Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Pierwszy raz spotykam się z sytuacją kiedy wszyscy tak żenująco marnie zarabiają i na dodatek tyle samo i każdy wie kto ile zarabia.. I żeby kierownik krajowy w dziale aptek tradycyjnych AM zarządzała wszystkim od floty po "naparzanie kijem" wszystkich niezależnie czy jest dobrze czy źle. Jedna z nielicznych firm, gdzie dopuszczono do takiej decyzyjności osobę, która nie szanuje nikogo, jest fałszywa i jest mega wielkim bufonem zakochanym w sobie. Dodatkowo bez kompetencji, empatii i wątpliwym stabilnym stanie psychicznym. To miejsce jest naprawdę fenomenem, że przy takim zarządzaniu, szacunku dla ludzi, bardzo niskiej płacy ludzie tutaj pracują i to niektórzy długo.

A ten brak szacunku jak się przejawia? Serio w pracy można siedzieć sobie z telefonem w ręku bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji? Co do pensji to uważacie, że jest nieadekwatna do obowiązków?

Pracuje w firmie od pewnego czasu… mam poczucie ze powinnam wyrazić swoje zdanie, gdyż nie do końca rozumiem większość tak negatywnych opinii. Oczywiście warunki pracy dają dużo do życzenia, ale dla mnie najważniejszy jest komfort pracy. W firmie na prawdę jest bardzo przyjemnie, sympatyczni ludzie oraz nie mogę nie wspomnieć o kierownictwie, p. Martyna cudowna, wyrozumiała kobieta- takich przełożonych ze świecą szukać.

@ONA

Może to Ty nie pisz na tym forum, jak nie jesteś i nie byłaś pracownikiem HL, bo twoje wtręty i są od czapy. Pilnuj swojej''Firmy'' i skup się na biznesie, a nie pouczaj co kto powinnien psać.

Był i się zmył

Jeżeli ktoś jeszcze rozważa zatrudnienie w tej firmie to ODRADZAM z całego serca. BRAK SZACUNKU, POMÓWIENIA, BRAK Jakiegokolwiek ROZWOJU, NISKA PENSJA to tylko wierzchołek góry lodowej.

Emma
@Oliwia

Piszesz konkretnie, że najniższa to jak już na początku na produkcji i to też nie jest reguła. Chodziło Ci o to, że może to być więcej? O ile? Bo mniej to na pewno nie, przecież minimalna 3600 brutto jest gwarantowana ustawowo na etacie :0

jaśfasola Nowy wpis

Odkąd jest nowy dyr to znów cofamy się w lata 80 gdzie są lepsi i gorsi. A w firmie to pracownik jest tylko numerem konta. Nie ma sensu się starać bo i tak nikt tego nie doceni bo nieważne ile zrobisz to i tak będą lepsi. Tak źle w tej firmie jeszcze nie było, a jak to się mówi - ryba psuje się od głowy więc haerki może warto się nad tym pochylić.

nick Nowy wpis
@jaśfasola

o kim mówisz?

jaśfasola Nowy wpis
@nick

D.O.

Róża Nowy wpis

Lider zespołu produkcyjnego nie musi mieć studiów rozumiem? Zastanawiam się, czy dla pracodawcy właśnie nie ma to znaczenia i dlatego nic nie ma w ogłoszeniu czy po prostu zostało to pominięte. Mam nadzieję, że to średniej szkole też można, jak w wielu firmach. Niestety coraz częściej proszą też o dyplom…

Co powiedziecie na temat pracy pm w firmie? Zastanawiam się czy aplikować

Ala

Zależy na który region

Ehe

@123 Wiadomo że o Siechnicką AM chodzi

Kurator

Anna M, krajowa :)

