Opinie o KIK Sp.z.oo.Księżopolska w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KIK Sp.z.oo.Księżopolska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KIK Sp.z.oo.Księżopolska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIK Sp.z.oo.Księżopolska w Siedlce

nikt

Jak czytam te wszystkie opinie o tej firmie to mi sie niedobrze robi. Co to sa za ludzie ci (usunięte przez administratora). To sie w glowie nie miesci co oni wyprawiaja. Czy te pieniadze juz im w glowie calkowicie mozgi wypraly. Jezeli jest w Polsce duzo takich firm to bardzo zle sie dzieje. Nasze spoleczenstwo jest coraz bardziej chore przez takich pracodawcow. Masakra!!!.

@nikt

HEHE, to jest właśnie (usunięte przez administratora):) ujęte w samo sedno. Dodam, że w biurze przykręcała grzejnik jak termometr wskazał za dużo (ponad 19-20), a także gasiła światło i latała z miernikiem twierdząc, że to które zostawiła mieści się w normach :) Najemcy też mieli zimno, pomimo że płacili jej czynsz :) wszystkie obietnice najlepiej brać od nich na piśmie, ewentualnie nagrać.

?

Gdy sie przyjelem do KIK: w marcu 2010r (usunięte przez administratora)obiecala mi podwyzke przy podpisaniu nastepnej umowy o prace. Niestety zapomniala(usunięte przez administratora)Podpisalem jeszcze dwie umowy i pracowalem u tych (usunięte przez administratora) prawie trzy lata za minimum socjalne. Jak sie upomnialem o podwyzke to mi powiedziano mi ze za brama czeka na moje miejsce 10 chetnych i moge stad (usunięte przez administratora)/cytat (usunięte przez administratora) kazala mi pracowac co druga sobote za darmo w ramach /RWPG lub dorabiania KIK/. Nie chciala mi zwrocic pieniedzy za badania okresowe /bo nikomu nie zwraca/. Kase dostalem dopiero po skardze i kontroli PIP. Nie dawala ubran roboczych /kupila niby to paczke w ciucholandzie w ktorej byly damskie bluzki i stringi chyba dla niej do roboty/. Nawet nie kupila glupich rekawic nie mowiac o zgrzewce wody w upalne 30 stopniowe dni jak (usunięte przez administratora) przy sprzataniu placu lub koszeniu trawy. gdy odeszlem z tej (usunięte przez administratora) firmy upomnialem sie o kase za soboty to powiedziala mi ze wglowie mi sie pomieszalo i podalem ja do Sadu Pracy. Na pierwsza rozprawe sie nie stawila, olala Sad. Jest tak ograniczona ze mysli jak ma kase to i Sad moze jej naskoczyc. Ale niestety sie myli. (usunięte przez administratora)

ktoś

Wszystko się zgadza. Ciśnij z nimi i to ostro. Nagrywajcie na dyktafon, całą rozmowę podczas rozliczania się z kursu. Proponuję mieć także włączony dyktafon jak się idzie na rozmowę o pracę. Co innego mówi, a co innego robi. Najpierw obiecuje, a potem nic nie pamięta.

?

Moja dzisiejsza rozprawa sadowa z (usunięte przez administratora)zostala odroczona na 4 grudnia. Ona dzisiaj nie stawila sie na sprawe bez usprawiedliwienia. Po prostu olala Sad lub sie przestraszyla ze i tak ma sprawe przegrana. To jej nic nie pomoze. (usunięte przez administratora) Tym razem sie nie wywinie. Ktos ja musi w koncu nauczyc rozumu. Do uslyszenia... byly pracownik gospodarczy i myjni.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie KIK Sp.z.oo.Księżopolska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.
?

Dzieki za dobre slowa. Zaraz jade na sprawe . Mam nadzieje ze jej pokaze gdzie raki zimuja. Odezwe sie ...

przemek ssie

Napisz po rozprawie jak tam z Piekna. Trzymaj sie cieplo i powodzonka :*

?

w poniedzialek mam rozprawe z (usunięte przez administratora)o zalegle wynagrodzenie za przepracowane za darmo soboty i niedziele. w koncu ja ktos nauczy rozumu ze nikt za darmo nie bedzie jej dorabial. juz po mojej interwencji w pip na bierzaco placi pracownikom gospodarczym i myjni za przepracowane wolne soboty. znalazly sie rowniez ubrania robocze dla pracownikow i srodki czystosci. teraz (usunięte przez administratora) ja zalatwie sobie swoje zalegle sprawy z toba. mowi sie tak sady sa niezawisle, Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy a wszystkie (usunięte przez administratora)sie wyrowna.do zabaczenia w poniedzialek. byly pracownik.

soltys

Wszystkie opinie sie zgadzaja, nawet te bardziej wulgarne. Pracowalem tam pol roku jako pracownik gospodarczy i nikomu nie zycze takiej pracy, firmy,i popieprzonych pracodawcow. (usunięte przez administratora) Nie daj Boze, horror...

cdn...

panie siwiec, pomyliles firmy. my piszemy o kiku ksiezopolskich z siedlec ul. budowlana 3. ta firma transportowa jest jeszcze gorsza. wlasciciele to gnidy i wszy. czysty (usunięte przez administratora) jak za sanacji po pierwszej wojnie swiatowej. tam najlepiej pracowac za darmo, (usunięte przez administratora)

siwiec

kik konkuruje z pepko ale pracowałam w kiku a teraz pracuję w pepko i jest dużo lepiej w pepko tam jest socjalny i biuro ma kierownik a w kiku biuro to kawał metalowej szafki gdzie klient ma wgląd we wszystkie dokumenty a kasę liczy się przy kamerze i wszyscy potencjalni klijenci to widzą nawet dzienne utargi można zobaczyć jak kierownik wpisuje w tabelki i prezes zarządził po dwie osoby na zmianę w kiku tak że klient może wszystko brać i nie płacić a zdobyć informację od sprzedawcy to nie ma szans bo jedna na kasie a druga na przerwie a będzie jeszcze gorzej w niemczech to jedna osoba jest przez cały dzień no i siwiec przedstawiciel to taki gość zawsze ładnie ubrany z kajetem wszystko mówi na głos nic nie pomaga czuje się jak dyrektor i sprzedaje informacje końcem pażdziernika i początkiem listopada otwierają sklep w dębicy i mówi że jeszcze będzie gorzej tak że prezes bardzo ściemnia i włazi niemcom w (...) jak ktoś wcześniej zauważył tylko PREZES NA SŁOWACJI JEST OK TAM PRACOWNIK MA BARDZO DOBRZE a jeśli ma otworzyć 50 sklepów to mu się nie uda bo nie ma lokali za darmo - kulig- nie chcą mu wynajmować bo opinie z niemiec są bardzo słabe i nawet w rzeszowie jeden sklep chcą zamknąć bo nie idzie tylko umowa ich trzyma i zapłacili by karę i do tej pory 20 sklepów otworzył to porażka- - kulik- w porównaniu z pepko zatrudnia znajomych co nie znają niemieckiego i daje im wysokie posady a wymaga aby pracownik mówił po niemiecku jest dwóch dobrych regionalnych ale oni byli szkoleni przez PREZESA ZE SŁOWACJI ale kulik im zamyka wszystkie drzwi i z czasem się ich pozbędzie i już paru zwolnił nawet mówił siwiec żle mu pracownik odpowiedział bo nie wiedział że ta bluzka wisi zgodnie czy nie zgodnie z wytycznymi z książki jakie dostaje sklep i zarobki to marne 1600 zł kierownik zatrudnianie na 1/2 etatu 3/4 etatu i niech się nie chwali kulik boto jest marna sieć i ten artykuł przetłmaczę po niemiecku i słowacku i tam też zamieszczę były pracownik kik ale pepko przyjmie wszystkich z kika ja nie miałam problemu pozdrawiam siwcca i kulika nie piszcie głupot a czytelnik może łatwo sprawdzić czy to prawda tylko podejśc do kika i zobaczyś jak pracują nie warto siętam starać o pracę.siwiec też mi na zakończenie pracy powiedział że jak znajdzie coś lepszego to się zwolni ale krakusowi nie wolno wierzyć.

bos

Pracowalem u tych (usunięte przez administratora). Nie daj Boze. Masakra. Nikomu nie zycze takich pracodawcow. (usunięte przez administratora)

?

cdn...apeluje do wszystkich bylych i obecnych pracownikow kiku i wesko; wpisujcie swoje opinie na temat (usunięte przez administratora) i ich chorej firmy. moze przez to da sie uzdrowic nasze spoleczenstwo a zwlaszcza takie (usunięte przez administratora) pisowskie jak (usunięte przez administratora). tacy ludzie nie powinni miec pieniedzy a zatem wladzy i niszczyc innych pasozytowac na nas i traktowac jak szmaty podlogowe. ono powinni wrocic do korzeni czyli doic krowy, karmic swinie wuwalac obornik tak jak to kiedys robili. teraz uwazaja sie za lepszych bo maja kase, ale nie widza ze z (usunięte przez administratora) pantofli wystaje sloma. takich pracodawcow trzeba tempic jak stonki w kartoflach cdn...

