SFA Polska

Opinie o SFA Polska

xdd 2015-11-06 01:24:24
popytaj a sie dowiesz :)
OLO 2015-11-06 21:35:35
SIEMANO POZDRAWIAM WSZYSTKICH ...WIADOMO ZE PANI GRZEGORCZYK NIE BO TO FAJA .... POZDRAWIAM WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI JA NIE PRACUJE NA WLASNE ZYCZENIE ALE I TAK MIAL BYC MOJ KONIEC WSPÓŁOPRACY . JEŚLI CHODZI O SZEFA TO NAPRAWDE WPORZO CZLOWIEK A KAZDY SIE MOZE PRZEKONAC POZA PRACA JESLI BEDZIE MIAL KU TEMU OKAZJE... JESLI CHODZI O PRACE TO JEST JAK KAZDA W KAZDEJ INNEJ FIRMIE TYLE ZE JESLI CHODZI O SYF TO TWORZA GO CO NIELICZNI BRYGADZISCI I KIEROWNICY A CI JESLI CZYTAJA TO WIEDZA O KIM MOWA HEHE TAK TAK.LUDZIE ZARABIAJA TYLE ILE ICH KIEROWNICY OCENIAJA CZYLI DROBNE ZEBY MIEC WIECEJ DLA SIEBIE TAK TAK NIE LICZCIE NA PREMIE SWIATECZNE JESLI NIE ZYJECIE Z NIMI W ZGODZIE A WIEM CO PISZE BO SAM PRZEZ 6 LAT DOSTALEM 2 NORMALNE ALBO WMIARE NORMALNE PREMIE SWIATECZNE A RESZTA TO NIC ALBO NA OD..... SIE . POZDRAWIAM
andrew 2015-11-18 22:20:13
o co chodzi z tym meksykaninem bo chodzą słuchy że wszedł na wyższy level swojej głu-poty
Red face 2015-11-20 18:22:15
chodzi o meksykanina gruzińskiego pochodzenia?
andrew 2015-11-25 22:10:18
red face zróbmy równanie meksykanin + gruzin = cygan
xdd 2015-11-27 23:18:23
a kto to dzisiaj nawiedzil spawalnie :) ??? Alert nadal aktywny :) Teraz byl tylko jeden z tloczni
meksykanin 2015-12-04 21:32:05
jaki z niego gej.pomowienia jakies;)
xdd 2015-12-05 17:05:46
a no taki wlasnie :) jestes dziewczyna ze wiesz, ze nie ??
sssss 2015-12-05 22:49:48
Nie maja o czym pisac to wymyslaja gejow, romanse itp. DNO. Co to za gej ktory ma laske? Zajmijcie sie swoim zyciem a nie cudzym. Jakby to powiedzial F.C. DEBILE :D
ralfik 2015-12-06 09:53:12
zajmicie sie robota, poza tym na spawalni tez powinienie byc ciagły alert jakby wnikać w sytuacje. na marginesie chłopak ma dziewczyne . debilne śrowdowisko. zawistne i chore.
sssss 2015-12-06 14:35:21
Ralfik bo na tym zakladzie jak juz chodzisz na kawe z kumplem to juz jestes gejem :D Komedia :D
:D 2015-12-09 20:00:22
A co Ty jestes jego materacykiem ze wiesz ze nie??????? Kolega z prasy obok a na forum struga nie wiadomo kogo, jedziesz po nim a nawet nie masz odwagi sie przyznac kim jestes,witasz sie z nim w robocie a na forach blotem obrzucasz, kto tu jest ... ? Masz cos do niego to mu to powiedz a nie zalosnie wymyslasz jakies bzdury. Temat glowny forum zakladu - gej z tloczni. Zal.
malvers 2015-12-09 20:43:28
to chyba ty jesteś gejem skoro tak ciągle o nim piszesz i poruszasz jego temat. materacykiem nie jestem ale znam chłopaka dobrze i złego słowa o nim nie powiem. dziewczyne ma i ja znam. powiedz mu otwarcie co sadzisz o nim. tchórzostwo jest cecha geja. nieprawdaż? jestes załosny....
malvers 2015-12-09 20:58:29
odpowiedz jest skierowana do xll oczywiscie, ktory mam nadzieje skonczy temat.