@Kurator

Taa, jasne.... . Baba babie nie przepuści :D

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Byly pracownik

Na tą chwilę praca w tej firmie jest tylko dla desperatów nie mających szans gdzie indziej, bez kwalifikacji niejednokrotnie i doświadczenia. Praca na tak zwane przetrwanie i szukanie czegoś innego. Ludzie którzy się zasiedzieli jak ja, z pensja jałmużny, poniewierką, (usunięte przez administratora), chamstwem na codzień nie wiedzą, że poza murami tego kolosa na glinianych nogach są inne prace za godzinę pieniądze . Bardzo niski poziom kultury. Uciekać jak najdalej

#maciej

Pracowałem w Hasco 4 lata i szczerze żałuję tego czasu. Kwietniowe podwyżki to żart, 100 zł brutto albo nic, mimo pochwał na ocenie rocznej. Specjalista po studiach 200 zł więcej od sprzątaczki.

Weronika
@#maciej

Na jakim stanowisku pracowałeś? Skoro dałeś radę w tej firmie 4 lata, to chyba coś musiało Cię tam trzymać? Co takiego, napisz. Możesz dać znać, jaką pensję otrzymywałeś, bo sprzątaczki zarabiają różnie, a nie wiem, ile otrzymują w tej firmie. :)

@Byłypracownik

Zarobki bardzo słabe - wiele niższe niż na tych samych stanowiskach w konkurencyjnych firmach. Ilość pracy nieproporcjonalna do zarobków. Ciągła rekrutacja. Pracą jednej osoby można byłoby spokojnie obdzielić dwie.

@AL
@@Byłypracownik

Albo trzy osoby, pamiętam gdy na rozmowach rekrutacyjnych w innych firmach przecierali oczy ze zdumienia że można być aż tak wielozadaniowym na danym stanowisku. Co chwilę dokładali roboty i końca nie było widać a wypłata MARNA! Premii brak.

@@Byłypracownik

Hej, to co tu pracowników tak przyciąga, skoro nie proponują konkurencyjnych stawek? Jestem w fazie ogarniania firm w okolicy, tu niby tez chce złożyć cv, pytanie tylko, co to znaczy o wiele niższe wynagrodzenia? Rzucisz przykładową kwotą dla porównania? Jeśli chodzi o mnie, to chciałbym aplikować na stanowisko grafika. Szukają właśnie kogoś takiego, oferta sama w sobie wydaje się być ok. Co do tego braku premii, to nawet teraz na święta nic nie dostaliście? Indywialnie po podwyżkę też raczej nie ma po co iść i jej negocjować?

Taka prawda

4300 na rękę, brak premii, lekceważenie pracowników, kierownik krajowy dramat nic nie robi, tylko na GPS- ie siedzi i wymyśla nieracjonalne zmiany. Jest osobą niekompetentną, stosującą (usunięte przez administratora)

@bylypracownik
@@AL

Każda osoba, która planuje wzięcie udziału w rekrutacji powinna poczytać te opinie. Dla mnie jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie potrafię podać żadnych jej plusów.

@Taka prawda

Hej, to 4300 na jakiej umowie? UoP? Ja szukam pracy na gwałt od zaraz do słownie, nie mam tego komfortu, żeby przebierać w ofertach niestety.. nie znajdą się tu żadne plusy w zatrudnieniu? Firma nic nie mówi o podwyżkach po nowym roku przypadkiem?:P Co do tych dodatkowych obowiązków i bycia wielozadaniowym, to zdarzają się nadgodziny? Skoro jedna osoba musi tyle zadań ogarnąć?

Hmm

To zależy gdzie chciałbyś pracować. Hehe (4300) takich pieniędzy jako biurowy napewno nie zobaczysz, no chyba że brutto;) Jak szukasz pracy z niepewną przyszłością to zapraszam ale nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby tam pójść (jest wiele firm obok co szanują ludzi i ich rodziny) Plusy w zatrudnieniu? - hmm fałszywi ludzie ale to chyba nie jest plus. Nadgodziny się zdarzają ale nie są płatne. Za to możesz sobie wcześniej do domu wyjść ;)

Hehe
@Taka prawda

4300 na rękę?!! W jakim dziale dostajecie tak ogromne pieniądze?

