Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

ciekawy

Ilu aktualnie pracowników jest zatrudnionych w tym węźle ekspedycyjnym poczty polsiej?

Siodło

Moja przesyłka utknęła w Zabrzu 22 marca i nic się nie dzieje. Kiedy ją dostanę?

@Siodło

Miałam otrzymać przesyłkę z Ministerstwa Zdrowia .Informacje ,ze otrzymam przesyłkę dostałam 13.04,to była ważna przesyłka ,pulsometr do monitorowania wysycenia tlenu.W tej chwili przebywam u córki ,bo wszyscy domownicy mają COVID i jesteśmy na kwarantannie .Od wczoraj dzwonię do kuriera na podany w informacji numer 887407187 ,który jest wyłączony Po co jest podany numer do kuriera skoro nie można się do niego dodzwonić żeby uzyskać informacje o przesyłce.

><><><

Paczka od wczoraj stoi w "Terminal przeładunkowy" po dokladnijeszym sprawdzeniu paczke jest oczywsisce z WER Zabrze. Wyslana za pobraniem z opcja sprawdzenia zawartosci, malych rozmiarow gdyz to procesor, w zadnym z WER'ow moja paczka nie lezala przez jeden dzien bez jakichkolwiek oznak bycia. Dla przykladu WER Komorniki, podobno tez przetrzymuja paczki, tutaj tego nie doswiadczylem, a nie raz przez Komorniki paczka przechodzila. W Zabrzu pracuja albo niedoswiadzenii pracownicy, albo nagle paczek jest za duzo, znajac Poczte Polska paczka dojdzie dopiero za 2tyg.

BULI

Jakim bezmózgiem musi być kurier by z uporem maniaka zamiast dostarczyć paczkę na punkt odbioru (stacja Orlen) tak jak to jest umieszczone w kwicie nadania, tylko z uporem maniaka jeździć do odbiorcy gdzie nikogo nie zastania bo wszyscy w pracy. Kurier obslugujący Piekary Śląskie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier elektryk
Zabrze
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

3.12..2020 Od 26.11.2020 do dzisiaj - 3.12.2020 t.j. 8 dni ( w tym 5 dni roboczych) moja kurierska przesyłka ekspresowa leży w WER - Zabrze i nie wiem na co czeka? W tym czasie trzykrotnie dzwoniłam na infolinię, w końcu dwa dni temu podobno wysłano do WER jakąś interwencję i nadal nic się nie zmieniło! Co to za firma bez żadnej odpowiedzialności względem klientów ! Jeśli podobno najnowocześniejsza i największa sortownia Poczty Polskiej, .generuje aż takie opóźnienia, to może jest zbyt nowoczesna dla Poczty???

Iwona

Witam, niestety potwierdzają się wcześniejsze wpisy klientów , wczoraj ewidentnie dałam się oszukać kurierowi, zapłaciłam niemałe pieniądze za pustą kopertę. Kurier nie chciał zwrócić pieniędzy, ani podpisać oświadczenia o braku zawartości przesyłki. Teraz mam prawie pewność że albo on sam albo wiedział o tym, że przekazuje kopertę bez żadnej zawartości. Mam nadzieję, że kiedyś jego matkę albo żonę też ktoś tak (usunięte przez administratora)w taki chamski sposób. Kurier zabrzańskiego WER -u nr tel. 887 856 351 - podaję ku przestrodze innych klientów. Moźe kierownictwo zabrzańskiego WERu przyjrzy się dokładniej pracy swoich pracowników. (usunięte przez administratora)klientka Iwona z Gliwic

Lilith

Paczki i inne przesylki dostarczane błyskawicznie!! Jestem chyba szczęściara, patrząc na inne opinie, akembiesie nigdy nie zdążyli żeby paczka leżała dłużej niż dobę na tej sortowni.Z racji zamieszkania prawie wszystkie przesyłki przechodzą przez ta sortownie i zawsze są dostarczone max.po 2 dobach od nadania!

kosio
@Lilith

paczki przychodzące np. z Chin są okradane przez Szajkę działającą przy zabrzańskim WER!

Izabela
@kosio

Człowieku zdajesz sobie sprawę co piszesz... Bezpodstawnie wydajesz oskarżenie... Czy złapałeś kogoś za rękę czy masz dowody??? Ja mam pozytywna opinie a ciągle zamawiam z Chin..