?

ta stara (usunięte przez administratora) wisi mi ponad trzy tysiące zl. za przepracowane za darmo wolne soboty. ona jest(usunięte przez administratora) ta firma to jest dno i bagno. wyrzucila dobrych pracowników na umowy o prace a teraz zatrudnia na zlecenie za grosze i dalej (usunięte przez administratora). kierowcom i mechanikom placi minimum (usunięte przez administratora).nikomu nie polecam bo szkoda zdrowia cdn...

Były Drajwer

Szkoda słów co się tam wyprawia... Nie polecam nikomu chyba że ma nóż na gardle - mietek z bożenką zawsze odpalą WSPANIAŁOMYŚLNIE kilka stów by nie zdechnąć z głodu za cały miesiąc jazdy. Sprawdzanie zużycie paliwa na podstawie szwankujących GPSów i wyzywanie kierowców od złodziei na porządku dziennym, ale najlepsze cyrki są jak poprosisz o wypłatę za swoją ciężką pracę. Szefowa nic nigdy nie wie, każe męża szukać, który jak tylko usłyszy, że ktoś chce swoich pieniędzy ucieka szybciej niż myśli pod pozorem załatwienia pilnych spraw. Podpisujesz delegacje na kwoty, których na oczy nie ujrzysz, bo płacić płacą, ale nigdy tyle ile Ci się należy - jak koledzy powyżej wspominali - ZAWSZE jest coś nie tak i to chrzanienie - a to to, a to tamto, a tu siamto, więc masz 7 stów zamiast 1,5 tys. np. i się ciesz. Mógłbym niejeden przekręt opisać albo nazwać tych (usunięte przez administratora) jak na to zasługują, ale nie będę się zniżał do ich poziomu.

K.....

mietek da Ci 700 zl za wyjazd na niemcy i 1100 na francje na 2 tyg a przy wypłacie urwie 7 stów bo coś sobie wymyśli..

Kojack

kik to nawet nie jest dno.. od dna można się odbic

swir

ta firma to naprawde katastrofa czlowiek dla nich sie nie liczy jak mozna byc tak pazernym na pieniadze ale co najlepsze wszyscy sie z nich smieja szef na obiad zjada suche bulki z konserwa szefowa jest osoba do rany przyusz i co z tego ze maja pieniadze JAK NIE MAJA NORMALNEGO ZYCIA szkoda tylko tych dzieci wszystko co napisalem jest prawda podpisze sie pod tym kazdy kto tam pracowal ODRADZAM PRACE U TYCH LUDZI SZKODA ZDROWIA

Maciek

Słuchaj Bartek czyli mówisz że zdecydowanie odradzasz współpracę z tym panem?? Bo ja tam złożyłem papiery u niego w biurze a to było jakiś miesiąc temu. I co dzwoniłem do niego praktycznie co tydzień, to wymyślał żę dowodów od naczep nie ma, a to że ciągniki dokupuje i tak (usunięte przez administratora) ił takie kocopoły że aż mi się słuchać go nie chciało. Zresztą widzę po postach na tym forum, że każdy chyba co u niego jeżdził ma go dosyć.

Bartłoemiej Wąsowski

Wstydzę sie że tam pracowałem ,a temu staremu hujowi to bym nogi połamał tylko czasy nie te, ty [usunięte przez moderatora] stary wisisz mi 1500zł ludzie tam prcujący są (usunięte przez administratora) iści ale [usunięte przez moderatora] ty jedna ty jesteś nikim, kupuj sobie dalej działki za prawie milion złotych tylko [usunięte przez moderatora] czyim kosztem

Maksymalnie wyzyskany i oszukany

Wyjątkowy [usunięte przez moderatora], oszukuje na wypłatach, na urlopach przy tym zawistny i mściwy. Pracowników ma za nic umawia się na inną pensję niż wypłaca, część pieniędzy przerabia pod stołem bez opodatkowania. Wszystkich ma w kieszeni. Dziwi, ze współpracuje z nim taka duża firma jak SCHENKER Koniecznie trzeba zainteresować nim i jego machlojkami Urząd skarbowy.

Zostaw merytoryczną opinię o KIK Sp.z.oo.Księżopolska - Siedlce

• Jak się pracuje w KIK Sp.z.oo.Księżopolska?

Zobacz opinie na temat firmy KIK Sp.z.oo.Księżopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KIK Sp.z.oo.Księżopolska
1.5/5 Na podstawie 95 ocen.

KIK Sp.z.oo.Księżopolska