Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Ania_23

A czy w Hasco są jakieś dodatki????

@Ania_23

Gratis dostaniesz kompletny brak zaufania, stałą kontrolę, terror super niewykwalifikowanej kadry pseudokierowniczej.

deded

I Ziopek wyleciał....:) Dobrze ze ktos zauwazyl totalny brak kompetencji Powodzenia w poszukiwaniacgh pracy

Witam :) Miałem rozmowę w Hasco Lek i zaproponowali mi ok 2400 na rękę. Czy jest to możliwe ?;)

Prawda

A na jakie stanowisko?

@Prawda

Operator maszyn.

Lepiej
@Andrzej

To może lepiej do nich zadzwonić i zapytać, czy żartowali, czy mówili poważnie? Bo chyba lepiej wiedą, niż my tu...

Osiołek
@Andrzej

Andrew przemyśl czy będziesz miał czym operować ... Maszyny niedługo staną bo przedstawiciele, kierownicy i dyrektorzy szukają pracy . Taka sama pensja na stanowisku pf. 2400 / 21 dni = 114 zl / 10 godzin = 11,40 / godz. Premia nieosiągalna ... Biedrona płaci podstawy 4000 btt na kasie + dodatki.

Lepsiej
@Osiołek

W Biedronowych plusach jest jeszcze noszenie ciężarów, użeranie się z klientami, praca po godzinach, marznięcie w hali, praca w soboty i niedziele, byłęm, robiłem, dzięki.

sdcdcdece

I Ziopek wyleciał....:) Dobrze ze ktos zauwazyl totalny brak kompetencji

Praca w dziale telemarketingu. Stanowisko: opiekun klienta. Jakieś opinie? Od czego uwarunkowana jest premia?

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Staruszek

Witam, osobiście w zakładzie w Siechnicach przepracowalem ponad 5 lat. Z roku na rok i z miesiąca na miesiąc firma podupada. Nowozatrudnieni spotykają sie z umowami na zastępstwo gdzie Po ciężkiej pracy za marne grosze są zwalniam bo ktoś tam wrócił z l4 i już nie da potrzebni. Kierownictwo nie ma normalnego stosunku do pracowników, brak powagi oraz szacunku do pracowników. Praca za marne grosze, ucinanie olbrzymich kwot z premii za l4 itd. Paski z wypłaty wydawane nawet Po pół roku. Raz jako operator zarobisz 2800 zł a raz 2200. Nie polecam gorąco tej firmy. Za parę lat Hasco będzie historią.

Nol
@Staruszek

Taki chyba jest cel umowy na zastępstwo, żeby zastąpić stałego pracownika, który z różnych przyczyn nie może przez jakiś czas pracować. I to chyba dobrze, że pracownik wie, że jak wróci, to praca będzie na niego czekać? Czy to też niedobrze, że taki pracownik na L4 może się czuć bezpiecznie?

2500 netto

Mi powiedzieli ze 2500 netto mozna zarobic na magazynie.? Prawda ?

magneto
@2500 netto

Ja pracuję na produkcji i o 3000 na rekę mogę zapomnieć po 5 latach pracy brakuje mi kilku stówek to jest wyzysk na wejściu dostajesz najniższą krajową a potem cię czarują że jak się sprawdzisz to dostaniesz mega pieniądze a to nie prawda . Bieda , wstyd i (usunięte przez administratora)

operator

Zauważyłem, że jest ogłoszenie dla operatora. Ile na dzień dobry, na rękę można zarobić?

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.
@operator

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia CV. Z kandydatami zawsze kontaktujemy się najpierw telefonicznie i ustalamy Państwa oczekiwania finansowe, a także wzajemne wymagania. Wysłać zawsze warto :) Miłego dnia! Dział HR

Ja wiem
@Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Niewarto, stawka za pierwszym razem powinna być podana bo później tylko rozczarowanie i człowiek wychodzi na głupka że tak dał zmanipulować. Szkoda czasu na jazdę tam i kasy na benzynę, bilet itp. Bo stawki są niskie bardzo w hasco.

kfe,df
@Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Oni wyzyskuja ludzi. oferuja nedzne wynagrodzenia. godnie zarabiaja rodzina przyjaciele i ludzie z ukladami na szczytach

manq91

Witam, pracował ktoś lub był na rozmowie o prace jako przedstawiciel medyczny w hasco - lek? Jak się tam pracuje? Jak może wyglądać 1 oraz 2 etap rekrutacji?

Jarosław

Zacząłem w firmie pracę i jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Kopeć
@Jarosław

A wyciągniesz chociaż ze 3200 na rękę? I na jakim stanowisku? To może i ja się zdecyduję

Kopeć
@Jarosław

Corso

Witam,jestem umowiony na rozmowę do Hasco Lek na rozmowę -stanowisko: magazynier ...czy ktos mógłby napisac jakie zarobki da tam w firmie? ??? Dziekuje.

Hi
@Corso

Możesz Ty napisać co Ci zaproponowali ;) mnie osobiście stawka zniechęciła...

corso
@Hi

Jaką stawkę zaproponowali ? Ja jeszcze na rozmowie nie byłem a o stawce przez telefon nie chcieli mówić..

Corso

NoFun

A ja sie dziwie ze pracuje z deb@&£×₩!mi! Do rboty! Czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość! Załozeń, maili, własnej umowy o prace! Gowork to nie pudelek!

Misia

Dla mnie to najlepsza firma i nie dam powiedzieć nic złego!!!!

mi

No proszę? Uderz w stół a "nożyce się odezwą". Zabolała prawda? Czyżby kolejny troll? Ponowię znów pytanie - w którym miejscu i których postach znajdują się cytowane "idiotyzmy"? Kilka znalazłoby się pisanych przez trolli ale w żadnym poprawnie merytorycznie. W Twojej widzę jedynie przerost formy nad treścią. Moje wypowiedzi nie opierają się na banałach i ogólnikach, których używasz Ty i wielu tu wypisujących swoje wypociny. W żadnym z moich postów nie narzekam na "swoją niedolę" - to, że wytykam "błędy" pracodawcy nie oznacza, że dotyczą tylko mojej osoby - nigdzie tego nie zaznaczyłam. O swoje potrafię walczyć ale nie oznacza to, że nie widzę co się dzieje w firmie i że obojętna jest mi dola innych. Jeżeli zarzucasz mi i innym, że nie potrafimy rozmawiać z pracodawcą, przełożonymi w HASCO to oznacza tylko, że nie wiesz , nie chcesz wiedzieć jak jest w HASCO lub piszesz pod dyktando kogoś z "góry" w HASCO. Ja tu swoje problemy rozwiązuję? Jakie - konkretnie!? Moje opinie i wielu innych mają pomóc innym pytającym i zaglądającym tutaj w podjęciu trudnych decyzji, bo tego wszystkiego na rozmowach rekrutacyjnych się nie dowiedzą. Jeżeli coś Ci z tego nie pasuje - nie czytaj i nie obrażaj innych, że nie potrafią tak dobrze dbać o swoje interesy. Wiadomości tu zawarte są dla ludzi, którzy ich potrzebują a nie dla wyśmiewców.

Bomi
@mi

Droga Mi, skoro tak się tam męczysz, to po co tam jeszcze pracujesz? Zwolnij się i miej wreszcie spokój i szczęście w innej firmie, gdzie wszystko będzie fantastycznie :) Np. w Herbapolu :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,27726

mi
@Bomi

I znów ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem????. Znów troll czy mam już jakąś obsesję. Drogi Bomi - przypomnij mi, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć kiedy i w którym poście napisałam że w Hasco jest mi źle, albo że mam jakiś powód do narzekań? Jedyne co sobie przypominam, to wspomniałam o "chorobach" firmy, które to mam nadzieję, da się w miarę szybko wyleczyć, choć ostatnia bolączką dała się wyleczyć dopiero po 18- tu latach. Info dla kolejnych trolli - nie piszę że mi jest źle w firmie Hasco, tylko wytykam ich błędy, zaniedbania i na co muszą zwracać uwagę przyszli/niedoszli pracownicy. Ja sobie daję radę!

Biurowy
@mi

Szkoda Twojego czasu tej mentalności średniowiecznej nie zmienisz ... Bo oni swoje Ty swoje oni i tak będą mieli pewność że ludzie są zadowoleni z pracy w tej prestiżowej firmie z wykupionymi nagrodami. I choć będziesz się starać nic nie zmienisz bo tak już musi być. Ja radzę zmienić pracę na lepiej płatną i szanująca pracowników. A oni nich żyją w swojej Za je Bi StoścI. Umowa o pracę i parę benefitów które ma każda firma nie zachęca ludzi do pracy. Powodzenia w szukaniu nowych zawodów

Ph

A co powiesz o zmianianach od tego miesiąca ?

serio

My tam w pokoju otwarcie mówimy, co nas boli, więc się na wołorkach nie musimy wyżalać :-P

Misia

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma prawda, tak można podsumować!

SARA

Najgorsza firma na rynku farmaceutycznym - człowiek sie nie liczy i jest traktowany jak (usunięte przez administratora)

Psin-co

Ja bym mógł napisać książkę o każdym miejscu, w którym pracowałem, tylko nikomu nie chciałoby się tego czytać? Koleżanka się zwolniła rok temu i poszła do konkurencji, najpierw fajnie, fajnie, a po roku... też mają swoje za uszami, inne, ale też różowo nie jest...

Polecam przeczytać wywiad z Kierownik Działu HR PPF Hasco-Lek S.A. Eweliną Drabko, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,175400,wywiad-ewelina-drabko Czy ktoś podzieli się swoją opinią o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.? Czy polecacie to miejsce pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.