Olcia
@Hmm

Wiesz co, u mnie obecnie ciężko ze znalezieniem pracy. Obawiam się, że należę do grona tych zdesperowanych osób:P Co do fałszywych ludzi to definitywnie nie jest to plus xd Wpływa to bardzo na pracę? Czy można robić swoje i się nie przejmować? A są jakieś benefity? Prywatne ubezpieczenie, multisport, cokolwiek?

#lolo
@Hehe

Brutto z netto się pomyliło. Przecież Hasco słynie z marnych pensji. Tam jest taki przemiał ludzi przez to.

Ooo znowu rekrutacja na stanowisko Behapowca. Chyba przy ostatniej rekrutacji z października coś poszło nie tak skoro do tej pory nikt się nie zatrudnił. Chyba nie da się znaleźć jelenia który chciały pracować za najniższą krajową.

@Kandydat

Hmm właśnie się zastanawiałem nad praca a to nie ma opcji na podwyżki ? Może okres próbny jest na najniższej krajowej a później można liczyć na coś więcej ?

Brak podwyżek

Jak to mówił Kierownik " przecież dostaniesz podwyżkę bo wzrost minimalnej". Czyli podwyżki są za każdym razem gdy jest wzrost minimalnej a od firmy nie ma żadnej podwyżki. Nawet za dodatkową pracę nie ma żadnej dodatkowej kasy.

#bylypr

Pensja na stanowisku specjalisty około 300-400 zł brutto wyższa niż minimalna. Jeśli minimalna pensja krajowa wynosi 4242 zł brutto, to specjalista w Hasco dostanie 4500-4700 zł brutto.

Brak podwyżek
@#bylypr

@#bylypr nie zgodzę się z tym, pensja wynosi tyle ile minimalna, firma raz w roku w kwietniu ma podwyżkę ale to jest ok 200 zł brutto, dodatkowo nie dla wszystkich pracowników. Dodam, że przy zmianie umowy nie ma podwyżek bo " nasz system premiowy jest w kwietniu i tylko wtedy można dostać podwyżkę ".

Pracownik produkcyjny

@HeHe chciałeś/ chciałaś być zabawny/ zabawna ale chyba w tej głupocie się pogubiłeś. Wiadomo, że nie chodzi o palenie podczas pracy przy maszynie itd. od tego są przerwy i firma mogłaby zapewnić palarnie a nie pracownicy chowają się po kątach i jarają papierosy. Stosowanie masek/ rękawic po terminie ważności wg Ciebie jest ok?

Róża

Czy jest tu ktoś, kto pracuje jako przedstawiciel apteczny? W jaki sposób obliczany jest system premiowy i jakie to są kwoty? Ile można dostać podstawy na start? W ofercie nie ma nic o narzędziach do pracy. Dają samochod, telefon,laptop??

Widziałem, że szukają Behapowca czy ktoś ma jakieś informacje o stanowisku?

Xx
@Kandydat

Nie polecam tej firmy, w momencie przejścia na umowę na czas nieokreślony firma nie przedłuża umowy.

@Kandydat

Jeśli chodzi o prace z Kierownikiem działa bhp to szczerze nie polecam. Pracownicy produkcyjni nie mogą palić papierosów, nie mają palarni a kierownik bhp razem ze swoimi (usunięte przez administratora) szczególnie z czarną ( P) kilka razy na godzinę wychodzą na papierosa. Może tym powinien się zająć zarząd i dyr. HR.

@juzniepracuje

Jestem byłym pracownikiem. Zgadzam się z opiniami. Dużo pracy, a pieniądze marne. Wyzysk

Były

Firma taka chytra, że nawet zabrała pieniądze z Kafeterii benefit po ustaniu zatrudnienia. Nawet miesiąc nie minął a już nie da się wykorzystać pieniędzy, które mi się należały. Po prostu żałosne zagrywki.

@AL
@Były

To prawda, też mnie to spotkało. Środki jakie miałem zostały zablokowane. Wstyd! Nie polecam tej firmy!

Niebyły
@Były

Środki na Twoim koncie w Kafeterii Benefit są powiedzmy wirtualne. Dopiero w momencie ich wybrania stają się fizyczne i są doliczane do Twojego wynagrodzenia w celu naliczenia ewentualnego podatku. Po ustaniu stosunku pracy nie ma możliwości ich naliczenia, więc muszą zniknąć z konta Benefit.

Czy jest możliwość pracy w PPF Hasco-Lek S.A. na część etatu?

Ala
@Paweł

Co fakt to fakt. Łaska śle takie maile ze ręce opadają.. Jedna wielka tragedia jak wszystko w tej firmie. Ciekawe jakim cudem dostała to stanowisko…

@Paweł

I na dodatek zwolniła jedynego kumatego i normalnego Kierownika jaki był w tej firmie i teraz zatrudni sobie kolejnego klakiera.

Alina

Z jakiego powodu? Ciekawe czu bedzie rekrutacja na poludnie….

Rafał

To prawda, a zostawiła wazelinę, który oprócz podpieprzania nic sobą nie reprezentuje.

PA
@Paweł

Tak jest potwierdzam, AM to kierownik przez małe k pomijam kompetencje i brak umiejętności bo najgorsze są kompleksy zmieszana z władza. Najgorszy kierownik jaki jest w tej firmie i wiadomo dlaczego tu jeszcze jest.

Michau
@PA

Dlaczego tam jeszcze jest? Rozwiń proszę myśl.

Mechanik
@PA

Witajcie jestem pracownikiem DUR Siechnice mechanikiem pensja żenada kadra kierownicza w skali 1do 10 to 2 to i tak dobra ocena Wrocław lub Siechnice to praca na przeczekanie szukanie nowej pracy normalnie płatnej .

OnA
@Mechanik

Zgadzam się w 100%. Pracowałam na innym dziale i też jest kiepsko.

KK

Rekrutacja to wielka porażka . Treść ogłoszenia na produkcje- pracownik pakowania leków....tymczasem na rozmowie propozycja stanowiska sprzątaczki na produkcji. Pan , zapraszający na spotkanie zapomina o potwierdzeniu umówionego spotkania, spóźnia się na spotkanie . Brak przygotowania do rozmowy z potencjalnym pracownikiem......nie zapoznał się z przesłanym CV ,po czym propozycja innej pracy, nie związanej z procesem rekrutacji........żenada. Pan , który prowadzi rekrutację nie posiada wiedzy na temat prowadzonej rekrutacji. Wstyd , że tak poważną firmę reprezentują tak niepoważne osoby.

OLA
@KK

Ciesz się że nie dostałaś tej roboty dziewczyny zatrudnione na produkcji robią dosłownie wszystko. W Siechnicy noszą ciężkie kartony z syropami i sprzątają a i tak ciągle jest jakiś kwas. Najgorsze są te które tu pracują dłużej i myślą że mogą pomiatać młodszymi. Zarobki marne praca na zmiany i obmowa.

@OLA

Na jakich zmianach pracujecie? Jest może jakaś nocna, gdzie można zarobić więcej? Ja właśnie mam problem ze znalezieniem pracy, i chyba zdecyduję się pracować tutaj :( Nie znajdą się żadne plusy? Masz może jakieś rady, warto coś wiedzieć, żeby jakoś ta praca "szła"?

OLA

Są trzy zmiany zaczynasz jak masz nockę to zaczynasz w niedzielę o godzinie 21,45 a kończysz o 5,45 i tak do ostatniej nocki w z czwartku na piątek. Jak masz dniówki to od 5,45 do 13,45 a jak popołudnie to od 13,45 do 21,45. Ta praca nie ma plusów ale jak potrzebujesz pilnie kasy to możesz się załapać. Tak jak piszą dużo nie zarobisz ale coś około najniższej krajowej.

ONa
@OLA

Ponieważ tak jest,nie tylko na produkcji.Magazyn też ma wiele za uszami.

Bożena
@Był i się zmył

Czytałam tutaj, że najniższa krajowa jest, ale na każdym stanowisku? W ogóle to jakiego rodzaju pomówienia masz na myśli? Jak się dobrze pracuje to też jest się o co martwić?

@Bożena

Wynagrodzenia nie są adekwatne do zajmowanego stanowiska. Pomówienia, plotki - niestety mógłbym dużo tutaj powiedzieć, ale wstyd mi utożsamiać się z tą firmą. Czasami miałem wrażenie że to podchodzi pod (usunięte przez administratora) Na przestrzeni paru lat, dużo ludzi odeszło, bądź zostało zwolnionych, zdegradowanych z dnia na dzień(usunięte przez administratora) Szkoda, firma(usunięte przez administratora)

Oliwia
@Bożena

Najniższa krajowa to jest jak już na na początku na produkcji i to też nie jest reguła. To chyba normalne, że na stanowiskach nie wymagających jakiejś szczególnej wiedzy i doświadczenia nie ma wysokich stawek. Po kilku/kilkunastu latach można liczyć na lepsze pieniądze i awans, choć boli fakt, że mimo to w działach okołoprodukcyjnych jakiś nowy mechanik dostaje 50% więcej na dzień dobry. Trudno mi teraz powiedzieć o co mogło chodzić przedmówcy z pomówieniami. Sytuacje są różne. O pomówieniach często mówi ktoś, kto nie pasuje do reszty i uważa że to wina pozostałych pracowników. W grupie ludzi trzeba się trochę dopasować i po prostu być człowiekiem. Nikt nie trzyma tu na siłę. Jeśli już komuś tak źle, że wylewa swoje żale na Gowork, to może już pora przemyśleć, czy nie czas zmienić firmę. Odpowiadając na ostatnie pytanie: wszędzie trzeba dobrze pracować, ale toksyczni ludzie tu się dzięki Bogu nie zadomowią. Jeśli już będzie trzeba pomóc komuś podjąć decyzję, to nazbiera się wystarczająco wiele niefrasobliwości i drobiazgów, aby toksyczną osobę wyprosić.- Wiem, brzmi to strasznie, ale chyba ważniejsze dobro ogółu. Z doświadczenia wiem, że nie ma sensu rozmawiać z toksycznymi ludźmi o sednie problemu, którego i tak nie zrozumieją. Czasami aż szkoda, że nie ma niższych stanowisk na które by można toksycznych zdegradować, co pomogło by przytrzeć nosa i może dałoby do myślenia następnym pracodawcą. Dobrze pracować, to nie tylko dobrze wykonywać obowiązki.

Ciekawa
@Oliwia

Czy mogę prosić o przybliżenie poruszonej kwestii zbierania niefrasobliwości i drobiazgów ?

@Bożena

Zawsze możesz przekonać się sama, wystarczy aplikować, bo rekrutacje są prowadzone właściwie na każde stanowisko, co powinno poniektórym uzmysłowić z jakim typem pracodawcy ma do czynienia. Znam firmy gdzie załoga nie zmienia się przez wiele lat, a na podwyżkę nie trzeba czekać aż wzrośnie najniższa krajowa. W HL takie pojęcie jak ''ktoś dobrze pracuje'', nie występuje, za to jest zawiść i obmowa, no i ciągłe ''uprzejme donoszenie'' do przełożonych.

Olivia
@ewelina

No tak. Bardzo zły pracodawca, który zawsze płaci na czas wypłatę. Tu też załoga nie zmienia się od wielu lat. Nie wiem jak u was, ale wszyscy mają więcej niż minimalna krajowa. Pojęcie dobrej pracy jest względne. Wyjaśniłam to już w poprzednim poście. Jeśli są o kimś informacje od nowego kolegi z jego własnego zespołu, które świadczą o wątpliwych zasadach mor'alnych, to nie ma mowy o zawiści i obmowie. Wyproszenie, lub degradacja, wydają się być w tym przypadku odpowiednie. Nie sądzisz pani "Ag.."?