Roksana
@Izabela

moje paczki również dziwnym sposobem giną, gdy idą przez pocztę. Mało tego - krajowa paczka tez nagle zaginęła. Paczka niby doręczona ale na oczy nie widzialam ani paczki ani kuriera, nikt z domowników również nie. Jutro ide na wesele i dziś po pracy o 19 jeszcze muszę latać po sklepach i drugi raz płacic dużo wyższe kwoty. Pragnę dodać, że to druga sytuacja w przeciągu pół roku. Ostatnim razem po dwu tygodniowych męczarniach, telefonach i reklamacjach paczka nagle się znalazła i przywieźli. Biorąc pod uwagę tysiące negatywnych komentarzy, muszę przyznać że jest Pani ogromną szczęściarą.

Buś
@Izabela

Yak mam dowody (kolejny dziś) i najlepiej jak tymi złodziejami zajmie się CBA i CBŚP!

Bus

Zabrzański WER to gniazdo złodziejskiej MAFII okradającej przesyłki nierejestrowane (szcz. z Chin)!!! Takdługo będziemy monitować w Min., SW aż CBŚP, CBA I KAS zrobia z Wami porządek, a z askrzdzione przesyłki prawnie odpowiecie!!! Zdz.Żbikowski, Zabrze19

Buś

w zabrzańskim Centrum Sortowania przesyłek znów (po 3ch m-cach) działa szajka kradnąca przesyłki nierejestrowane np. z Chin (JOOM, ALIWISH)! Z.Żbikowsi, Zabrze19

Przez pocztę polska nigdy nic nie Zamość na Allegro bo oni tam nic nie szanują w każda paczkę kopą z buta jak widziałem zero nadzoru nad pracownikami

Natalia

Nowosc w dostarczaniu paczek przez pocztex,kurier podjezdza pod klatke schodowa nie wysiada z samochodu,odjezdza-gps sie zgadza w razie kontroli byl,odwozi paczke do rejonowego urzedu pocztowego ,gdy klient sie czepia on ma pokrycie,poczta polska kase wziela bo sie nalezy a kliencie glupku lec pieszo na poczte w ramach platnej rehabilitacji,bo kurier nie bedzie chodzil po schodach-sam sobie chodz

@Natalia

U mnie ani razu nie było kuriera. Tyle razy zamawiałam i zawsze na poczte trzeba było iść. Już lepiej zapłacić więcej i wybrać firmę kurierską która dostarcza a nie jaja sobie robi.

Głos kuriera
@Anna

Jako kurier dostaję wypłatę jedynie od dostarczonej paczki. Za awizo mam niższą wypłatę.Dlaczego miałbym do miłych pań nie podjeżdżać? Żeby nie zarobić, albo dopłacać do skarg?! Zastanówcie się.

Paczka

paczka od wczoraj na waszym terminale. od 8:40- nadla paczki niema w doreczeniu. Człowiek poszedł na poczte szukać. Są tam leki. Paczki niema. Co moze ona robić tyle na terminale.? dla czego niema w dostarczeniu. ?? wszędzie ludzi dostają paczki na nsatepny dzień lub za jeden dzień. U Was..?

Maria

01 lipca 2020 r., godz. 7:04 paczka zarejestrowana w terminalu przeładunkowym. Dzisiaj jest 13 lipca 2020 r., godz. 18.00, nic się nie zmieniło. Paczka w tym samym statusie wisi na stronie Śledzenia przesyłek. Przez 2 tygodnie nic się nie zmieniło i nie da się niczego dowiedzieć. Infolinia widzi tylko to co klient i nie przyjmuje żadnych zgłoszeń. Reklamacji nie da się złożyć. Co to za firma?

Niezadowolony

Jak to jest, że paczka potrafi przejechać ok. 500km w ciągu niecałej doby a następnie "utyka", "znika" na 2 doby w czeluściach zabrzańskiej sortowni?

Aga

Dramat. Czekam na paczkę nadaną w poniedziałek w dniu 06.07.2020r. Z opcji śledzenia wynika, że od dnia 08.07.2020r godz 04:36 znajduje się w terminalu przeładunkowym do dnia 09.07.2020r godz 08:25, do chwili pisania tej opinii. Jak dowiedziałam się na infolinii PP w Punkcie Przeladunkowym w Zabrzu. Patrzę dzisiaj, jest w tym samym miejscu. Dzwonię znowu na infolinię i słyszę, że paczka jest nadal "opracowywana" i nie jest przewidziana na tę chwile do transportu. K..... przez ponad dobę????!!!!. Wyjeżdżam w poniedziałek, paczka madana jest za pobraniem, dzisiaj jest czwartek i obawiam się ze albo paczka zaginęla abo ktos ma ją w (usunięte przez administratora)

