Opinie o KIK Sp.z.oo.Księżopolska w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KIK Sp.z.oo.Księżopolska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KIK Sp.z.oo.Księżopolska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIK Sp.z.oo.Księżopolska w Siedlce

Emilia Nowy wpis

Cześć. Przeglądam okoliczne firmy transportowe za pracą dla chłopaka, wyrobił niedawno C+E. tu w ogóle tacy kierowcy są przyjmowani? nie mogę doszukać się ofert a ktoś stawki podawał. Dniówka 350 zł to kraj jakiś?

Ome Nowy wpis

Z szefostwem nie można rozmawiać o pieniądzach odrazy się obrażają i zaczynają obrażać Ciebie. Zero szacunku i jakiejkolwiek kultury. Samochody w stanie agonalnym. Kiedy zgłaszasz usterkę nikt nic nie robi dopóki samochód jakoś się toczy. Przy wypłacie okazuje się że trasy po 350 dniówki wychodzą po 250 a te po 250 są tylko po 220.

Zosia Nowy wpis

Kiedyś wiem, że ofertę dla kierowcy wystawiali, do dziś już nikogo nie potrzeba? aktualnych komentarzy praktycznie nie ma, a jak sprawdzałam w sieci to pokazywało, że firma ma normalnie status aktywny. Chłopak za kółkiem po Siedlcach czegoś po prostu szuka

mordeczka

kik - pani księżopolska chodziła w dziurawych majtach, pan mąż dziad się wżenił i pod_skakuje, okolice sokołowa go znają. Gdyby nie TOPAZ - brat księżopolskiej (czyli Sobolewski - to Bożenka jadałaby w kofeldzie), hehe. Ruskie paliwo sprzedają nielegalnie, komendant Po_licajów w Siedlcach wie, bo z Mietkiem wódkę pije. I stąd mamy w Siedlcach milionerów.(Zasiłek dla kobiety z MOPR wynosi ok. 260zł). Zabiż to za ma lo.

@mordeczka

TOPAZ to nie rodzina Ksieżopolskich!!!!! Pan Sobolewski posiada innej firmy sklep

Tomasz Nowy wpis
@mordeczka

Topazy to ma Pan Paczuski. Sobolewski posiadał Carlosy w woli ścisłości. Sprzedawać paliwa jeśli się ma koncesje wedle mojej wiedzy nikt nie broni. Kilka firm w ostatnich latach zostało ukaranych a nie słyszałem żeby kik- Pani Księżopolska takowym handlowała.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie KIK Sp.z.oo.Księżopolska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cost Manager ds. fit-out (instalacje sanitarne)
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Kazik

Ja ci dobrze radzę omiń tą firmę szerokim łukiem to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wogóle nie szanują pracownika jak jesteś ich pracownikiem to będą cię traktowali jak niewidomi co

gargamel

Witam poszukuję osob które pracowali u Mietka .Zaczęłam walkę z nim w sądzie potrzebuję swiatkow ,którzy czuja się oszukani tak jak ja czekam gargamel666@vp.pl Stanisław

Kaśka
@gargamel

(usunięte przez administratora)a pozytywne komentarze pewnie samo sobie piszą ????????????

schenker Siedlce

To, co się dzieję w firmie KIK i WESKO jest nie do opisania. Przekręty, wałki i łamanie przepisów na każdym kroku. Rozpadająca się flota pojazdów, aż dziwne, że centrala Schenker nie zwraca na to uwagi jak godnie jest reprezentowana i jaką ma opinie na terenie Siedlec i okolic. Brud, syf, brak profesjonalizmu oraz bałagan na każdym kroku. O właścicielach i ich podejściu do pracowników oraz wypłaty wynagrodzenia lepiej się nie rozpisywać, wystarczy jedno zdanie: i tak nie wypłacą Ci umówionego wynagrodzenia i Cię oszukają. Ja nie polecam współpracy z Państwem K., dla mnie to był stracony czas. Współczuję osobom, które tam pracują. Mam nadzieje, że ktoś w końcu dobierze się do Nich i zapłacą za wszystkie oszustwa i przekręty.

@schenker Siedlce

Jako pracownik to musiałeś być kombinatorem i śmieciem bo flotę rozbijają kierowcy którzy za nic nie dbają o sprzęt im powierzony Musiałeś dobrze nawywijał skoro się tak rozpisujesz dziadu (usunięte przez administratora)

Kordian

Łatwo się oskarża ale trudno jest później cofnąć. Nie jest może idealnie ale z pewnością takie opinie są niezasłużone!

Asia

Oszuści.Kierowcy zarabiają marne pieniądze a pracownicy biurowi poniżej średniej krajowej.

staly

Ciekawa firma kradnij i kombinuj,

Dajej oszukuja i wyzyskuja ludzi nie dbaja o auta i ich stan techniczny naprawiaja dopiero jak sie cos zepsuje albo i nie tylko robia cos na sztuke byle jezdzilo no i najwazniejsza kwestia jak nie chcecie byc oszukani na pieniadze bierzcie wszystko na pismie i nagrywajcie rozmowy bo obiecuja jedno a robia drugie

akrobata

oszuści !!!!!!!!!! na każdym kroku tylko aby przekręcić pracownika !!!!!!!!!!!!!!! Jak najdalej z tej firmy !!!!!!!!!!!!!!! Szkoda waszego czasu i nerwów !

andrzej

......no to jak t jest??????????? jedni piszą , że pracowali i wszystko było ok, a inni wylewają pomyje, a praca kuriera w godzinach nocnych to chyba dobra rzecz? napiszcie jak jest tam teraz

@Kiki mówisz, że praca poniedziałek sobota, czyli wychodzi na to że niedziela tylko wolna?Czy jeszcze jakiś dzień?

Kiki

Właśnie dzwoniłem do nich szukają na kurierke na trasie wawa-siedlce siedlce-wawa, codziennie w domu, ale już na rozmowie facet powiedział że robota od 16 jak dobrze pójdzie to do 4 rano a jak źle to do 12:D. I następnego dnia to samo. Praca poniedziałek sobota i to wszystko za całe 2700, kogoś chyba (usunięte przez administratora) o.

KIK
@Kiki

Witaj w rzeczywistości firmy KIK :) słyszałem, że jest mały buncik w związku z niskimi pensjami, czyżby szykowały się zwolnienia? :)

miecio

Oszuści - próbują oskubać z każdego grosza. Tyle w temacie.

Siedlce

Oszuści, uważajcie przy rozliczeniach. Mi nie wypłacono wynagrodzenia.

Oszukany przez właścicieli

Właściciele firmy oszukali mnie nie wypłacając wynagrodzenia. Nie polecam pracy u oszustów.

były kierowca
@Oszukany przez właścicieli

Pracowałem w firmie 3 lata temu. Rozliczyli się ze mną normalnie. Wszystko było w porządku.

Bartłomiej

Bożena Księżopolska to diabeł wcielony.

Kik

Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o KIK Sp.z.oo.Księżopolska - Siedlce

• Jak się pracuje w KIK Sp.z.oo.Księżopolska?

Zobacz opinie na temat firmy KIK Sp.z.oo.Księżopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KIK Sp.z.oo.Księżopolska
1.5/5 Na podstawie 95 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042