xll 2015-12-10 20:32:39
to cos cieniutko go znasz :) dziewczyne tym bardziej bo jej nie ma hahaha :D poznaj geja kolego :D haha
norman 2015-12-31 13:00:28
tak są nadgodziny dla tych co chcą
anonim 2016-01-05 01:48:28
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich przystojniaczków i fajnych laseczek w SFA
do gg 2016-01-08 05:46:54
tak są lepiej płatne
pontiak 2016-01-12 23:23:13
czyzby to aura deszczowej pogody sprawila zdolowanie,mokre i czerwone od placzu oczy geja czy moze dziewczyna, ktorej nie ma :D ??? co do nadgodzin to tylko soboty
radosny 2016-01-13 09:01:26
Nudne to juz. Zmien temat bo juz nikt go nie porusza. Zastanawiam sie ktory kolezka ze zmiany jest taki "zyczliwy". W sumie na tamtej zmianie co jeden to lepszy. Wspolczuje chlopakowi ze musi z takimi ludzmi pracowac ktorzy wymyslaja takie bajki. Zamiast gadac o konkretnych tematach typu zarobki,praca itp to jakis daremny gosc jedzie na chlopaka,albo ma tak interesujace zycie prywatne ze siedzi tylko na necie i gada od rzeczy.
pontiak 2016-01-13 13:05:50
temat jaknajbardziej aktualny i swiezy :D
HOOLS 2016-01-13 16:54:33
O KIM PISZECIE BO JA NIE WIEM ?
?? 2016-01-14 11:25:27
nikt ci z imienia i nazwiska tu nie poda, chlopak z tloczni
HOOLS 2016-01-14 17:18:32
PRACUJE TU DŁUGO WIĘC POWINIENEM WIEDZIEĆ NAJWIDOCZNIEJ GDZIEŚ MI TO USZŁO
pixi 2016-01-14 19:20:58
na tłoczni pracuje wielu ale geja to nie znam
000 2016-01-15 08:25:27
Bo nie ma zadnego geja,wymyslili sobie to panowie z jego zmiany ktorzy maja wybujala wyobraznie po dwoch lufach :D Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby obrazac kolege z pracy na forum? A w pracy podaje mu reke na przywitanie- to co wypisujecie tu jest zalosne. Znajdzie sobie inny temat a nie geje i romanse.
radosny 2016-01-15 08:34:30
Swiezy? Daremny jestes, dobrze wiesz ze to co tu wypisujesz to jedna wielka sciema. Ciekawy jestem kiedy Ci sie to znudzi. A najciekawsze jest to po czym stwierdziles ze jest gejem, bo ja go widzialem z dziewczyna. Z reszta nie ma co wogole sie wdawac z toba w dyskusje. Za dwa msc bedziesz mial kolejna osobe na ktora bedziesz pisal glupoty i wszyscy zapomna o temacie geja z tloczni. Kazdy kto go zna wie ze tak nie jest a po tym co piszesz tylko widac jacy ludzie pracuja na tej zmianie z tloczni. I jaki jestes odwazny ze nie potrafisz wprost mu tego powiedziec co o nim myslisz:D
pontiak 2016-01-15 11:17:01
P-18 ;D
Mariusz 2016-01-15 15:24:00
Witam, Jest szansa dostać się pod firmę od razu czy tylko agencje przyjmują? Jeśli tak to jakie? Czy praca wygląda jak w innych firmach z tzw. Automotive czyli normy i praca na linii? I najważniejsze jakie zarobki dla nowego pracownika i system pracy?
Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.
HOOLS 2016-01-15 21:40:43
jest szansa ,a wygląda podobnie, praca na 2 lub 3 zmiany zależy jaki dział
zarobki powyżej najniższej krajowej o jakieś min 500 zl
XXX 2016-01-16 19:28:16
poszedlbys tam na jedna dniowke to bys sie posral :D jak nie wzial przepustki wczesniej cwaniaczku hahahaha
mila 2016-01-18 11:37:32
WITAM NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE PRACUJE JUZ TAM TROCHE I WIDZE CO SIE DZIEJE NIE SZANUJA LUDZI A ZWLASZCZA TYCH Z POD SOTERA TRAKTUJA ICH JAK TANIA SILE ROBOCZA ROBI TAM MOJA ZNAJOMA Z POD TEJ FIRMY I JEJ NAPRAWDE WSPOLCZUJE OBIECALI JEJ PRZEJSCIE POD FIRME I JA ZBYWAJA JAK CHCA.A KIEROWNIKOW TAM OD ZATRZESIENIA JEDEN LEPSZY OD DRUGIEGO LAZA I NIC NIE ROBIA TYLKO SZKODA ZE KIEROWNIK Z GORY NIE WIE CO SIE DZIEJE ZABARDZO NA DOLE ALBO NIE CHCE WIEDZIEC.MASAKRA JAKAS NIE POLECAM
hools 2016-01-18 21:02:32
sa tacy co zarabjaja lepiej! a osoby z sotera faktycznie maja lipe
hools 2016-01-21 19:19:09
???? nie bardzo rozumie ,ale pan pewnie po studiach;_D
hools 2016-01-29 05:17:17
do pracy uuu
pontiak 2016-01-31 15:11:38
brawo on ! gej awansowal na operatora :D
Miłyyyyy 2016-01-31 20:30:46

Przypominam wszystkim ,że nie jest trudno dowiedzieć sie kto pisze takie brednie na forum o koledze z tloczni. Do administartora też nie problem zgłościc bo to jest naruszenie dóbr osobistychZgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie.
Zgodnie natomiast z art. 448 Kodeksu cywilnego w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia.
hools 2016-02-15 20:32:45
gdzie herbatka?
bmn 2016-03-05 21:46:48
Skoro macie czas żeby zajmować się tym kto z kim śpi albo się d..... to znaczy że nie macie co robić w tej firmie i trzeba wam dokręcić śrubę.
Idzie rzem w krzaki pić wódę a potem obrabiacie sobie d..y.Jesteście gorsi niż baby-plotkary.
Lilia 2016-03-25 07:55:32
Wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT
hools 2016-03-27 08:28:11
Wesołych Świąt
hools 2016-04-10 07:34:31
jest szansa, i nie wszyscy zajmują się pierdołami a atmosfera raz jest fajna raz nie jak w życiu
spawalniak 2016-04-21 11:12:32
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to co sie wydarzyło na spawalni ostatnio to jakas kpina. kto kieruje ta firma? szef? czy te 3 pseudo kierowniczki strus gajewska i łaba? drogie Szefostwo ludzie maja dosc mieszania i psucia atmosfery przez te trzy. Otworzcie oczy! rozwaliliscie najlepszy zespol brygadzistow bo sylwi nie pasowalo? ona nawet nie jest na ich zmianie. Jest baba ktorej nic nie pasuje i z nikim sie nie umie dogadac,jesli kogos powinniscie przenosic to ja a nie ta od kaczki i machnikowa. Jakos ja jestem z nimi na zmianie juz troche czasu i nie widze zeby ktos stal albo zeby cos bylo nie tak,robota zawsze zrobiona i dopilnowana,na brygadzistow sie nie czeka jak na innych zmianach po 10 minut. Ile jeszcze trzeba zeby ktos usadzil strusiowa na odpowiednim miejscu albo podziekowal jej za prace skoro jej tak zle w firmie. Dziewczyno przestan mieszac zajmij sie w koncu soba!!!
niki 2016-04-21 21:45:08
bo tak jest.jak zycia poza robota nie masz to musisz to nadrobic w jakis inny sposob. a gdzie jest lepiej na tłoczni? wszedzie plotki i intrygi ale to jest tylko robota . sa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszedzie na tloczni tez. widac gołym okiem. ci co wlaza w d..pe awanse dostaja. takie zycie...
100% 2016-04-26 18:57:13
te trzy panie cyborgi co wymieniłeś to jest podpora tej firmy chyba krótko pracujesz i nie wierz jak te panie pracowały wcześniej jak nie było takich norm jak teraz (ale dziki nim jest tak jak jest) ścigały się między sobą która więcej zrobi dany detal zawsze stały na maszynach po stronie majstrów a jak nie wyrobiły to był płacz także nie dziwi mnie że cyrki z nimi się dzieją bo tak było jest i będzie ale najbardziej mnie słabi kierownik hawran ten to wszystkie rozumy zjadł al-koholik jeden trzustka nie daje rady to puchnie
ludek 2016-07-08 01:17:42
Tego wózkowego w smerfowym ubiorku z tłoczni pie....ne kiedyś w ten jego pimpogowaty łeb za lenistwo może kierownictwo mu jeszcze kawę będzie donosiło do widlaka za co wy mu płacicie
rudy 2016-09-15 12:22:31
Firma koguci malo placic a wykorzystac do cna nie polecam tam pracy tylko biuro i kierownictwo ma sie dobrze.
rudy 2016-09-15 12:23:08
pracownik 2016-09-15 21:25:01
Rudy, tylko narzekac umiesz. Powiedz gdzie lepiej miales w okolicy. Blisko do roboty, na automatach kawka i pociskanie pierdól . Nie wiesz co to prawdziwa robota, a w biurze lepiej maja to trzeba bylo sie uczyc i tez bys tam byl albo kierownikiem moze lepiej no nie. za wysokie progi na twoje nogi
cśśś 2016-09-16 23:08:38
Hej, wiecie czy niedługo pokażą sie u nich jakieś oferty pracy? Dobrze by się było teraz załapać. Dzięki
Zostaw swoją opinię o SFA Polska - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFA Polska