@SP

Sądząc po twojej wypowiedzi to połowa pracowników tego "zgromadzenia" (bo firmą nazwać tego się nie da) w tym momencie straciła by pracę. Znieczulica to numer jeden. Brak szacunku i wsparcia - dwa i Fałszywi przełożeni, którzy patrzą tylko na swoje dobro. Można tak wymieniać w nieskończoność ale szkoda mi czasu na to. Jestem szczęśliwy że już tu NIE PRACUJE.

ewelina

Twój wywód jest dla mnie zupełnie niezrozumiały, nie mam pojęcia co to ma wspólnego z moja wypowiedzią na temat (usunięte przez administratora)opisanej przez jak myślę twojej koleżanki. Na temat Twojej dojrzałości wolę się nie wypowiadać, pokrętny opis jakiegoś wyimaginowanego mechanika mnie nie przekonuje.

@Olivia

Rozumie ze dla Ciebie cudem jest że pensja wpływa na konto w terminie. A co do zasad moralnych to już zupełnie nie mam pojęcia o co Ci chodzi, tajemnicza pani Ag..i jej romans z jakimś mechanikiem jak mniemam, tak Cię bulwersuje? Widzisz Oliwia, ja o niebie Ty o chlebie. Dla mnie czyjaś moralność poza pracą, to jego sprawa prywatna, a załodze nic do tego.

ewelina

Nie muszę liczyć pensji, pracuję w uczciwej firmie, gdzie nikt nikogo nie oszukuje, poza tym jestem już byłą pracownicą HL.

Emma

Zawiedziony.

Szukam pracy póki jeszcze czas, Życie w stagnacji z zasiedzenia bo dają 200 zł brutto na rękę lub obiecują że będzie podwyżka a później szukają milon "ale" by nic ci nie dać. To nie oto w tym chodzi PANOWIE. Ciągle prześladowania, nagonki..robią wszystko aby poróżnić współpracowników aby tylko donosić. (Siechnice) Za plecami obgadują. Nigdzie nie jest dobrze ale ta firma to PORAŻKA!

Ados

Nie polecam tej firmy , nędza i tyle. Zarobki marne nawet po długim stażu pracy, brak premii, dodatków. Jedynie śmieszna premia kwartalna którą skubią jak się da i za byle co.

@Ados

Hej, marne, tzn. na poziomie najniższej krajowej czy jednak coś więcej? Jaki przedział wynagrodzenia na start, bo to mnie najbardziej interesuje? Od czego zależy ta premia, bo piszesz, że ją skubią? Mógłbyś jeszcze odnieść się do 1 z komentarzy, ktoś napisał, że praca tutaj to utrata własnego zdrowia psychicznego, wiesz o co może chodzić?

Xxx

Pensja od najniższej krajowej do najniższej krajowej. Czyt.jak w styczniu będzie wzrost najniższej to w lipcu znowu dostaniesz wzrost najniższej a od Firmy nic

Vin

Jaki może być zakres wynagrodzenia dla specjalistów ds.walidacji? Dziękuję

@Vin

Nie czytałaś(eś) opinii i i nie boisz się tej firemki? Na prawdę chcesz w niej pracować za najniższą krajową?

@cichy

Otrzymałem propozycję rozmowy na to stanowisko. Chciałbym się zorientować co do wynagrodzenia na tym stanowisku jeszcze przed ewentualnym pojawieniem się na spotkaniu rekrutacyjnym. Cenię swój czas :)

Vin

Dziękuję. A masz wiedzę na temat wynagrodzenia na tym stanowisku, tak już na marginesie?

@Vin

Niestety, już ponad rok minął jak uwolniłem się od tej firemki i nie znam dokładnie obecnych wynagrodzeń - znam tylko "zgrubsza" i to mi wystarcza na jej ocenę. Nie jest lepiej a tylko coraz gorzej.

@cichy

Jakie były wtedy na tym stanowisku, rząd jedności, pamiętasz ?

