Opinie o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

indexfudzia

kilka lat temu pracowałam, jeszcze nie było oklejonych cors, tylko peugeoty , to by ł jedyny plus z całej przygody :) zarobki fatalne, chyba zostawało mi z 1700 zł z premią po oplatach na działalności, zero wymianek produktów ciągle przeterminowanych na pólkach- leżały nietknięte przez klientów po kilka lat, czy to na sieciach, czy w spozywczakach...niezle musiałam się ukrywać,jak mi jakaś kierowniczka oddała karton rio mare wartosci 200-300 zł, a ja nie miałam z czego zrobić zwrotu i takich sklepów tysiące...jedynym odbiorcą był Piotr i Paweł, ale oprócz wlkp ciężko było w innych województwach. Tragiczny Zarząd...wszyscy odgornie traktują Cię jak nieroba i złodzieja , wysokie plany, realnie -do wykonania, gdyby nie te zaległości przeterminowanych produktów. liderem były woj.pomorskie i wlkp ...bogatsze regiony i tyle.człowiek harował jak jakiś magazynier w realach i auchan , zeby zrobić pólkę , wywalić monini i trzaskał foty do dyrekcji hahahaha, jak sobie przypomnę tych Regionalnych Gryzipiórków , bodajże sepleniący Paweł jeden...liza (usunięte przez administratora) prezesowi i dyrektor Aleksandrze ...słabo, bardzo słabo to wszystko wygladało .Mierna ta firma, nie polecam, chyba,zeby poznać kilku innych PH z którymi na wieki połaczy Was beka z pracy tam i dozgonna przyjaźń :)

@indexfudzia

100 % prawdy :)

Hanna

@grzesiek, piszesz, że w firmie nie ma szacunku do pracownika. Co według Ciebie to oznacza? Jak się objawia, wspomniany przez Ciebie brak szacunku? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

pH

Hej, dostałem zaproszenie na rozm. rekrutacyjną. Napiszcie proszę coś więcej nt.pracy, warunków. Jaka podtsawa, mozliwość wypracowania premii, jaki samochód-warunki korzystania, na jakim programie-urządzeniu pracują PH? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Orzelek

Hej. Proszę napiszcie jakim autem jeżdżą ph, jakie wyagrodzenie, czy obecnie plany są realne do wykonania? Czy jest karta flota? Ile h pracuje

Aplikowałeś do firmy INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Hanna

@już były pracownik, a czy w firmie były organizowane szkolenia dla pracowników?

Hmm pracuje w handlu 20 lat. Ostatnie 10 na rożnych stanowiskach pH w jednej międzynarodowej firmie. I tak czytam wasze komenty....u mnie w firmie tez jest rotacja, ludzie przychodzą i odchodzą...albo sami znajdują cos ciekawszego albo zostają zwolnienie. Handel to nie je bajka. Tu trzeba (usunięte przez administratora) Jak ktos nie potrafi....to nie zarabia. Piszesz kolego ze 2500 to słaba kas. Tak, bo to podstawa za przyjście do pracy. Ja tez mam 2500 ale ze. Jestem najlepszy zarabiam 4000-5000. O tym jakoś nie wspominacie ze premie moze ie miec no limit z tego co wiem. Handel trudny kawałek chleba trzeba umieć i luebiec. I jak tu kolega zauważyłem najpierw cos zróbcie a potem krytykujcie malkontenci.

grzesiek
@Marcin

Kolego poza kasa jest jeszcze cos takiego jak atmosfera pracy i szacunek do czlowieka, a w tej firmie tego nie ma i to jest glownym powodem dlaczego w indexie malo kto chce pracowac.... w ofercie o prace pisza, ze pozwalaja korzystac z samochodu prywatnie, zeby ludzi przyciagnac hehe o czym to swiadczy ? :)

już były pracownik

Słaba kasa, towar słabo się sprzedaje , starzy PH odeszli i zapewne następni też odejdą , mniej już ciężko zarobić jako PH, premie jakieś głodowe. Dobra firma dla początkującego handlowca - to mogę polecić .

mayhem

no dobra, niby już piszesz że jest umowa o prace ale konkret - po jakim czasie pracy moga ją dostać i czy na każdym stanowisku?

ABC

skoro tak uwazasz, to widac, ze Ty nic nie wiesz o tej firmie ;)

ABC

atmosfery to juz tam dawno nie ma... rotacja pracownikow duza, co za tym idzie indexu coraz mniej w sklepach... dobrych pracownikow nie szanowali i nie szanuja, a dobrych sciemniaczy trzymaja :)

ABC

Tak, mowie o ph. Dawali 500 zaliczki na benzyne, a drugie 500 wykladalo sie za swoje. Czasami wiecej.

ABC

2500 podstawa - na wlasnej dzialalnosci (zaplac z tego 500 lub 1100 zusu- w zaleznosci na jakim byles, ksiegowa, podatek), a no i jeszcze nie zapomnij, ze z tej MEGA pensji musiales wylozyc min 500 zl na benzyne - oddawali w nastepnym miesiacu.... wiec ile wychodzi to sobie policz - czysty wyzysk !! teraz daja umowe o prace, bo nikt tam pracowac nie chcial. Powiem Ci jedno - za zadne pieniadze bym tam nie wrocil. popytaj w rynku, kazdy Ci to samo powie... I nie tylko byli pracownicy, ale ludzie postronni-chocby dystrybutorzy.

Odszedł z radością

Cała prawda jest taka że góra się opierdziela nic nie robią centralnie nawet głupich ekspozycji nie umieją ustalić. Ale po co jak ma to zrobić ph za darmo. Najlepiej cała winę zwalić na ph, przecież jest odtego żeby przyjmować całą winę na siebie. Zresztą tu szkoda nawet się rozpisywać.

Mi

Nie tylko PH. W pewnym okresie spora część załogi biura i magazynu odeszła lub została zwolniona.

PH

HAHA wszyscy odchodzą z tej kiepskiej firmy... I o czym to świadczy? Warunki pracy poniżej normy: kasa - kiepska, atmosfery i szacunku do drugiego człowieka - brak.

hej_wylani_z_roboty_!

wiadome kto pisze komenty wylane z roboty ofiary losu ! Brawo ! im więcej takich matołów tym więcej roboty w rynku dla nas :) nadajecie się co najwyżej do fizycznej roboty a nie takiej gdzie mózgu trzeba używać. Go WORK typowe miejsce dla malkontentów wylewających żale na pracodawców, płaczków co by im się lepiej na duchu zrobiło :D! Żal się robi :/ aha szkoda że takie kozaki jesteście bez podpisu

xyz

Świadczy to o tym, że ktoś kto sam sobą nic nie reprezentuje to musi się dowartościować i wyżyć na osobach podległych... A warto by było, żeby Pan Prezes przyjrzał się pracy swojego ulubionego regionalnego, który poza tym, że mydli mu oczy, i dużo bajek sprzedaje to niewiele robi. Jakby zostały zamontowane GPS w samochodach to byłoby czarno na białym kto jest nierobem o których tu się tyle mówi.

A

Pierwsze spostrzeżenie - regionalny szanującej się spółki z tradycjami wylewa żale na swoich pracowników na forum? O czym to świadczy? Ktoś tu chyba nie ma kultury... Albo w piórka obrósł. I te 'naturalne' komentarze, że firma jest fantastyczna a narzekają tylko pracownicy, którym się nie chciało robić. Z czystego sentymentu przeglądam czasem internety żeby sprawdzić co się dzieje w mojej byłej-pierwszej pracy. I zadowolona jestem, że te kilka lat temu mnie wylali :) Już wtedy źle się działo.

zadowolonyŻeOdszedłZ Indexu

Pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat...LUDZIE nie ma żadnej umowy o prace w tej firmie !! tylko działalność ! wielu dobrych PH odeszło,bo jej nie dostawali,poza tym o czym to świadczy,że w firmie w ciągu ostat.2 lat z 30 handlowców z całej Polski 25 odeszło albo zostali zwolnieni ! DRAMAT ! Z kazdego kilometra trzeba sie rozliczać - robią "akcję" typu,że flotowiec wysyła emiala z prośbą o natychmiastowe zrobienie zdjęcia stanu licznika i wysłanie do firmy ! a najlepsze jest to,że i tak ich każdy wałuję na kilometrach :D tylko trzeba mieć troche oleju w głowie :) Ogolnie odradzam pracę w tej firmie-brak atmosfery,jak nie ma "liczby" to czepiają się o byle co,dwóch regionalnych już dawno powinni zawiesić buty na kołku i zmienić fach,bo nic nie wnoszą do firmy !

dado

Dla kogo ta umowa jest? Bo po 7latach odszedl ph wlasnie dlatego ze jej nie dostal, caly czas musial pracowac na dzialalnosci

Zostaw merytoryczną opinię o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.?

INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.