Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Ta firma upadła gorzej niż psy. Ludzie z bardzo długim stażem się zwalniająa to jeszcze nie koniec a szefostwo nic sobie z tego nie robi. Szef z kadrą powinni nauczyć się szanować ludzi ! Popatrzcie jak spawalnia się wykrusza i wielkie g.... będziecie mieć !Ukraińcy nas nie zastąpią nawet przy pracy 12sto godzinowa dziennie. Fabian tak ludziom zarobić a zostaną !

Życzliwy Kapuś

Takich Lebrów i nierobów jest więcej np. tzw Matejko. Łazi to to po firmie i się czai a to przy automatach 10 min, później na giętarkach koło kibla po 40 min siedzi (czesto tam widziany ) w holu przy megatechu też bardzo często widziany i na świniarni jak nie ma Bogdana. Od czasu do czasu popycha te swoje wagoniki z miejsca na miejsce i to cała jego praca czyli reasumując na 7g 30min może z 2g ciągnie wagoniki i zbiera papier folię rękawiczki. Fabian weź ty człowieku się wreszcie za tych nierobów. W pierwszej kolejności : Matejko, Loniek (podobno Spawacz), Niemowa, wszyscy ukraińcy od Bogdana i jeszcze kilku ale o nich następnym razem. Pozdrawiam i czekam na wyniki.

stuk puk
@Życzliwy Kapuś

Co tu dużo pisać Hrabia Matejko jak to mawia zna swoje możliwości i nic innego nie potrafi kiedyś firmowy malarz co więcej farby wylał niż pomalował widać że do tego się nadawał teraz ciuchcia tomek pcha te swoje wagoniki szarmanckim krokiem

@Życzliwy Kapuś

Jaki znowu loniek to zwykła (usunięte przez administratora)co po kiblach się chowa i smuci (usunięte przez administratora) kobietom na kawie że tak zarobiony jest i ile on to roboty nie ma

Zdenek Smetana

Szkoda mi tych ludzi pracujących w tej patologicznej firmie gdzie człowiek jest traktowany jak bezwartościowy śmieć jest klika która może wszystko a pozostali choćby się posrali za przeproszeniem nie dojdą do niczego zarobki bardo nędzne jak na produkcję szkoda więcej pisać i tracić czas na ten kołchoz ludzie jeżeli możecie uciekajcie jak najszybciej z tego szamba pracy jest dużo tylko wystarczy się zaprzeć i szukać pracowałem tam jakiś czas i nie żałuję że się wyniosłem zróbcie to samo

@Zdenek Smetana

Ja słyszałem że spawacze też mają dość i jeżeli nic się nie zmieni to odejdą, swoją drogą gdyby nie oni to dyrektor (usunięte przez administratora)kasy by wywalił na te swoje zachcianki drugą sprawa jest dużo osób które nie wiadomo po co są na firmie No i ci (usunięte przez administratora) jeżeli oni mogą przychodzić w soboty a Polacy nie,to ja tu czegoś nie rozumiem

ORANGINA

O TYM JAKA JEST TA FIRMA ŚWIADCZY FAKT USUWANIA PRZEZ NICH NEGATYWNYCH KOMENTARZY-MOŻE BY TAK SPRÓBOWAĆ WYSŁUCHAĆ OPINII LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ DLA WAS I NAPRAWA BŁĘDÓW A NIE ZAMIATANIE POD DYWAN.

ORANGINA

ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE- UKRAIŃCOM POZWALA SIĘ NA WSZYSTKO, CO PÓŁ GODZINY PAPIEROSEK, KAWUSIA, A POLAKOM NIC NIE WOLNO, ZAROBIĆ TEŻ SIĘ NIE DAŁO MIMO SOBÓT JAK BYŁY BO UKRAIŃCY WAŻNIEJSI . TA FIRMA UPADA.

xvz

Sprawiedliwości nie ma za to jest dużo tolerancji. Chłopak z 18stki nie dość,że gej to ciągle kursy,podwyżki,luźna robota i częste wizyty na górze. Brawo.

@xvz

Ale ty musisz być słaby

Władimir P.

A w Sobotę co poniektórzy to przychodzą posiedzieć pól dniówki przy automatach a drugie pól gdzieś po kiblach czy Ch. wie gdzie i chyba nie muszę nikomu mówić o kogo chodzi bo taka Łajza jest tylko jedna. Pozdrawiam W.P.

Kolega
@Władimir P.

A ktoz to taki ? Coz to za lajza?

@Kolega

No łazja to ten co na spawalni za kotarą siedzi ponoć spawacz

Władimir P.

Trzeba zebrać podpisy od pracowników w sprawie nie przyjmowania do pracy Ukraińców którzy nie byli szczepieni na Odrę i przedstawić Makaronowi. Tu chodzi o zdrowie nasze i naszych dzieci.

Polak

Moze by tak ktos sprawdzil pracownikow ze wschodu czy byli szczepieni na Odre?

ratownik

OKRET tonie ewakuacja.

Zawsze pomocny

Co tu gadać o przyznawaniu premii jak jest taka osoba która premie dostaje bo same sobie normę ustaliła a to dla tego że nie ma kto tego zweryfikować. Ale jak to mówią chytry dwa razy traci.

Pomocna dłoń
@Zawsze pomocny

Nie wiem czy tak traci bo póki co to tylko zyskuje - 3 podwyżki w ciągu roku to chyba jakiś fenomen jest z gościa.

Pomocna dłoń
@Zawsze pomocny

Póki co to nie traci a zyskuje bo nie każdy dostaje 3 podwyżki w ciągu roku i czeka na następną w styczniu.

Nudla

Ludzie trzymajcie się od tej firmy jak najdalej bo przy takim zarządzaniu to długo już nie pociągnie.

Uczciwy

Z całego serca nie polecam tej firmy nikomu . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: po pierwsze zacząć wreszcie szanować ludzi i godziwie im płacić.

czlowiek

Witam jestem pracownikiem firmy SFA od niedawna i jest mi bardzo niezrecznie i przykro z tego co sie wydarzylo wczoraj a mianowicie przyznanie mi premi za normy.Nie wiem jak to ktos oblicza ale nie powinienem znalezc sie na tej liscie poniewaz nie robie norm zdarza mi sie zrobic czasami jakas norme ale sporadycznie.Wiem ze sa pracownicy ktorzy naprawde sie staraja i robia normy codzienie i maja wyzsze kwalifikacje od moich a nie znalezli sie na tej liscie.Najchetniej nie odebral bym tej premi bo jakos nie zalezy mi na kasie ale wtedy bylo by latwo wywnioskowac kto to napisal.Wiec przepraszam i pozdrawiam tych pominietych a co do DYREKCJI to naprawde po co OSZUKIWAC I KLAMAC ludzi nie oto w tym wszystkim chodzi.HWWD.

Życzliwy
@czlowiek

to nic ,jak premię biorą osoby które same sobie normy ustalają bo nie ma ich kto zweryfikować no to o czym tu dyskutować. Lecz niebawem może to ulec pewnym zmianom :D

Kawał Ch....

Mnie już nic nie zdziwi w tej firmie np. są osoby które sobie same wyznaczają normę bo nie ma kto ich zweryfikować a później biorą premię za wale w Ch...... ! i tak to właśnie się odbywa premiowanie w tej firmie.

Polak

Wyplata wplynela masakra nawet 2ki nie ma za 20 dni roboczych jak tu zyc?Pytam panie pracodawco?

Filipiak
@Polak

Godnie haha

czlowiek

Panie wielki Pracodawco przyjmij pan sobie wiecej pracownikow ze wschodu zwolnij pan Polakow przynajmniej beda mieli motywacje szukac normalnej pracy za normalne pieniadze a nie za jakas smieszna jalmuzne .

byłemtam

Wszystkim zainteresowany prac w firmie SFA szczerze odradzam , brak poszanowania dla pracownika , brak możliwości rozwoju spotkacie się tam tylko z zakazami i nakazami , zakaz palenia papierosów bo tak chciał szef , zarobki jak na wymagania nędzne jeżeli chce wam się pracować to wszędzie byle nie tam , w ostatnim czasie firma zaczęła zatrudniać pracowników z Ukrainy za których ponoć państwo dopłaca 800 zł więc ludzie którzy pracują tam lat nie mogą liczyć na podwyżki bo po co jak przybyszowi ze wschodu da parę groszy resztę dołoży państwo i biznes się kręci , ci co się zdecydują nie wierzcie w słowa które usłyszycie przed przyjęciem nie ma szans na podwyżki pensji przez długie lata no chyba że będziecie donosić na współpracowników tacy ludzie w tej firmie są szanowani jedyny plus pracy tam to w miarę dobre zaplecze socjalne i wypłata na czas i nic poza tym

zly
@byłemtam

Wszystko to prawda podwyzki sa tylko wtedy kiedy najnizsza krajowa jest podnoszona czyli to nie podwyzka tylko wyrownanie.Firma zarabia miliony a pracownik nie ma nic a szef chyba nie chodzi na zakupy i nie placi rachunkow a jego samochod jezdzi na wode i tylko gadanie co roku ze inwestycje tylko nie w pracownika.A co do Ukrainy to zenada norm nie robia albo trawe scinaja a taka to ich praca .

romek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. szkoda że wszystkie złe opinie są usuwane

Fabian

hahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź