowie kazano mi przyjechać na ul.Jastrzebią ale szybko,mówiła że będę do 10 minut gdyż miałam nie daleko.po ujechaniu 5 minut zadzwonił kurier i pyta gdzie jestem odp,,że zaraz dojadę a on na to że nie ma czasu i mam go szukać na osiedlu!!!gdy zajechałam za 5minut na podaną ulicę nie było go ! dzwoniąc oczywiście bez efektu wkurzyłam się!!! po chwili oddzwonił i mówię że nie będę ich gonić po osiedlu,wywiązała się ostra wymiana zdań,zostałam zwyzywana od starej baby.Nie odbierają telefonów,a przecież jeżeli klienta nie ma w domu to mogą zostawić na poczcie i już byłoby by po sprawie!!!Odbieram paczki z Inpostu,GLS i nigdy nie miałam problemu takiego,nawet ostatnio kurier z INPOSTU przyjechał drugi raz doręczyć mi paczkę!!!! Więc moożna!!!!!!!SKANDAL JUŻ NIE BĘDE ZAMAWIAĆ PACZEK PRZEZ TĄ FIRMĘ!!!!!

tesia 57

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu