Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Paula

Czy jesteście pewni, że o firmie nie można napisać pozytywnie? Wszędzie mogę mieć miejsce złe sytuacje. Uważam, że zgoda i rozmowa prędzej pomogą niż takie narzekanie i oskarżanie. Ostatecznie można zmienić pracę.

@Paula

Oczywiście, bardzo bym chciała. Jeżeli umowa "na stałe", regularna wypłata co miesiąc na koncie (do wysokich nie należy a raczej przeciwnie) to dla Ciebie wystarczający powód by o jakiejkolwiek firmie napisać same superlatywy, to gratuluję niskiego poziomu wymagań. Klimat i atmosfera w załodze to już inna bajka - zależy od działu i samych pracowników. O wszystkich innych aspektach mających wpływ na wizerunek firmy z punktu widzenia pracownika niestety nie potrafię znaleźć dobrego słowa. Nie neguję odmienności czyjegoś zdania, ale skoro ma inną ocenę firmy to niech poda fakty dla przykładu, bo może o czymś zapomniałam? W przeciwnym razie będzie to "głos wołającego na puszczy".

Mona Luiza

Zadałam sobie trochę trudu i poczytałam opinie o Hasco. Widać już na odległość jak konkurencja inspiruje ludzi do robienia "odpowiednich" wpisów, nawet nie zadają sobie trudu żeby coś zmienić. Hasco to dobra firma!

@Mona Luiza

Poważnie? A może na poparcie swojego wywodu masz na to jakieś konkretne dowody, przykłady? Jakoś trudno mi w to uwierzyć! Jeżeli masz trochę czasu do stracenia - przyjdź do Hasco, popracuj (tylko nie na jakim stanowisku kierowniczym, chociaż na te nie ma naboru z wolnego rynku tylko ...), potem możemy ... pomilczeć jak w Hasco jest wspaniale.

ohasc
@Mona Luiza

Dziadostwo i wstyd , firma nie docenia pracowników, nie inwestuje w nich ,możesz pracować dziesięć lat a i tak będziesz zarabiał nie wiele więcej niż pracownik nowo zatrudniony. Wyzysk i dziadostwo!

Nerato

Pracowałam 3 lata i rzeczywiście tragedia. Nie ma co ukrywać. Jeżeli zrobisz coś "extra" dla firmy, dasz coś od siebie, np. nowe pomysły, to wszystko przechodzi bez echa. Natomiast jeśli zrobisz coś źle to wówczas się zaczyna ;) kolesiostwo, ręka rękę myje. Nie polecam bo nic dobrego Cię tam nie spotka. Pozdrawiam

No i tak

A było już 605 opinii... Wcięło gdzieś przedostatnią... Wygląda na to że zaginęła w akcji, a była to bardzo wyważona wypowiedź...

@No i tak

"@cichy" tu już pisał o tym, ostrze "cenzora" skutecznie zmienia obraz pracodawcy. Zniknęła nie pierwsza i chyba nie ostatnia opinia, która nie bardzo przystawała do "ogólnego" wizerunku pracodawcy. Czasami tak bywa, że jak plujesz pewnej "pani" w oczy to ona mówi, że deszcz pada. Nie znam przypadku by ta metoda zachowania przyniosła korzyści a wręcz przeciwnie. Chowanie głowy w piasek nie rozwiązuje problemów.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Misia

@bea Nikt nie chce pracować za darmo ale wszędzie są jakieś progi wynagrodzeń i w momencie podpisywania umowy każdy wiedział co podpisuje. Po jakimś czasie zarobki nie urosną o 100%, to jest logiczne wie po co to biadolenie?

bea

Jeżeli jesteś filantropką-wolontariuszką to gratuluję zacięcia, tutaj piszą ludzie którym nie jest obojętne za Ile, jak, z kim i w jakich warunkach pracują. Jeśli nie "łapiesz" co to jest "bajka o mrówce" to sobie wygooglaj, potem możemy polemizować, komu się chce a komu nie wstawać do pracy.

Monia

Może będę zbyt surowa w swojej ocenie ale muszę powiedzieć. Takie ubolewanie nad sobą czy użalanie się jak to ciężko bo trzeba rano wstać i jechać do pracy strasznie mnie denerwuje. Dorośli ludzie a zachowują się jak małe dzieci które trzeba prowadzić za rączkę.

mea

Bez przesady..To jak twoim zdaniem ma byc przeprowadzona rozmowa?Bez pytan?Bez sprawdzania informacji?A moze siedzac i milczac?Jak to taki stres trzeba bylo przerwac i wyjsc.

......
@mea

wystarczyła by pani z hr i góra kierownik człowiek nie będzie czekał 2 ,3 tyg aż łaskawie się odezwą ja tak miałem zaproponowali mi prace ale już coś znalazłem tym bardziej że 80% firm płaci lepiej nawet stawki nie chcą zdradzić na początku absurd to skąd masz wiedzieć czy chcesz pracować a to podstawa prawda jest taka że gdyby nie przyjmowali gówniarzy po studjach na stanowiska tylko ludzi z doświadczeniem jak kiedyś było to by tego nie było gdzie te chłystki mają się nauczyć pracy i szacunku do ludzi powinni zacząć od dołu bo nic nie wiedzą większe wymogi są na operatora niż do biura do biura tylko wykształcenie ,język ,komputer, i w sumie to wystarczy przeciętny operator ma 3 razy większą wiedzę ,doświadczenie,umiejętności i jeszcze kursy

Empatia

Rozmowa kwalifikacyjna niczym przesłuchanie przez policjanta :), oczywiście rozumiem sprawdzanie informacji i ewentualne dopytywanie jednak sposób w jaki 3 osoby przeprowadzały rozmowę był na niskim poziomie. Trochę więcej empatii w stosunku do kandydata, wystarczy że sama w sobie rozmowa bywa stresująca.

Misia

Smutne jest to, że ludzie nie doceniają to co mają. Dopiero jak stracą to żałują iż nie doceniali to co mieli. Nikt nie może zaprzeczyć że to znana firma.

@Misia

Niezaprzeczalnie masz rację, firma jest znana. Chińskie firmy też są znane - do niedawna pracowali w nich ludzie "za t.z.w. miskę ryżu" - trochę się jednak zmieniło - teraz już mogą dostać za pracę aż "2 miski ryżu". To że firma jest znana, czyni ją tym bardziej miejscem - pułapką dla nieświadomych i niedoszłych potencjalnych pracowników. Co złego jest w tym, że tutaj się dowiedzą o prawdziwych obliczach firmy? Dla czego pracownik nie miałby prawa do ponarzekania na pracodawcę? Co jest takiego wartościowego w fakcie posiadania pracy w tej firmie? Duma? Ambicja? Honor? Lojalność? Tymi frazesami "miski" się nie napełni a godności, która wielokroć jest naruszana w tej firmie nie wyrówna chyba żadna pensja. W Polsce jest wiele dużych i znanych firm z podobnym podejściem do pracownika i nie są one dla nich "fajne". Oczywiście nie każdy dział i nie każdy przełożony depcze godność pracownika, ale zapewne są tego świadomi. Dzięki takim narzekaniom jest szansa, że coś się zmieni na lepsze, chociaż scenariusz "bajki o mrówce" coraz bardziej się spełnia.

PPF Hasco-Lek to firma i znana marka, tu warto pracować.

@Marta

Nowa metoda podbijania opinii - autoreklama :D - ogólna ocena upadła tak nisko, że już tylko pozostaje odbić się od dna - o ile się umie i chce. Tylko najpierw trzeba to chcieć zauważyć.

Jerzyk

PPF Hasco-Lek to dobra firma z perspektywami na przyszłość.

@Jerzyk

Buahahaha Który dział, bo jakoś nie kojarzę gdzie tak dobrze?

Johny

a to wyhacze ja na zmianie :)

@Johny

Za dwa tyg majówka firmowa a tam zapewne będzie okazja nie jedna.

bea- myslisz ze mam szanse ??? :D

@Johny

Wróżką nie jestem a po 50% szans leży po obu stronach :) - wykorzystaj swoje 50% Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Mój wujek ma takie fajne motto: Lepiej grzeszyć i żałować niż żałować, że się nie grzeszyło. ;-)

Dobre :DDDDD zapamietam.pozdrawiam bea

bea

Tutaj takiej info nie dostaniesz, byłoby to naruszenie co najmniej regulaminu.

Mira

PPF Hasco-Lek to firma-marka, tu się fajnie pracuje .

DZIAŁ HR PPF HASCO-LEK S.A.

Szanowni Państwo, chętnie wysłuchujemy Waszych opinii, dlatego staramy się na bieżąco czytać i komentować Wasze wpisy i odnosić się do merytorycznych uwag. Za każdym razem, gdy to robimy, podpisujemy się jako Dział HR i nie widzimy potrzeby posługiwania się innymi nickami, skoro obustronna wolność wypowiedzi pozwala na pisanie tego, co się myśli. Każdy, kto w naszej firmie współpracował z Działem HR wie, że zawsze staramy się udzielić naszym pracownikom wsparcia i wszelkich dostępnych informacji. Ponieważ pracownicy naszego działu pracowali wcześniej w wielu różnych firmach, możemy Państwu uczciwie powiedzieć, że nie natrafiliśmy dotąd na firmę idealną – w każdej są elementy, które funkcjonują świetnie i takie, które wymagają dopracowania. Podobnie jest i u nas. Nieustannie pracujemy nad tym, by wszystkim pracownikom funkcjonowało się w firmie jak najlepiej. Osoby, które są z nami związane od kilkunastu lat i są ze swojej pracy zadowolone (co nam komunikują) są najlepszym dowodem na to, że można tu zagrzać miejsce na dłużej, ciągle się czegoś ucząc i rozwijając. Oczywiście, podobnie jak w każdej firmie, pracują tu również osoby, które nie znajdują satysfakcji w swojej pracy. Staramy się takich pracowników zaangażować na innych polach – poprzez zachęcanie do udziału we wspólnych wydarzeniach sportowych (np. Bieg firmowy), wspólne akcje wolontaryjne, współtworzenie firmowej gazetki, szkolenia itp. Co do usuwania wpisów – nie mamy możliwości ich usuwania we własnym zakresie. Robi to wyłącznie administrator portalu i usuwa on jedynie takie wpisy, które zawierają dane osobowe konkretnych osób oraz skierowane pod ich adresem zwroty obraźliwe (jest to bowiem łamanie regulaminu tego serwisu, a także ustawy o ochronie danych osobowych). Gramy czysto i zachęcamy Państwa do sprawdzenia tego – wy także możecie zgłosić taką prośbę do administratora. Możecie także uzyskać od niego informację, że nie mamy prawa do samodzielnego administrowania stroną i usuwania wpisów. Jako Dział HR, staramy się zawsze pomagać naszym pracownikom, dlatego nieustannie zapraszamy do nas w razie jakichkolwiek problemów i nieporozumień – wiele osób już z tej możliwości skorzystało. Dzięki konstruktywnemu dialogowi oraz zaangażowaniu możemy wymieniać poglądy i nieustannie zmieniać się (i swoją firmę) na lepsze. Pozdrawiamy serdecznie DZIAŁ HR PPF HASCO-LEK S.A.

Były analityk...
@DZIAŁ HR PPF HASCO-LEK S.A.

Dzień dobry, czy jest realna szansa na powrót do Hasco jeśli ktoś jakiś czas temu zrezygnował ? Bardzo to była nieprzemyślana decyzja podyktowana młodym wiekiem i nie do końca chyba racjonalnym myśleniem jak się okazało... W takim laboratorium jeszcze nie pracowałam i obawiam się ze już pracować nie będę. Jak się przekonałam na własnej skórze, słowo "laborant" w innych firmach znaczy zupełnie co innego i nie wiąże się z obsługą aparatów ani nawet z analizami fizyko-chemicznymi. Warunki pracy są w Hasco naprawdę komfortowe, polecam innym zbuntowanym zakosztować innych prac i się przekonać. Pozdrawiam

bea

Wyskoczyłaś tu jak" Filip z konopi" ze swoją tezą nie podając na jej obronę żadnego dowodu i oczekujesz, że to wszyscy będą się Tobie kłaniać za Twoje "ach i och" o wspomnianej firmie. Zwolnij trochę i zdrowego rozsądku więcej. Ja i wielu innych forumowiczów wytykaliśmy grzechy tej firmy podając konkretne zarzuty i dowody na ich poparcie. Z Twoją wiarygodnością coś jednak nie tak. Jest w tej firmie jeden dział, który że tak powiem "ma ogólne spojrzenie" na całą firmę, nie będąc jednocześnie "na widelcu" - i ja właśnie do niedawna tam pracowałam. Chcesz nam wmówić, że "woda jest sucha" nie podając żadnych dowodów na tę tezę. Od jakiegoś czasu nie pojawia się tu "cichy" a to on i jeszcze kilka osób, wnosiło wiele ciekawych szczegółów o tej firmie, o ile za sprawą "cenzury" nie wylądowały wcześniej w koszu - nie chodziło o naruszenie jakiejś tajemnicy ale wpis był po prostu "nie wygodny". Bywało, że wpisy wisiały przez jakiś czas a po kilku dniach znikały - ot, "tajemnica poliszynela". Przedstawiciel(ka) Hasco na tym forum przyznała się do tego oficjalnie, choć niejednoznacznie. Jeżeli jakiekolwiek forum, portal, poruszający tematykę pracy i pracodawców chce być wiarygodnym, nie może siedzieć w kieszeni pracodawców, którzy są na nich (portalach) oceniani. Ponieważ nie jest to strona firmowa PPF HASCO-LEK czy którejkolwiek ze spółek, właściciel portalu (admin) powinien jedynie stać na straży prawa a nie wygody beneficjenta. Internet błędów nie wybacza i nie zapomina.

Kinga

PPF Hasco-Lek świetna firma jestem tu pracownikiem od lat .

@Kinga

Ha, ha, ha kolejny troll - pracownikiem od lat ? - chyba świetlnych. Skoro od lat to może się znamy? Zdradzisz tę tajemnicę? Może chociaż dział i inicjały? Masz odwagę pisać takie dyrdymały to może wystarczy Ci odwagi by się choć trochę ujawnić! A może to ktoś z HR usiłuje podnieść beznadziejną opinię o ... tej firmie?

Tity
@bea

Haaa haa no ja tez jestem ciekwa..co to niby za Kinga...Tyle lat tam pracowalam...I jakos nie slyszalam o takowej...:-)Ale HR ..jak widać już nie wie jak bronić syfu...

Kinga
@bea

Bea, skoroś taki chojrak, to sama się ujawnij. Bardzo się łatwo troluje pod pseudonimem, a mało kto ma odwagę powiedzieć prawdę pod własnym nazwiskiem :P

Witam, Chciałbym aplikować na stanowisko Magazyniera w PCF Procefar Sp. zo.o. Wrocław, ale nie wiem gdzie znajduje się ich magazyn (podobno nowy). Czy ktoś mógłby mi pomóc?

@Nowy

Dla czego nie zapytasz Ich wprost - głowy nie ukręcą a jest to oczywiste, że zatrudniający się musi o tym być poinformowany?!

Tity
@Nowy

Odradzam całkowicie ta firme...A procefar w szczególności.Mobbing i wykorzystywanie pracowników,zarobki zadne a nadgodzin nie płacą...Szkoda czasu tracić..

jamnik

Cześć Mam kilka pytań Zarobki, premie - są czy tylko papier- tempo pracy, stan maszyn, czas przerw bhp kultura pracy, przełożonych, podziały na działy, który dział ok który be, nadgodzinny przymus czy ochota, .......

@jamnik

Mało Ci opinii jak wyżej? Jak kto prawdę napisze to i tak znika przez cenzurę a więc coś musi być na rzeczy :)

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.