@Vin

Niestety nie przypominam sobie a nie będę Cię w błąd wprowadzał. Poza tym by ryzyko utraty własnego zdrowia psychicznego się opłacało, wynagrodzenie musiałoby sięgać minimum 10k a tego nie zarobisz chyba nawet w 2 miesiące.

lolek
@cichy

Ty się nie "uwolniłeś" i nigdy nie "uwolnisz" od tej Firmy - ciągle tu siedzisz i wylewasz swoje frustracje na forum. Nigdy nie wiedziałeś ile kto zarabia, bo jest tajemnica płac. Od kilku lat piszesz, że już tu nie pracujesz a i tak ciągle wrzucasz te swoje "mądrości"... Jesteś niewiarygodny.

@lolek

Lolek, a ty zapewne nadal tu pracujesz, dlatego jesteś tak bardzo sfrustrowany. W HL pracuje się tak samo od 25lat, niskie płace, brak poszanowania i układy, taka rzeczywistość. Cichy ma prawo do własnej subiektywnej opini o tym pracodawcy, ja pod większością jego opini się podpisuję. Pracując w HL miałam nieprzyjemność pracować z ludżmi którzy byli gotowi zaszczuć każdego kto odważwł się mieć odmienną opinię od ich własnej. Tak więc pracuj sobie tam do emeryturki, ale nie oburzaj się że inni wybierają inaczej.

lolek
@ewelina

Co kogo obchodzą wspomnienia cichego sprzed kilku lat, którymi ciągle się dzieli tu na forum? Podobno nie pracuje w hasco ale non stop śledzi to forum jakby miał obsesję na punkcie tego pracodawcy. Jeśli nie pracuje w hasco to co może wiedzieć na temat tego jak tu jest teraz? Jestem pewien, że jednak cichy dalej tu siedzi i będzie siedział do emerytury. Na 99% wiem, kim jest.... ;)

@lolek

A co się zmieniło w HL, że wspomnienia cichego straciły na aktualności? Z tego co mi wiadomo nic, obłuda, fałsz, donsicielstwo są tam codziennością.Widzisz lolek, dla kogoś kto tam pracował to może być traumatyczne i ostrzega nowych przed tym s...m.

Bibi
@lolek

Nie ma czegoś takiego jak tajemnica płac, jest to niezgodne z kodeksem pracy. Pracodawca chciałby, żeby tak było, ale nie ma to żadnej podstawy prawnej.

MG

Jeśli rozmowę rekrutacyjna trwająca dosłownie kilka minut bez żadnej merytoryki ,pytań o doświadczenie,kompetencje etc pani która jest kierownikiem pół roku można wogole nazwać rekrutacją to jest to HIT !!! I od razu nasuwa się refleksja co firma sobą reprezentuje zatrudniając takie osoby.

@MG

Na jaki teren aplikowałeś? Bo tez brałam udział w rekrutacji w zeszłym tygodniu na PM Śląsk i było ok. Nie dostałam się, ale Regionalny w piątek oddzwonił wyjaśnił i dał wskazówki na przyszłość

Fch
@Kandydat

Ja się dostałam na to stanowisko to jest umowa na zastępstwo

Leo
@Fch

Na zastępstwo? Tzn. jak to dokładnie wygląda, jest określony jakiś okres czasu, przez który pracujesz czy jak? Rozumiem, że jak wróci dotychczasowy pracownik, to wtedy tracisz pracę czy jest np. możliwość przejścia na inne stanowisko, żeby dalej pracować w firmie? Ile oferują, mniej więcej, na takim zastępstwie?

Fch
@Leo

1,5 roku z możliwością przejścia na normalne stanowisko 7 brutto

Ghha
@Fch

Przecież na Śląsk nie ma nikogo na zastępstwo :)))

Michaśka
@Fch

O proszę, ale masz zapewnione to w 100%, że przyjmą Cię do pracy po tym zastępstwie? I to będzie to samo stanowisko, czy jakieś inne? 7 tys brutto to całkiem fajna stawka. Czy po przejściu na normalne stanowisko zarobki ulegną zmianie? Czy nie wiadomo Ci nic na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042