Doręczyciel paczkowy

Wszyscy narzekają, że kurier... Pracowałem chwilę jako doręczyciel paczkowy i praca nie dla mnie, głównie przez klientów, którzy myślą, że za drobną prowizję będę oczekiwać i klękać przed Nim. Ile ja się nasłuchałem "Pan poczeka będę za 2min w domu wychodzę ze sklepu" 15min czekałem. Paczka 30kg musiałem dostarczyć na 10 piętro wieżowca, dzwonie na domofon: "Dzień dobry! Kurier - paczka płatna". Wchodzę konserwacja windy - wchodzę po schodach na 10 piętro z 30kg paczką, a Pan mi oznajmia że wypłatę ma za 2 dni i wtedy mam przyjechać. Oczywiście paczka najtańsza jaka jest. O taki *** - awizo. Awizo w dzisiejszych czasach przychodzi SMS, ale jak łaskawca klient nie poda sprzedawcy numeru telefonu, lub jak sprzedawca nie umieści go na paczce to co my na to możemy? Tak wypisywałem awizo i musiałem wsadzić w bramę wjazdową do kamienicy bo nikt nie otworzył, w drzwi bloków bo też nikt nie otworzy... Złośliwy sąsiad wyrzuci i skargi na mnie, że tego nie robię. Wykonywałem pracę zgodnie z wytycznymi, czekałem aż staruszek wyjdzie z domku (10min - zima, musi się ubrać), następne minuty upływają bo musiał wrócić po pieniądze. Warto też wspomnieć o ludziach, którzy mają na bramie: "Uwaga! Groźny Pies!" oraz zepsuty dzwonek, domofon... Oczywiście skargę napisał. Dziennie pracowałem po 10h za najniższą krajową bo nie dałem rady wyrobić normy, aby premię dostać. Nie dziwię się, że jest tak jak jest bo sami doprowadziliśmy do tego. Osobiście zamawiam paczki przez inną firmę do paczkomatu, bo większość czasu nie ma mnie w domu (praca, sport itd.). Polecam popracować miesiąc czasu, a dowiecie się jaka jest to niewdzięczna praca.

Izabela

Ja jestem zadowolona z pracy Wer Zabrze paczka po przybyciu do Polski trafiła do mnie błyskawicznie.. Chyle czoła tym ludziom.. Mają miliony pączek przesyłek ale pracują sumiennie.. Nawet w godzinach nocnych są pracownicy i ksieguja gotowe przesyłki do adresata.. A do krytykujących przestańcie się czepiać u postawcie się w ich sytuacji ludzi Wer.. I jeśli paczka czy przesyłka musi być poddana procedurom celnym musi zostać.. Na jak długo.. Zalezy ile jest podobnych pączek.. Krytycy trochę cierpliwości i wyrozumiałości..

LadyD

To jest kpina! 4 razy zamawiana przesyłka pocztą, 4 razy awizowana. Wszystko było by ok gdyby nie fakt, że kuriera nawet nie było. Mieszkam w domku i będą cały dzień w domu czekając nie przyjechał nikt, mało tego nawet awizo w skrzynce nie zostawione. Gdyby nie numer przesyłki uzyskany od sprzedającego nie wiedziałabym, ze jakakolwiek paczka jest do odbioru na poczcie. Ja rozumiem wszystko ale żeby nawet nie pofatygować się zadzwonic do furtki i po prostu zostawić przesyłkę?

kosio

na terenie zabrzańskiej rozdzielni przesyłek działa szajka'mafia, ktora okrada Polakow z przesyłek hurtowni"Joom" oraz "AliExpress" i są to miliony PLN dziennie! Okazuje się, że wg.nrnr. śledzeń od np. chińskiego producenta, poprzez przewoźnika zaplacone przez Nas towary docierają do Warszawy i giną w zabrzańskiej rozdzielni przesylek!!! Sprawę już zglosiliśmy do Prokuratury Generalnej i będziemy temat pilnowali przez Prokuraturę Rejonową!!! Jest także porozumienie, by chińscy przedstawiciele rownież zmobilizowali polskie służby ścigania do aresztowania i ukarania czlonkow wspomniane Szajki!

Leszek z Gliwic

Musiałbym tylko bluzgać naszą piękną polszczyzną.Czekam już 5 dni na dostarczenie małej przesyłki priorytetowej z Zabrza do Gliwic.Ostatni raz dałem nabrać się wer zabrze

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu