Opinie o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AVEC Pharma Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

PRACODAWCA Nowy wpis

W firmie AVEC Pharma w zależności od stanowiska pracy - można pracować zdalnie.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 2 września

PRACODAWCA

W firmie AVEC Pharma zatrudniamy pracowników zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Pracy. Umowę o pracę zawieramy na 3 miesięczny na okres próbny w celu sprawdzenia kwalifikacji pracownika i możliwości jego zatrudnienia na kolejne okresy. Następnie na 2 letni czas określony i po tym okresie na czas nieokreślony.

PRACODAWCA Nowy wpis

Umowę standardowo zawieramy na okres próbny - 3 miesiące (umowa o pracę). Następnie na okres 2 lat i w dalszej kolejności na czas nieokreślony.

kandydat Nowy wpis

Widzę wiele pozytywnych opinii, więc pozwolę sobie zapytać na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć w firmie, jaka jest flota oraz czy bardzo dużo się pracuje w godzinach wieczornych po pracy?

@kandydat

Kwestia wynagrodzenia jest sprawą poufną pomiędzy Pracodawcą a Pracownikiem. W firmie AVEC Pharma obowiązuje wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy. Nie pracujemy w godzinach wieczornych. W chwili obecnej nasi przedstawiciele korzystają z samochodów FORD PUMA.

Zadowolony

W Avec'u jestem już kilka lat i jest to naprawdę przyjemność pracy tutaj. W trakcie tych kilku lat pracy miałem niesamowitą okazję doświadczenia profesjonalizmu i zaangażowania szefostwa i calego zespołu. Praca w Avec'u jest nie tylko wyjątkowo satysfakcjonująca, ale także bardzo rozwijająca pod względem umiejętności. Wspaniała atmosfera pracy, wsparcie kolegów oraz dostęp narzędzi sprzedażowych sprawiają, że każdy dzień jest ciekawy i pełen wyzwań. Firma dba nie tylko o klientów, ale również o swoich pracowników. Gorąco polecam firmę wszystkim, którzy szukają miejsca, gdzie mogą się rozwijać zawodowo i cieszyć się satysfakcjonującą karierą w branży farmaceutycznej.

Rozmowę kwalifikacyjną w AVEC Pharma Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czym w AVEC Pharma Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

PRACODAWCA

W AVEC Pharma mamy dwa podstawowe rodzaje premii: 1) premię miesięczną związaną z wykonaniem miesięcznego celu sprzedażowego oraz 2) premię kwartalną związaną z wykonaniem kwartalnego celu sprzedażowego Dodatkowo mamy różne konkursy sprzedażowe, które są również extra premiowane. Wszelkie szczegóły dotyczące benefitów pozapłacowych kandydat otrzymuje na przedstawiciela (pracownika) podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

PRACODAWCA

W AVEC Pharma ewentualne nadgodziny rozliczane są zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.

Czy pracodawca AVEC Pharma Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

PRACODAWCA

W Avec Pharma mamy rozbudowany system premiowy (piesięczny i kwartalny) a także od czasu do czasu organizujemy konkursy dla naszych Przedstawicieli. Każdy Przedstawiciel ma przydzielone zadania i w pełni za nie odpowiada. Samodzielnie organizuje sobie czas pracy. Nie podlega nieustannej kontroli. W Avec Pharma doceniamy pracowników nie tylko zarobkami ale tworzymy wspólnie przyjazną atmosferę pracy. Jesteśmy jednym zespołem, w któym liczy się każde zdanie i każdy pracownik jest tak samo ważny.

Do Avec'a przeszedłem z korporacji. To miejsce to zupełnie inne - ludzkie warunki i atmosfera pracy. Są wymagania, ale firma potrafi je dobrze wynagrodzić. Najbardziej odpowiada mi to, że jestem rozliczany z wyników pracy w terenie czyli de facto sprzedaży. Nie ma ankiet, tabelek do wysyłania, i ślęczenia godzinami po południu w domu żeby to wszystko ogarnąć. Uczciwe i partnerskie podejście do pracownika. Bardzo dobrze mi się tu pracuje.

PRACODAWCA

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię, miło słyszeć takie słowa.

Bardzo dobra firma - POLECAM

Weronika

skoro nie ma tabelek, to jak rozliczana jest ta sprzedaz? sposujesz po prostu ilosc i tyle? bo chyba nie rozumiem

@Były Pracownik

miło słyszeć takie słowa - dziękujemy

@Weronika

Przedstawiciele mają wyznaczone miesięczne i kwartalne plany sprzedażowe (wartościowe). Czasami też ilościowe dla danego brandu - są one ustalane na początku danego kwartału. W Avec pracujemy na systemie Farmaprom (wersji mobilnej oraz www). Każdy zarówno Przedstawiciel jak i Pracodawca widzą wszystkie wizyty jak i dane sprzedażowe, które na bieżąco w czasie rzeczywistym zapisują się w systemie. W każdej chwili, w dowolnym momencie można te dane z systemu eksportować np.do xls. W związku z tym przedstawiciele nie muszą wykonywać innych dodatkowych raportów. Weroniko, mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie. Gdyby cokolwiek nadal budziło Twoje wątpliwości służymy pomocą.

Zuzanna

To jak nie ma ankiet i tabelek to jak jak z firma załatwia się formalność i dokumentację związaną właśnie z pracą w terenie?

@Weronika

Przedstawiciele zaczynają i kończą pracę w systemie CRM - Farmaprom. tam też odnotowywane są wszystkie wizyty (skuteczne i nieskuteczne), zamówienia (sprzedaż hurtowa - hurt zewnętrzny i bezpośrednia - z hurtwoni własnej), uwagi do wizyt i zamówień w czasie rzeczywistym. Nie ma potrzeby dokonywania żadnych dodatkowych tabelek.

@Zuzanna

Były Pracownik

Do Avec'a trafiłam przez znajomego. Najbardziej w firmie podobały mi się jasne cele, jasne zadania i czytelny czas pracy. Szefostwo zawsze pomocne i wyrozumiałe, samochód służbowy był traktowany jak narzędzie, z którego mogłam też korzystać po pracy. Tu wszyscy wiedzieliśmy, że wspólnie pracujemy na dobro firmy. Firma ma strategię, wie do czego dąży, cały czas stawia na JAKOŚĆ i się rozwija. Szefowa zawsze powtarzała, że sukces firmy oparty jest na naszej pracy. Czułam, że jestem doceniana. Gdyby nie fakt, że musiałam wyjechać nigdy nie odeszłabym z firmy. Każdemu polecam to miejsce.

Barbara
@Były Pracownik

To w jakich godzinach się tu pracuje?, bo piszesz o czytelnym czasie pracy :D

@Barbara

W Avec Pharma nie ma sztywnych godzin pracy. Standardowo Przedstawiciele rozpoczynają pracę między godziną 8.00 a 8.30. Mają do wykonania 12 wizyt aptecznych. W zależności od trasy i zaplanowanego dnia godziny zakończenia pracy mogą się różnić. W przypadku dalszych pytań jesteśmy do Pani dyspozycji.

@Były Pracownik

Dziękujemy za miłe słowa. Dobrze to słyszeć!

Helena
@Były Pracownik

Ja też w firmie cenię sobie jasne cele i zadania. Dobrze, że szefostwo pomocne, bo to duży plus . A jest w firmie możliwy jakiś system premiowy? Jeśli tak, to jak on wygląda?

@Helena

Mamy dwa podstawowe rodzaje premii: 1) premię miesięczną związaną z wykonaniem miesięcznego celu sprzedażowego oraz 2) premię kwartalną związaną z wykonaniem kwartalnego celu sprzedażowego Dodatkowo mamy różne konkursy sprzedażowe, które są również extra premiowane. Wszelkie szczegóły otrzymuje kandydat na przedstawiciela (pracownika) podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W Avecu cenię sobie to, że czuję się częścią całego zespołu ale jednocześnie cieszę się, że jest to samodzielna praca. Nie jest tak, że przez cały dzień ktoś nade mną stoi i patrzy mi na ręce. Oczywiście jestem rozliczana z realizowanych zadań i ze sprzedaży, ale zawsze wiem jakie cele mam do osiągnięcia i sama wyznaczam sobie tempo pracy. Ja to po prostu lubię. Nowi pracownicy mogą liczyć na wsparcie osób, które od kilu lat tu pracują. Zawsze mogę też liczyć na pomoc mojej Szefowej. Jestem zadowolona, że tu pracuję.

Kasiu dziękuję za Twoją opinię

Potwierdzam.

Potwierdzam w 100%

Kris

Często na studiach przechodzily mnie myśli : co będę robić jak je ukończę ? Gdzie będę pracować ? Jacy ludzie będą ze mną pracować ? Jaki będzie szef ? Oczywiście ile będę zarabiać ? itd.. Moje obawy już są rozwiane. AVEC Pharma, to moja druga firma, w ktorej pracuję od kilku lat i mam porównanie jak było w poprzedniej firmie, a jak jest teraz . AVEC, to jest TO czego chyba każdy oczekuje !!! Tu mam określone, konkretne, nierozmyte zadania, za ktore ZAWSZE termonowo otrzymuję wynagrodzenie. A jakie ? To zależy ode mnie. W zależności od tego jak jak mi idzie, tzn. jaką mam sprzedaż w danym miesiącu. Jak dobrze i dużo sprzedam, to MAM SUPER !!! Moje koleżeństwo z dłuższym stażem szarpią naprawdę niezłą kasę, a ja też jestem happy. Szefostwo : kompetentni i merytorycznni z dużym doświadczeniem w branży - fajnie się z nimi gada, bo potrafią słuchać i reagować na pojawiający się problem. Są też szkolenia i fajne suweniry świąteczne. Jest naprawdę przyjemnie ..., lubię tą pracę

Wicia

Polecam firmę ! Mega konkretni fachowcy, wiedzą co robią i do czego dążą. Wszystko robią profesjonalnie. Wypłata zawsze na czas. Jestem zmotywowany i zaangażowany. Wszystkim polecam pracę tutaj.

@Wicia

dziękujemy za twoją opinię

Elżbieta

Polecam Firmę. Pracowałam w niej kilka lat temu, bardzo pozytywne wspomnienia. Rzetelność, fachowość i dbałość o Klienta i Pracowników. Jedna z lepszych Szefowych w mojej zawodowej karierze. Do dziś utrzymujemy kontakt a produkty tej Firmy używa cała moja Rodzina i Przyjaciele.

@Elżbieta

Bardzo miło jest to słyszeć po tylu latach :)

Czy w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Dział HR AVEC Pharma

W AVEC Pharma mamy cykliczne szkolenia dotyczące zarówno oferty handlowej, merytoryki produktów jak i otoczenia rynkowego. Jak również szkolenia wynikające z przepisów prawa pracy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia AVEC Pharma Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

PRACODAWCA

W firmie AVEC Pharma Sp. z o.o nasi pracownicy mają zapewniony zarówno telefon służbowy jak również samochód służbowy do wykonywania swoich obowiązków służbowych oraz mogą je swobodnie wykorzystywać do celów prywatnych.

Skrzywdzony

Jak najdalej od tej firmy. Już było tu napisane o właścicielach i taka jest prawda. Zwalniają jak chcą, kiedy chcą, i za co chcą przy tym nie zachowując odrobiny biznesowego standardu. Od siebie nie egzekwują niczego. Liczy się tylko ich zarobek. Klientów traktują przedmiotowo - ważne by płacili i tyle. Obsługa posprzedażowa nie działa. Tereny wywalone w kosmos - ale tu się nie dziwię- bo mało kto chce te ich produkty.(usunięte przez administratora) Wciskają przedstawicielom bzdury i podpierają się info tego jegomościa. A, że 70 % terytorialnych przedstawicieli OTC innych firm omija biznes (usunięte przez administratora)(bo wiedzą, kto co produkuje), więc jegomość nawet nie jest świadomy co aktualnie na rynku się dzieje i potem mówi od rzeczy(usunięte przez administratora) Firma się cofa zamiast rozwijać przez to zarządzanie i przespane lata. Przespali bo tylko liczyła się konsumpcja zarobku a nie inwestowanie. A jak już zainwestowali, to zawsze w niewypał - tylko dlatego, że uważają się za nieomylnych i wszechwiedzących. A prawda jest taka, że niejeden pracownik jakich mieli, by to szybciej i mocniej rozwinął. Nie polecam najgorszemu wrogowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elżbieta
@Skrzywdzony

Skoro, jak napisałeś, Właściciele firmy AVEC Pharma zwalniają jak chcą, kiedy chcą, to przypuszczam, że nie ma tam mowy o stałych umowach. A szkoda. To powiedz mi, jak długo byłeś zatrudniony w tej firmie? Aż jestem ciekawa.

@Skrzywdzony

Jesteśmy firmą otwartą na opinie, konstruktywną krytykę jak i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski aby nieustannie poprawiać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety zamieszczona opinia jest niezgodna z prawdą. Prosimy pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zwierających treści obraźliwe czy szkalujące czyjeś imię. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: praca@avecpharma.com

Jaki jest wkład kierownictwa AVEC Pharma Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

PRACODAWCA

Staramy się być otwarci na wszystkie zgłaszane przez naszych Pracowników sugestie i propozycje. Cenimy sobie bardzo partnerskie relacje z naszymi Pracownikami, które budujemy na wzajemnym wsparciu i zaufaniu.

PRACODAWCA

AVEC Pharma to profesjonaliści z pasją. Ludzie, którzy posiadają 20 letnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym i posiadają specjalistyczną wiedzę. Zespół Avec Pharma to gwarancja  najwyższej jakości. Uważamy, że największą wartością firmy są Ludzie: Klienci oraz Współpracownicy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników a także ciekawym pomysłom dostarczamy naszym Klientom nowoczesne produkty o najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest pacjent i jego zdrowie, dlatego każdy nasz produkt ma gwarancję najwyższej jakości, jest bezpieczny, nowoczesny i ma udokumentowaną skuteczność działania. Stale poszerzamy ofertę , uwzględniając zmieniające się oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Tribal

(usunięte przez administratora) Produkty słabej jakości w kosmiczny h cenach,szefostwo ,ach szkoda gadać,(usunięte przez administratora)

@Tribal

Naszym priorytetem jest pacjent i jego zdrowie, dlatego każdy nasz produkt ma gwarancję najwyższej jakości, jest bezpieczny, nowoczesny i ma udokumentowaną skuteczność działania. Sprawne funkcjonowanie systemu kontroli jakości to fundament naszej działalności. Składniki -Nasze produkty zawierają surowce najwyższej jakości Badania laboratoryjne - Każdy nasz produkt poddawany jest wielu testom jakości i czystości Technologia - Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i opatentowane technologie Certyfikaty - Oferujemy bezpieczne i sprawdzone produkty: https://www.avecpharma.com/jakosc-i-certyfikaty/ Pracownicy - Partnerskie relacje z naszymi Pracownikami stanowią podstawę naszej współpracy, która jest budowana na wzajemnym wsparciu i zaufaniu.To dzięki naszym Pracownikom możemy się wspólnie rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i oferować naszym klientom wysokiej jakości produkty. Wszyscy nasi Pracownicy mają studnia wyższe. @ Tribal Zgodnie z Regulaminem serwisu GoWork przypominam, że pomówienia są niezgodne z prawem i są karalne.

Kate

Cześć, możecie napisać mi coś więcej o pracy przedstawiciela? Ile jest wizyt, co to za produkty, jaka pozycję ma firma i czy dba o pracowników.

@Kate

Firma AVEC Pharma Sp. z o.o. jest polską firmą, która działa na rynku farmaceutycznym od 2011 roku. W swojej ofercie posiadamy zarówno suplementy diety, wyroby medyczne oraz kosmetyki - mocno rozwijający się brand SEPTORAL (www.septoral.pl) Przedstawiciele odwiedzają apteki, gabinety stomatologiczne i sklepy zielarskie - jest to 12 wizyt dziennie. Korzystamy z aplikacji Farmaprom, która pozwala na bieżąco wysyłać zamówienia i obserwować ich statusy. Partnerskie relacje z naszymi Pracownikami stanowią podstawę naszej współpracy, która jest budowana na wzajemnym wsparciu i zaufaniu.To dzięki naszym Pracownikom możemy się wspólnie rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i oferować naszym klientom wysokiej jakości produkty.

Zostaw merytoryczną opinię o AVEC Pharma Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVEC Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVEC Pharma Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Beżowa 2
    54-046 Wrocław