Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

niebieski

Nie wiem z kim Pani Laura rozmawiała i w jakiej firmie była i czy to na pewno hasco... Ja również miałem rozmowę w hasco, zdecydowanie nie potraktowano mnie lekceważąco a z profesjonalizmem i wyczuciem. Czytając wypowiedzi na forum, z chęcią odesłałbym niektórych piszących do pierwszej klasy szkoły podstawowej - powtórka z ortografii, gramatyki może pomogłaby w znalezieniu wymarzonej, dobrze płatnej pracy? :) Co do hasco - atmosfera w moim dziale bardzo przyjemna, ale z tego co mówią nie wszędzie tak jest. Pracy jest sporo, ale godziny są stałe. Firma jest stabilna, wynagrodzenie niezłe, pierwsze słyszę, żeby komuś kto dobrze wykonuje swoją pracę nie wypłacono premii :) Firma mogłaby powalczyć o lepsze i tańsze pakiety medyczne dla pracowników i zaoferować zniżki na produkty grupy hasco.

Pytam
@niebieski

Pani Laura jasno i wyraźnie napisała z kim rozmawiała, w jakiej firmie była i że było to Hasco... Jeżeli Ty, Panie ortograficzny niebieski, w pierwszym zdaniu podważasz jej relację to jak można traktować Twoje dalsze rewelacje o pracy w Hasco?

Luiz
@niebieski

To nie praca magisterska tylko forum . A póki co to Ty pokazałeś że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Tyle w temacie a placa słaba to i motywacji brak

Były operator

Jest tak za je bi scie w pracy na produkcji że oferty pracy ciągle się pojawiają... Ludzie poszli po rozum do głowy i za takie stawki nie będą tyrać jak woły! Brawo dla Was ! W innych firmach jest o wiele lepiej finansowo! Żegnam

Hilary

Haha! Dziwne że wypowiedź Laury lubi tak wiele osób a z hr kpią. Dwa bardzo ubogie myślenie ludzi zmanipulowanych przez HR hasco. W sumie zero myślenia samodzielnego. Powinni dać takie stawki w HR jak mają na produkcji...I gwarantuje że zdanie o firmie ulegnie zmianie! Na negatywne jak jest na produkcji w większości

Nagrody są do zdobycia- za odpowiednią sumę ;) a hasco tnie na ludziach to ma i na nagrody. Nie oszukujmy się. Nawet lekarzy można przekupić żeby sprzedawali leki które nie pomagają. A zyski z leków są bo apteki też można zmanipulować. Od wszystkiego są odpowiedni ludzie za odpowiednią opłatą. A najmniej ma przeciętna fasowaczka, operator czy magazynier . Jeśli stawki netto wzrosną dla pracowników produkcyjnych od początkujących stanowisk do 3000 zl to firma będzie godna polecenia i szacun dla niej. W hasco to niemożliwe! Inni tak mają tylko trzeba dobrze poszukać

elelele
@Ewa

Jeśli chcesz pracować za najniższą krajową to zatrudnij się w Biedronce, Lidlu lub Hasco! Wstyd! Wstyd! Wstyd!

mi

W którym miejscu tego posta widzisz idiotyzmy? My też chętnie pośmiejemy się z Twoich bredni!

xenia
@mi

Idiotyzmy widzę w słowie Idiotyzmy, kóre napisałeś w swoim poście. Wląsnie tam widzę idiotyzmy, w idiotyzmach.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Mania

Mniej aktywności na forum a więcej zaangażowania w firmie przyniesie z całą pewnością więcej korzyści dla piszących. Każda firma jak również Hasco-Lek wymaga efektów pracy i z tego rozlicza pracowników. Zresztą nagród nie dają złym pracodawcom to coś znaczy!

@Mania

..."Mniej aktywności na forum a więcej zaangażowania w firmie..." To co Ty tu robisz? Pracodawcy oczywiście należy się to, za co pracownikowi płaci. To co każdy robi po godzinach "pracy" to jego prywatna sprawa i wara temu co myśli inaczej. W tej firmie nadgorliwość jest jest opłacalna odwrotnie proporcjonalnie do zaangażowania - niestety.

Gregor

Dla mnie Hasko to fajne miejsce do pracy. Jeśli chodzi o rotacje to zupełnie normalne zjawisko w dzisiejszych czasach.

@Gregor

..."rotacje to zupełnie normalne zjawisko w dzisiejszych czasach."... oczywiście masz rację - w takich firmach które mają w (usunięte przez administratora) pracownika i nie chodzi tu tylko o jego prawa czy obowiązki. A tak w ogóle fajnie by było jakby Ciebie tak "zrotowali" kilka razy w ciągu roku, obiecując gruszki na wierzbie :) - Coś to nauczy? Wątpię. Dalej będziesz pisał takie banały.

Fanka

Zastanawiam się jak ocenić niektóre opinie. Hasko-Lek to wielokrotnie nagradzana firma ostatnio Solidny Pracodawca 2016!!

@Fanka

Solidny Pracodawca 2016 - ech kolejny raz chyba kupiona nagroda bo jak to się ma do tak dużej rotacji pracowników na różnych działach. Próżno szukać konkretnego organizatora i fundatora tego programu. Jedno jest pewne - w zamian za udział w programie, otrzymanie nagrody i wykupienie! prawa do użytkowania godła konkursu idą konkretne profity. W/g informacji jakie można znaleźć w necie: "Kryteria, jakimi kieruje się organizator przy wyborze najlepszych firm, to przede wszystkim wskaźnik solidności zatrudnienia, w którym główną rolę odgrywają następujące kwestie: warunki pracy, terminowość wypłat, warunki socjalne, ścieżka kariery, opinie o firmie (zewnętrzne i wewnętrzne) oraz dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat". W zasadzie nie można się czepiać do tych kryteriów, chociaż z tą solidnością zatrudnienia przy dużej rotacji pracowników i ścieżką kariery coś jest nie tak. A co z opiniami? Ktoś tu najwyraźniej nie chce, nie widzi dużej rotacji pracowników albo ... lepiej to przemilczeć. Oczywiście zaraz ktoś mi tu zarzuci, że to winni pracownicy nie spełniający się na danych stanowiskach. Otóż nie. To tylko nie wielki procent właśnie takich "nie spełniających oczekiwań" a zdecydowana większość ucieka za lepszymi warunkami, płacą, stanowiskiem. Widać to w ogłoszeniach o zatrudnieniu. Brawa dla Laury za stanowczość i odwagę.

Fan Pani Laury
@mi

Laura pokazała klasę! Oby więcej takich osób! Szczerych i nie uginajacych się przed wysokim ego firmy a małego HRu. Fanko a czy ty myślisz że produkty z biedry też mają wysoką jakość lub Lidla? To Cię oświece jak MI nade mną że nagrody można kupic. A na takie rzeczy ma pieniądze ale dla pracowników to już duży problem płacić godziwe pieniądze. Tyle inwestycji we Wrocławiu ma hasco a ludzie z doświadczeniem zarabiają grosze. Żal mi tych naiwnych głupców ale w końcu za obronę hasco też im płacą. Nie będę na forum pisal z czym mi się to kojarzy.

Brawo!

Brawo Pani Lauro!!! Jestem po Pani stronie!

Laura

To było do przewidzenia słabe firmy tak maja każdy winny żeby tylko nic nie zmienić w kupie której gniją, jesli mają korzystne warunki to ludzie sami zostają a opinie są zachęcające na goworku do pracy lub w ogóle ich nie ma bo nikt się nie skarży bo nie ma powodów. A opinie o hasco mówią same za siebie a kadry bronią się pojedynczymi wpisami. Dziwne że inna firma potrafiła zaoferować godną stawkę z moimi kfalfikacjami i korzystne benefity. A hasco niby taka ambitna firma a zaspokoić swoich pracowników nie potrafi. Ich zdanie mnie nie interesuję bo najwięcej mówi gowork jak nie będzie miał kto pracować bo ludzie zmadrzeją i odejdą będą musieli podwyżki dać i korzystne warunki. A póki co to słaba firma wykorzystująca ludzi za miskę ryżu. Mam nadzieję że ludzie z produkcji i magazynu itp. zaczną walczyć o swoje i zarabiać godne pieniądze powodzenia !

Laura

Jeśli czyta to ktoś znaczący ustalający kwoty dla pracowników produkcyjnych z HR hesco lek to wyżej 2700 to jest kwota netto z premiamii wychodzi więcej produkcyjna, premia absencyjna ... Jeśli nie chcecie przechodzić rotacji jak w każdej innej firmie proponuję dać ludziom zarobić... Bo ciężko o dobrego, lojalnego, produktywnego pracownika. Po moim incydencie domyślam się że nie szanujecię ludzi którzy w sumie tyrają na to żeby "lepszy sort" miał kogo rozliczać i zarabiał na ich prawie darmowej robocie... 2 000 brutto może teraz trochę więcej śmiech na sali!Za pracę na produkcji! Dawno z takim dziadostwem stawek brutto się nie spotkałam plus ta sorka obleśna... Zniecheciłam się do firmy i nawet do jej produktów ... Ludzie walczcie o szacunek i o większe pieniądze. A jak nie będzie widać efektu to zmienić pracę... Bo szkoda czasu, życia i nerwów. Powodzenia

Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.
@Laura

Dzień dobry Pani Lauro, dziękujemy za Pani spostrzeżenia i zachęcamy do bezpośredniej komunikacji z nami, ponieważ zawsze jesteśmy otwarci na dialog. To, że nie otrzymała Pani informacji o wynagrodzeniu nie wynika ze złej woli lub chęci marnotrawienia Pani cennego czasu – my także cenimy swój czas i zależy nam na pomyślnym załatwieniu spraw związanych z rekrutacjami. W przypadku wszystkich procesów kwestia wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie, następuje po ocenie kwalifikacji wymaganych na danym stanowisku i zatwierdzeniu kształtu oferty przez osoby decyzyjne. Każda firma ma prawo chronić interesy i dbać o to, jak rozdysponowane są kluczowe informacje, także te związane z kwestią płac. Natomiast umowa na zastępstwo stanowi prawnie umocowane rozwiązanie, z którego korzysta wielu pracodawców, jeśli sytuacja wymaga zastąpienia osoby czasowo niezdolnej do pracy. To, czy dany kandydat zdecyduje się na przyjęcie danej oferty, jest jego autonomiczną decyzją. Jeśli w Pani odczuciu atmosfera i przebieg rozmowy były zbyt przyjazne, serdecznie przepraszamy. Być może to kwestia Pani interpretacji sytuacji, ponieważ zawsze staramy się, aby kandydat potraktowany został z szacunkiem i czuł się swobodnie. Dobry humor i pozytywne nastawienie osób prowadzących spotkania stanowi alternatywę dla niepotrzebnego stresu, którego chcemy unikać, ponieważ jest on nikomu niepotrzebny. Niezmiernie cieszymy się, że udało się Pani ułożyć swoje sprawy zawodowe po myśli i życzymy wszelkiej pomyślności. Gdyby miałaby Pani kolejne uwagi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Pozdrawiamy Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.

Laura
@Dział HR, PPF Hasco-Lek S.A.

Jaka sprawna odpowiedź :D trzeba dbać o dobry wizerunek szkoda że tylko słownie. Oferta miała być korzystna zapewniała pani przez telefon i jeśli dla was szeptanie obu pań do siebie przy osobie na rekrutacji i śmianie się to przyjazna atmosfera? gratuluję myślenia. Bo jak miały coś mądrego i zabawnego do powiedzenia to niech powiedzą na głos też bym się posmiała. Plus wnikanie w życie prywatne kandydatów na potencjalnych pracownikow to niestosowne! Co sorke obchodzi co robię po godzinach pracy. Jakbym miała ochotę i ją polubiła to pewnie sama bym jej powiedziała. A tak znów pokazała braki w rekrutacji, pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, pospolitym zachowaniem. A informacje odnośnie umowy i kwoty jak ktoś ma dobrą ofertę to odrazu mówi a jak ktoś nie wiele może oferować to usiłuje zwabić naiwnych ludzi bo może się skuszą na te benefity... W tym czasie zamiast jechać na koniec Wrocławia do hasco można było jechać w inne miejsce gdzie oferta była by jasna na starcie. Nadal uważam że strata czasu i benzyny a firma powinna mieć więcej empatii dla ludzi którzy też pracują i nie dysponują wolnym czasem żeby jeździć w ciemno a później się rozczarować fatalną rekrutacja i jeszcze gorszą ofertą pracy. Marną manipulacje zostawcie dla naiwnych . Żegnam!

Do Laury
@Laura

Przykre jest szczególnie to, że dział Hr odpowiadając niby to uprzejmie i grzecznie, cała winę zrzucił na Panią, włącznie z wysokością wynagrodzenia...po prostu żal jak się to czyta...

Laura

Po raz! Hasco straciło w moich oczach totalnie ... Dzwoni sorka i zaprasza na rozmowę pytam jaka stawką bo osobiście uważam że poniżej 3000 to szkoda czasu chodzić na rozmowy... Wymija pytanie i mówi że dowiem się wszystkiego na miejscu... Do dziś nie wiem dlaczego tego nie znałam w takiej sytuacji chyba miałam nadzieję na duże pieniądze... Przyjeżdżam a ta z kierowniczka produkcji sobie podsmiechujki robią nie wiem czy że mnie czy miały dobry humor jedno jest pewne niepoważne zachowanie później zaproponowały mi pracę na umowę na zastępstwo kolejny śmieszny żart! Wyszłam stawki nadal nie podała stwierdziła że jak się namysla to zadzwoni...Po tygodniu dzwoni z gratulacjami że przeszłam rozmowę na + i żebym znów się do niej zgłosiła po skierowanie na badania pytam jaka stawka z radością powiedziała lekko 2000 brutto ... Zszokowała mnie że tak marnowała mój czas za 2000 brutto i na taką umowę odmówiłam bo nikt sobie nie będzie że mnie jaj robił. Nie wiem kto ją zatrudniał ale ani ładna ani mądra a nawet bym powiedziała że bezczelna poczw Arka. Jedno jest pewne są lepsze pracę z lepszymi benefitami i za lepsze stawki obecnie mam do ręki na produkcji 2700 zł plus benefity i tak powinno być wszydzie a nie poniżanie za marne grosze! I to w sumie dzięki sorce że tak zniechęciła mnie skutecznie do hasco

Ona
@Laura

Na janie stanowisko tyle Ci zaproponowali?

Husaria
@Ona

Myślisz że Pani Laura tu jeszcze zagląda? Nie sądzę... Ten etap pewnie ma już za sobą

Enigma

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Wszędzie zdarzają się wpadki, jakieś niedociągnięcia. Nie ma idealnych firm i dobrze o tym wiecie.

Jesteśmy pewni
@Enigma

Tak, jesteśmy pewni

Bfg

Pracuje się tu beznadziejnie.

Opnionek

Ile osób tyle opinii, to byłoby zupełnie normalne, gdyby były one choć troszkę zbliżone do siebie. Firma jest czarna lub biała, sami widzicie , że tak nie jest. Mogą być jakieś drobne problemy w firmie ale wystarczy je korygować i powinno być wszystko ok.

Teder

Zawsze można znaleźć jakieś tematy które nie są doskonałe. Tak jak ktoś napisał nie ma ideałów. Hasco-Lek z całą pewnością poradzi sobie, taka branża zawsze utrzyma się na rynku. Mogą mieć problem osoby dla których praca jest złem koniecznym zamiast się przykładać.

@Teder

Kolejny troll, popracuj w HASCO a potem pisz peany.

Ted
@mi

Popracuj gdzie indziej, a potem krytykuj

@Ted

Następny troll, myślisz że to jedyna firma w jakiej pracowałam? Jak Ci tak dobrze się pracuje to po co tu zaglądasz?

Pracujacy

Firma schodzi na psy... złe się dzieje. Zwalniają starych repow i zatrudniają swiezakow za najniższe pieniądze w branży. Nie polecam nikomu.

Marcelina

Nie spotkałem się jeszcze z firmą, która byłaby idealna. Zawsze można coś znaleźć szczególnie jak ktoś bardzo szuka. Hasco-Lek to znana firma , ma już swoją pozycję na rynku i bzdury wypisywane na forum im nie zaszkodzą.

bea
@Marcelina

A powiesz (napiszesz) nam Marcelin'a, w którym miejscu są napisane bzdury o tej firmie? Jakoś nie mogę ich dostrzec, może jest ich tak dużo, że trudno dostrzec te nieliczne prawdziwe fakty rzetelnej firmy? Czy zaszkodzić może cokolwiek "kolosowi na glinianych nogach"? Jak się buduje "zamek" na grząskim gruncie a nie na skale to co się dziwić, że się chwieje.

Jhfc
@bea

No nie wierze. Gdzie Wy pracujecie. Poważnie pracuje u Was Ciasny Wiesiek? Celebryci sami

??
@Jhfc

O co chodzi z tym ciasnym? To jakiś człowiek-legenda czy coś???

Jhh
@??

Legenda o tak... niedługo się nią stanie . Można na (usunięte przez administratora) znalezc

??
@Jhh

Jakieś przygody z siusiakem przed kamerami??

Xyz
@Jhh

Tzn jaka legenda?

lid
@Marcelina

Wyzysk wyzysk wyzysk wyzysk wyzysk wyzysk ! Całe szefostwo robi wszystko żeby ludzie pracowali za śmieszne pieniądze na start dają tyle co w biedronce a potem jak dostaniesz 100 zl podwyżki to masz być wdzięczny i cicho siedzieć

Htgjkhf

Czepiacie się... może ma pozwolenie o szefa. .. jeśli jeden może spać w aucie to drugi może sobie poczekać w aucie...

Bjorn

Jeżeli masz na myśli kolego chory żony umysłowe owego gentlemana, to tak, pracuje

Gftgrg
@Bjorn

Mialem na myśli tego łysego co wszyscy się z niego tak nabijają... ???? A czy gentelmen to nie wiem... ale spora rotacja w zespole

Bjorn
@Gftgrg

Musi często zmieniać ludzi, jak dopiero co zatrudniony ziomek, pracujący m.in na Wołominie robi wizyty z fotela kierowcy białego Forda dw

W

A czy w firmie pracuje jeszcze koleś na Mazowszu o ksywie "CIASNY" ???

Xxx
@W

cos słyszałam kiedyś... chyba chodziło o jakiegoś Wieśka... ale ten to chyba nie pochodzi ze stolycy

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.