Opinie o KIK Sp.z.oo.Księżopolska w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KIK Sp.z.oo.Księżopolska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KIK Sp.z.oo.Księżopolska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIK Sp.z.oo.Księżopolska w Siedlce

Myjnia

To jest banda oszustów i (usunięte przez administratora) pracuję u nich na myjni ostatnio chciałem się zwolnic rozmawiałem z tą wiedźmą mówią że nie ma Sławka i do końca tygodnia muszę zostać dziś po szlem ta rura podpiera się umową ze powinienem pracować 30 dni a mówią ze do końca tego tygodnia omijajcie tych (usunięte przez administratora) szerokim lukiem oszukują ludzi na każdym kroku

IZKO

oszusci

Jarosław

Skoro jest tak źle jak niektórzy piszą, dlaczego tak dużo osób tam pracuje?? Byłem na rozmowie z właścicielem i był bardzo konkretny. To się chwali, że ktoś nie owija w bawełnę tylko mówi konkretnie jak wygląda robota.

marek

Jak ja jeździłem płacili 42 grosze z kilometra i wszystko się zgadzało. Jeśli nadal tam pracuje mechanik Tolek to uważajcie na tego nieroba żeby wam lodówki w aucie nie wyczyścił. Apel do szefostwa. Weźcie się za tego nieroba. Reszta firmy bez zastrzeżeń. Polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie KIK Sp.z.oo.Księżopolska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
mordeczka

Zabić to za mało.To s (usunięte przez administratora)

Jarosław

Witam, pracowałem tam jakiś czas jako kierowca i powiem szczerze, że nie było tak źle jak tu niektórzy piszą. Gdybym nie zmienił miejsca zamieszkania nadal bym u nich jeździł. Zawsze dostawałem pieniądze na jakie się z Mietkiem umówiłem.

Papa Smerf
@Jarosław

W KIK'u pracowałem rok , źle nie było na początku bo hajs się zgadzał 1 miesiąc koło 5 było ,jednak kolejne miesiące 3-3.5.. Raz zrobiłem x2 samarę i dabu zobaczyłem podstawę na konto czyli jakieś 1300 zł :) Ponieważ dostałem hajs na wcześniejszy miesiąc (LOL) xD.. . Gdyby było tak kolorowo i dobrze jak piszesz to mieliby stałych kierowców a nie szukali ludzi bo nie ma kto na Rosie jechać . Minęły dwa lata jak tam nie pracuje i nikt ze starych znajomych tam nie jeździ...

jani

pisalem juz ze szukam kierowcow do zalozenia sprawy i odzyskania wszystkiego co sie nalezy odezwijcie sie a napewno zrobimy porzadek z bizmesmenem

rad

Miałem ofertę stażu od tej Pani (pracownik biurowy) ale jak mi przedstawiła swoje wymagania i reguły panujące w firmie to podziękowałem. Zakaz rozmów, zakaz używania radia, zakaz używania telefonu, w razie nieprzyjścia sprzątaczki sprzątanie biura, praca nie przez 8h a póki sie nie skończy + 2x w miesiącu praca w soboty (ale na pocieszenie dodala, ze tylko od 8 do 15) i przypominam-to wciąż był staż. Poza tym Pain uargumentowała chęć zatrudnienia chłopaka z autem tym, że taki nie narzeka jak musi późno wracać bo ma samochód. Podziękowałem

ktos
@rad

haha, cała pani prezes :) wcale bym się nie zdziwił, jakby kazała Ci jeszcze dziękować za to, że możesz odbyć u niej staż :) bo przecież za bramą stoi 20, którzy chętnie skorzystają :) ale jak widać ludzie pracują u nich, a firma prosperuje całkiem dobrze, choć powiedzą, że nie mają pieniędzy

inla

Bylam pracownica w op...kierowniczke mieliśmy boska..ekipa zgrana.harowalismy non stop..przerwa o godz 15..wszystko by bylo super gdyby nie wieczne durne konrtrole i wymyślania. Gdzie obrót byl taki dobry....to im nie pasowało jak sweterek byl zle przekręcony...porazka ..to nie kik tylko kit

olasia

Naprawde omijajcie szerokim łukiem ten sklep Mieliśmy cudowna kierowniczke ktora ciągle gnoili o takiej można pomarzyć robila na równi ciężko z nami ale co jak pan w .... Wiecznie nie zadowolony porazkaaa

beka

ja pracowalam w kik ,maskara zwoliłam sie sama bo regionalny wiecznie niezadowolnoy ,a eta cały to w marzeniach to przystanek na chwile

linka

Jedna wielka banda!!traktuja pracownikoe jak smieci...zapiernicz ze hoho a jeszcze panstwo z gory nie zadowolone..masakra!nikomu nie życzę takiej pracy

KIEROWCA

TA FIRMA POWINA BYC DAWNO ZAMKNIETA GDZIE TE SLUZBY CZEMU JEJ NIE KONTROLUIO

fan

musimy sie spodkac i paiaca usadzic

jani

szukam kierowcow którzy zostali oszukani przez ta firme odezwijcie sie a odzyskacie z duuuuzym procentem byly oszukany szofer

Smerf

Panowie ale co Wy chcecie wiedzieć? Omijajcie to szerokim łukiem chyba że lubicie jeździć za darmo.. Nikt was w Siedlcach tak nie wydyma jak Miecio, o wypłacie to możecie sobie pomarzyć,gdy przychodzi dzień wypłaty musicie PROSIĆ o swoja kasę bo nikt nic nie wie,nagle wszyscy uciekają do domu i tyle widziałeś swoją wypłatę w obecnym dniu,co najwyżej możesz dostać następnego ale mietek musi mieć dobry humor. Dajcie sobie spokój bo mietek nawet pozwoleń na gabaryty nie potrafi załatwić tylko tobie każe chodzić i szukać.. Nie polecam,chyba że lubisz być dymany na kasę :)

Driver

Panowie odradzam to co obiecuje na początku w praktyce wychodzi inaczej na początku umowa zlecenie pózniej niby umowa o prace auta na kraj są tak zniszczone i zaniedbane że nocowac w nich (niektórcych) to chyba tylko za kare , ogólnie nie polecam szkoda było kasy na dojazd

qraz

Panowie ja zrobiłem w tej firmie 2 kursy do badu było mówione 42gr za km a dostałem 35gr jako ktoś wcześniej wspominał 700zł za Niemcy dwa razy obskoczyłem. Poprosiłem o pieniądze za dwa kursy które zrobiłem nie chcieli mi dać potem dostałem łaskawie 700zł za jeden kurs. Zadzwoniłem że odchodzę i nie będę jeździł bo nie chce żeby to za daleko zaszło wszystko. Szefowa nagle zmieniła ton i mówi żebym jeszcze pojechał na franc je bo ładunek dla mnie wzięty a ja na to że nie dziękuję chcę pieniądze i kończymy współpracę a ona że musi jakieś rachunki powystawiać itd. Wiszą mi 700zł za kurs do badu ale ja mam ich kluczyki od fury oraz dokumenty licencje dowód rejestracyjny itd nie oddam im tego dopóki nie dostane pieniędzy. Ogólnie ja nie polecam!

qraz

Z tego co się orientuję to są osoby typu wziąłem kredyt na mieszkanie i muszę spłacać raty itp. A umowę mają na czas nie określony i tak siedzą.

cdn...

szkoda slow na tych bydlakow, ale trzeba z nimi walczyc.nie moga i nie beda bezkarni.poczekamy na dalszy rozwoj sytuacji...cdn...

Zostaw merytoryczną opinię o KIK Sp.z.oo.Księżopolska - Siedlce

• Jak się pracuje w KIK Sp.z.oo.Księżopolska?

Zobacz opinie na temat firmy KIK Sp.z.oo.Księżopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KIK Sp.z.oo.Księżopolska
1.5/5 Na podstawie 95 ocen.

KIK Sp.z.oo.Księżopolska